Kuo: zestaw słuchawkowy AR firmy Apple zostanie wprowadzony na rynek w drugim kwartale 2020 r

Według nowego raportu analityka Ming-Chi Kuo, opublikowanego dziś przez MacRumors, zestaw słuchawkowy firmy Apple z rozszerzoną rzeczywistością wejdzie do masowej produkcji już w czwartym kwartale tego roku, produkcja ta rozszerzy się na szerszą skalę na początku 2020 roku.

W swojej najnowszej notatce badawczej z TF International Securities analityk twierdzi, że Apple będzie współpracować z markami innych firm, aby wprowadzić swój pierwszy produkt AR w 2020 r., A Changying Precision zostanie głównym dostawcą obudowy.

Raport Kuo z marca informował, że Apple wprowadzi na rynek produkt AR w 2020 roku, który może być gotowy w połowie przyszłego roku. Jednak Kuo przyspieszył przewidywany czas premiery, analityk uważa teraz, że premiera produktu przypadnie na drugi kwartał 2020 roku.

W lipcu raport DigiTimes stwierdził, że Apple zawiesił projekt zestawu słuchawkowego AR, ale w zeszłym miesiącu kod znaleziony w Xcode 11 i iOS 13 potwierdził, że Apple nadal pracuje nad jakimś zestawem słuchawkowym rozszerzonej rzeczywistości.

W wewnętrznym kodzie aplikacji Find My udostępnionym wyłącznie przez MacRumors znajduje się także ikona przedstawiająca coś, co wygląda na zestaw słuchawkowy AR lub VR, który wygląda podobnie do Google Cardboard.

Kuo twierdzi również, że okulary AR firmy Apple będą sprzedawane jako akcesoria do iPhone'a i przede wszystkim będą pełnić rolę wyświetlacza podczas bezprzewodowego korzystania z komputerów, sieci oraz w trakcie używania iPhone.

Oczekuje się również, że zaprojektowanie okularów AR do działania jako akcesorium iPhone'a pozwoli Apple zachować smukłość i lekkość, zamiast próbować spakować cały sprzęt do przetwarzania w jednym urządzeniu.

Już w listopadzie 2017 r. Bloomberg poinformował, że Apple opracowuje zestaw słuchawkowy AR. Apple pierwotnie zamierzało przygotować go do 2019 r., Ale firma była wręcz przekonana o tym, że ​​nie dostarczy produktu do 2020 r. W raporcie stwierdzono też, że zestaw słuchawkowy będzie działał w oparciu o nowy niestandardowy system operacyjny, który będzie oparty na iOS, pod nazwą „rOS”.

Ponadto dzisiejszy raport podkreśla wcześniejsze przewidywania Kuo, że najważniejszą zmianą w łańcuchu branży obudów Apple w 2020 r. Będzie modernizacja metalowej ramki / obudowy iPhone'a 5G.

Kuo uważa, że ​​firma zastosuje nową metalową ramkę przypominającą iPhone'a 4, która znacznie zwiększy koszt jednostkowy ze względu na wzrost procedur przetwarzania i integrację materiałów kompozytowych.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 09-10-2019 12:47

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl