Vodafone przełączy się na pierwszą brytyjską sieć 5G 3 lipca 2019 roku

Vodafone poinformował we wtorek, że uruchomi swoją sieć 5G w Wielkiej Brytanii 3 lipca 2019 r., Dzięki czemu jako pierwsza sieć ogłosi datę wprowadzenia na rynek nowej generacji technologii komórkowej w tym kraju.

Siedem miast uzyska zasięg 5G na starcie, w tym Birmingham, Bristol, Cardiff, Glasgow, Manchester, Liverpool i Londyn. Rozbudowa potrwa do końca roku do Birkenhead, Blackpool, Bournemouth, Guildford, Newbury, Portsmouth, Plymouth, Reading, Southampton, Stoke-on-Trent, Warrington i Wolverhampton.

W komunikacie prasowym na swojej stronie Vodafone poinformował, że ceny usług 5G będą takie same jak 4G dla konsumentów i klientów biznesowych, podczas gdy wybór smartfonów 5G będzie dostępny do kupienia online lub w sklepach Vodafone latem. Będą to Xiaomi Mi MIX 3 5G, Samsung S10 5G i Huawei Mate 20 X (5G) oraz Huawei Mate X (5G).

Firma zaoferuje również router 5G do użytku w domu i biurze, aby zapewnić klientom, którzy nie posiadają łącza szerokopasmowego szybki dostęp do Internetu. Sieć Vodafone poinformowała, że będzie oferować roaming 5G w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii już w okresie letnim. Nick Jeffery, dyrektor generalny Vodafone w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Rozpoczęliśmy nasze plany 5G ponad trzy lata temu. Udało nam się wyznaczyć standardy 5G, aby zagwarantować, że telefony i sieci będą dobrze współpracować. byliśmy pierwszą brytyjską firmą, która przetestowała 5G za pomocą naszej podstawowej sieci stacjonarnej i mobilnej.

Oznacza to, że możemy już dziś ogłosić największą premierę 5G w Wielkiej Brytanii i jako pierwsi ogłosić roaming 5G. Już od 3 lipca brytyjskie firmy mogą przewodzić światu w przyjmowaniu 5G w celu zwiększenia wydajności i przyciągnięcia inwestycji. Dzięki sieci 5G można będzie uzyskać najszybsze prędkości mobilne w historii, a to oznacza, że ​​nasz sektor publiczny będzie w stanie przyjąć nowe usługi w celu poprawy opieki zdrowotnej, usług socjalnych i mieszkań ”. Wiele plotek z ostatnich miesięcy sugeruje, że Apple zamierza wprowadzić iPhone'a 5G w 2020 r., Co oznacza, że ​​iPhone'y z 2019 roku będą nadal korzystać z 4G.

Pojawiły się pytania o to, czy Apple będzie w stanie nabyć chipy 5G do swoich urządzeń do 2020 r. przez spór z firmą Qualcomm, jednak spór został wyjaśniony, dzięki czemu iPhone z obsługą sieci 5G w 2020 r. Będzie prawdziwą perspektywą.

Apple nie będzie przygotowany na uruchomienie iPhone'ów 5G w 2019 r. I nie może sobie pozwolić na czekanie do 2021 r., ponieważ konkurenci już wprowadzają smartfony 5G, dlatego rok 2020 jest niemal na pewno rokiem, kiedy to sieć 5G trafi do iPhone'a.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 14-05-2019 14:38

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl