O to krótka recęzja najnowszego smartfona OnePlus 7 Pro

Firma OnePlus zaprezentowała dziś swój najnowszy flagowy smartfon OnePlus 7 Pro, który oferuje imponujący zestaw funkcji w cenie, która przewyższa flagowe urządzenia innych producentów smartfonów, w tym Apple.

Udało nam się przez krótką chwilę zapoznać się z OnePlus 7 Pro podczas imprezy OnePlus, więc pomyśleliśmy, że warto podzielić się z naszymi czytelnikami portalu blindiphone.pl naszym spojrzeniem na bezobsługowy wyświetlacz i pop-up camera, które są wspaniałymi funkcjami smartfona .

Smartfon OnePlus 7 Pro jest wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,67 cala, który zajmuje cały przód urządzenia. Na wyświetlaczu nie ma żadnych wycięć, brak jest też jakichkolwiek wycięć w aparacie, a to dlatego, że OnePlus używa fajnej małej kamery skierowanej do przodu.

Jest to funkcja unikalna dla urządzenia OnePlus, która umożliwia wyświetlanie od krawędzi do krawędzi, bez poświęcania aparatu selfie. Niewielki wyskakujący aparat wydaje się raczej trwały, choć będziemy musieli zobaczyć, jak będzie on się sprawował w praktyce przez dłuższy czas.

Choć telefon posiada wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala, OnePlus 7 Pro ma rozmiar podobny do iPhone'a XS Max, tylko dlatego, że nie znajdziemy w nim żadnych ramek. Wyświetlacz zakrzywia się wokół krawędzi urządzenia, takie rozwiązanie może się nie podobać dla wszystkich, ale naszym zdaniem wygląda niezaprzeczalnie dobrze.

OnePlus posiada wyświetlacz „Fluid AMOLED”, ponieważ ma częstotliwość odświeżania 90 Hz, koncepcję podobną do częstotliwości odświeżania 120 Hz w modelach iPad Pro. Ta częstotliwość odświeżania jest bardziej zauważalna na mniejszym urządzeniu, a przewijanie systemu operacyjnego jest bardzo płynne.

Poza wyróżniającym się wyświetlaczem i unikalną wyskakującą kamerą z przodu, OnePlus 7 Pro ma całkiem przyzwoite parametry. Aparat z trzema obiektywami, teleobiektywem, obiektywami szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi, czujnik linii papilarnych został umieszczony pod wyświetlaczem, pomyślano też nad procesorem montując układ Snapdragon 855, maksymalna pamięć RAM jaką oferuje telefon to aż do 12 GB, pamięć na dane również jest duża, ponieważ największa opcja to 256 GB, akumulator w smartfonie także jest zadowalający, 4000 mAh, no i oczywiście nie zapomniano o funkcji szybkiego ładowania.

Z drugiej strony, OnePlus 7 Pro nie oferuje ładowania bezprzewodowego, jak wiele innych smartfonów na rynku, ani nie posiada stopnia ochrony przed przenikaniem wody. I oczywiście jest jeszcze jeden poważny minus dla fanów Apple - działa na systemie Android.

OnePlus wycenił ten flagowy smartfon OnePlus 7 Pro nie co wyżej niż miało to miejsce w poprzednich latach, ponieważ smartfon ten kosztuje od 669 USD. Jest to wciąż nieco tańsze urządzenie niż na przykład iPhone XS oraz inne flagowe smartfony innych firm, takich jak na przykład Samsung, plusem tego smartfona na pewno jest fakt, że oferuje on bardzo dobre parametry sprzętowe.

A wy co sądzicie o OnePlus 7 Pro i podręcznej kamerze selfie? Dajcie nam znać o tym w komentarzach na naszym Twitterze lub na grupie opartej o aplikacje Whatsapp pod nazwą Blind System.

Niebawem przyjrzymy się nie co bliżej urządzeniu OnePlus 7 Pro porównując go do iPhone'a XS Max firmy Apple, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego portalu blindiphone.pl

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 15-05-2019 15:21

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl