Apple wydaje oficjalną wersję iOS 12.3 w raz z nową aplikacją telewizyjną i funkcją kanałów

Apple wydało dziś iOS 12.3, trzecią ważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została uruchomiona we wrześniu 2018 r. IOS 12.3 została wydana ponad miesiąc od debiutu iOS 12.2, aktualizacji, która wprowadziła usługę Apple News +, przyniosła nowe Animoji i zawierała dziesiątki innych zmian.

Aktualizacja iOS 12.3 jest dostępna na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia> Ogólne> uAktualnienia oprogramowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji systemu iOS, iOS 12.3 można pobrać bezpłatnie, ale może upłynąć trochę czasu, zanim system iOS 12.3 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników iOS.

Znaczna część aktualizacji iOS 12.3 skupia się na aplikacji telewizyjnej, która została odnowiona i wzbogacona o nowy wygląd i nową funkcjonalność. Firma Apple po raz pierwszy wprowadziła zaktualizowaną aplikację telewizyjną podczas wydarzenia 25 marca, a po kilku tygodniach testów beta, nowa aplikacja została w dniu dzisiejszym uruchomiona.

W zmodernizowanej aplikacji telewizyjnej „Watch Now” i „Up Next” są nadal na pierwszym miejscu a także centrum śledzenia programów telewizyjnych i filmów, które oglądasz, ale istnieje nowy silnik rekomendacji oparty na uczeniu maszynowym, który oferuje dostosowane treści sugestie oparte na preferencjach przeglądania i historii.

Interfejs aplikacji telewizyjnej został uproszczony z sekcjami dotyczącymi filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na urządzeniach z systemem iOS znajduje się dolny pasek nawigacyjny, który umożliwia dostęp do biblioteki, wyszukiwania i opcji Oglądaj teraz.

Apple dodało również nową funkcję „Kanały” w aplikacji telewizyjnej, która jest głównym składnikiem nowej usługi firmy. Kanały to usługi subskrypcyjne, które można zarejestrować i oglądać w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji, a gdy z nich korzystasz, Apple otrzymuje dany procent z przychodów od każdej subskrypcji.

Na przykład, jeśli natkniesz się na program, który chcesz oglądać na iPhonie lub Apple TV, który jest na HBO, Showtime lub Starz i nie masz jeszcze subskrypcji, możesz kliknąć w interesującą ciebie rzecz, aby za subskrybować ją bezpośrednio w aplikacji TV, a następnie obejrzeć program od razu bez konieczności otwierania aplikacji innej firmy.

Niektóre nowe kanały, które będą obsługiwane, to Acorn TV, CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, Tastemade, Cinemax, Sundance, EPIX, Smithsonian, The History Channel Vault i Comedy Central Now.

Nadal będziesz otrzymywać rekomendacje dotyczące treści z usług, które nie są częścią funkcji Kanały, ale takie treści nadal będą wymagały oglądania w aplikacji innej firmy. Znajdziesz tu także wszystkie programy telewizyjne z aplikacji iTunes oraz filmy dostępne w aplikacji telewizyjnej, a także możesz kupować nowe treści.

Nowa aplikacja Apple TV jest dostępna w ponad 100 krajach od dziś, a dzięki funkcji chmura rodzinna nawet sześciu członków rodziny może udostępniać subskrypcje kanałów w Apple TV. Zawartość kanałów można oglądać zarówno online, jak i offline.

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje również obsługę telewizorów obsługujących AirPlay 2, umożliwiając dostęp do treści AirPlay, takich jak programy telewizyjne i filmy do kompatybilnych telewizorów takich firm jak LG, Samsung, Vizio i innych. iOS 12.3 zawiera obsługę telewizorów obsługujących AirPlay 2 i posiada przeprojektowaną aplikację Apple TV. Ta aktualizacja zawiera także wszelkie poprawki błędów i ulepszenia.

AirPlay 2

- AirPlay 2 obsługuje teraz udostępnianie filmów, zdjęć, muzyki i innych materiałów z iPhone'a i iPada bezpośrednio do urządzenia obsługującego AirPlay 2 - Odtwarzanie jednym dotknięciem automatycznie odtwarza wybrany program telewizyjny lub film na ostatnim ekranie, którego użyłeś na podstawie czasu i lokalizacji.

- Sugestie Siri dotyczące oglądania filmów i programów telewizyjnych obejmują teraz opcję AirPlay - Inteligentne sugestie są wykonywane na urządzeniu, dzięki czemu dane osobowe pozostają prywatne.

Aplikacja Apple TV

- Aplikacja Apple TV ma całkowicie nowy wygląd, który podkreśla fachowo uporządkowane kolekcje i spersonalizowane rekomendacje - Kanały Apple TV oferują subskrypcje HBO, Showtime, Starz i inne, dostępne do oglądania bezpośrednio w aplikacji Apple TV, online lub ofline - Subskrypcje kanałów Apple TV mogą być udostępniane maksymalnie sześciu członkom rodziny, bez konieczności dodawania nowych aplikacji, kont lub haseł - Nowe filmy prasowe są dostępne do kupienia lub wypożyczenia bezpośrednio w aplikacji Apple TV, w tym pełny katalog ponad 100 000 filmów i największy wybór tytułów HDR 4K - Nowa dedykowana sekcja dla dzieci pomoże Ci odkryć wybrane dedykowane programy i filmy bezpieczne dla dzieci w każdym wieku - Aplikacja Apple TV może teraz inteligentnie sugerować odtwarzanie na najbardziej prawdopodobnych telewizorach Apple TV lub telewizorach obsługujących AirPlay 2, które znajdują się w pobliżu

Ta aktualizacja zawiera także poprawki błędów i ulepszenia. Ta aktualizacja: - Dodaje możliwość śledzenia magazynu z widoku Apple News + przeglądania katalogu - Karta Apple Music For You jest teraz aktualizowana wiele razy dziennie, sugerując muzykę opartą na motywach takich jak gatunki oraz artyści, których najczęściej słuchasz - Naprawiono problem, który mógł uniemożliwić Apple TV Remote wstrzymanie wideo, sterowanie wideo lub zmianę głośności na obsługiwanych odbiornikach - Rozwiązuje problem, który może spowodować spadek liczby połączeń wykonanych przy użyciu połączenia Wi-Fi - Naprawiono błąd, przez który informacje o utworze z podłączonego iPhone'a mogą nie pojawiać się na wyświetlaczu samochodu Kiedy jesienią Apple uruchomi usługę Apple TV+, będzie można oglądać wszystkie oryginalne programy telewizyjne i filmy Apple w aplikacji telewizyjnej, a także istniejące treści.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 13-05-2019 19:53iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 2. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 3. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 4. Prezentacja iPhone SE 2020
 5. omówienie wybranych soundbarów
 6. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 7. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 8. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 9. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 10. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 11. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 12. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 13. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 14. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 15. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 16. Google Pixel 3A podcast mp3
 17. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 18. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 19. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 20. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 21. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 22. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 23. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 24. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 25. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 26. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 27. Podcast Radio Sure
 28. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 29. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 30. Voice Recorder HD MP3
 31. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 32. Obszerny podcast iphone x
 33. Whatsapp MP3 for Windows
 34. Prezentacja usługi netflix
 35. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 36. Kaspersky MP3
 37. GData MP3
 38. Skróty Siri iPhone MP3
 39. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 40. Podcast Radio Sure MP3
 41. Asystent Google for iOS MP3
 42. podcast automapa
 43. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 44. Podcast Android TV HK1 Max
Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę rozwinąć listę klikając w poniższy przycisk:

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl