Co nowego w iOS 13 Beta 6: Przełączanie centrum sterowania trybu ciemnego, zmiany folderów i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś szóstą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i udoskonalając różne funkcje iOS 13 i iPadOS.

W szóstej wersji beta zmiany i aktualizacje stają się bardziej mniej istotne niż zmiany wprowadzone we wcześniejszych wersjach beta, ale w wersji beta 6 wciąż jest kilka znaczących dodatków, które warto podkreślić.

- Przełącznik trybu sterowania w trybie ciemnym - Istnieje nowy przełącznik Centrum sterowania, który pozwala włączać i wyłączać tryb ciemny za pomocą kliknięcia.

Przezroczystość folderów - Apple zmieniło przezroczystość folderów w iOS 13 beta 6, dzięki czemu tła folderów lepiej pasują do koloru tła.

- Ukryj podgląd linków - Istnieje nowa opcja, w której za pomocą funkcji 3D Touch będąc na stronie internetowej, będzie można ukryć podgląd linków, dzięki temu będzie można bez żadnego problemu dezaktywować podgląd linków dla poszczególnych witryn.

- Ogłaszaj wiadomości - ustawienie umożliwiające Siri ogłaszanie przychodzących wiadomości tekstowych po podłączeniu do AirPods drugiej generacji i niektórych słuchawek Beats.

- Stuknięcie trzema palcami - Możesz teraz stuknąć trzema palcami w dowolnym miejscu na ekranie iOS, aby wyświetlić ikony cofania, ponawiania, wycinania, kopiowania i wklejania, co może prowadzić do lekkiej zmyłki.

- Ostrzeżenia o lokalizacji w tle - Apple ostrzega użytkowników iOS 13, gdy aplikacje używają swojej lokalizacji w tle. W wersji beta 6 tekst ostrzeżenia został nieco poprawiony, i od teraz brzmi: „Czy chcesz nadal zezwalać na używanie lokalizacji w tle?” zamiast „Czy chcesz nadal na to zezwalać?”

- Aktualizacje uprawnień Bluetooth - Podczas instalowania i synchronizowania urządzenia przez Bluetooth, Apple ostrzega, że ​​aplikacja „może również używać Bluetooth, aby wiedzieć, kiedy jesteś w pobliżu urządzenia”.

- Ekran powitalny zdjęć - od teraz zobaczysz ekran powitalny podkreślający nowe funkcje dostępne w aplikacji Zdjęcia w iOS 13.

- Ekran powitalny App Store - W aplikacji App Store znajduje się nowy ekran powitalny ze szczegółowymi informacjami o Apple Arcade i o zmianach aktualizacyjnych w aplikacjach w iOS 13.

- Polityka prywatności Analytics - W polityce prywatności Apple w zakresie analizy znajduje się nowy akapit: „Jeśli wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji Analytics do Apple z wielu urządzeń korzystających z tego samego konta iCloud, możemy skorygować niektóre dane o użytkowaniu aplikacji Apple na tych urządzeniach, synchronizując je za pomocą pełnego szyfrowania Robimy to w sposób, który nie identyfikuje Cię z Apple.

- Polityka prywatności Apple Pay - Firma Apple nieznacznie zmodyfikowała swoją politykę prywatności Apple Pay, aby wspomnieć o zbieraniu danych o lokalizacji dla karty Apple Card: „Identyfikacja sprzedawcy Apple Pay: Twój iPhone użyje Twojej bieżącej lokalizacji, aby pomóc w podawaniu dokładniejszych nazw sprzedawców podczas korzystania z fizycznej Apple Card."

- Polityka prywatności lokalizacji - Wprowadzono także nowy dodatek do polityki prywatności lokalizacji: „Dostosowanie systemu: Twój iPhone dostosuje wygląd, zachowanie i ustawienia systemu przy użyciu bieżącej lokalizacji, na przykład automatycznie włączając inteligentne ładowanie, gdy jesteś w domu. Te dane dostosowania nie opuszczają twojego urządzenia. ”

- Poprawki głośności - Po raz kolejny jest 16 przyrostów objętości zamiast 34 z poprzedniej wersji beta.

- Ikona LTE - Ikona LTE / 4G powraca do swojego normalnego rozmiaru i nie jest już większa, dzięki czemu lepiej wpasowuje się do wysokości słupków LTE.

Wiesz o funkcji, która jest nowa w iOS 13 beta 6, którą pominęliśmy? Daj nam znać o tym w komentarzach, na Twitterze lub zachęcamy do dołączenia do naszych grup na Whatsapp pod nazwą iPhone oraz Blind System.

Autor: Dorota Wrońska, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 08-08-2019 00:01

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl