Sony ogłasza kompatybilny z CarPlay system informacyjno-rozrywkowy z ekranem 8,95 cala

Sony wypuściło na rynek szereg nowych samochodowych systemów rozrywki, na czele z XAV-AX8000, wyposażonym w gigantyczny wyświetlacz o przekątnej 8,95 cala i jest też kompatybilny z CarPlay firmy Apple, a także pojawiły się dwa pozostałe bardziej kompaktowe modele z obsługą Siri Eyes Free.

Duży ekran 8,95-calowy w modelu XAV-AX8000 unosi się z przodu jednostki audio-nawigacyjnej, umożliwiając umieszczenie korpusu urządzenia w przestrzeni o rozmiarze jednego DIN na desce rozdzielczej. Aby umożliwić idealną współpracę z szeroką gamą projektów pojazdów, mocowanie ekranu można regulować w trzech kierunkach, aby uzyskać idealne ustawienie wyświetlacza.

Oferując obsługę CarPlay, a także Android Auto, urządzenie może korzystać z możliwości iPhone'a w zakresie połączeń, muzyki, nawigacji i innych obsługiwanych aplikacji. Za pomocą WebLink Cast urządzenie może być również użyte do wykonania kopii lustrzanej ekranu smartfona bezpośrednio na jego wyświetlaczu, umożliwiając korzystanie z aplikacji innych niż CarPlay.

Wyposażony w czterokanałowy wzmacniacz, który może dostarczyć 55 watów dla każdego kanału, system obejmuje dwumodowy system wzmocnienia basów, Dynamic Stage Organizer z 10-pasmowym korektorem z 10 ustawieniami wstępnymi oraz obsługę plików audio FLAC do 24 -bit głębokość i częstotliwości próbkowania 48 GHz.

XAV-AX8000 może być używany z kamerą wsteczną i może być gotowy do pracy niemal natychmiast po włączeniu zapłonu pojazdu, ten system rozrywki będzie dostępny do zakupu w grudniu 2019 r. W cenie 599,99 USD.

Kolejny zaprezentowany model, czyli DSX-GS80 oferuje wbudowany wzmacniacz klasy D 4x100 W o mocy 4x45 W w trybie RMS, z opcją wielokrotnego ładowania głośników 2 Ω, podbicie basów i Dynamic Stage Organizer. Urządzenie może być podłączone jednocześnie do dwóch smartfonów, ale nie obsługuje CarPlay, ale ma Siri Eyes Free, co pozwala użytkownikom rozmawiać przez system rozrywki w celu sterowania smartfonem.

Wreszcie, DSX-B700 to zasilany odbiornik multimedialny oferujący maksymalnie 4x55 W mocy wyjściowych, 4x20 W zgodnie z RMS. Posiada także obsługę łączności ze smartfonem z podwójnymi połączeniami Bluetooth, posiada też obsługe Siri Eyes Free, a także jest kompatybilny z aplikacją Pandora, która jest też dostępna na iPhone'ach.

DSX-GS80 zostanie udostępniony do sprzedaży w grudniu za 229,99 USD, a DSX-B700 będzie dostępny już we wrześniu w cenie 129,99 USD.

Autor: Dorota Wrońska, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 09-08-2019 23:26

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl