Wydana dzisiaj wersja watchOS 5.2.1 zawiera kilka tęczowych twarzy Pride

Wydana dzisiaj wersja watchOS 5.2.1 zawiera kilka tęczowych twarzy Pride, które są nowością w galerii twarzy Apple Watch.

Nowa wersja systemu zawiera nową cyfrową tarczę Apple Watch z 2019 r., Która podobnie jak tarcza do zegarków z 2018 r. Ma tęczowe paski, które poruszają się po dotknięciu lub gdy nadgarstek jest podniesiony. Zamiast sześciu rozłożonych tęczowych linii z czarnymi za nimi, nowa tarcza zegarka ma tęczowe paski, które zajmują całość tarczy zegarka w ośmiu kolorach.

Apple dodał także dwie nowe twarze Pride Analog, jedną o kształcie kwadratu i jedną okrągłą, obie z analogowymi rękami. Nowe twarze zegarków analogowych zmieniają kolory za każdym razem, gdy nadgarstek jest uniesiony, i obracają się jak twarz tęczy. Każda z nowych tarcz zegarków obsługuje ograniczoną liczbę komplikacji.

Przez ostatnie kilka lat Apple zadebiutowało podczas WWDC nowymi pomysłami jeśli chodzi o Apple Watch, a firma prawdopodobnie wprowadzi w tym roku kolejny nowy projekt tęczy, który może mieć solidne pasy, takie jak tarcza zegarka.

Apple uczestniczy co roku w Paradzie Dumy San Francisco, wspierając społeczność LGBTQ. Pracownicy Apple maszerują na paradzie, podczas tego wydarzenia firma Apple tworzy dedykowane koszulki, a także organizuje inne uroczystości przez cały czerwiec.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 13-05-2019 23:39

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
AudaCity Elten Firefox Basilisk portable Firefox+webvisum FreeVideoFlipAndRotate Google Drive Kodi dla niewidomych MediaCreationTool Windows10Upgrade Onedrive pazera free audio extractor Setup-Dictate TapinRadio TeamViewer waltr winproductkey NVDA_2018 revouninstaller iCloudSetup WhatsAppSetup Windows Kaspersky Internet Security 2019 CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl