Apple najprawdopodobniej w 2020 r. wypuści iPhone o mniejszym rozmiarze

Apple może przygotowywać się do zmniejszenia, a następnie całkowitego usunięcia wycięcia z iPhone'ów w ciągu najbliższych dwóch lat.

Pierwszy, renomowany analityk Ming-Chi Kuo wypuścił dzisiaj nową notkę ​​badawczą za pośrednictwem chińskiej strony internetowej MyDrivers, w której twierdzi, że co najmniej jeden nowy iPhone w 2020 r. Będzie wyposażony w mniejszy obiektyw z przednią kamerą, co zapewni lepszy stosunek ekranu do ramki. , sugerując, że wycięcie będzie zdecydowanie mniejsze.

Po drugie, China Times cytuje analityka z firmy inwestycyjnej Credit Suisse w Azji, który uważa, że ​​Apple planuje wydanie jednego nowego modelu iPhone'a bez wycięcia oraz bez funkcji Face ID w 2020 roku. Analityk twierdzi, że iPhone będzie zamiast tego wyposażony w przednią kamerę i ekranowe uwierzytelnianie odcisków palców, które będzie przypominało opcję Touch ID, warto również dodać, iż ta nowa technologia touch ID będzie działać w dowolnym miejscu po przyłożeniu palca do wyświetlacza iPhone'a.

Analityk uważa, że ​​wszystkie trzy nowe iPhone'y w 2021 r. Będą miały mniejszy rozmiar, dzięki przejściu na przednie ekranowe kamery i pełnoekranowe uwierzytelnianie odcisków palców. Raport również twierdzi, że Apple prawdopodobnie opracuje własną technologię odcisków palców pod ekranem, zamiast polegać na niezależnym dostawcy.

Te pogłoski tworzą razem następujący harmonogram:

2019: Trzy nowe iPhone'y z identyfikatorem twarzy i bez zmienionego wycięcia 2020: Dwa nowe iPhone'y z funkcją Face ID i wąskimi wycięciami, jeden nowy iPhone bez wycięcia z pełnoekranowym uwierzytelnianiem odcisków palców 2021: Trzy nowe iPhony bez wycięcia z pełnoekranowym uwierzytelnianiem odcisków palców W zeszłym tygodniu w raporcie stwierdzono, że Apple planuje wprowadzić na rynek nowego iPhone'a z technologią linii papilarnych pod ekranem, ale raport sugeruje, że urządzenie będzie ograniczone tylko i wyłącznie do rynku chińskiego jako urządzenie o ograniczonym budżecie, ponieważ technologia odcisku palca będzie kosztować mniej niż czujniki Face ID.

Podobnie, po spotkaniach z dostawcami w azjatyckim łańcuchu dostaw Apple w maju, analitycy Barclays także twierdzili, że modele iPhone z 2020 r. Będą miały akustyczną technologię odcisków palców, która pozwoli na pełnoekranowy Touch ID.

Możliwość iPhone'a bez wycięcia wygląda coraz bardziej obiecująco. W styczniu, na przykład, dostawca Apple AMS uruchomił nowe podświetlane czujniki światła oraz czujniki zbliżeniowe pod ekranem, podczas gdy chińscy producenci smartfonów Oppo i Xiaomi zaprezentowali ostatnio smartfony z przednimi kamerami umieszczonymi pod ekranem.

Samsung natomiast zastosował inne podejście, aby uniknąć wycięcia: smartfony Galaxy S10 i Galaxy S10 + są wyposażone w okrągłe wycięcia w kształcie przedniej kamery odpowiednio w prawym górnym rogu wyświetlacza.

Jeśli te informacje okażą się prawdziwe, to Apple spełni większość moich wymagań i z czystym sumieniem będę mógł zakupić kolejnego iPhone nie przechodząc na platformę Androidową.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 11-07-2019 02:34

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl