Hands-On przedstawia krótkie opinie na temat nowych smartfonów Samsung S20 i Galaxy Z Flip

Samsung ogłosił dziś nowy skład smartfonów na 2020 rok, przedstawiając gamę urządzeń, które obejmują S20 5G, S20+ 5G, S20 Ultra 5G i najbardziej nowatorski, składany Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip jest drugim składanym urządzeniem firmy, jednak jest to pierwszy produkt, który został zaprojektowany w formie smartphone'a. Urządzenie posiada przekątną ekranu 6,7-cala, ale ma możliwość złożenia na pół, aby uczynić go bardziej kieszonkowym smartfonem.

Z Flip to pierwszy smartfon firmy Samsung, w którym zastosowano szklany wyświetlacz, no i oczywiście Samsung zastosował nową, ultracienką, składaną, szklaną technologię. Dzięki zastosowaniu szkła, a nie laminatu, otrzymujemy ładniejszy wyświetlacz i urządzenie, które ogólnie rzecz biorąc, jest bardziej przyjazne dla użytkownika.

Zawias jest bardziej wytrzymały niż zawias w Galaxy Fold, no i jego konstrukcja jest bardziej schludna, ponieważ może być ustawiony pod wieloma różnymi kątami i używany w tzw. trybie "Flex Mode", gdy jest w połowie złożony. W tym trybie, dolna połowa podtrzymuje górną połowę, aby uzyskać tryb głośnomówiący, który może być używany do wygodnych rozmów, istnieje też możliwość fotografowania, gdy smartfon jest złożony.

Ze względu na konstrukcję zawiasów i sposób, w jaki mają być one używane pod wieloma kątami, Z Flip nie otwiera się tak łatwo jak tradycyjne telefony z klapkami, co jest dodatkowym atutem. Ma solidną konstrukcję i nie jest tak delikatny jak Galaxy Fold.

Smartfon Galaxy Z Flip został wyceniony na 1380$, czyli jest tańszym telefonem porównując go do Galaxy Fold, no i co ważne, wydaje się on być solidniej wykonany.

Samsung zaprezentował również swoje nowe flagowe urządzenia Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra, wszystkie wyposażone w łączność 5G, ogromne akumulatory, olbrzymie wyświetlacze bez ramki i imponującą technologię kamer.

Smartfony Samsung mają rozmiary od 6,2 do 6,9 cala, jeśli chodzi o największy smartfon o przekątnej, 6,9 cala możemy stwierdzić, że jest on masywny, zwłaszcza w przypadku urządzenia, które ma konstrukcję bez ramki z wycięciem na pojedynczą kamerę otworkową na górze. Wszystkie telefony oferują obsługę HDR10+ wraz z częstotliwością odświeżania 120Hz, ale użycie częstotliwości odświeżania 120Hz wymaga obniżenia rozdzielczości do 1080p.

Istnieje kilka unikalnych funkcji aparatu, zwłaszcza w wysokiej klasy Samsungu S20 Ultra. Jest on wyposażony w 12-megapikselową kamerę ultraszerokokątną, 108-megapikselową kamerę szerokokątną, 48-megapikselową kamerę telefoto oraz kamerę głębi.

Kamery te zostały zaprojektowane z myślą o robieniu lepszych zdjęć w warunkach słabego oświetlenia, Samsung zaprezentował też imponujący 10-krotny bezstratny zoom, który w modelu S20 Ultra oferuje łącznie 100-krotny zoom.

Jeśli chodzi o baterie, smartfony te mają pojemność od 4 000 do 5 000 mAh, która bije wszystko, co iPhone ma do zaoferowania w obecnym czasie. Urządzenia firmy Samsung są zdecydowanie smartfonami najwyższej klasy i posiadają najlepsze technologie aby zachęcić klientów smartfonów, którzy nie gustują w produktach firmy Apple, pamiętać należy jednak też o tym, że telefony te posiadają wyższe ceny.

Galaxy S20 został wyceniony na 1.000 dolarów, S20+ na 1200 dolarów, a Galaxy S20 Ultra kosztuje 1400 dolarów i jest nieco droższy niż Galaxy Z Flip.

Autor: Madridista/ Realista, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 12-02-2020 13:54iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 2. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 3. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 4. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 5. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 6. Google Pixel 3A podcast mp3
 7. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 8. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 9. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 10. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 11. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 12. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 13. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 14. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 15. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 16. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 17. Podcast Radio Sure
 18. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 19. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 20. Voice Recorder HD MP3
 21. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 22. Obszerny podcast iphone x
 23. Whatsapp MP3 for Windows
 24. Prezentacja usługi netflix
 25. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 26. Kaspersky MP3
 27. GData MP3
 28. Skróty Siri iPhone MP3
 29. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 30. Podcast Radio Sure MP3
 31. Asystent Google for iOS MP3
 32. podcast automapa
 33. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 34. Podcast Android TV HK1 Max
Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę rozwinąć listę klikając w poniższy przycisk:

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl