O to podsumowanie nowych funkcji w aplikacji przypomnienia w iOS 13

Aplikacja Przypomnienia nigdy nie była jedną z najpopularniejszych wbudowanych aplikacji, głównie ze względu na jej ograniczoną funkcjonalność w porównaniu z innymi aplikacjami do przypominania i czynności do wykonania dostępnymi w App Store.

W iOS 13 Apple zmodyfikowało interfejs aplikacji Przypomnienia, dodając nowy wygląd i nowe możliwości, które mogą zachęcić więcej osób do jej sprawdzenia. W tym przewodniku omówimy wszystkie nowe funkcje w aplikacji Przypomnienia oraz podamy kilka informacji o tym, co można zrobić posiadając iOS 13 lub iPadOS.

Projekt

Przypomnienia w iOS 12 i wcześniejszych oferowały prosty, bezproblemowy widok w stylu listy, który organizował elementy według listy, natomiast iOS 13 zawiera zupełnie nowy interfejs, który jest bardziej intuicyjny. Istnieją cztery główne sekcje Przypomnienia, które zawierają wszystkie przypomnienia na wszystkich listach, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko, co musisz zrobić w jednym widoku, czy to w pracy, czy w rodzinie.

Istnieje sekcja „Dzisiaj” dla przypomnień, które należy natychmiast rozwiązać, sekcja „Zaplanowane” dla przypomnień z datą, sekcja „Wszystkie” do przeglądania wszystkiego naraz oraz sekcja „Oflagowana” dla przypomnień, które zawierają opcję dodaj flagę, aby je oddzielić.

Oprócz czterech głównych sekcji, w których można uzyskać dostęp do wszystkich przypomnień uporządkowanych w różnych widokach, można również zobaczyć zawartość uporządkowaną według list za pomocą sekcji „Moje listy”. Przypomnień możesz używać zarówno w trybie ciemnym, jak i jasnym, naszym zdaniem oba interfejsy są wyjątkowe.

Listy i przypomnienia

Podobnie jak w poprzedniej wersji Przypomnień, możesz utworzyć tyle list, ile potrzebujesz w aplikacji Przypomnienia. Możesz mieć osobne listy dla rodziny, przyjaciół, pracy i dowolnych innych tematów.

Jeśli chcesz śledzić wszystkie obowiązki domowe, które musisz wykonać wraz z listą artykułów spożywczych i projektami pracy, aplikacja Przypomnienia sobie z tym poradzi. Dodanie listy jest tak proste, jak dotknięcie przycisku „Dodaj listę”.

Wszystkie Twoje listy są wyświetlane osobno w sekcji „Moje listy”, a poszczególne przypomnienia na tej liście są również dostępne w różnych sekcjach aplikacji Przypomnienia.

Dodanie przypomnienia do listy można wykonać, klikając w listę, a następnie naciskając przycisk „Nowe przypomnienie” lub klikając w kategorię Dzisiaj, Zaplanowane lub Oflagowane u góry aplikacji, a następnie wybierając opcję „Nowe przypomnienie . ”

W końcu dodawanie, organizowanie i uzyskiwanie dostępu do list jest bardziej intuicyjne w iOS 13 niż w iOS 12.

Dostosowywanie

Aplikacja Przypomnienia w systemie iOS 13 dodaje nowe opcje dostosowywania do listy Przypomnienia. Do wyboru są dodatkowe kolory do kodowania kolorami list, a także nowe ikony, które można przypisać do każdej listy w celu wizualnego wskazania.

Istnieje wiele rodzajów ikon do wyboru, w tym jedzenie, sport, ikony związane z pracą, kształty i wiele innych.

Pasek narzędzi Przypomnienia

Podczas tworzenia przypomnienia w aplikacji Przypomnienia w systemie iOS 13 dostępny jest nowy pasek narzędzi szybkiego dostępu, który pozwala dodawać czasy, lokalizacje i inne elementy do przypomnień. Dostępne są cztery ikony, każda z inną funkcją: Zegar - umożliwia zaplanowanie przypomnienia na dziś, jutro, w weekend lub na niestandardową datę. Strzałka - umożliwia ustawienie przypomnienia, które ma być aktywowane, gdy wracasz do domu, wsiadasz do samochodu, wysiadasz z samochodu lub przybywasz do dowolnej wybranej przez siebie lokalizacji. Flaga - umożliwia dodanie flagi do przypomnienia, dzięki czemu łatwiej ją zlokalizować. Aparat - pozwala zrobić zdjęcie, które chcesz dodać do przypomnienia, dodać zdjęcie z Biblioteki zdjęć lub zeskanować dokument. Dodawanie załączników do przypomnień jest nowością w iOS 13. Przypomnienia można również opatrywać adnotacjami notatkami i adresami URL, aby zapewnić dodatkowy kontekst, a do każdego przypomnienia można również przypisać dodatkowe podzadania. Przypomnienia można również ustawić tak, aby się powtarzały, i można dostosować priorytet dla każdego z nich, wybierając pomiędzy niskim, średnim, wysokim lub brak.

Dostęp do wszystkich opcji Przypomnienia można uzyskać, klikając w opcję „Niestandardowe”, ustawiając godzinę lub datę dla nowo utworzonego przypomnienia lub można kliknąć w ikonę istniejącego przypomnienia. Niektóre z tych opcji były dostępne w iOS 12, ale interfejs jest prostszy i bardziej intuicyjny w iOS 13, dzięki czemu korzystanie z tych narzędzi jest łatwiejsze.

Ustawienia przypomnienia

Korzystając z paska narzędzi i interfejsu powyżej, przypomnienia można ustawić tak, aby były aktywowane w następujących warunkach: Po przybyciu do lokalizacji Opuszczając lokalizację W określonym czasie W określonym dniu Podczas przesyłania wiadomości określonej osobie w aplikacji Wiadomości Możesz również połączyć te warunki podczas tworzenia przypomnienia, aby na przykład ustawić przypomnienie, aby pamiętać, że mleko należy kupić we wtorek o 16:00.

Udostępnianie listy przypomnień

Jeśli klikniesz w trzy kropki w prawym górnym rogu dowolnej listy przypomnień w aplikacji Przypomnienia, możesz dodać osobę, która również zobaczy tę konkretną listę na swoim urządzeniu, pozwalając jej zobaczyć zmiany dokonane na liście. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku listy zakupów, którą możesz chcieć udostępnić małżonkowi lub dziecku. Ta funkcja nie jest nowa, ale jej lokalizacja zmieniła się z powodu przeprojektowania aplikacji.

Przypomnienia o grupowaniu

Jeśli masz wiele oddzielnych list przypomnień, możesz je zgrupować w systemie iOS 13 pod jednym nagłówkiem. Więc jeśli masz listę zakupów, listę drogerii i listę swojego ulubionego sklepu z odzieżą, możesz połączyć je wszystkie w grupę „Zakupy”, która oferuje lepszą organizację w sekcji „Moje listy” w aplikacji.

Grupy można zwinąć lub rozwinąć, tworząc bardziej uporządkowaną aplikację Przypomnienia z głębszą organizacją niż było to możliwe w iOS 12. Aby dodać grupę, dotknij przycisku „Edytuj”, a następnie wybierz opcję „Dodaj grupę” w lewym dolnym rogu. Możesz także użyć gestów przeciągania i upuszczania, aby uporządkować listy.

Zagnieżdżone przypomnienia

Używając gestów przeciągania i upuszczania, możesz przeciągnąć przypomnienie pod innym przypomnieniem, aby utworzyć zagnieżdżone przypomnienie na liście, co zasadniczo pozwala dodawać mniejsze zadania w ramach większego przypomnienia.

Jeśli na przykład masz przypomnienie o obowiązkach, możesz również dodać mniejsze, bardziej szczegółowe przypomnienia dla poszczególnych zadań, takich jak odkurzanie i pranie. W takim przypadku musisz przejść do sekcji „Wszystkie przypomnienia”, aby używać gestów przeciągania i upuszczania w celu zmiany kolejności list przypomnień.

Ulepszenia Siri

Przypomnienia mają ulepszoną inteligencję Siri w iOS 13, co oznacza, że ​​możesz pisać dłuższe, bardziej opisowe zdania, które przypomnienia automatycznie zrozumieją i wykorzystają je do przedstawienia odpowiednich sugestii.

Siri zasugeruje Ci również przypomnienia. Gdy na przykład rozmawiasz z kimś za pomocą aplikacji Wiadomości, w trakcie takowej rozmowy ktoś wspomina o jutrzejszym obiedzie w południe, Siri może zaproponować ci przypomnienie o tym wydarzeniu.

Masz pytania dotyczące Przypomnień, wiesz o funkcji Przypomnień w iOS 13, które pominęliśmy, lub chcesz przekazać opinie na temat tego przewodnika? W takim przypadku skontaktuj się z nami klikając w zakładkę kontakt, która znajduje się w górnym menu portalu blindiphone.pl, ewentualnie gorąco zachęcamy do dołączenia do naszych grup na aplikacji Whatsapp pod nazwą iPhone oraz blind system.

Autor: Dorota Wrońska, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 11-08-2019 12:21

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl