Apple wypuszcza szóstą wersję beta iOS 12.4 dla deweloperów

Apple zapoczątkowało szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów, dwa tygodnie po wydaniu piątej wersji beta systemu iOS 12.4, oraz prawie dwa miesiące po wydaniu iOS 12.3, dużej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać nową wersję beta systemu iOS 12.4 z Centrum dla programisty Apple lub bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji z Centrum dla deweloperów.

W pierwszych pięciu wersjach beta systemu iOS 12.4 nie wykryto żadnych nowych funkcji, więc nie jest do końca jasne, co pojawi się w aktualizacji. Jako ważniejsza aktualizacja 12.x, możliwe, że aktualizacja koncentruje się na funkcji, która nie jest jeszcze dostępna - a chodzi tutaj mianowicie o obsługę Apple Card.

Apple planuje wydanie Apple Card latem, więc iOS 12.4 może być aktualizacją, która przygotowuje system operacyjny iOS do tego wydarzenia, dodając ukryte funkcje, które zostaną odblokowane, gdy aktualizacja stanie się dostępna w wersji oficjalnej. Jeśli znajdziemy nowe funkcje w szóstej wersji beta systemu iOS 12.4, na pewno was poinformujemy o tym na naszym portalu blindiphone.pl. Aktualizacja dla publicznej grupy testerów pojawi się najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj około godziny 19 naszego czasu.

iOS 12.4 może być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego iOS 12, ponieważ firma wypuściła już dla testerów system iOS 13 beta, który ma zostać uruchomiony w wersji oficjalnej we wrześniu.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 10-07-2019 02:52

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl