Apple Pencil uzyskuje teraz imponujące aktualizacje dzięki systemowi iPadOS

Podczas WWDC Apple ogłosił iPadOS, który nie tylko zapewnia mnóstwo nowych funkcji na iPadzie, ale także daje Apple Pencil kilka nowych funkcji i ulepszeń. W tym artykule na naszym portalu blindiphone.pl postanowiliśmy podsumować te wszystkie zmiany wprowadzone przez Apple.

Najlepszy rysik do każdego tabletu

Ołówek Apple drugiej generacji jest bez wątpienia najlepszym rysikiem dla każdego tabletu na rynku. Kiedy Apple wprowadził tę drugą generację ołówka wraz z nowymi 11-calowymi i 12,9-calowymi tabletami iPad, miał on opóźnienie na poziomie 20 ms, ale w przypadku iPadOS opóźnienie zostało zredukowane do zaledwie 9 ms.

Według Apple, ołówek jest bardziej naturalny, a teraz wykorzystuje jeszcze bardziej zaawansowane algorytmy prognozowania i optymalizacje w celu zmniejszenia tego opóźnienia.

Gołym okiem nie zauważysz ogromnej różnicy. To, co otrzymujesz, i postrzeganie tego, co otrzymasz, będzie się różnić w zależności od sprzętu, więc jeśli używasz najnowszej generacji iPada Pro z ProMotion wyposażonego w Apple Pencil drugiej generacji, zapewni to najlepszą wydajność w porównaniu z iPadem bez ProMotion i używając ołówka pierwszej generacji. Wszystkie iPady i Apple Pencil poprawią się, choć najlepsze wyniki można znaleźć w najnowszych generacjach.

Ulepszone narzędzie do zrzutów ekranu

Z iPadOS możesz teraz przesuwać w górę z lewego dolnego lub prawego rogu iPada za pomocą Apple Pencil, aby zrobić szybki zrzut ekranu i od razu rozpocząć oznaczanie dokumentów. Dodatkowo możesz wybrać pełną stronę, jeśli na przykład robisz zrzut ekranu strony internetowej. Możesz także dodawać notatki, zapisywać notatki i zapisywać je jako pliki PDF bezpośrednio w aplikacji Pliki, którą można następnie przesłać za pomocą arkusza udostępniania w iPadzie.

Notatki i tryb ciemny

Tryb ciemny firmy Apple obejmuje również system operacyjny i aplikację Notes. Istnieje teraz przeprojektowana paleta narzędzi, która zapewnia szybki dostęp do narzędzi, palet kolorów, kształtów, gumki do obiektów i nowej gumki do usuwania pikseli, aby usunąć dowolną część obrysu.

Większość z tych funkcji, w tym nowa funkcja zrzutu ekranu, będzie również dostępna dla użytkowników pierwszej generacji Apple Pencil, a także tych korzystających z Logitech Crayon.

Te nowe ulepszenia będą mile widziane

Wszystkie te nowe zmiany w iPadOS sprawią, że iPad Pro będzie o wiele bardziej użyteczny jesienią tego roku, kiedy iPadOS zostanie oficjalnie udostępniony publicznie. Dzięki Sidecar w macOS i iPadzie jako dodatkowemu wyświetlaczowi, a jeśli zdarzy wam się mieć iPada z obsługą ołówka, teraz będziecie mogli korzystać z iPada w wielu aplikacjach pro, takich jak Final Cut Pro, Maya i Adobe Ilustrator, żeby wymienić tylko kilka przykładowych.

Jeśli interesuje Cię Sidecar i to, jak działa w systemie macOS Catalina, już szczegółowo omówiliśmy to wcześniej na portalu blindiphone.pl, więc nie będziemy tu ponownie tego prezentować.

Apple Pencil i Apple Pencil 2 są dostępne na portalu Amazon za 94,99 USD i 129 USD.

Apple wypuści iOS 13, iPadOS, macOS 10.15 Catalina, watchOS 6 i tvOS 13 jeszcze tej jesieni jako bezpłatną aktualizację.

Autor: Ewa Leder, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 09-06-2019 15:40

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl