Porównujemy nowe słuchawki bezprzewodowe od Samsunga - Galaxy Buds+ ze słuchawkami AirPods i AirPods Pro

Samsung na swojej imprezie w San Francisco w tym tygodniu zaprezentował nową linię smartfonów Galaxy Z Flip i S20, a także towarzyszące mu nowe flagowe urządzenia, Samsung uruchomił także następną generację bezprzewodowych Słuchawek Galaxy Buds+.

Galaxy Buds+ wyglądają całkiem identycznie jak Galaxy Buds pierwszej generacji, ale został dodany dodatkowy mikrofon, a obudowa do ładowania ma teraz błyszczące wykończenie zamiast matowego. Rozmiar, dopasowanie i komfort pozostają niezmienione.

Konstrukcja wzmacniacza Galaxy Buds+ jest bliższa modelowi AirPods Pro niż AirPods ze względu na miękkie silikonowe końcówki, które pasują do przewodu słuchowego, zapewniając ściślejsze uszczelnienie, ale nie zastosowano w nim technologii redukcji szumów.

Wraz z wprowadzeniem drugiej generacji Galaxy Buds, Samsung miał na celu poprawę jakości dźwięku muzyki i połączeń telefonicznych oraz żywotność baterii, z których oba wydają się być lepsze. Galaxy Buds+ umożliwiają pracę przez 11 godzin, zanim trzeba je będzie naładować, wkładając je w obudowę, a dźwięk wydaje się być lepszy.

Mimo, że konstrukcja jest bliższa AirPods Pro, cenę i funkcjonalność Galaxy Buds+ bardziej można porównać do standardowych AirPods. Galaxy Buds+ kosztują 149 USD, czyli 10 USD mniej niż standardowe AirPods bez obudowy i 100 USD mniej niż AirPods Pro.

Na każdej słuchawce Galaxy Bud+ znajdują się dotykowe elementy sterujące, które mogą być używane do odtwarzania/pauzy, pomijania ścieżek i aktywowania asystentów głosowych. Są to jedyne trzy funkcje dostępne po podłączeniu Galaxy Buds+ do iPhone'a, ale z urządzeniem z systemem Android, funkcję długiego naciśnięcia można przypisać do automatycznego uruchamiania Spotify.

Samsung oferuje również narzędzia do kontroli poziomu dźwięku otoczenia (choć nie zauważyliśmy dużej różnicy między włączoną, a wyłączoną funkcją, a także dostosowanie profilu dźwiękowego. Dostępnych jest kilka wstępnie zaprogramowanych opcji zwiększania tonów niskich i wysokich oraz opcja zwiększania dynamiki i miękkości dźwięku. Nie ma tu prawdziwej funkcji equalizera, ale jest ona lepsza niż to, co jest dostępne w słuchawkach AirPod.

Galaxy Buds+ na Androida mogą czytać powiadomienia do Ciebie, funkcja niedostępna podczas korzystania z nich z iPhone'a. AirPods oferują podobną funkcję w iOS 13, umożliwiając Siri ogłaszanie przychodzących wiadomości.

Galaxy Buds+ mogą być również podłączone do wielu urządzeń w tym samym czasie, takich jak telewizor i telefon z systemem Android, dzięki czemu można usłyszeć przychodzące powiadomienia, ale nie jest to funkcja, która działa podczas korzystania z nich z iPhone.


Ogólnie rzecz biorąc, dźwięk Galaxy Buds+ wydaje się być ulepszony i brzmią one lepiej niż AirPods, ale nie ma wielkiej różnicy.

Istnieje duża różnica w jakości dźwięku w porównaniu z AirPods Pro na korzyść AirPods Pro, ale to chyba nie jest uczciwe porównanie biorąc pod uwagę to, że Galaxy Buds+ są 100 dolarów tańsze i nie mają na celu konkurować ze słuchawkami Apple pod względem redukcji szumów.

Użytkownicy systemu Android, którzy rozważali zakup AirPods dla swoich smartfonów mogą chcieć rozważyć zamiast tego zakup Galaxy Buds+ ale ci, którzy używają zarówno iOS jak i Android może nadal chcą używać lub nabyć podstawowe e AirPods z powodu funkcji chipu H1. Układ H1 w słuchawkach AirPods i AirPods Pro zasila zestawy głośnomówiące "Hey Siri", poprawia łączność i zwiększa zasięg, a także umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy urządzeniami Apple podłączonymi do tego samego konta iCloud.

Co sądzicie o ulepszonych Galaxy Buds+ firmy Samsung? Dajcie nam znać w komentarzach na twitterze lub na grupach opartych o aplikację WhatsApp: iPhone i BlindSystem.

Autor: Pjetia Gałązka, Udostępnij: Facebook | Twitter, Data dodania: 14-02-2020 11:03iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 2. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 3. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 4. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 5. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 6. Google Pixel 3A podcast mp3
 7. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 8. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 9. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 10. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 11. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 12. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 13. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 14. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 15. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 16. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 17. Podcast Radio Sure
 18. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 19. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 20. Voice Recorder HD MP3
 21. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 22. Obszerny podcast iphone x
 23. Whatsapp MP3 for Windows
 24. Prezentacja usługi netflix
 25. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 26. Kaspersky MP3
 27. GData MP3
 28. Skróty Siri iPhone MP3
 29. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 30. Podcast Radio Sure MP3
 31. Asystent Google for iOS MP3
 32. podcast automapa
 33. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 34. Podcast Android TV HK1 Max
Programy do pobrania

Aby pobrać program, proszę rozwinąć listę klikając w poniższy przycisk:

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl