Apple uruchamia nową aplikację iCloud dla systemu Windows w sklepie Microsoft Store

Firma Apple wprowadziła dziś nową aplikację iCloud dla systemu Windows przeznaczoną dla komputerów PC, zgodnie z postem na blogu udostępnionym przez Microsoft. Nowa aplikacja ma na celu umożliwienie użytkownikom Apple dostępu do treści iCloud na komputerach z systemem Windows 10.

Aplikacja iCloud dla systemu Windows obejmuje dysk iCloud, zdjęcia iCloud, pocztę, kontakty, kalendarz, przypomnienia, zakładki Safari i inne.

Co możesz zrobić za pomocą iCloud dla Windows

- Bezpieczne przechowywanie zdjęć i filmów w iCloud. Dzięki iCloud Photos wszelkie nowe zdjęcia i filmy, które wykonujesz na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, są automatycznie pobierane na komputer. Możesz także przesyłać nowe zdjęcia i filmy z komputera, aby mieć do nich dostęp również z innych urządzeń. - Użyj udostępnionych albumów, aby udostępniać zdjęcia i filmy tylko wybranym osobom. Następnie zaproś swoich znajomych, aby dodali oni własne zdjęcia, filmy i komentarze. - Uzyskaj dokumenty na każdym urządzeniu, którego używasz z iCloud Drive. Wystarczy przeciągnąć dokumenty do folderu iCloud Drive na komputerze i uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu. - Aktualizuj pocztę, kontakty, kalendarze i przypomnienia iCloud automatycznie na swoim iPhonie, iPadzie, iPodzie touch, Macu i komputerze. - Zachowaj zakładki Internet Explorer, Firefox lub Google Chrome w systemie Windows tak samo, jak zakładki Safari. - Zaktualizuj swoje preferencje iCloud, zobacz, ile pamięci iCloud używasz, usuń elementy, aby zwolnić miejsce na dysku, i zaktualizuj plan przechowywania w dowolnym momencie. Według firmy Microsoft funkcja iCloud Drive w systemie Windows jest obsługiwana przez tę samą technologię Windows, co funkcja OneDrive Files On-Demand, która pozwala użytkownikom być bardziej produktywnym offline na urządzeniach mobilnych i szybko udostępniać pliki na iOS.

Apple posiada też dokument wsparcia, jak rozpocząć pracę z iCloud dla Windows, który zasadniczo wymaga posiadania istniejącej konfiguracji iCloud na urządzeniu Apple.

Użytkownicy systemu Windows mogą pobrać iCloud ze sklepu Microsoft Store już dziś.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 11-06-2019 21:07

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl