Oprogramowanie układowe AirPods Pro 2C54: gorsze tłumienie hałasu, ulepszone pasmo przenoszenia i dokładność basów

16 grudnia Apple wydało nową aktualizację oprogramowania dla AirPods Pro, uaktualniając wersję oprogramowania z 2B588 do 2C54. Po aktualizacjach pojawiło się kilka anegdotycznych raportów, że aktualizacja mogła negatywnie wpłynąć na redukcję szumów w słuchawkach AirPods Pro. Niepokojące jest to, że Apple od tego momentu wysyła losowo do klientów aktualizację 2C54, więc nie wszyscy użytkownicy słuchawek AirPods Pro uzyskali dostęp do najnowszej aktualizacji oprogramowania.

Użytkownicy poprosili serwis techniczny RTINGS.com o ponowne sprawdzenie swoich wcześniejszych testów AirPods Pro w raz z nowym oprogramowaniem, aby potwierdzić wszelkie zmiany w nowym oprogramowaniu.

RTINGS opublikował dziś swoje ustalenia i potwierdza, że wersja aktualizacji oprogramowania ​​2C54 obiektywnie pogarsza funkcję aktywnego tłumienia hałasu w słuchawkach AirPods Pro: Aktualizacja 01/10/2020:

Po aktualizacji do Firmware 2C45 ponownie przetestowaliśmy słuchawki i nasze wyniki wykazały dość znaczny spadek wydajności izolacji, głównie w zakresie basów. Oznacza to, że przy włączonym ANC słuchawki te nie wykonają prawie tak dobrze zadania blokującego niski hałas silnika samolotów lub autobusów, jak przed aktualizacją. Ta recenzja odzwierciedla te zmiany. Test ten jednak poprawia za to inne aspekty, takie jak inne obszary testowania oprogramowanie układowe 2C54 poprawia wydajność w zakresie odpowiedzi częstotliwościowej i dokładności basów. Firma Apple z kolei twierdzi, iż RTINGS niepoprawnie odnosi się do oprogramowania jako wersji 2C45, a nie 2C54.

Apple w związku z tymi zastrzeżeniami, postanowiło osobiście sprawdzić oprogramowanie 2C54 zaledwie kilka dni po jego wydaniu, więc prawdopodobnie pracuje nad opisanymi problemami. Aby dowiedzieć się, jaką wersję oprogramowania układowego posiadasz, przejdź do Ustawienia -> Ogólne -> Informacje o słuchawkach -> AirPods Pro.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 14-01-2020 03:39iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl