Nadchodzący iPhone 2020 o przekątnej 5,4 cala będzie podobny do iPhone'a 8

Japońska strona Mac Otakara podzieliła się dziś nieco kontrowersyjną plotką na temat oferty Apple'a na temat iPhone'a 2020, sugerując, że 5,4-calowy „iPhone”, nad którym pracuje Apple, będzie miał podobny rozmiar jak iPhone 8.

Powołując się na dostawców Apple ogłaszających się w trakcie targów CES, Mac Otakara informuje, iż Apple „może opracowywać nowe modele smartfonów wyposażonych w technologię Face ID zamiast modeli Touch ID jako zaktualizowaną wersję„ iPhone 8 ”.

Ta informacja wydaje się odnosić do taniego „iPhone SE 2” lub następcy iPhona 8, który Apple opracowuje, ale dalsze wzmianki o 5,4-calowym ‌iPhone‌ z Face ID sugerują, że faktycznie plotka ta odnosi się do smartfona wyższej klasy o przekątnej 5,4 cala, który ma być zaprezentowany jesienią 2020 roku.

Rozmiar obudowy ma być nie mal identyczny jak „iPhone” 7, reasumując naszym zdaniem smartfon ten będzie podobny między serią iPhone 11 a serią iPhone XS. Tylny aparat ma być znacznie większy w porównaniu z „iPhone'em 8”, a rozmiar lampy błyskowej LED True Tone będzie niemal identyczny jak w „iPhone” 7.

Dzięki zastosowaniu kamery TrueDepth szerokość pionu obszaru aktywnego dla wyświetlacza będzie zwiększona, dzięki temu będzie on w rozmiarze 5,4-cala, jak przedstawiały wcześniejsze przypuszczenia, firma Apple planuje wypuścić smartfona o rozmiarze o przekątnej 5,4 cala. Wcześniejsze pogłoski wskazywały, że Apple pracuje nad smartfonami w wielu rozmiarach w swoim flagowym asortymencie „iPhone” na rok 2020, w tym 5,4-calowy „iPhone”, 6,1-calowy „iPhone” (lub dwa urządzenia w tym rozmiarze, w oparciu o jedną plotkę) i 6,7 calowy „iPhone”.

.

Mac Otakara informuje, iż 5,4-calowy „iPhone” będzie posiadał obudowe niemal podobną do „iPhone 6” i tylną kamerę „znacznie większą w porównaniu z iPhone 8”. Korzystając z systemu kamer TrueDepth i eliminując przycisk Home, obszar aktywny wyświetlacza będzie wynosił 5,4 cala, chociaż rozmiar urządzenia będzie podobny do ‌iPhone 8‌.

‌IPhone 8‌ (i )iPhone‌ 7) ma 4,7-calowy wyświetlacz oraz grube górne i dolne ramki, które zapewniają miejsce na aparat z przodu i przycisk Home. Eliminując ramki, Apple może zaoferować większy wyświetlacz w mniejszej obudowie. iPhone‌ o przekątnej 5,4 cala, który będzie najmniejszym iPhonem oferowanym przez Apple od 2017 roku, ‌kiedy to firma zaprezentowała iPhone 8‌.

Obecnie istnieją mieszane pogłoski na temat smartfonów „iPhone”, ale w skrócie wydaje się, że Apple wyda od czterech do pięciu nowych iPhone'ów w 2020 roku. Pierwszy pojawi się wiosną 2020 roku i będzie następcą „iPhone SE 2” lub „iPhone 8”. Firma chcę go oznaczyć, jako alternatywę jako niedrogiego „iPhone” z „Touch ID” i aparatem z jednym obiektywem. Ten „iPhone” nie będzie posiadał identyfikatora twarzy i nadal będzie zawierał grube górne i dolne ramki.

Jesienią Apple wprowadzi trzy lub cztery nowe flagowe iPhony w rozmiarach 5,4, 6,1 i 6,7 cala, no i co ważne, smartfony będą wyposażone w wyświetlacze od krawędzi do krawędzi, łączność 5G, kamery z wieloma obiektywami i inne przydatne funkcje. Większość plotek sugeruje, że możemy spodziewać się trzech iPhone'ów jesienią 2020 r., Ale analityk JPMorgan powiedział niedawno, że potencjalnie mogą zostać zaprezentowane dwa 6,1-calowe iPhone'y, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone przez inne źródło.

Jesienna oferta Apple'a na 2020 rok będzie podobna do oferty ‌iPhone‌ 2019, z iPhone'ami dostępnymi w wielu punktach cenowych od około 700 USD, podczas gdy podobno na początku 2020 roku następca ‌iPhone 8‌ może zostać wyceniony nawet na 399 $.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 14-01-2020 04:09iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl