Apple wydaje szóstą wersję beta systemu iOS 12.3 wraz z nową aplikacją telewizyjną dla deweloperów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple wypuściła szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów, kilka dni po wydaniu piątej wersji beta i ponad miesiąc po oficjalnej premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji i inne istotne elementy, na temat których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach na naszym portalu blindiphone.pl.

Zarejestrowani programiści będą mogli pobrać nową wersję beta iOS 12.3 z Centrum dla programisty Apple lub bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji z Centrum dla programisty.

iOS 12.3 i tvOS 12.3 wprowadzają między innymi nową wersję aplikacji Apple TV, która została zaktualizowana o nowy wygląd i nową funkcjonalność.

W nowej aplikacji telewizyjnej „Watch Now” i „Up Next” są nadal na pierwszym miejscu, istnieje też centrum do śledzenia tego, co najczęściej oglądasz, jednak istnieje nowy silnik rekomendacji oparty na uczeniu maszynowym, który zasugeruje zawartość na podstawie Twoich preferencji wyświetlania i historii.

Ponad to interfejs aplikacji został uproszczony o sekcje dotyczące filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na iOS znajduje się też oddzielny dolny pasek dla biblioteki, wyszukiwania i opcji Oglądaj teraz.

W aplikacji telewizyjnej dostępna jest nowa funkcja „Kanały”, która jest jednym z głównych nowych elementów usługi Apple. Kanały to usługi subskrypcji, które można zakupić i oglądać w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji.

Na przykład, jeśli natkniesz się na program, który chcesz oglądać na swoim iPhonie lub Apple TV, który jest na Showtime lub Starz, możesz bez problemu w niego kliknąć, aby zasubskrybować i mieć możliwość bezpośredniego oglądania w aplikacji TV, reasumując, możesz oglądać ten program bez konieczności otwierania innej aplikacji.

Niektóre nowe kanały, które będą obsługiwane, to CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, The History Channel Vault i Comedy Central Now. Jednak podczas testów beta użytkownicy mogą subskrybować tylko Showtime, Starz, Smithsonian, EPIX i Tastemade.

Nadal otrzymasz zalecenia dotyczące treści z usług, które nie są częścią funkcji zamieszczonych w Apple TV+, co za tym idzie, treści te będą dostępne jedynie w aplikacji innej firmy. Aplikacja telewizyjna zawiera także programy telewizyjne iTunes oraz filmy.

iOS 12.3 będzie testowany w wersji beta przez kilka następnych tygodni przed wydaniem oficjalnej aktualizacji w maju, miesiącu, w którym Apple poinformowało, że nowa aplikacja telewizyjna zostanie wydana.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 10-05-2019 21:22

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl