AirPlay 2 i aplikacja telewizyjna są teraz dostępne w telewizorach Samsung Smart

Wraz z uruchomieniem systemu iOS 12.3 zarówno AirPlay 2, jak i nowa aplikacja Apple TV są dostępne na kompatybilnych telewizorach Smart TV, ogłosiła w dniu dzisiejszym firma Samsung.

Wszystkie telewizory z 2019 roku Samsung Smart i wybrane modele telewizorów 2018 z dostępną aktualizacją oprogramowania układowego będą mogły uzyskać dostęp do kanałów Apple TV i filmów iTunes oraz programów telewizyjnych za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej i będą obsługiwać AirPlay 2. Samsung twierdzi, że aplikacja telewizyjna zaoferuje zawartość w ponad 100 krajach, podczas gdy AirPlay 2 jest dostępny w 176 krajach.

W zgodnych telewizorach Samsung z platformą Smart TV użytkownicy mogą kliknąć w ikonę aplikacji Apple TV, aby uzyskać dostęp do zawartości Apple. Dzięki funkcji Kanały w aplikacji Apple TV użytkownicy Samsunga mogą subskrybować usługi takie jak HBO, Showtime, Starz i inne oraz oglądać treści z tych usług bezpośrednio w aplikacji Apple TV.

Użytkownicy Samsunga będą mieli także dostęp do ponad 100 000 programów telewizyjnych i filmów, które są dostępne do kupienia lub wypożyczenia w iTunes, w tym treści dostępnych w HDR 4K. „Przez ostatnią dekadę Samsung był w czołówce oferując najszerszy wybór treści dostępnych dla konsumentów na naszej platformie Smart TV” - powiedział Won-Jin Lee, wiceprezes wykonawczy działu wyświetlaczy wizualnych w Samsung Electronics. „Jako pierwszy producent telewizorów, który zintegrował aplikację Apple TV na platformie Smart TV, Samsung nadal oferuje naszym klientom niesamowitą wartość i dostęp do aplikacji Apple TV na największych dostępnych obecnie telewizorach”. Aplikacja telewizyjna dostępna w telewizorach Samsung Smart pozwoli klientom Apple, którzy są już w ekosystemie Apple, na dostęp do wcześniej zakupionej zawartości bez konieczności posiadania dekodera Apple TV.

Wszystkie treści iTunes i inne treści z iPhone'a, iPada lub Maca mogą być również po raz pierwszy przesłane dzięki technologii AirPlay bezpośrednio do telewizora Samsung, co ułatwi przesyłanie treści z urządzeń Apple do telewizora. Telewizory Samsung kompatybilne z AirPlay 2 i aplikacją telewizyjną są wymienione poniżej: - Samsung FHD / HD 4, 5 Series (2018) - Samsung QLED 4K Q6, Q7, Q8, seria Q9 (2018 i 2019) - Samsung QLED 8K Q9 Series (2019) - Samsung The Frame Series (2018 i 2019) - Samsung The Serif Series (2019) - Samsung UHD 6, 7, 8 Series (2018 i 2019) Samsung twierdzi, że aplikacja Apple TV będzie „bezproblemowo współpracować” z innymi usługami Smart TV, w tym Universal Guide, Bixby i Search, aby zapewnić spójną obsługę na całej platformie Samsung.

Oczekuje się również, że telewizory będą zintegrowane z HomeKit, umożliwiając użytkownikom sterowanie nimi za pomocą poleceń Siri i aplikacji Home, ale na dzień dzisiejszy funkcja ta nie jest jeszcze dostępna.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 13-05-2019 20:11

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl