Apple wydaje oficjalną wersję iOS 12.3 w raz z nową aplikacją telewizyjną i funkcją kanałów

Apple wydało dziś iOS 12.3, trzecią ważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została uruchomiona we wrześniu 2018 r. IOS 12.3 została wydana ponad miesiąc od debiutu iOS 12.2, aktualizacji, która wprowadziła usługę Apple News +, przyniosła nowe Animoji i zawierała dziesiątki innych zmian.

Aktualizacja iOS 12.3 jest dostępna na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia> Ogólne> uAktualnienia oprogramowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji systemu iOS, iOS 12.3 można pobrać bezpłatnie, ale może upłynąć trochę czasu, zanim system iOS 12.3 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników iOS.

Znaczna część aktualizacji iOS 12.3 skupia się na aplikacji telewizyjnej, która została odnowiona i wzbogacona o nowy wygląd i nową funkcjonalność. Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła zaktualizowaną aplikację telewizyjną podczas wydarzenia 25 marca, a po kilku tygodniach testów beta, nowa aplikacja została w dniu dzisiejszym uruchomiona.

W zmodernizowanej aplikacji telewizyjnej „Watch Now” i „Up Next” są nadal na pierwszym miejscu a także centrum śledzenia programów telewizyjnych i filmów, które oglądasz, ale istnieje nowy silnik rekomendacji oparty na uczeniu maszynowym, który oferuje dostosowane treści sugestie oparte na preferencjach przeglądania i historii.

Interfejs aplikacji telewizyjnej został uproszczony z sekcjami dotyczącymi filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na urządzeniach z systemem iOS znajduje się dolny pasek nawigacyjny, który umożliwia dostęp do biblioteki, wyszukiwania i opcji Oglądaj teraz.

Apple dodało również nową funkcję „Kanały” w aplikacji telewizyjnej, która jest głównym składnikiem nowej usługi firmy. Kanały to usługi subskrypcyjne, które można zarejestrować i oglądać w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji, a gdy z nich korzystasz, Apple otrzymuje dany procent z przychodów od każdej subskrypcji.

Na przykład, jeśli natkniesz się na program, który chcesz oglądać na iPhonie lub Apple TV, który jest na HBO, Showtime lub Starz i nie masz jeszcze subskrypcji, możesz kliknąć w interesującą ciebie rzecz, aby za subskrybować ją bezpośrednio w aplikacji TV, a następnie obejrzeć program od razu bez konieczności otwierania aplikacji innej firmy.

Niektóre nowe kanały, które będą obsługiwane, to Acorn TV, CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, Tastemade, Cinemax, Sundance, EPIX, Smithsonian, The History Channel Vault i Comedy Central Now.

Nadal będziesz otrzymywać rekomendacje dotyczące treści z usług, które nie są częścią funkcji Kanały, ale takie treści nadal będą wymagały oglądania w aplikacji innej firmy. Znajdziesz tu także wszystkie programy telewizyjne z aplikacji iTunes oraz filmy dostępne w aplikacji telewizyjnej, a także możesz kupować nowe treści.

Nowa aplikacja Apple TV jest dostępna w ponad 100 krajach od dziś, a dzięki funkcji chmura rodzinna nawet sześciu członków rodziny może udostępniać subskrypcje kanałów w Apple TV. Zawartość kanałów można oglądać zarówno online, jak i offline.

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje również obsługę telewizorów obsługujących AirPlay 2, umożliwiając dostęp do treści AirPlay, takich jak programy telewizyjne i filmy do kompatybilnych telewizorów takich firm jak LG, Samsung, Vizio i innych. iOS 12.3 zawiera obsługę telewizorów obsługujących AirPlay 2 i posiada przeprojektowaną aplikację Apple TV. Ta aktualizacja zawiera także wszelkie poprawki błędów i ulepszenia.

AirPlay 2

- AirPlay 2 obsługuje teraz udostępnianie filmów, zdjęć, muzyki i innych materiałów z iPhone'a i iPada bezpośrednio do urządzenia obsługującego AirPlay 2 - Odtwarzanie jednym dotknięciem automatycznie odtwarza wybrany program telewizyjny lub film na ostatnim ekranie, którego użyłeś na podstawie czasu i lokalizacji.

- Sugestie Siri dotyczące oglądania filmów i programów telewizyjnych obejmują teraz opcję AirPlay - Inteligentne sugestie są wykonywane na urządzeniu, dzięki czemu dane osobowe pozostają prywatne.

Aplikacja Apple TV

- Aplikacja Apple TV ma całkowicie nowy wygląd, który podkreśla fachowo uporządkowane kolekcje i spersonalizowane rekomendacje - Kanały Apple TV oferują subskrypcje HBO, Showtime, Starz i inne, dostępne do oglądania bezpośrednio w aplikacji Apple TV, online lub ofline - Subskrypcje kanałów Apple TV mogą być udostępniane maksymalnie sześciu członkom rodziny, bez konieczności dodawania nowych aplikacji, kont lub haseł - Nowe filmy prasowe są dostępne do kupienia lub wypożyczenia bezpośrednio w aplikacji Apple TV, w tym pełny katalog ponad 100 000 filmów i największy wybór tytułów HDR 4K - Nowa dedykowana sekcja dla dzieci pomoże Ci odkryć wybrane dedykowane programy i filmy bezpieczne dla dzieci w każdym wieku - Aplikacja Apple TV może teraz inteligentnie sugerować odtwarzanie na najbardziej prawdopodobnych telewizorach Apple TV lub telewizorach obsługujących AirPlay 2, które znajdują się w pobliżu

Ta aktualizacja zawiera także poprawki błędów i ulepszenia. Ta aktualizacja: - Dodaje możliwość śledzenia magazynu z widoku Apple News + przeglądania katalogu - Karta Apple Music For You jest teraz aktualizowana wiele razy dziennie, sugerując muzykę opartą na motywach takich jak gatunki oraz artyści, których najczęściej słuchasz - Naprawiono problem, który mógł uniemożliwić Apple TV Remote wstrzymanie wideo, sterowanie wideo lub zmianę głośności na obsługiwanych odbiornikach - Rozwiązuje problem, który może spowodować spadek liczby połączeń wykonanych przy użyciu połączenia Wi-Fi - Naprawiono błąd, przez który informacje o utworze z podłączonego iPhone'a mogą nie pojawiać się na wyświetlaczu samochodu Kiedy jesienią Apple uruchomi usługę Apple TV+, będzie można oglądać wszystkie oryginalne programy telewizyjne i filmy Apple w aplikacji telewizyjnej, a także istniejące treści.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 13-05-2019 19:53

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl