Sklep Apple oferuje teraz odnowionego MacBooka Air 2019 i MacBooka Pro w niższej cenie

Firma Apple rozpoczęła dziś dodawanie 13-calowego MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro z niższej półki do swojego sklepu internetowego z odnowionymi produktami w Stanach Zjednoczonych, po raz pierwszy oferując maszyny w obniżonych cenach.

Oba nowe komputery zostały udostępnione do sprzedaży po raz pierwszy w lipcu 2019 r. Zaktualizowany MacBook Air ma wyświetlacz True Tone, ulepszoną klawiaturę motylkową, która jest bardziej trwała i co najważniejsze, jest on dostępny do zakupu w niższej cenie.

Jeśli chodzi o MacBooka Pro, aktualizacja z lipca 2019 r. Wprowadziła takie dodatkowe elementy jak: Touch ID, pasek Touch Bar, szybsze procesory i wyświetlacz True Tone na podstawowe komputery Apple.

Ceny MacBooka Air zaczynają się od 1 099 USD, natomiast ceny podstawowego modelu MacBooka Pro zaczynają się od 1 299 USD. Apple oferuje obniżone ceny zarówno na konfiguracje magazynowe jak i te niestandardowe, z wieloma dostępnymi opcjami. Zniżki na obie maszyny wynoszą około 15 procent.

Sklep z odnowionymi produktami Apple jest obecnie trochę nieporadny, dlatego, ponieważ nie wyświetla on modeli MacBooka Pro i MacBooka Air we właściwej kolejności, ale wkrótce problem ten powinien zostać rozwiązany. Na razie kupujący będą musieli przeglądać dedykowane sekcje MacBook Pro i MacBook Air, aby znaleźć określone maszyny.

Zapasy będą się zmieniać z dnia na dzień, więc pojawienie się różnych konfiguracji może zająć trochę czasu. Odnowione modele wysyłane są od razu, a przewidywana dostawa jest zaplanowana jeszcze na ten tydzień.

Wszystkie odnowione produkty Apple przechodzą rygorystyczny proces odnowienia, zanim zostaną zaoferowane do sprzedaży, obejmuje to kontrolę, naprawy, czyszczenie i przepakowanie. Podobnie jak nowe zakupy, odnowione komputery Mac są objęte roczną gwarancją, którą można rozszerzyć o zakup AppleCare +.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 09-10-2019 02:30

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl