Apple otwiera Akcelerator projektowania i rozwoju aplikacji w Szanghaju

Apple ogłosiło otwarcie nowego Akceleratora Projektowania i Rozwoju w Szanghaju w ramach wysiłków na rzecz wsparcia talentów inżynieryjnych i pobudzenia wzrostu w chińskiej społeczności programistów iOS.

Akcelerator, zlokalizowany w dzielnicy Pudong, ma na celu umożliwienie chińskim programistom ścisłej współpracy z ekspertami Apple w celu ulepszenia umiejętności tworzenia aplikacji, nauczenia się korzystania z najnowszego oprogramowania i sprzętu Apple oraz uzyskania wskazówek dotyczących marketingu i dystrybucji aplikacji. .

„Deweloperzy w Chinach wiodą prym na całym świecie jeśli chodzi o najpopularniejsze aplikacje w App Store i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy im dodatkowe wsparcie”, powiedział Enwei Xie, szef Apple ds. Relacji programistycznych w Greater China. „Od edukacji po zdrowie i rozrywkę innowacja, którą tu widzimy, jest niesamowita i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ci utalentowani programiści wymyślą”.

Pierwszy program akceleratora koncentrował się na tym, jak wdrożyć technologie rozszerzonej rzeczywistości Apple, z dogłębnym spojrzeniem na najnowsze aktualizacje ARKit 3, AR Quick Look, Reality Composer i RealityKit. Według Apple zakres działań obejmuje wykłady, warsztaty, laboratoria, zaproszonych prelegentów, szkolenie trenerów i regularne nawiązywanie kontaktów.

Apple twierdzi, że Chiny mają ponad 2,5 miliona twórców aplikacji, a od 2010 r. Lokalni deweloperzy zarobili ponad 200 miliardów RMB za pośrednictwem sprzedaży w App Store, z czego ponad 30 procent tych zarobków osiągnięto tylko w ubiegłym roku.

Akcelerator w Szanghaju podąża za podobnym schematem, który Apple wprowadził w 2017 r. W Bangalore w Indiach. Aby uczestniczyć w programach, uczestnicy muszą być zarejestrowanymi członkami Apple Development Program i mieć zarejestrowany Apple ID w regionie.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 10-07-2019 13:00

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl