Aktualizacja Apple Music - zakładka dla Ciebie - z nowym układem zawierającym częstsze zalecenia dotyczące utworów

W ramach wczorajszego wydania iOS 12.3 w Apple Music zaktualizowano nową sekcję „Dla Ciebie”. Ta karta jest teraz odświeżana parę razy dziennie dzięki nowym propozycjom muzycznym opartym na gatunkach, które lubisz, wykonawcom, których możesz lubić i nastrojom pasującym do określonych tematów. Ogólnie zakładka jest teraz zgodna ze zmianami układu widocznymi wcześniej na karcie Przeglądaj muzykę Apple, która pojawiła się na początku tego roku.

Na początku zakładka "dla ciebie" wciąż podkreśla Twoje różne „Miksy”, które Apple Music tworzy w ciągu tygodnia, w tym Ulubione utwory oraz najnowsza Muzyka. Poniżej znajdują się zmiany, poczynając od list odtwarzania „Ostatnio odtwarzane” i albumów pojawiających się powyżej, które są najczęściej "słuchane przez twoich znajomych", a wcześniej było to w odwrotnej kolejności.

Apple Music może teraz nawet rekomendować utwory i wykonawców na podstawie własnych osobistych list odtwarzania. Sekcje takie mają nazwy zgodne z utworzonymi nazwami list odtwarzania i przedstawiają albumy, które mogą Cię zainteresować, w oparciu o utwory znajdujące się na wyznaczonej liście odtwarzania.

Wreszcie, na samym dole zakładki "dla Ciebie" znajduje się kategoria polecane przez przyjaciół a także „Nowe wydania”.. Na macu również została zaktualizowana sekcja Dla Ciebie i można ją zobaczyć w programie iTunes.

Aktualizacja Apple Music w iOS 12.3 pojawiła się obok długiej listy funkcji, w tym AirPlay 2 dla smart TV, przeprojektowanej aplikacji telewizyjnej Apple TV oraz różnych innych poprawek błędów.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 14-05-2019 22:58

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl