CES 2020: O to najlepsze bezprzewodowe słuchawki

W związku z popularnością linii AirPods i AirPods Pro producenci akcesoriów wzmacniają osobiste oferty audio, aby nadążyć za Apple. Oto niektóre z wielu premier CES jeśli chodzi o słuchawki.

iFrogz

Firma iFrogz ogłosiła nowe słuchawki Airtime Vibe z aktywną redukcją szumów. Te słuchawki nauszne mają 30-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu baterii oraz (25 godzin z włączoną aktywną redukcją szumów) dla lepszej wydajności przez cały dzień.

Aktywny tryb eliminacji hałasu pozwala użytkownikom zmniejszyć hałas otoczenia o około 20 decybeli za pomocą jednego przycisku. Słuchawki iFrogz Airtime Vibe zostaną wydane w pierwszym kwartale 2020 r., W cenie 99,99 USD i będą dostępne w kolorze czarnym, niebieskim lub białym.

Słuchawki douszne Airtime Sport

Ogłoszono także słuchawki douszne firmy iFrogz Airtime Sport. Bezprzewodowe etui do ładowania zapewnia 25 godzin odtwarzania, umożliwiając czterokrotne pełne naładowanie słuchawek. Etui można ładować przez USB-C lub dowolną matą do ładowania bezprzewodowego Qi.

Dołączone mikrofony oznaczają, że możesz odbierać połączenia telefoniczne w trybie głośnomówiącym, a sterowanie dotykowe oznacza, że ​​nie musisz grzebać w telefonie podczas biegu. Słuchawki douszne Airtime Sport są wodoodporne IPX5, są odporne na lekki deszcz i pot. Dostępne na koniec Q1 2020 słuchawki douszne Airtime Sport będą sprzedawane w kolorze czarnym, białym i niebieskim i będą kosztować 79,99 USD.

JBL

JBL Tune 220TWS to próba producenta audio na odpowiedź na słuchawki AirPods z bardziej kolorową alternatywą. Słuchawki o wymiarach 12,5 mm oferują czysty dźwięk oraz wyraźny bas. Słuchawki te posiadają też bardzo dobrze dopasowane wkładki douszne, które zostały zaprojektowane z opadającą częścią zwisającą z samej słuchawki.

Producent twierdzi, że oferują one do 19 godzin łącznego czasu odtwarzania, słuchawki są dostarczane z etui, które oferuje 16-godzin ciągłej pracy, służy one również do przechowywania. Obudowa oferuje też funkcje szybkiego ładowania, które umożliwia szybkie ładowanie po wyczerpaniu słuchawek.

Po podłączeniu przez Bluetooth słuchawki douszne będą współpracować z cyfrowym asystentem podłączonego urządzenia, w tym Siri i Google Assistant, a także będą mogły nawiązywać i odbierać połączenia stereo bez użycia rąk.

JBL Tune 220TWS, oferowane w sześciu wersjach kolorystycznych, mają zostać dostarczone wczesną wiosną w cenie 99,95 USD.

Harman Kardon

Pierwsza nowa seria słuchawek od 2014 roku, seria Fly to trio zestawów słuchawkowych zaprojektowanych dla konsumentów. Modele składają się z Fly BT z funkcją Bluetooth, Fly TWC True Wireless i Fly ANC z aktywną redukcją szumów.

Fly ANC, opcja premium, to słuchawki nauszne z niestandardowymi przetwornikami 40 mm. Zestaw słuchawkowy może na jednym naładowaniu odtwarzać oraz wyciszać hałas zewnętrzny do 20 godzin za pomocą Bluetooth i ANC lub do 35 godzin w przypadku ANC za pomocą połączenia przewodowego, a także umożliwia szybkie ładowanie, dzięki czemu można będzie uzyskać dodatkowe 2,5 godziny odtwarzania po 15-minutowym ładowaniu.

Można je skonfigurować za pomocą Bluetooth lub podłączyć poprzez odłączany kabel, słuchawki obsługują również cyfrowe wezwanie asystenta i mogą łączyć się z dwoma oddzielnymi urządzeniami jednocześnie. Obsługa aplikacji Harman Kardon umożliwia dalszą kontrolę, w tym daje możliwość zarządzania wstępnymi ustawieniami korektora i możliwość ustawienia niestandardowej sygnatury dźwiękowej.

Ponad to Fly TWS oferują pełną kontrolę dotykową bez przewodów, z 15 godzinami odtwarzania audio po jednym ładowaniu. Funkcja TalkThru pozwala użytkownikom rozmawiać z innymi bez całkowitego wyłączania odtwarzania muzyki, a stuknięcie w słuchawkę douszną umożliwia dostęp do asystentów głosowych.

Fly BT używają przetworników 8,6 mm i oferują do 8 godzin aktywnego słuchania. Łącząc magnetyczne wkładki douszne z pokrytym tkaniną kablem i kompaktowym etui do przechowywania, Fly BT obejmuje też obsługę cyfrowych asystentów poprzez dotknięcie wbudowanych elementów sterujących. Stopień ochrony IPX5 pozwala na używanie ich w deszczu i pomaga przetrwać wszelkie rozpryski oraz rygor ćwiczeń.

Harman Kardon Fly BT będą kosztować 99,95 USD, Fly TWS 149,99 USD, natomiast Fly ANC 249,95 USD. Harman Kardon zamierza wprowadzić na rynek wymienione modele jeszcze tej zimy.

Sennheiser

CX 350BT i XC 150BT to najlepsze bezprzewodowe słuchawki tego producenta urządzeń audio, z akcesoriami dousznymi zapewniającymi wysokiej jakości dźwięk, z którego znana jest firma, posiadają też kompaktowy rozmiar.

Oba modele oferują do dziesięciu godzin pracy na jednym ładowaniu, które odbywa się przez USB-C. Łączność z urządzeniem mobilnym odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 5.0 i chociaż oba modele obejmują obsługę SBC i AAC, to model 350BT dodaje dodatkowo AptX i AptX Low Latency, co minimalizuje opóźnienie audio podczas oglądania wideo na przykład przy użyciu smartfona iPhone.

Towarzysząca aplikacja Sennheiser Smart Control zapewnia także dodatkową kontrolę nad dźwiękiem dzięki opcjom ustawień korektora. Aplikacja może dodatkowo zapewniać aktualizacje oprogramowania układowego i może włączyć tryb podcastu zaprojektowany w celu zwiększenia zawartości mowy.

Słuchawki te oferują również cztery różne rozmiary końcówek dousznych dla wygody i optymalnego tłumienia hałasu. Chociaż obie wersje są podobne i są nawet oferowane w tych samych odcieniach czerni i bieli, jedną wielką różnicą jest dodanie dedykowanego przycisku w modelu 350BT do przywoływania Siri i innych cyfrowych asystentów.

Słuchawki CX 150BT w cenie 79 USD są dostępne do zakupu już teraz w kolorze czarnym, a biały wariant ma zostać wprowadzony w lutym. Z kolei CX 350BT w obu kolorach będą kosztowały 99 USD i zostaną wprowadzone również w lutym.

Sennheiser HD 450BT

Oparte na popularnych HD4.40BT i HD4.50BTNC, HD 450BT i HD 350BT to słuchawki Bluetooth z głębokim, dynamicznym basem. Oba modele łączą się przez Bluetooth 5.0 i oferują szeroką obsługę kodeków bezprzewodowych, w tym AAC, AptX i AptX o niskim opóźnieniu.

Ładowanie przez połączenie USB-C zapewnia im do 30 godzin pracy na baterii. HD 450BT zawiera również aktywną redukcję szumów, z której można korzystać nawet w trybie przewodowym, aby oszczędzać energię baterii podczas długich podróży.

Dźwięk można dostosować bez żadnego problemu za pomocą dodatkowej aplikacji Sennheiser Smart Control, która oferuje takie funkcje jak podgląd stanu baterii zestawu słuchawkowego, wszelkie wskazówki dotyczące ich funkcji, aktualizacje oprogramowania układowego i tryb podcastu.

Oba modele można złożyć na płasko, aby były jak najmniejsze do przechowywania w transporcie. Fizyczne elementy sterujące nausznikami mogą służyć do sterowania muzyką, istnieje także dedykowany przycisk umożliwiający dostęp do asystentów cyfrowych.

Oferowane w wariantach czarno-białym HD 350BT będą kosztować 119 USD, w momencie debiutu, który będzie miał miejsce jeszcze w tym miesiącu, z kolei model HD 450BT będzie dostępny w połowie lutego w cenie 199 USD.

Audio-Technica

ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne dostarczane z etui ładującym. Oba modele łączą się przez Bluetooth 5.0, mogą obsługiwać połączenia z wieloma urządzeniami i mogą automatycznie włączać się i wyłączać po wyjęciu lub umieszczeniu w etui ładującym.

ATH-CK3TW zawierają przetworniki 5,8 mm i gładkie silikonowe wkładki douszne dla zapewnienia komfortu i izolacji od hałasu. Do tego posiadają kodeki aptX i SBC, i co ważne, słuchawki wykorzystują TrueWireless Stereo Plus firmy Qualcomm, zapewniając stabilne połączenie o niskim opóźnieniu.

Słuchawki wyposażone są w czujniki dotykowe do sterowania dźwiękiem oraz obsługę głośnomówiącą dla asystentów cyfrowych, takich jak Siri. Oferują do sześciu godzin pracy na baterii, a ładowanie zapewnia dodatkową 24 godzinną pracę.

Wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki ATH-CKS5TW obsługują kodeki AAC i są w stanie odtwarzać muzykę do 15 godzin po jednym ładowaniu, przedłużając czas pracy o dodatkowe 30 godzin przy użyciu dołączonego etui do ładowania. Dostępna jest również aplikacja mobilna Audio-Technica Connect do monitorowania żywotności baterii, dostosowywania ustawień i wykrywania niewłaściwie umieszczonych wkładek dousznych.

Zarówno ATH-CKS5TW, jak i ATH-CK3TW są już dostępne, w cenie odpowiednio 169 USD i 119 USD.

Audio-Technica QuietPoint ATH-ANC300TW

QuietPoint ATH-ANC300TW to najbardziej zaawansowane słuchawki tego producenta, są to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, ponieważ posiadają one cyfrową hybrydową aktywną redukcję szumów. Wykorzystując mikrofony po obu stronach przetwornika, w tym jeden w unikalnej konfiguracji poziomej w komorze dźwiękowej, system ANC jest zoptymalizowany pod kątem równoważenia redukcji szumów z jakością dźwięku.

Używając przetworników 5,8 mm z diamentową membraną pokrytą włóknem węglowym dla zapewnienia jakości dźwięku, słuchawki oferują łączność przez Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków aptX, AAC i SBC, a także Qualcomm TrueWireless Stereo Plus. Na jednym ładowaniu można uzyskać do 4,5 godziny pracy, przedłużoną o 13,5 godziny przy użyciu etui do ładowania.

Model QuietPoint ATH-ANC300TW będzie kosztował 249 USD i zostanie wprowadzony na rynek wiosną tego roku.

Audio-Technica SonicSport ATH-SPORT90BT

SonicSport ATH-SPORT90BT i ATH-SPORT60BT to zorientowane na fitness słuchawki douszne Bluetooth, które zostały ulepszone w stosunku do poprzednich modeli z tej linii.

Model 90BT ma nowe 6-milimetrowe przetworniki z dedykowanym wzmacniaczem, zapewniającym odtwarzanie dźwięku w pełnym zakresie. Jako alternatywa dla połączenia z urządzeniem hosta, model zawiera również wbudowany odtwarzacz muzyki o pojemności 4 GB.

Gdy słuchawki nie są używane, można je przechowywać na szyi za pomocą magnesów wbudowanych w słuchawki douszne. Żywotność baterii wynosi do 5 godzin w przypadku Bluetooth lub 8 godzin przy użyciu wbudowanego odtwarzacza, a sterowanie na urządzeniu jest uzupełnione potwierdzeniami głosowymi różnych włączanych funkcji.

Model 60BT wykorzystujez kolei przetworniki 6 mm i jest w stanie odtwarzać muzykę nawet sześć godzin po jednym ładowaniu. Oferuje podobne potwierdzenia głosowe oraz wbudowany mikrofon i elementy sterujące jak w poprzednim modelu SonicSport, a także umożliwia parowanie wielopunktowe w celu połączenia z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie.

SonicSport ATH-SPORT90BT i ATH-SPORT60BT są wyceniane odpowiednio na 159 USD i 79 USD i zostaną udostępnione do zakupu wiosną tego roku.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 09-01-2020 13:36iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl