Powerbeats Pro będzie można zamówić jeszcze w tym miesiącu w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji, więcej krajów będzie dostępnych w czerwcu

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki Powerbeats Pro firmy Apple stały się dostępne w przedsprzedaży 3 maja w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a pierwsze dostawy do klientów rozpoczęły się w ostatni piątek. Słuchawki są na razie dostępne tylko w kolorze czarnym, z kolorem kości słoniowej, mchu i granatu, będzie trzeba zaczekać do tego lata.

Czarne słuchawki Powerbeats Pro są już dostępne w ofercie „ w sklepie internetowym Apple, jednak niedawno widzieliśmy notkę napisaną drobnym drukiem na stronie internetowej Beats, która wskazuje, że słuchawki będą w pełni dostępne w ogólnoświatowej sprzedaży jeszcze w maju lub na początku czerwca.

Czarne Powerbeats Pro będą dostępne w przedsprzedaży w maju w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, a następnie w czerwcu, zgodnie z tym, co napisano drobnym drukiem w Australii, Singapurze, Chinach, Japonii, Hongkongu, Korei, Austrii, Włoszech, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Belgii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Meksyku i Brazylii, Polska to kraj trzeciego świata, dlatego kraj ten nie był wzięty pod uwagę.

Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, dodatkowe kolory będą dostępne później tego lata w większości innych krajów wymienionych powyżej, chociaż Apple ostrzega, że ​​dostępność kolorów może ulec zmianie.

Szacowane przesyłki słuchawek Powerbeats Pro są już znacznie opóźnione, a zamówienia złożone dziś w Stanach Zjednoczonych są szacowane na dostawy między 5 czerwca a 12 czerwca. Tylko klienci, którzy zamówili wcześniej, już otrzymali słuchawki, a kolejne dostawy będą kontynuowane w tym tygodniu.

Powerbeats Pro to pierwsze całkowicie bezprzewodowe słuchawki firmy Beats rozprowadzane przez firmę Apple, wyposażone w ten sam układ H1, co druga generacja słuchawek AirPods. Układ ten oferuje rozpoznawanie głosowe „Hey Siri” i szybsze prędkości połączenia między iPhone'em, Apple Watch i innymi urządzeniami.

Powerbeats Pro posiadają regulowane, dopasowane uchwyty i końcówki douszne z czterema opcjami rozmiaru. Są to przede wszystkim bardziej sportowe słuchawki w przeciwieństwie do AirPods, o trwałej konstrukcji i odporności na pot. Będą działać do dziewięciu godzin na jednym ładowaniu, zapewniając większą żywotność baterii dzięki dołączonej stacji ładującej.

Cena Powerbeats Pro wynosi 249,95 USD w Stanach Zjednoczonych, 329,95 USD w Kanadzie, 219,95 GBP w Wielkiej Brytanii i 349,95 USD w Australii.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 13-05-2019 23:27

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl