Apple wprowadza program wymiany inteligentnych etui z baterią zaprojektowanych dla iPhone'a XS, XS Max i XR

Firma Apple uruchomiła dziś program wymiany swoich etui z wbudowaną baterią zaprojektowane dla iPhone'a XS, XS Max i iPhone'a XR.

Według Apple niektóre inteligentne etui mogą napotykać problemy z ładowaniem, w tym na przykład brak ładowania, brak reakcji na przycisk przerywający ładowanie po podłączeniu smartfona do zasilania, w niektórych przypadkach etui w ogóle nie ładują iPhone'a.

Przypadki inteligentnych akumulatorów, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane między styczniem 2019 r. A październikiem 2019 r. Apple również twierdzi, że nie jest to kwestia bezpieczeństwa, mimo to firma lub autoryzowany serwis Apple bez żadnych problemów może wymienić etui, w których występują opisane wcześniej wady zupełnie za darmo.

Wszystkie inteligentne etui z wbudowaną baterią zaprojektowane dla iPhone XS, XS Max i XR wyprodukowane między powyższymi datami kwalifikują się do wymiany. Apple twierdzi, że żadne inne inteligentne etui dla iPhone'a nie są częścią programu, co oznacza, że ​​żadne z pozostałych na przykład dla iPhone'a 11, 11 Pro lub 11 Pro Max nie zostaną wymienione.

Apple twierdzi, że klienci z wadliwym akumulatorem mogą znaleźć autoryzowanego dostawcę usług Apple lub umówić się na wizytę w punkcie sprzedaży detalicznej Apple w celu wymiany. Inteligentne etui zostaną sprawdzone przed serwisowaniem w celu upewnienia się, czy kwalifikują się do programu.

Przypadki, których dotyczy problem, zostaną usunięte w sposób bezproblemowy dla użytkownika, a program obejmuje inteligentne etui przez dwa lata od momentu pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 11-01-2020 02:38iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl