Na tych urządzeniach Apple można testować iOS 12, macOS Mojave i tvOS 12

Chcąc przetestować publiczne bety systemów iOS 12, macOS Mojave i tvOS 12 musicie dysponować jednym ze zgodnych urządzeń. W przypadku iOS 12 są to iPhone 5s i nowsze modele, iPad Air, iPad mini 2 i nowsze oraz iPod touch 6. generacji. macOS Mojave można testować na tych samych komputerach, które są zgodne z macOS Sierra. Tu nic nie uległo zmianie. Z kolei w przypadku tvOS 12 należy dysponować Apple TV 4. generacji.

Tak zainstalujesz iOS 12 beta i macOS Mojave beta

W pierwszej kolejności należy wykonać kopię zapasową urządzenia. To tak na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Potem należy zalogować się na stronie Apple Beta Software Program, na urządzeniu udać się pod adres https://beta.apple.com/profile, zalogować się na swoje konto Apple ID podając login i hasło, jeśli mamy weryfikację 2 etapową to po zalogowaniu się na nasze urządzenie przyjdzie kod, który trzeba wpisać podczas logowania.

następnie należy dotknąć przycisk Download Profile. To spowoduje pobranie specjalnego profilu, który następnie należy zainstalować. Gdy to zrobicie, to potem trzeba już tylko udać się na iPhonie czy iPadzie do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Tutaj po chwili pojawi się iOS 12 beta, którą można pobrać drogą OTA i następnie zainstalować. Przypominam, iż wymagane jest połączenie z siecią wi-fi. W przypadku tvOS 12 musicie tylko zalogować się na urządzeniu z tym samym Apple ID, które zarejestrowaliście w programie beta testów. Potem trzeba się udać do Ustawienia, System i Uaktualnienia, gdzie będzie można włączyć dostępność oprogramowania w wersji beta.

Instalacja macOS Mojave również jest dosyć prosta i będziemy tylko musieli udać się pod adres https://beta.apple.com/sp/betaprogram/redemption#macos, skąd następnie należy pobrać odpowiednie narzędzie. Po instalacji będzie można pobrać betę systemu z Mac App Store.

iPhone, blind system Dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu z poniższej listy:

Programy do pobrania
Aby pobrać program, proszę kliknąć w dany odnośnik poniżej:
 1. AudaCity
 2. Zarządzanie chmurami
 3. Elten
 4. Firefox
 5. Balabolka portable
 6. Basilisk portable
 7. Firefox+webvisum
 8. FreeVideoFlipAndRotate
 9. Google Drive
 10. Kodi dla niewidomych
 11. MediaCreationTool
 12. Windows10Upgrade
 13. Onedrive
 14. pazera free audio extractor
 15. Setup-Dictate
 16. TapinRadio
 17. Radio Sure
 18. TeamViewer
 19. waltr
 20. winproductkey
 21. NVDA_2018
 22. revouninstaller
 23. iCloudSetup
 24. WhatsAppSetup Windows
 25. Kaspersky Internet Security 2019
 26. CDex

Copyright 2018 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl