Strona główna Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Wyszukiwarka

WhatsApp udostępnia obsługę wielu urządzeń wszystkim użytkownikom systemów iOS i Android

WhatsApp udostępnił obsługę wielu urządzeń wszystkim użytkownikom systemów iOS i Android, umożliwiając korzystanie z WhatsApp na maksymalnie czterech połączonych urządzeniach bez konieczności łączenia się użytkowników za pomocą smartfona.

Aplikacja Apple Music na Androida może być teraz używana w systemie Windows 11

Subskrybenci Apple Music, którzy korzystają z systemu Windows 11 i nie lubią uzyskiwać dostępu do usługi za pośrednictwem iTunes lub przeglądarki, mogą teraz uruchomić aplikację „Apple Music” dostępną na Androida na swoim komputerze, dzięki pierwszej wersji zapoznawczej aplikacji.

WhatsApp udostępnia możliwość przesyłania czatów między iOS a Androidem

Jedną z największych przeszkód dla klientów, którzy chcą migrować między Androidem a iOS, jest niemożność przesyłania czatów WhatsApp między dwoma różnymi ekosystemami. Teraz to się kończy, ponieważ WhatsApp oficjalnie ogłosił, że umożliwi użytkownikom łatwe przenoszenie czatów między Androidem a iOS.

Aplikacja Apple Music na Androida zyskuje przestrzenny dźwięk i bezstratną jakość

Firma Apple zaktualizowała dziś swoją aplikację Apple Music na Androida, wprowadzając obsługę dźwięku przestrzennego i jakości muzyki bezstratnej, zapewniając identyczne funkcje w systemach operacyjnych Android i iOS.

WhatsApp pozwala teraz dołączać do połączeń grupowych nawet po ich rozpoczęciu

WhatsApp wprowadził na swoją platformę nową funkcję połączeń, która umożliwia przejście do zaszyfrowanego połączenia grupowego od końca do końca, nawet po jego rozpoczęciu.

Windows 11 będzie uruchamiał aplikacje na Androida z Amazon Appstore

Microsoft zorganizował dziś wydarzenie, podczas którego zaprezentował Windows 11, nową generację systemu Windows z nowym wyglądem, nowymi możliwościami wszechstronności, ulepszeniami gier i nie tylko. Godnym uwagi ogłoszeniem było to, że począwszy od systemu Windows 11, komputery PC będą mogły uruchamiać aplikacje na Androida.

Co nowego znajduje się w aplikacji FaceTime w systemie iOS 15? SharePlay, obsługa Androida, dźwięk przestrzenny i nie tylko

Apple w iOS 15 wprowadza poważne zmiany w aplikacji FaceTime, wprowadzając całą gamę nowych funkcji, które przekształcają „FaceTime” w najlepsze centrum interakcji ze znajomymi, rodziną, współpracownikami i nie tylko.

Najnowsza wersja Apple Music Beta na Androida dodaje przestrzenny i bezstratny dźwięk

Kiedy firma Apple w zeszłym tygodniu uruchomiła Spatial Audio i Lossless Audio dla Apple Music, dodała, że nowe funkcje „wkrótce” pojawią się na Androidzie. W związku z czym firma wydała nową wersję beta „Apple Music” dla konkurencyjnej platformy mobilnej, która zapewnia obsługę obu funkcji.

Apple Music Spatial Audio z Dolby Atmos „pojawi się Wkrótce” na urządzeniach z Androidem

Apple planuje w najbliższej przyszłości wprowadzić nową funkcję Spatial Audio z funkcją Dolby Atmos na urządzenia z Androidem, zgodnie z krótką wzmianką na stronie Apple, która jest wprowadzeniem do Spatial Audio dostępnej w aplikacji Apple Music.

Apple ogłasza ShazamKit, aby dodać rozpoznawanie dźwięku w aplikacjach innych firm, nawet na Androidzie

Firma Apple ogłosiła, że ​​udostępnia Shazam, aplikację do rozpoznawania dźwięku zakupioną w 2017 r., dla aplikacji innych firm, nawet na Androida, umożliwiając im korzystanie z potężnej technologii Shazam do identyfikacji dźwięku.

iOS 15 zapewnia FaceTime użytkownikom PC i Androida dzięki nowej opcji dołączania przez Internet

Dzięki aktualizacjom iOS 15, iPadOS 15 i macOS Monterey firma Apple rozszerza zasięg FaceTime, umożliwiając każdemu, nawet osobom bez urządzeń Apple, dołączenie do rozmowy „FaceTime”.

Google ogłasza plany umożliwiające użytkownikom Androida rezygnację ze śledzenia jeszcze w 2021 r.

Użytkownicy Androida, jeszcze w tym roku, będą mogli zrezygnować ze śledzenia w aplikacjach na urządzeniach z Androidem, ograniczając dostęp aplikacji do ich unikalnego identyfikatora reklamowego, ogłosiło Google w aktualizacji strony pomocy technicznej (za pośrednictwem Bloomberg).

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na urządzeniu do strumieniowania Nvidia Shield od dnia dzisiejszego

Od dzisiaj aplikacja Apple TV jest dostępna na Nvidia Shield, urządzeniu do przesyłania strumieniowego opartym na platformie Android TV.

Google prezentuje Androida 12 z głębszą personalizacją i ochroną prywatności inspirowaną z iOS 14

Podczas dzisiejszej konferencji dla programistów Google I / O Google zaprezentowało wersję zapoznawczą Androida 12, kolejną wersje Androida, która trafi do milionów urządzeń z Androidem na całym świecie jeszcze w tym roku.

Apple Music dla Androida podobno nie będzie obsługiwać Dolby Atmos

Apple Music na urządzeniach z Androidem nie będzie obsługiwać Dolby Atmos, gdy Apple uruchomi Spatial Audio w usłudze przesyłania strumieniowego w czerwcu. Tak twierdzi portal MySmartPrice, który informuje, że otrzymał potwierdzenie od Apple India, że ​​technologia dźwięku nie będzie zgodna między ekosystemami Apple i systemem Android.

Apple Music Beta na Androida będzie oferowało bezstratne strumieniowe przesyłanie dźwięku

Po doniesieniu, że Apple może ogłosić zupełnie nowy poziom HiFi Apple Music już we wtorek, 18 maja, nowe informacje w aplikacji usług strumieniowego przesyłania muzyki na Androida potwierdziły, że bezstratny dźwięk jest w toku.

Chrome 90: jak utworzyć bezpośredni link do określonego tekstu na stronie internetowej

Wraz z wydaniem przeglądarki Chrome 90 Google wprowadza nową funkcję przeglądarki, która umożliwia utworzenie linku do udostępniania do sekcji tekstu wyróżnionego na stronie internetowej. Oto jak go używać.

Wyciek systemu Android 12 ujawnia powiadomienie o dostępie do schowka w stylu iOS 14

Nowy wyciek z XDA Developer pokazuje, że wraz z Androidem 12, który ma zostać wydany pod koniec roku, Google planuje wprowadzić nowe powiadomienie, które jest wyświetlane użytkownikom, gdy aplikacja uzyskuje dostęp do ich schowka.

Aplikacja WhatsApp oferuje testy przesyłania czatów między iOS a Androidem

WhatsApp testuje nową funkcję, która umożliwi użytkownikom przesyłanie historii czatów, dzienników i transkrypcji między urządzeniami z systemem iOS i Android, ułatwiając użytkownikom WhatsApp przełączanie się między dwiema platformami.

Samsung obiecuje „co najmniej cztery lata” aktualizacji oprogramowania zabezpieczającego dla najnowszych urządzeń Galaxy

W ramach czegoś, co można uznać za próbę nadrobienia zaległości w obsłudze starszego oprogramowania Apple dla starszych urządzeń z systemem iOS, Samsung obiecuje teraz użytkownikom Galaxy, że będą otrzymywać aktualizacje oprogramowania zabezpieczającego przez „co najmniej cztery lata” po pierwszym wydaniu urządzenia.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na najnowszym urządzeniu Chromecast firmy Google

Firma Google ogłosiła dzisiaj, że aplikacja Apple TV została uruchomiona na Chromecaście z Google TV kosztującym 50 USD, jest to najnowsza wersja klucza sprzętowego urządzeń Chromecast.

Dark Sky firmy Apple pozostanie aktywne na Androidzie do 1 sierpnia

Dark Sky, popularna aplikacja pogodowa, którą Apple kupiło na początku tego roku będzie dostępna na Androida do 1 sierpnia.

O to recenzja zegarka trzeciej generacji Moto 360 z systemem Android, który współpracuje z iPhone'em

Pierwszy zegarek Moto 360 pojawił się w 2014 r., Wyposażony w system operacyjny Android (jego odnowiona wersja posiada nie co inny system operacyjny) i okrągły wyświetlacz, jest to coś, czego chcą też niektórzy właściciele Apple Watch.

Aktualizacja iCloud.com dodaje obsługę natywnych przeglądarek mobilnych dla Androida i iOS

Witryna iCloud.com działa teraz natywnie w przeglądarkach mobilnych zarówno na iOS, jak i Androida, zapewniając użytkownikom dostęp do niektórych najpopularniejszych funkcji iCloud na urządzeniach z Androidem, takich jak Znajdź iPhone'a za pomocą interfejsu przyjaznego dla urządzeń mobilnych.

System audio-nawigacyjny Uconnect 5 oparty na Androidzie zyskuje bezprzewodowy CarPlay i

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ogłosił dzisiaj zbliżające się wprowadzenie systemu multimedialnego nowej generacji, Uconnect 5. Nowa wersja Uconnect została od podstaw przebudowana na platformę Android z wieloma nowymi funkcjami, w tym z bezprzewodową obsługą CarPlay oraz Android Auto , znajduje się też znany, ale odnowiony interfejs użytkownika, obsługa do pięciu profili użytkownika w celu dostosowania, obsługa Alexa, ulepszona kontrola głosu i wiele więcej.

Smartfony z Androidem powinny podążać za iPhone'em dzięki technologii Ultra Wideband od końca tego roku

Według analityków Barclays, idąc śladami iPhone'a 11 i iPhone'a 11 Pro, pierwsze smartfony z Androidem z technologią Ultra Wideband zostaną wypuszczone jeszcze w 2020 roku.

Luka w zabezpieczeniach systemu Android Zezwala aplikacjom na dostęp do kamer w celu tajnego nagrywania wideo i audio

Luka w zabezpieczeniach smartfonów z Androidem takich firm jak Google i Samsung pozwoliła złośliwym aplikacjom nagrywać wideo, robić zdjęcia i przechwytywać dźwięk, przesyłając zawartość na zdalny serwer bez zgody użytkownika.

Microsoft przedstawia aplikację Unified Office dla systemów iOS i Android

Microsoft ogłosił dziś nowy pakiet Office na iOS i Androida, który łączy funkcjonalność Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji. Nowa aplikacja, obecnie dostępna w wersji zapoznawczej, upraszcza pracę z różnymi typami dokumentów, a także wprowadza nowe funkcje zwiększające wydajność.

Google uruchamia nową usługę „Play Pass” za 4,99 USD na urządzeniach z Androidem, aby konkurować z Apple Arcade

Google ogłosiło dziś uruchomienie nowej usługi gier o nazwie Google Play Pass, która daje użytkownikom Androida dostęp do ponad 350 gier i aplikacji za 4,99 USD miesięcznie, podobnie jak Apple Arcade.

Apple Music zyskuje obsługę Chromecasta na Androida

Najnowsza wersja beta Apple Music na Androida zawiera obsługę Chromecasta, umożliwiając użytkownikom strumieniowe przesyłanie utworów i list odtwarzania z usługi przez Wi-Fi na urządzenia obsługujące Chromecast, takie jak Google Home.

Ryzykowne bezpłatne sieci VPN są nadal dostępne w Apple App Store i Google Play pomimo ostrzeżeń

Apple i Google nadal zezwalają na pobieranie szeregu potencjalnie niebezpiecznych bezpłatnych aplikacji VPN z odpowiednich sklepów z aplikacjami, pomimo ostrzeżeń, że wiele aplikacji stanowi zagrożenie dla prywatności konsumentów, głównie ze względu na wątpliwą własność aplikacji przez chińskie organizacje.

Google zawiesza licencję dla Huawei na Androida, zmuszając tym samym firmę na przejście na wersję open-source

Podążając za nowo zatwierdzonymi zasadami przez administrację Trumpa, Google podobno zabroniło licencji dla firmy Huawei na Androida, zmuszając ją do przejścia na Android Open Source Project.

Apple Music for Android dodaje obsługę Chromebooka oraz nową kartę Przeglądaj w najnowszej aktualizacji

Apple w poniedziałek wypuściło aktualizację Apple Music na Androida, dostarczając kompatybilność z Chromebookami i wszelkie ulepszenia interfejsu użytkownika, które pojawiły się na iOS w zeszłym tygodniu.

O to składany smartfon firmy Samsung, którego premiera odbędzie się 20 lutego

W nowej reklamie, zapowiadającej wydarzenie firmy pod nazwą "The Future Unfolds", które odbędzie się 20 lutego, Samsung zaprezentował zapowiedź nadchodzącego smartfona Galaxy Fold.

Google rozwija bardziej bezpieczny system rozpoznawania twarzy w stylu Face ID dla urządzeń z systemem Android

Wygląda na to, że Google pracuje nad systemem rozpoznawania twarzy, który zapewni podobne zabezpieczenia do Face ID, w oparciu o kod nowej wersji Androida, który został wyróżniony przez programistów XDA.

Apple Music dla systemu Android w wersji 2.7 otrzymuje obsługę tabletów

Użytkownicy tabletów z systemem Android mogą teraz słuchać muzyki Apple na swoich urządzeniach dzięki aktualizacji wypuszczonej w czwartek przez firmę Apple, która zapewnia natywną funkcjonalność na urządzeniach z systemem operacyjnym Google.

Qualcomm twierdzi, iż każdy producent Androida będzie posiadał flagowy telefon 5G do końca 2019 roku

Apple podobno czeka aż do 2020 r., Aby wprowadzić nową technologię komórkową 5G nowej generacji w swoich urządzeniach iPhone, ale według prezesa Qualcomma Cristiano Amona "każdy" producent telefonów z Androidem będzie miał flagowy telefon z obsługą 5G przez amerykańskich operatorów pod koniec przyszłego roku, informuje CNET.

 

Około jedna piąta właścicieli telefonów z Androidem zamierza przejść na iPhone'a

Większość osób kupujących smartfony ma tendencję do trzymania się platformy, którą znają. Jednak nowe dane z Merrill Lynch wskazują, że duży procent użytkowników systemu Android zamierza przejść na iPhone'a i system IOS przy następnym zakupie.

 

 

Jaguar i Land Rover rozpoczną oferowanie CarPlay i Android Auto

Jaguar i Land Rover wkrótce zaoferują CarPlay i Android Auto zarówno w nowych, jak i już istniejących pojazdach w Stanach Zjednoczonych.

 

Bezczynne urządzenia z Androidem Wysyłają dane do Google prawie 10 razy częściej niż urządzenia z iOS do Apple

Bezczynne urządzenia z systemem Android zazwyczaj przesyłają do serwera prawie dziesięć razy więcej danych niż urządzenia z systemem iOS - wynika z nowych badań udostępnionych przez stowarzyszenie handlowe Digital Content Next.

 

Google oficjalnie wypuściło Androida 9

Google oficjalnie wypuściło Androida 9, najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego, z linią Pixel firmy na pierwszych smartfonach, aby móc zainstalować nowe oprogramowanie, a Google ujawnia również nazwę wersji Androida: Pie.

 

iPad kładzie nacisk na Windowsa i konkurentów tabletów z systemem Android, tak twierdzą stratedzy analityczni

Pomimo 14-krotnego spadku rynku tabletów na całym świecie, iPad odnotowuje wzrost i odzyskuje udział rynkowy w stosunku do swoich konkurentów, wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Strategy Analytics.

 

Nowe urządzenia prezentują Doskonałą wydajność komórkową Qualcomm Touts "na telefonach z Androidem z chipami Snapdragon 845

Qualcomm dziś rano opublikował post na blogu reklamujący wyższość swojego chipu Snapdragon 845 ze zintegrowanym modemem X20 LTE w porównaniu do innych konkurencyjnych układów, takich jak Intel XMM 7480, który jest chipem LTE używanym w niektórych modelach iPhone X.

 

Firma Google wprowadziła nowy system gestów w androidzie P

Google wczoraj wprowadził najnowszą wersję Androida, Androida P na konferencji Google IO, która odbyła się w Mountain View w Kalifornii. Android P zawiera kilka ciekawych funkcji, takich jak nowy pulpit nawigacyjny do monitorowania użytkowania i funkcję akumulatora adaptacyjnego, która zwiększa żywotność baterii, ale to, co było interesujące dla użytkowników iPhone'a, to nowy system gestów.

 

Google zaprezentowało funkcje, które pojawią się w nowym Androidzie P

Podczas wydarzenia Google I / O, które miało miejsce rano w Mountain View w Kalifornii, Google zaprezentowało funkcje, które pojawią się w Androidzie P, nowej wersji Androida, której premiera nastąpi jesienią.

72% pracowników w przedsiębiorstwach wybiera komputery Mac na komputery osobiste, 75% wybiera urządzenia z systemem iOS, a 25% woli urządzenia z Androidem

Wśród organizacji korporacyjnych, które pozwalają pracownikom wybrać swój ulubiony sprzęt, Apple staje się coraz bardziej popularnym wyborem, zgodnie z nowymi informacjami z badania udostępnionymi dziś rano przez platformę zarządzania IT firmy Apple Jamf.

iOS 11 jest teraz udostępniany na 76% urządzeniach z systemem iOS, a system Android 8 jest dany tylko na 4,6% urządzeń z systemem Android

System operacyjny iOS 11 jest udostępniany na 76 procentach urządzeń od 22 kwietnia, zgodnie ze statystykami Apple udostępnionymi dzisiaj na stronie wsparcia App Store dla programistów.

Apple udostępnia dwie nowe reklamy, których celem jest zachęcenie użytkowników Androida do przejścia na iPhone'a

Firma Apple udostępniła dziś dwa nowe filmy w serii "Life's easy on iPhone", których celem jest zachęcenie użytkowników Androida do przejścia na iPhone'a.

 

Nowi właściciele pojazdów w dużej mierze zadowoleni z Apple CarPlay i Android Auto

Nowi właściciele pojazdów, którzy zakupili samochód wyposażony w Apple CarPlay lub Android Auto, są zadowoleni z systemu i coraz częściej polegają na nim w przypadku wszystkich zadań samochodowych, wynika z nowego raportu opublikowanego dzisiaj przez Strategy Analytics.

 Grupy iPhone, blind system

Informujemy, że w dniu trzeciego września 2021 roku nasze grupy oparte o aplikacje WhatsApp przeszły do historii, przez co już nie ma możliwości zarówno dołączania jak i uczestnictwa. W linku poniżej zamieściliśmy wyjaśnienie, które dostępne jest w formie głosowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sześcioletnią aktywność. Bez was listy pod nazwą iPhone oraz Blind system nie miałyby racji bytu.

Wyjaśnienie.mp3

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

 1. Skróty klawiszowe w NVDA
 2. Podstawowe skróty klawiatury Bluetooth
 3. Przewodnik urządzeń apple dla niewidomych
 4. Instalacja/aktualizacja windows 10
 5. Skróty klawiszowe microsoft excel
 6. Używanie funkcji AirDrop na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch
 7. Komendy
 8. Komendy głosowe
 9. Konfiguracja dla sieci premium mobile
 10. Konfiguracja dla sieci Plus
 11. Jak w kilku krokach wrócić do iOS 13 w wersji stabilnej
 12. Skróty klawiszowe do Microsoft Word
 13. zmiana adresu mail konta apple id
 14. Obsługa platformy Steam przez niewidomych
 15. Lista kompatybilnych urządzeń dla systemów Apple na 2019 rok
 16. jak przypisać funkcje menu kontekstowe pod dowolny klawisz na klawiaturze
 17. Naklejki do bezpłatnego wysyłania
 18. Brajle Pen 12
 19. Jak połączyć komputer Mac lub iPada z iPhonem za pomocą osobistego hotspotu
 20. Jak korzystać z inteligentnych stosów dla widżetów w iOS 14
 21. Jak skonfigurować Apple Cash Family dla dzieci i nastolatków
 22. Jak dostosować ekran główny w systemie iOS 14
 23. Jak używać emoji prawie wszędzie w iOS 14?
 24. Jak korzystać z klipów aplikacji w iOS 14
 25. Jak skonfigurować alerty rozpoznawania dźwięku w iOS 14 i dlaczego warto to zrobić?
 26. Jak korzystać z nowych funkcji centrum sterowania w iOS 14
 27. Jak korzystać z Apple Watch bez Force Touch w systemie watchOS 7
 28. Jak korzystać z funkcji ulepszonego nagrywania w notatkach głosowych iOS 14
 29. Jak wyłączyć podglądy kart w Safari na Macu
 30. Jak pisać na iPhone za pomocą przesówania palcem po ekranie?
 31. Jak skonfigurować i używać jednoręcznej klawiatury na iPhone?
 32. Jak zwolnić miejsce na iPhonie i ipadzie
 33. macOS 11.3: Jak używać dwóch głośników HomePod z komputerem Mac do odtwarzania dźwięku stereo
 34. iOS 14.5: Jak ustawić preferowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Siri
 35. iOS 14.5: Jak zgłaszać kontrole prędkości, wypadki drogowe i inne zagrożenia w Apple Maps
 36. Jak uniemożliwić aplikacjom śledzenie Cię w iOS 14.5
 37. iOS 14.5: Jak automatycznie pobierać nowe odcinki podcastów i śledzić programy
 38. iOS 14.5: Jak korzystać z AirPlay 2 w Apple Fitness +
 39. iOS 14.5: Jak udostępniać teksty i klipy piosenek z Apple Music
 40. iOS 14.5: Jak ponownie skalibrować baterię iPhone'a 11
 41. iOS 14.5: Jak wydrukować listę przypomnień
 42. Jak korzystać z precyzyjnego wyszukiwania, aby zlokalizować AirTag na telefonie iPhone 11 i telefonie iPhone 12
 43. Jak ustawić AirTag w trybie utraconym
 44. Jak znaleźć AirTag w Find My na iPhonie
 45. iOS 15: Jak zaprosić użytkowników Androida do rozmowy FaceTime
 46. iOS 15: Jak korzystać z dźwięków tła, aby zminimalizować rozproszenie i pozostać skoncentrowanym
 47. Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 15?
 48. Jak zainstalować publiczną wersję beta systemu macOS Monterey?
 49. iOS 15: Jak utworzyć fokus
 50. iOS 15: Jak uzyskać wskazówki dojazdu AR w Mapach
 51. iPadOS 15: Jak korzystać z szybkich notatek
 52. Ulepszenia Spotlight w iOS 15: rozszerzone wyniki, obrazy internetowe, wyszukiwanie zdjęć, dostęp do ekranu blokady i nie tylko
 53. iOS 15 - System operacyjny nowej generacji firmy Apple
 54. Jak wyłączyć kolorowanie paska kart w Safari 15 na macOS?
 55. iPhone 13: Jak korzystać ze stylów fotograficznych w aplikacji Aparat
 56. iPhone 13: Jak nagrywać wideo w trybie kinowym
 57. iPhone 13 Pro: jak wykonywać zdjęcia makro
 58. Instalacja/uaktualnianie Windows 11
 59. Jak nagrywać wideo ProRes na iPhonie 13 Pro i iPhonie 13 Pro Max
 60. iOS 15: Jak ustawić kontakt odzyskiwania dla konta Apple ID
 61. Jak przywrócić komputer Mac do ustawień fabrycznych a następnie z łatwością za pomocą nowej opcji Erase Mac zainstalować macOS Monterey?
 62. iOS 15.1: Jak aktywować Dolby Atmos Spatial Audio i Apple Lossless na HomePod?
 63. Jak korzystać z trybu dużej mocy na 16-calowym MacBooku Pro z układem M1 Max
 64. macOS Monterey 12.1 Beta: jak udostępnić ekran podczas rozmowy FaceTime
 65. iOS 15.2 Beta: Jak korzystać z funkcji Ukryj mój e-mail w aplikacji Poczta
 66. Jak korzystać z funkcji zaufanego kontaktu Apple, aby umożliwić rodzinie dostęp do zdjęć i danych po śmierci?
 67. iOS 15.2 Beta: jak korzystać z funkcji Find My, aby lokalizować elementy, które mogą Cię śledzić

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie i prezentacja Windowsa 11
 2. Recenzja wybranych modeli samsungów i ich porównanie
 3. Omówienie najnowszego systemu iOS i iPhone 12 i 12 pro max
 4. Omówienie Konferencji Apple kwiecień 2021
 5. Recenzja robota sprzątającego Xiaomi mirobot Vacuum Mop Pro STYTJ02YM
 6. Recenzja Express Saeco Lirika One Touch Capuccino
 7. Recenzja Google Pixel5
 8. Recenzja iPhone 12 i 12 Pro Max
 9. Recenzja smartfona Realme X50 Pro
 10. Przedłużenie portalu
 11. Omówienie najnowszych iPhoneów i głośnika Homepod
 12. Omówienie najnowszych zegarków i ipadów firmy Apple
 13. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 14. Prezentacja launchera Square Home
 15. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 16. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 17. WWDC 2020 - Część druga
 18. WWDC 2020 Część pierwsza
 19. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 20. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 21. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 22. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 23. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 24. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 25. Prezentacja iPhone SE 2020
 26. omówienie wybranych soundbarów
 27. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 28. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 29. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 30. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 31. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 32. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 33. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 34. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 35. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 36. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 37. Google Pixel 3A podcast mp3
 38. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 39. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 40. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 41. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 42. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 43. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 44. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 45. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 46. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 47. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 48. Podcast Radio Sure
 49. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 50. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 51. Voice Recorder HD MP3
 52. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 53. Obszerny podcast iphone x
 54. Whatsapp MP3 for Windows
 55. Prezentacja usługi netflix
 56. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 57. Kaspersky MP3
 58. GData MP3
 59. Skróty Siri iPhone MP3
 60. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 61. Podcast Radio Sure MP3
 62. Asystent Google for iOS MP3
 63. podcast automapa
 64. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 65. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2021 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl