Samsung przedstawia nowy flagowy Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+

Samsung po południu zaprezentował swoje najnowsze flagowe smartfony z rodziny Galaxy Note. Galaxy Note 10, po raz pierwszy seria Note, jest dostępna w dwóch rozmiarach: 6,3 (Galaxy Note 10) i 6,8 cala (Galaxy Note 10+).

Oba smartfony mają wyświetlacz AMOLED Cinematic Infinity Display (2280 x 1080, Note 10 oraz 3040 x 1440, Note 10+), a Galaxy Note 10+ ma największy jak dotąd wyświetlacz w serii Note. Wyświetlacze Cinematic Infinity są prawie pozbawione ramki oraz posiadają wycięcie aparatu z jednym otworem. Ponad to smartfony posiadają ultradźwiękowy czujnik linii papilarnych do uwierzytelniania biometrycznego, a także funkcje do rozpoznawania twarzy zaprojektowaną przez Samsunga i co ważne, brak jest w obu modelach gniazda słuchawkowego.

Funkcja Samsung DeX, która ułatwia użytkownikom Samsunga przełączanie się między telefonem a komputerem PC lub Mac, umożliwia teraz przeciąganie i upuszczanie plików między urządzeniami po podłączeniu przez USB. Z aplikacji mobilnych można korzystać za pomocą myszy i klawiatury za pośrednictwem DeX, a Galaxy Note 10 ma również funkcję połączenia jednym kliknięciem z komputerem z systemem Windows 10.

Galaxy Note 10 zawiera nowe technologie S Pen, w tym przeprojektowany, usprawniony wygląd samego pióra. Nowa funkcja pisma odręcznego do tekstu umożliwia użytkownikom pisanie notatek, które można przekonwertować na tekst cyfrowy w aplikacji Samsung Notes, a obsługiwane również są działania Air, co pozwala na dostosowywanie sterowania za pomocą gestów za pomocą rysika S Pen.

Samsung w tych nowych modelach umieścił aparat z potrójnym obiektywem w Note 10 i aparat z czterema obiektywami w Note 10+. Note 10 wyposażony jest w 16-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, 12-megapikselowy aparat szerokokątny i 12-megapikselowy aparat teleobiektyw. Note 10+ ma te same obiektywy, ale jako dodatek, posiada jeszcze nową kamerę DepthVision.

W Galaxy Note 10 dostępne są nowe funkcje zdjęć i wideo, w tym opcja Live Focus Video, która dodaje korekcję głębi ostrości do wideo oraz mikrofon Zoom-In do wzmacniania dźwięku. Ulepszony tryb superstabilny lepiej stabilizuje materiał, aby ograniczyć drgania.

Oprócz tego, Funkcja Screen Recorder rejestruje to, co jest na ekranie dla graczy, a funkcja obraz w obrazie pozwala dodawać reakcje, a rysik S Pen może być wykorzystywany do adnotacji. Tryb nocny, który rozjaśnia ciemne zdjęcia, działa teraz z 10-megapikselowym przednim aparatem.

Funkcja AR Doodle umożliwia użytkownikom Note 10 dostosowywanie zdjęć za pomocą dynamicznych rysunków, efektów i animacji, a nowy skaner 3D (Note 10+) może wykonać skan obiektu i przekształcić go w ruchomy rendering 3D.

Smartfony są wyposażone w 7-nanometrowe 64-bitowe ośmiordzeniowe procesory, przy czym Note 10 oferuje 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Note 10+ ma 12 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej. Samsung twierdzi, że urządzenia Note 10 są wyposażone w „najlepszy na świecie system chłodzenia” w celu lepszej wydajności.

Galaxy Note 10 posiada baterię o pojemności 3500 mAh, natomiast Galaxy Note 10+ posiada baterię 4300 mAh.

Inne funkcje obejmują super szybkie ładowanie z przewodowym ładowaniem 45 W dla Note 10+, Wireless PowerShare do ładowania innych bezprzewodowych ładowarek opartych na Qi za pomocą Galaxy Note 10 oraz opcje 5G dla dużych prędkości. Galaxy Note 10+ jest dostępny w wersji 5G dla tych, którzy chcą prędkości 5G, a modele LTE oferują prędkości pobierania do 2 Gb / s oraz prędkości wysyłania 150 Mb / s.

Samsung oferuje Galaxy Note 10 i Note 10+ w kolorach Aura Glow, Aura White i Aura Black. Ceny Galaxy Note 10 zaczynają się od 949,99 USD, a ceny Galaxy Note 10+ zaczynają się od 999,99 USD. Samsung zacznie sprzedawać Galaxy Note 10 i 10+ 23 sierpnia, a przedpremierowe zamówienia rozpoczną się już 8 sierpnia. Galaxy Note 10+ 5G, którego cena wynosi 1 299,99 USD, będzie na początku dostępny tylko w sieci Verizon. Transmisja z prezentacji smartfonów przez Samsunga na żywo pokazująca funkcje nowych urządzeń jest dostępna poniżej.

Samsung Galaxy Note 10 będzie konkurował z nadchodzącymi iPhone'ami Apple z 2019 roku, które mają oferować konfiguracje aparatu z trzema obiektywami, dwustronne ładowanie bezprzewodowe, szybsze procesory i wiele innych atrakcyjnych usprawnień.

Autor: Dorota Wrońska, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 07-08-2019 23:32

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl