Wszystko to, co Apple ogłosiło na dzisiejszym wydarzeniu iPhone

Firma Apple zorganizowała dziś coroczne wydarzenie poświęcone iPhone'owi, podczas którego została wprowadzona nowa linia smartfonów iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, Apple Watch Series 5 i 10,2-calowy iPad, a także zostały ujawnione nowe szczegóły dotyczące Apple Arcade i Apple TV + .

Apple zaprezentowało wszystkie nowe urządzenia w niecałe dwie godziny, my jednak zamieszczamy podsumowanie z całego wydarzenia w zaledwie w siedmio minutowym filmie wideo dla naszych czytelników, by mogli oni w obszernym skrócie zapoznać się z nowymi produktami

Nowy iPhone 11 (699 USD), który jest następcą iPhone'a XR, jest nowym, tańszym flagowym urządzeniem Apple, podczas gdy iPhone 11 Pro (999 USD) i iPhone 11 Pro Max (1099 USD) są przeznaczone dla osób, które chcą posiadać najbardziej zaawansowane funkcje w swoim iPhone.

Apple dodało podwójne kamery do iPhone'a 11, potrójne kamery do 11 Pro, no i wszystkie nowe iPhone'y mają lepszy system kamer TrueDepth, szybszy układ A13 i mnóstwo innych ciekawych funkcji. Tymczasem Apple Watch Series 5 ma nowy, zawsze włączony wyświetlacz.

Firma Apple również udostępniła kilka filmów podczas swojego głównego wydarzenia podkreślającego nowe produkty. Poniżej umieściliśmy je dla tych, którzy przegapili oglądanie wydarzenia na żywo.

W związku z tym, iż Apple transmitowało na żywo wydarzenie na YouTube, tym razem pełny film nie jest dostępny na stronie. Można go jednak obejrzeć w całości na stronie Apple Event.

Apple przyjmuje dziś zamówienia wstępne na nowe Apple Watch Series 5 i 10,2-calowe iPady, a zamówienia wstępne na nowy iPhone 11 i iPhone 11 Pro będą dostępne od 13 września o 5:00 rano czasu pacyficznego.

Wszystkie nowe urządzenia zaczną być wysyłane do klientów w piątek, 20 września.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 11-09-2019 01:21iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl