Strona główna Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Wyszukiwarka

„Pixel Watch” Google planowany na 2022 r., aby konkurować z Apple Watch

Google planuje wypuścić swój pierwszy smartwatch w przyszłym roku, zgodnie z nowym raportem Business Insider, sygnalizującym ekspansję Google w kierunku tworzenia sprzętu w segmencie smartwatchów, a nie tylko oprogramowania.

Mapy Google ostrzegają o zatłoczonych obszarach dzięki zaktualizowanej funkcji 'Busyness'

Firma Google ogłosiła dziś wprowadzenie nowych funkcji Map Google dla systemu iOS, które mają pomóc kupującym w okresie świątecznym, w unikaniu obszarów zajętych, mapy Google od teraz oferują również katalogi.

Google wprowadza nowe flagowe smartfony Pixel 6 i Pixel 6 Pro w cenie 599 USD i 899 USD

Google ogłosiło dziś swoje najnowsze flagowe smartfony, Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Dwa nowe urządzenia już zbierają pozytywne recenzje za ich wysokiej klasy zestaw funkcji dostępnych w przystępnej cenie.

Podobno Google Pixel 6 obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 23 W, pokonując w tej kategorii MagSafe iPhone'a 12

Mówi się, że Google pracuje nad nową podstawką do ładowania bezprzewodowego, która może zapewnić 23 W mocy ładowania do nadchodzących telefonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro, zgodnie z wyciekiem zdjęć z inwentarza opublikowanego przez wiarygodne źródła dotyczące systemu Android.

Apple, Google i Amazon opóźniają wprowadzenie „Matter” Smart Home Standard do 2022 r.

Sojusz Connectivity Standards Alliance, w skład którego wchodzą Apple, Google i Amazon, ogłosił, że opóźni uruchomienie swojego standardu „Materia”, który ma na celu ujednolicenie ekosystemu inteligentnego domu największych gigantów technologicznych, zgodnie z postem na blogu Alliance opublikowanym w dniu dzisiejszym (przez Stacey w IoT).

Mapy Google na iOS zyskują tryb ciemny i integrację wiadomości w celu udostępniania lokalizacji w czasie rzeczywistym

Firma Google ogłosiła dziś nowe aktualizacje, które pojawią się w aplikacji Mapy Google przeznaczonej na iPhone'a. Najważniejszą nową funkcją jest tryb ciemny, którego użytkownicy aplikacji Mapy Google od dawna chcieli. Tryb ciemny jest alternatywą dla trybu jasnego i umożliwia ciemniejszy interfejs użytkownika, aby pasował do innych aplikacji trybu ciemnego na urządzeniach z systemem iOS.

Google zapowiada nadchodzący Pixel 6 z niestandardowym Tensor SoC, tylnym paskiem aparatu, czytnikiem linii papilarnych umieszczonym na wyświetlaczu i nie tylko

Firma Google zaprezentowała dzisiaj swoją nową generację Pixel 6 i Pixel 6 Pro, które mają wejść na rynek jeszcze w tym roku. Są to nowe flagowe smartfony Google, przeprojektowane, które obejmują tylny pasek aparatu i mnóstwo innych nowych technologii.

Google udostępnia dodatkowe informacje o etykietach prywatności Sklepu Play, które zostaną wprowadzone w przyszłym roku

Na początku tego roku Google ogłosiło plany podążania śladami Apple i wprowadzenia w przyszłym roku etykiet prywatności dla aplikacji w Sklepie Play. Nowe etykiety, podobnie jak etykiety prywatności w aplikacjach Apple, będą informować użytkowników o tym, jakie dane na ich temat gromadzi aplikacja, umożliwiając im podjęcie bardziej świadomej decyzji o tym, czy pobrać konkretną aplikację, czy też lepiej poszukać innej.

Mapy Google zyskują widżety ekranu głównego na iPhonie

Firma Google zaktualizowała dzisiaj swoją aplikację Mapy Google na iPhone'a, aby dodać obsługę widżetów, które można dodać zarówno do widoku dnia dzisiejszego, jak i ekranu głównego.

Mapy Google zyskują rozszerzone prognozy dotyczące zatłoczenia transportu

Firma Google ogłosiła dziś, że rozszerza prognozy dotyczące zatłoczenia tranzytów do ponad 10 000 agencji przewozowych w 100 krajach, aby klienci mogli lepiej określić, które opcje transportu są dostępne, a które mają więcej wolnej przestrzeni i miejsc siedzących.

Apple podobno przechowuje ponad 8 milionów terabajtów danych iCloud na serwerach Google

Według The Information firma Apple radykalnie zwiększyła ilość danych użytkowników iCloud, które przechowuje w Google Cloud.

Usługa Google VPN zaczyna być udostępniana także użytkownikom iPhone'a

Google ogłosiło, że udostępnia wbudowaną usługę VPN Google Fi również dla użytkowników iPhone'a, dając użytkownikom iOS inny sposób na zapewnienie, że ich połączenie jest bezpieczne i prywatne w sieci komórkowej lub Wi-Fi.

Google aktualizuje aplikację Authenticator przed nadchodzącym wbudowanym generatorem kodu systemu iOS 15

Firma Google zaktualizowała swoją aplikację Authenticator dla iOS o nową funkcję prywatności, która pozwala użytkownikom wymagać Face ID lub Touch ID przed wyświetleniem dwuskładnikowych kodów uwierzytelniania konta.

iOS 15 zawiera wbudowane uwierzytelnianie hasła z autouzupełnianiem, zastępując Google Authenticator oraz Authy

W iOS 15 jest mnóstwo nowych funkcji, tak wiele, że Apple nie zdążyło omówić ich wszystkich podczas dzisiejszej konferencji.

Google ogłasza plany umożliwiające użytkownikom Androida rezygnację ze śledzenia jeszcze w 2021 r.

Użytkownicy Androida, jeszcze w tym roku, będą mogli zrezygnować ze śledzenia w aplikacjach na urządzeniach z Androidem, ograniczając dostęp aplikacji do ich unikalnego identyfikatora reklamowego, ogłosiło Google w aktualizacji strony pomocy technicznej (za pośrednictwem Bloomberg).

Nowe bezprzewodowe słuchawki z serii Pixel Buds firmy Google są o 60 USD tańsze niż AirPods

Firma Google wprowadziła dziś swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne, Pixel Buds A-Series, które kosztują 99 USD, są o 60 USD tańsze niż standardowe AirPods i 100 USD tańsze niż „AirPods” z bezprzewodowym etui ładującym.

Zdjęcia Google będą wykorzystywać systemy uczące się do animowania Twoich zdjęć

Zdjęcia Google otrzymają nową funkcję opartą na sztucznej inteligencji, która może wykonać dwa podobne zdjęcia w rolce aparatu iPhone'a a następnie zamienić je w jedno ruchome zdjęcie, donosi The Verge.

Google prezentuje Androida 12 z głębszą personalizacją i ochroną prywatności inspirowaną z iOS 14

Podczas dzisiejszej konferencji dla programistów Google I / O Google zaprezentowało wersję zapoznawczą Androida 12, kolejną wersje Androida, która trafi do milionów urządzeń z Androidem na całym świecie jeszcze w tym roku.

Nieograniczona przestrzeń dyskowa Google Photos kończy się w przyszłym miesiącu, w związku z tym przedstawiamy Jak wyeksportować swoje zdjęcia do icloud

Firma Google od dłuższego czasu oferuje bezpłatne nieograniczone miejsce na przesyłanie obrazów w zmniejszonej, ale wystarczająco dobrej jakości dla większości użytkowników. Jednak od 1 czerwca 2021 r. Wszystkie zdjęcia i filmy przesłane na konta Google będą liczyć się jako dane zajmujące pamięć masową w chmurze użytkowników.

Apple, Amazon i Google Smart Home Alliance ogłaszają nowy standard łączności „Matter”

Connectivity Standards Alliance, do którego należą duże firmy technologiczne, takie jak Apple, Amazon i Google, ogłosiło dzisiaj wprowadzenie „Matter”, nowego interoperacyjnego standardu bezpiecznej łączności, przeznaczonego dla inteligentnych urządzeń domowych.

Google planuje dodać etykiety prywatności do aplikacji Sklepu Play w przyszłym roku

Firma Apple wraz z systemem iOS 14 wprowadziła etykiety prywatności aplikacji dla aplikacji App Store, które mają na celu informowanie klientów o szczegółach danych, które aplikacja będzie gromadzić na ich temat, zanim użytkownicy podejmą decyzję o zainstalowaniu aplikacji.

Asystent Google może od teraz pomóc Ci znaleźć zgubiony iPhone

Firma Google ogłosiła dzisiaj, że w Asystencie Google na Androida i iOS pojawią się nowe funkcje automatyzacji i sieci, z których najbardziej zauważalną dla użytkowników Apple jest możliwość zlokalizowania zgubionego iPhone'a za pomocą cyfrowego asystenta.

Aplikacja Mapy Google na iOS została wreszcie zaktualizowana po czterech miesiącach

Po zakończeniu wdrażania etykiet prywatności aplikacji dla swoich aplikacji w App Store, Google zaktualizowało dziś aplikację Mapy Google po raz pierwszy od czterech miesięcy.

Wszystkie główne aplikacje Google posiadają już etykiety prywatności

Cztery miesiące po tym, jak Apple zaczęło wymagać od aplikacji dodawania etykiet prywatności aplikacji do swoich list w App Store, Google w końcu zaktualizowało wszystkie swoje najpopularniejsze aplikacje o te informacje, dając ludziom dokładne informacje, jakie dane zbiera Google.

Google Meet przedłuża bezpłatne „nieograniczone” rozmowy do 30 czerwca

Google odłożyło wprowadzenie 60-minutowego limitu połączeń dla użytkowników bezpłatnej wersji Google Meet na kilka miesięcy, poinformowała dziś firma w tweecie.

Mapy Google będą niebawem posiadać nawigację AR w pomieszczeniach i opcje tras przyjaznych dla środowiska

Firma Google ogłosiła dzisiaj kilka nowych funkcji, które w tym roku pojawią się w Mapach Google na iOS i Androida, w tym zupełnie nowy tryb „Live View”, który wykorzystuje AR do nawigacji w centrach handlowych i na lotniskach.

Apple i Google są liderem w wdrażaniu eSIM

Liczba eSIM zamontowanych w urządzeniach wzrośnie z 1,2 miliarda w 2021 roku do 3,4 miliarda w 2025 roku, głównie dzięki urządzeniom Apple i Google - wynika z badania przeprowadzonego przez Juniper Research.

Wersja Google Chrome na komputer zyskuje funkcję napisów na żywo dla audio i wideo

Firma Google udostępniła dziś funkcję transkrypcji napisów na żywo w wersji 89 przeglądarki Chrome na komputery, co zostało po raz pierwszy zauważone przez programistów XDA.

Aplikacja Gmail dla iOS w końcu została zaktualizowana po raz pierwszy w ciągu trzech Miesięcy

Zaniedbując aplikację przez kilka miesięcy, Google wreszcie zaktualizowało Gmaila w App Store po raz pierwszy dokładnie od trzech miesięcy.

Mapy Google zyskują narzędzia do rysowania brakujących dróg, a także funkcje uudostępniania aktualizacji zdjęć

Firma Google ogłosiła dzisiaj szereg ulepszeń, które wkrótce pojawią się w aplikacji Mapy Google, w tym narzędzie ułatwiające wyróżnianie brakujących dróg i błędów w transporcie.

Google Touts Chrome w wersji 89 posiada optymalizacje oszczędności pamięci, która „oferuje lepszą wydajność komputera Mac” podczas przeglądania stron

Przeglądarka Google Chrome była od lat krytykowana za bycie tak zwaną świnią zasobów systemowych, ale programiści Chromium głośno twierdzą, że najnowsza wersja jest mądrzejsza w zarządzaniu pamięcią w systemie MacOS.

Apple uruchamia usługę przesyłania zdjęć i filmów z iCloud do Zdjęć Google

W tym tygodniu firma Apple wprowadziła nową usługę, która ma ułatwić użytkownikom iCloud przesyłanie przechowywanych zdjęć i filmów do Zdjęć Google.

Google wreszcie dodaje etykiety prywatności do aplikacji Gmail

Google dodało dziś etykiety prywatności aplikacji do swojej aplikacji Gmail, oznaczając pierwszą z głównych aplikacji, która otrzyma informacje o prywatności poza YouTube.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na najnowszym urządzeniu Chromecast firmy Google

Firma Google ogłosiła dzisiaj, że aplikacja Apple TV została uruchomiona na Chromecaście z Google TV kosztującym 50 USD, jest to najnowsza wersja klucza sprzętowego urządzeń Chromecast.

Aplikacja Mapy Google na iOS wkrótce pozwoli Ci zapłacić za parking i przejazdy środkami transportu publicznego

Firma Google właśnie wprowadziła nową funkcję opłat za parkowanie w Stanach Zjednoczonych, która umożliwia użytkownikom Androida płacenie za parkowanie na ulicy i opłaty za przejazd komunikacją miejską bezpośrednio z Map Google, bez konieczności kontaktu z parkometrem lub biletomatem.

Zdjęcia Google wprowadzają nowe narzędzia do edycji wideo na iOS

Firma Google wprowadziła pakiet nowych funkcji edycji wideo w Zdjęciach Google na iOS, który dodaje szczegółowe elementy sterujące do edycji takich elementów, jak jasność, kontrast i ekspozycja.

Google Chrome Beta na iOS umożliwia blokowanie kart w trybie incognito za pomocą Face ID

Google testuje nową funkcję dla swojej aplikacji Google Chrome na iOS, która pozwoli blokować karty Incognito za pomocą Face ID lub Touch ID na iPhonie lub iPadzie.

Pęk kluczy iCloud pojawia się w Google Chrome w systemie Windows po raz pierwszy

Firma Apple zaktualizowała aplikację iCloud dla Windows o nową funkcję, która wkrótce umożliwi użytkownikom dostęp do haseł pęku kluczy iCloud w Google Chrome.

Google Pixel 5, a także Pixel 4a z obsługą 5G ma zadebiutować już 30 września

W poniedziałek Google ogłosiło, że flagowy i średniozaawansowany Pixel 4a 5G oraz Google Pixel 5 pojawi się 30 września wraz z nowymi aktualizacjami Chromecasta i inteligentnych głośników.

Mapy Google powracają do Apple Watch wraz z najnowszą aktualizacją

Mapy Google oficjalnie powróciły do ​​Apple Watch, a ostatnia aktualizacja aplikacji wydana w środę ponownie wprowadziła obsługę dla watchOS.

Protokół sieciowy Apple, Amazon, Google, Zigbee Alliance na dobrej drodze do wydania w 2021 roku

Wydaje się, że wysiłki Apple, Amazon, Google i Zigbee Alliance w zakresie sieci automatyki domowej przyniosą owoce, wraz z wydaniem nowego standardu komunikacji inteligentnego domu spodziewanego w 2021 r.

Porównanie: Google Pixel 4a vs iPhone SE

Ogłoszony w tym miesiącu Pixel 4a firmy Google to smartfon z Androidem o przyzwoitej cenie i zestawem konkurencyjnych funkcji. Oto, jak wypada on na tle iPhone'a SE 2020 firmy Apple.

Aplikacja mapy Google jest od dzisiaj dostępna także na zegarku Apple Watch, posiada także funkcje CarPlay

Firma Google ogłosiła dzisiaj uruchomienie kilku funkcji Map Google w produktach Apple, w tym nowej funkcji CarPlay i nowej aplikacji Mapy Google, która działa także na zegarku Apple Watch.

Apple szczegółowo opisuje wymagania dotyczące iOS 14 dla domyślnych przeglądarek innych firm i klientów poczty e-mail

Firma Apple w niedawno opublikowanym dokumencie pomocy opisała konfiguracje kodu, czyli specjalne ograniczenia i ustawienia, które programiści muszą wdrożyć, aby oferować aplikacje jako domyślne alternatywy dla Safari i Mail w iOS 14.

Google prezentuje swoje nowe smartfony Pixel 4A, Pixel 4A 5G, a także Pixel 5

Po miesiącach spekulacji i plotek o opóźnieniach, Google w końcu uruchomiło przedsprzedaż Pixela 4A, a Pixel 4A 5G i Pixel 5 mają zostać wydane jesienią.

Premiera Google Pixel 4a spodziewana już dziś

Firma Google najprawdopodobniej przygotowuje się do zaprezentowania w poniedziałek nowego smartfona z rodziny Pixel, który jak twierdzą wszelkie raporty będzie oferował też sieć 5G.

Aplikacja Google One zyskuje nowy menedżer pamięci, w drodze wersja na iOS

Google ogłosiło uruchomienie nowej aplikacji Google One na iOS, która ma trafić do App Store w niedalekiej przyszłości.

Przeglądarka Google „niebawem uzyska lepszą wydajność dotyczącą żywotności baterii komputera Mac

Google zajmie się długotrwałymi problemami z baterią w swojej przeglądarce, szczególnie na urządzeniach Mac, informuje The Wall Street Journal.

Safari blokuje teraz Google Analytics w witrynach, pokazując nową funkcję Raportu prywatności

Nowa funkcja Apple Privacy Report w macOS Big Sur pokazuje, że przeglądarka całkowicie blokuje Google Analytics do śledzenia użytkowników na stronach internetowych.

O to w jaki sposób zapowiadany smartfon Google Pixel 4a zestawia się z iPhone'em SE

Podstawowy piksel 4a firmy Google jest tuż za horyzontem. Oto kilka faktów przedstawiających, czy może on się równać z niedrogim iPhone SE firmy Apple.

Porównujemy słuchawki Pixel Buds z AirPods i AirPods Pro

Google wydało najnowszy zestaw bezprzewodowych słuchawek dokanałowych Pixel Buds drugiej generacji. W tym artykule postanowiliśmy porównać je ze słuchawkami Apple AirPods i AirPods Pro.

Aplikację Google Drive dostępną na system iOS można teraz zabezpieczyć za pomocą Face ID i Touch ID

Google zaktualizowało aplikację Dysk Google na iPhone'a i iPada o nową opcję bezpieczeństwa biometrycznego, która pozwala użytkownikom chronić pliki przechowywane w chmurze.

Google Stadia oferuje bezpłatną dwumiesięczną wersję próbną podczas pandemii

Google Stadia oferuje użytkownikom dwa bezpłatne miesiące Stadia Pro, oferując znane gry na wielu różnych urządzeniach, w tym na telewizorze i komputerze Mac, ale niestety nie na iPhonie.

Hrabstwo Santa Clara prosi firmy Apple, Google i inne o odwołanie dużych spotkań i konferencji

Hrabstwo Santa Clara, które obejmuje miasta takie jak Cupertino, Palo Alto, Mountain View i San Jose, wydało dziś nowe wytyczne zdrowotne (za pośrednictwem The Verge), zalecając, aby firmy minimalizowały lub odwoływały „duże osobiste spotkania i konferencje”.

Google również odwołuje majową konferencję organizowaną dla programistów we / wy z powodu koronawirusa

Google odwołało dziś zbliżającą się konferencję organizowaną dla programistów we / wy, która miała się odbyć w dniach 12–14 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii z powodu trwającej epidemii COVID-19, która ogarnęła Stany Zjednoczone.

Google Maps kończy 15 lat, z tej okazji firma wprowadza nowe funkcje do aplikacji

Google Maps kończy dziś 15 lat i na cześć urodzin serwisu Google modernizuje swoją aplikację Mapy Google na iOS i Androida.

Program antywirusowy Avast zebrał dane użytkownika, a następnie sprzedał je Google, Microsoft

Wersja antywirusowa Avast dla komputerów Mac i Windows została wykorzystana do zbierania danych użytkowników, jak twierdzi dochodzenie, a niektóre poufne informacje zostały sprzedane stronom trzecim, w tym Google, Microsoft i Intuit.

Luki w inteligentnej funkcji Apple do zapobiegania śledzenia w przeglądarce Safari umożliwiały śledzenie użytkowników

Badacze Google odkryli wiele luk w zabezpieczeniach przeglądarki Safari firmy Apple, które pozwalały śledzić nawyki użytkowników podczas korzystania z funkcji Apple Intelligent Tracking Prevention.

Google pozwala teraz iPhone'om działać jako klucze sprzętowe FIDO dla większego bezpieczeństwa

Po aktualizacji aplikacji Google Smart Lock na iOS, iPhone'y mogą być teraz używane jako klucz bezpieczeństwa Fast Identity Online (FIDO). Zastępuje to wcześniej wymagane fizyczne klucze sprzętowe - i dostosowuje bardziej iPhone'a do telefonów z Androidem.

Apple, Amazon, Google i Zigbee Alliance opracują otwarty standard dla inteligentnych urządzeń domowych

Apple, Amazon, Google i Zigbee Alliance ogłosiły dzisiaj nową grupę roboczą, która planuje opracować i promować przyjęcie nowego, bezpłatnego standardu łączności dla produktów inteligentnego domu, z naciskiem na większą kompatybilność, bezpieczeństwo i uproszczony rozwój dla producentów.

O to test nowej platformy chmurowej Google „Stadia” do gier na komputerze Mac

W tym tygodniu Google zaczęło wprowadzać nową usługę gier w chmurze, znaną jako Stadia, która pozwala grać w gry wszędzie tam, gdzie WiFi jest dostępne na smartfonach, laptopach, tabletach, telewizorach i nie tylko.

Praktyczne porównanie stylowego MacBooka Air z nowością od Google pod nazwą - Pixelbook Go

Google na początku tego miesiąca zaprezentowało Pixelbook Go, nowy Chromebook premium podobny do MacBooka Air lub MacBook Pro, różnica jednak jest taka, iż posiada on system Chrome OS na pokładzie.

Porównanie aparatów: Google Pixel 4XL vs. iPhone 11 Pro Max

W zeszłym tygodniu Google ogłosiło swoje najnowsze flagowe smartfony, Pixel 4 i Pixel 4XL, które mają konkurować z iPhone 11 i iPhone 11 Pro, najnowszymi urządzeniami Apple wprowadzonymi na rynek we wrześniu.

Funkcja odblokowywania za pomocą twarzy w Google Pixel 4 działa z zamkniętymi oczami, co wywołuje obawy dotyczące bezpieczeństwa

Firma Google rozpaliła obawy związane z bezpieczeństwem systemu uwierzytelniania twarzy w nowym smartfonie Pixel 4, przyznając, że jest możliwość odblokowywania urządzenia, nawet wtedy gdy oczy użytkownika są zamknięte.

O to podsumowanie dzisiejszego wydarzenia Google: Pixel 4, Pixel Buds 2, Pixelbook Go i więcej

Google zaprezentowało dziś kilka nowych produktów podczas wydarzenia Made by Google w Nowym Jorku, w tym smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL, bezprzewodowe słuchawki Pixel Buds 2, notebook Pixelbook Go oraz nowe urządzenia Nest.

Apple Arcade vs. Google Play Pass

Wraz z wprowadzeniem iOS 13 Apple wypuściło też Apple Arcade, nową usługę gier w cenie 4,99 USD miesięcznie, która zapewnia nieograniczony dostęp do nowych i ekskluzywnych gier.

Google uruchamia nową usługę „Play Pass” za 4,99 USD na urządzeniach z Androidem, aby konkurować z Apple Arcade

Google ogłosiło dziś uruchomienie nowej usługi gier o nazwie Google Play Pass, która daje użytkownikom Androida dostęp do ponad 350 gier i aplikacji za 4,99 USD miesięcznie, podobnie jak Apple Arcade.

Google zaprezentuje swój najnowszy smartfon Pixel 4 podczas wydarzenia Made by Google 15 października

Google zorganizuje wydarzenie 15 października w Nowym Jorku, w trakcie którego zaprezentuje swój smartfon nowej generacji, Google Pixel 4, donosi Axios.

Ryzykowne bezpłatne sieci VPN są nadal dostępne w Apple App Store i Google Play pomimo ostrzeżeń

Apple i Google nadal zezwalają na pobieranie szeregu potencjalnie niebezpiecznych bezpłatnych aplikacji VPN z odpowiednich sklepów z aplikacjami, pomimo ostrzeżeń, że wiele aplikacji stanowi zagrożenie dla prywatności konsumentów, głównie ze względu na wątpliwą własność aplikacji przez chińskie organizacje.

Smartfon Google Pixel 4 będzie posiadał funkcje odblokowywania za pomocą twarzy oraz rozpoznawanie gestów

Przed wprowadzeniem na rynek nowego flagowego smartfona, Pixel 4, Google udostępnia szczegóły dotyczące urządzenia, aby wyprzedzić wycieki.

Firma Google potwierdziła, iż następny smartfon Pixel 4 będzie posiadał wygląd w kształcie kwadratu

Firma Google potwierdziła dzisiaj, że jej nadchodzące urządzenia Pixel 4 będą wyposażone w kwadratową obudowę tylnego aparatu, która podobno ma również trafić na telefony iPhone na 2019 rok.

Google wypuszcza na rynek nowy zestaw słuchawkowy o rozszerzonej rzeczywistości pod nazwą Google Glass 2

Firma Google ogłosiła dziś wprowadzenie nowego zestawu słuchawkowego Google Glass, który głównie będzie przeznaczony dla przedsiębiorstw, Glass Enterprise Edition 2.

Google zawiesza licencję dla Huawei na Androida, zmuszając tym samym firmę na przejście na wersję open-source

Podążając za nowo zatwierdzonymi zasadami przez administrację Trumpa, Google podobno zabroniło licencji dla firmy Huawei na Androida, zmuszając ją do przejścia na Android Open Source Project.

Google ujawnia nowy sprzęt oraz prezentuje nowe funkcje wyszukiwania, AR i Google Assistant podczas wydarzenia Google I / O

W dniu dzisiejszym odbyła się doroczna konferencja deweloperów we / wy Google, a firma z siedzibą w Mountain View ogłosiła szereg zmian i aktualizacji, z których część trafi do produktów Google dostępnych na urządzeniach z systemem iOS i innych, które są interesujące jako usługi konkurujące z Usługami Apple.

Facebook pracuje nad własnym asystentem głosowym, który ma rywalizować z Siri, Alexa i Google Assistant

Facebook w środę potwierdził, że pracuje nad własnym asystentem głosowym, tworząc przestrzeń wśród konkurentów takich jak Apple Siri i Amazon Alexa.

Google twierdzi, że pojawienie się muzyki Apple w aplikacji Google Home było spowodowane błędem

Krótkie pojawienie się Apple Music w aplikacji Google Home na początku tego tygodnia było spowodowane błędem oprogramowania, te informacje potwierdził rzecznik Google Bloombergowi.

Apple Music prawdopodobnie będzie niebawem dostępne na urządzeniach Google Home

Muzyka Apple może być wkrótce dostępna jako opcja na urządzeniach Google Home, zgodnie z obrazem udostępnionym przez czytelnika MacRumors Jason.

Google planuje wprowadzić na rynek tańszy smartfon, aby rywalizować z iPhone XR

Google planuje zaprezentować tańszy smartfon w ramach dużego wysiłku, aby przyciągnąć więcej użytkowników do ekosystemu Google i bardziej konkurować z Apple, jak wynika z ostatniego raportu Nikkei.

Apple wyłącza wszystkie aplikacje Google Apps za nadużywanie certyfikatu Enterprise

Apple ostro walczy z firmami, które nadużywały swojego certyfikatu Enterprise Certificate, a Google dołączyło dziś do Facebooka, tracąc dostęp do wewnętrznych narzędzi aplikacji Apple, donosi The Verge.

Google rozwija bardziej bezpieczny system rozpoznawania twarzy w stylu Face ID dla urządzeń z systemem Android

Wygląda na to, że Google pracuje nad systemem rozpoznawania twarzy, który zapewni podobne zabezpieczenia do Face ID, w oparciu o kod nowej wersji Androida, który został wyróżniony przez programistów XDA.

Google Chrome będzie obsługiwał tryb ciemny w systemie MacOS Mojave już na początku 2019 roku

Google wypuściło Chrome 71 na początku tego tygodnia, ale najnowsza wersja przeglądarki wciąż nie obsługuje trybu Dark Mode w systemie MacOS Mojave. Na szczęście wygląda na to, że zmieni się to już na początku przyszłego roku.

Recenzja: Polk Assist to atrakcyjny i mały głośnik z obsługą Asystenta Google

Polk Assist to głośnik inteligentny z zaimplementowanym asystentem Google i Chromecastem. Zaopatrzony w wysokiej jakości dźwięk, Polk Assist jest dedykowany dla fanów muzyki. Jest on Idealny do kuchni, salonu, łazienki oraz sypialni.

 

 

Nowo wprowadzony tryb Night Sight w najnowszych smartfonach Google Pixel pozwala na wykonywanie niesamowitych zdjęć przy słabym oświetleniu

Podczas wydarzenia medialnego w Nowym Jorku na początku tego miesiąca Google zaprezentowało nową funkcję kamery o słabym świetle o nazwie "Night Sight", która wykorzystuje uczenie maszynowe do wybierania właściwych kolorów w zależności od zawartości obrazu. Rezultatem są znacznie jaśniejsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia, bez konieczności użycia lampy błyskowej.

 

Apple, Google, Microsoft i Mozilla ogłaszają plany wycofania TLS 1.0 i 1.1 w 2020 roku

Czterech gigantów w świecie przemysłu, Apple, Google, Microsoft i Mozilla, w tym tygodniu ogłosili plany zmiany technologii z Transport Layer Security (TLS) 1.0 i 1.1 do nowoczesnych, bezpieczniejszych wersji protokołu.

 

 

Google Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: Który ze smartfonów posiada lepszą kamerę?

Najnowsze flagowe smartfony Google, Pixel 3 i Pixel 3 XL, zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek w tym tygodniu. Dzięki wysokiej jakości kamerom, szybkim procesorom i innym ulepszeniom nowe urządzenia są bezpośrednimi konkurentami dla nowych modeli Apple XS.

 

 

 

Czy Google Home Hub stanie się najlepszym głośnikiem bezprzewodowym?

Google zaprezentował kolejne urządzenie z serii Google Home. Tym razem jest to głośnik wyposażony w 7 calowy ekran – Google Home Hub. Poniżej jego cena oraz specyfikacja.

 

 

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL to raczej lekki lifting, a nie zupełnie nowe smartfony

Po miesiącach wypełnionych licznymi przeciekami gigant z Mountain View wreszcie oficjalnie zaprezentował nowe smartfony. Oto, co trzeba wiedzieć na temat modeli Google Pixel 3 i Pixel 3 XL.

 

 

Hands-On | Pierwsza recęzja nowych smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL firmy Google

Firma Google ogłosiła w dniu wczorajszym swoje najnowsze flagowe smartfony: Pixel 3 i Pixel 3 XL, które zostały zaprojektowane, aby konkurować z nowymi iPhone'ami XS i iPhone XS Max firmy Apple.

 

Google ogłasza smartfon Pixel 3, inteligentny głośnik "Home Hub" oraz tablet Pixel Slate

Firma Google zorganizowała dziś coroczne wydarzenie "Made by Google", w którym zaprezentowano nową linię produktów obejmującą całkowicie nowy smartfon Google Pixel 3, inteligentny głośnik z ekranem i nowy tablet. Warto zauważyć, że Google na początku swojej prezentacji zwrócił uwagę, że rok 2018 podkreśla 20-lecie istnienia firmy Google.

 

 

Google Maps staje się pierwszą aplikacją nawigacyjną innej firmy z obsługą Apple CarPlay

We wtorek Google zaktualizowało wersję swoich Map Google dodając obsługę CarPlay, dzięki nowym możliwościom systemu iOS 12, google Maps od teraz jest pierwszą nawigacją innej firmy, która posiada tą technologię.

 

Nowe smartfony Google Pixel 3 i Pixel 3 XL Prawdopodobnie zadebiutują na zbliżającym się wydarzeniu 9 października

Firma Google wysłała dzisiaj zaproszenia dla swoich zaprzyjaźnionych mediów na wydarzenie "Made by Google", które odbędzie się w Nowym Jorku we wtorek, 9 października.

 

Bezczynne urządzenia z Androidem Wysyłają dane do Google prawie 10 razy częściej niż urządzenia z iOS do Apple

Bezczynne urządzenia z systemem Android zazwyczaj przesyłają do serwera prawie dziesięć razy więcej danych niż urządzenia z systemem iOS - wynika z nowych badań udostępnionych przez stowarzyszenie handlowe Digital Content Next.

 

Google potwierdza, że ??śledzi użytkowników, nawet gdy ustawienia "Historii lokalizacji" są wyłączone

W czwartek zaktualizowano dokumentację centrum pomocy Google, aby wyjaśnić zasady gromadzenia danych na temat lokalizacji, wiadomości, które pojawiły się w sieci zmusiły firmę Google do wszelkich wyjaśnień w tej sprawie. Wszelkie wiadomości przedstawiane w świetle ostatnich rewelacji, że aplikacje i strona internetowa firmy nadal zbierają informacje o użytkownikach, nawet jeśli globalne ustawienie "Historii lokalizacji" jest wyłączone.

 

Google Voice na iPhone'a i iPada otrzymuje nową kartę UI oraz kontakty

W tym tygodniu Google zaktualizowało edycję Google'a na iOS, wprowadzając znaczące zmiany, zmodernizowane zarówno pod względem interfejsu, jak i estetyki.

 

Google oficjalnie wypuściło Androida 9

Google oficjalnie wypuściło Androida 9, najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego, z linią Pixel firmy na pierwszych smartfonach, aby móc zainstalować nowe oprogramowanie, a Google ujawnia również nazwę wersji Androida: Pie.

 

Gmail i inne usługi Google pozwalają firmom zewnętrznym czytać prywatne e-maile ich użytkowników, tak twierdzi raport

Niektórzy dostawcy poczty e-mail innych firm, którzy współpracują z usługami takimi jak Gmail, umożliwiają swoim pracownikom czytanie wiadomości e-mail klientów w celu tworzenia nowych i zoptymalizowanych narzędzi oprogramowania, zgodnie z ostrzeżeniem dotyczącym aplikacji i usług e-mail innych firm opublikowanym dzisiaj przez The Wall Street Journal.

 

Mapy Google, Waze i inne aplikacje nawigacyjne w końcu trafiają do Apple CarPlay

Rozwiązując długo trwającą skargę dotyczącą platformy, wersja CarPlay w iOS 12 w końcu obsługuje aplikacje nawigacyjne innych firm.

 

Apple News vs Google News na iOS

Google News zastąpił Kiosk Google Play w systemie iOS bezpośrednio konkurując z Apple News. Obie usługi mają wyraźne zalety, ale która z nich wygrywa?

 

Więcej reklam Google DoubleClick pojawiających się w materiałach Apple News

Po krótkim okresie testowania Apple dał zielone światło wszystkim wydawcom, którzy chcą używać reklam Google DoubleClick w artykułach Apple News.

 

Firma Google wprowadziła nowy system gestów w androidzie P

Google wczoraj wprowadził najnowszą wersję Androida, Androida P na konferencji Google IO, która odbyła się w Mountain View w Kalifornii. Android P zawiera kilka ciekawych funkcji, takich jak nowy pulpit nawigacyjny do monitorowania użytkowania i funkcję akumulatora adaptacyjnego, która zwiększa żywotność baterii, ale to, co było interesujące dla użytkowników iPhone'a, to nowy system gestów.

 

Google przedstawił nadchodzące zmiany w Mapach Google, w tym obsługę rozszerzonej rzeczywistości i koncepcję "VPS"

We wtorek Google przedstawił nadchodzące zmiany w Mapach Google, w tym obsługę rozszerzonej rzeczywistości i koncepcję "VPS", skrót od "wizualnego systemu pozycjonowania".

 

Google ML Kit ma na celu pomóc programistom dodać uczenie maszynowe do swoich aplikacji na iOS

Google uruchomił nowy pakiet SDK do uczenia maszynowego o nazwie ML Kit, który umożliwia programistom dodawanie funkcji opartych na uczeniu maszynowym do swoich aplikacji na Androida i iOS, dzięki nowemu systemowi Google wydało narzędzie prawie rok później od wprowadzenia przez Apple podobnej platformy Core ML.

 

Google zaprezentowało funkcje, które pojawią się w nowym Androidzie P

Podczas wydarzenia Google I / O, które miało miejsce rano w Mountain View w Kalifornii, Google zaprezentowało funkcje, które pojawią się w Androidzie P, nowej wersji Androida, której premiera nastąpi jesienią.

Asystent Google uzyskujący wsparcie dla wielu wniosków i ciągłych rozmów, będzie w stanie nawiązać połączenia telefoniczne w przyszłości

Firma Google zorganizowała dzisiaj swoją roczną konferencję I / O przeznaczoną dla programistów, w której firma miała kilka nowych ogłoszeń do zaprezentowania związanych z AI, Asystentem Google i uczeniem maszynowym.
Firma Google ogłosiła wprowadzenie na rynek chipu uczącego nowej generacji, TPU 3.0, który napędza wiele ulepszeń sztucznej inteligencji w produktach Google przy użyciu technik uczenia maszynowego.

 

Program zaawansowanej ochrony Google zyskuje wsparcie dla rodzimych aplikacji na iPhone'a i iPada

Zaawansowany program Google do ochrony - przeznaczony wyłącznie dla osób wymagających maksymalnego bezpieczeństwa konta, dla takich jak dziennikarze, aktywiści i politycy - dobrze obsługuje podstawowe aplikacje poczty, kalendarza i kontaktów na systemie iOS.

 

Google Says Assistant współpracuje z ponad 5000 inteligentnymi urządzeńiami domowymi, natomiast HomeKit / Siri tylko z około 200

Tego ranka Google opublikował artykuł na swoim blogu Keyword, który podkreśla ciągły rozwój jego pomocnika AI, Asystenta Google. Według firmy Asystent współpracuje obecnie z "każdą znaczącą marką urządzeń" w USA, co oznacza, że ??może łączyć się z ponad 5000 inteligentnymi urządzeniami domowymi.

 

Google rozpoczyna wdrażanie odnowionych interfejsów Gmail na iOS i strony Web

W środę Google przedstawił serię zmian, które teraz otrzymają użytkownicy Gmaila, głównie dotyczą one strony internetowej, ale także zmiany nadejdą w przypadku niektórych aktualizacji dla właścicieli iPhone'a i iPada.

 

Apple zatrudnia byłego szefa Google, który odpowiedzialny był za wyszukiwanie w Google i sztucznej inteligencji

Apple podchwycił Johna Giannandrea, który dziś zrezygnował ze stanowiska szefa działu wyszukiwania i sztucznej inteligencji Google, donosi The New York Times.Grupy iPhone, blind system

Informujemy, że w dniu trzeciego września 2021 roku nasze grupy oparte o aplikacje WhatsApp przeszły do historii, przez co już nie ma możliwości zarówno dołączania jak i uczestnictwa. W linku poniżej zamieściliśmy wyjaśnienie, które dostępne jest w formie głosowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sześcioletnią aktywność. Bez was listy pod nazwą iPhone oraz Blind system nie miałyby racji bytu.

Wyjaśnienie.mp3

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

 1. Skróty klawiszowe w NVDA
 2. Podstawowe skróty klawiatury Bluetooth
 3. Przewodnik urządzeń apple dla niewidomych
 4. Instalacja/aktualizacja windows 10
 5. Skróty klawiszowe microsoft excel
 6. Używanie funkcji AirDrop na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch
 7. Komendy
 8. Komendy głosowe
 9. Konfiguracja dla sieci premium mobile
 10. Konfiguracja dla sieci Plus
 11. Jak w kilku krokach wrócić do iOS 13 w wersji stabilnej
 12. Skróty klawiszowe do Microsoft Word
 13. zmiana adresu mail konta apple id
 14. Obsługa platformy Steam przez niewidomych
 15. Lista kompatybilnych urządzeń dla systemów Apple na 2019 rok
 16. jak przypisać funkcje menu kontekstowe pod dowolny klawisz na klawiaturze
 17. Naklejki do bezpłatnego wysyłania
 18. Brajle Pen 12
 19. Jak połączyć komputer Mac lub iPada z iPhonem za pomocą osobistego hotspotu
 20. Jak korzystać z inteligentnych stosów dla widżetów w iOS 14
 21. Jak skonfigurować Apple Cash Family dla dzieci i nastolatków
 22. Jak dostosować ekran główny w systemie iOS 14
 23. Jak używać emoji prawie wszędzie w iOS 14?
 24. Jak korzystać z klipów aplikacji w iOS 14
 25. Jak skonfigurować alerty rozpoznawania dźwięku w iOS 14 i dlaczego warto to zrobić?
 26. Jak korzystać z nowych funkcji centrum sterowania w iOS 14
 27. Jak korzystać z Apple Watch bez Force Touch w systemie watchOS 7
 28. Jak korzystać z funkcji ulepszonego nagrywania w notatkach głosowych iOS 14
 29. Jak wyłączyć podglądy kart w Safari na Macu
 30. Jak pisać na iPhone za pomocą przesówania palcem po ekranie?
 31. Jak skonfigurować i używać jednoręcznej klawiatury na iPhone?
 32. Jak zwolnić miejsce na iPhonie i ipadzie
 33. macOS 11.3: Jak używać dwóch głośników HomePod z komputerem Mac do odtwarzania dźwięku stereo
 34. iOS 14.5: Jak ustawić preferowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Siri
 35. iOS 14.5: Jak zgłaszać kontrole prędkości, wypadki drogowe i inne zagrożenia w Apple Maps
 36. Jak uniemożliwić aplikacjom śledzenie Cię w iOS 14.5
 37. iOS 14.5: Jak automatycznie pobierać nowe odcinki podcastów i śledzić programy
 38. iOS 14.5: Jak korzystać z AirPlay 2 w Apple Fitness +
 39. iOS 14.5: Jak udostępniać teksty i klipy piosenek z Apple Music
 40. iOS 14.5: Jak ponownie skalibrować baterię iPhone'a 11
 41. iOS 14.5: Jak wydrukować listę przypomnień
 42. Jak korzystać z precyzyjnego wyszukiwania, aby zlokalizować AirTag na telefonie iPhone 11 i telefonie iPhone 12
 43. Jak ustawić AirTag w trybie utraconym
 44. Jak znaleźć AirTag w Find My na iPhonie
 45. iOS 15: Jak zaprosić użytkowników Androida do rozmowy FaceTime
 46. iOS 15: Jak korzystać z dźwięków tła, aby zminimalizować rozproszenie i pozostać skoncentrowanym
 47. Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 15?
 48. Jak zainstalować publiczną wersję beta systemu macOS Monterey?
 49. iOS 15: Jak utworzyć fokus
 50. iOS 15: Jak uzyskać wskazówki dojazdu AR w Mapach
 51. iPadOS 15: Jak korzystać z szybkich notatek
 52. Ulepszenia Spotlight w iOS 15: rozszerzone wyniki, obrazy internetowe, wyszukiwanie zdjęć, dostęp do ekranu blokady i nie tylko
 53. iOS 15 - System operacyjny nowej generacji firmy Apple
 54. Jak wyłączyć kolorowanie paska kart w Safari 15 na macOS?
 55. iPhone 13: Jak korzystać ze stylów fotograficznych w aplikacji Aparat
 56. iPhone 13: Jak nagrywać wideo w trybie kinowym
 57. iPhone 13 Pro: jak wykonywać zdjęcia makro
 58. Instalacja/uaktualnianie Windows 11
 59. Jak nagrywać wideo ProRes na iPhonie 13 Pro i iPhonie 13 Pro Max
 60. iOS 15: Jak ustawić kontakt odzyskiwania dla konta Apple ID
 61. Jak przywrócić komputer Mac do ustawień fabrycznych a następnie z łatwością za pomocą nowej opcji Erase Mac zainstalować macOS Monterey?
 62. iOS 15.1: Jak aktywować Dolby Atmos Spatial Audio i Apple Lossless na HomePod?
 63. Jak korzystać z trybu dużej mocy na 16-calowym MacBooku Pro z układem M1 Max
 64. macOS Monterey 12.1 Beta: jak udostępnić ekran podczas rozmowy FaceTime
 65. iOS 15.2 Beta: Jak korzystać z funkcji Ukryj mój e-mail w aplikacji Poczta
 66. Jak korzystać z funkcji zaufanego kontaktu Apple, aby umożliwić rodzinie dostęp do zdjęć i danych po śmierci?
 67. iOS 15.2 Beta: jak korzystać z funkcji Find My, aby lokalizować elementy, które mogą Cię śledzić

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie i prezentacja Windowsa 11
 2. Recenzja wybranych modeli samsungów i ich porównanie
 3. Omówienie najnowszego systemu iOS i iPhone 12 i 12 pro max
 4. Omówienie Konferencji Apple kwiecień 2021
 5. Recenzja robota sprzątającego Xiaomi mirobot Vacuum Mop Pro STYTJ02YM
 6. Recenzja Express Saeco Lirika One Touch Capuccino
 7. Recenzja Google Pixel5
 8. Recenzja iPhone 12 i 12 Pro Max
 9. Recenzja smartfona Realme X50 Pro
 10. Przedłużenie portalu
 11. Omówienie najnowszych iPhoneów i głośnika Homepod
 12. Omówienie najnowszych zegarków i ipadów firmy Apple
 13. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 14. Prezentacja launchera Square Home
 15. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 16. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 17. WWDC 2020 - Część druga
 18. WWDC 2020 Część pierwsza
 19. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 20. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 21. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 22. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 23. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 24. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 25. Prezentacja iPhone SE 2020
 26. omówienie wybranych soundbarów
 27. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 28. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 29. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 30. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 31. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 32. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 33. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 34. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 35. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 36. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 37. Google Pixel 3A podcast mp3
 38. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 39. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 40. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 41. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 42. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 43. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 44. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 45. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 46. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 47. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 48. Podcast Radio Sure
 49. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 50. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 51. Voice Recorder HD MP3
 52. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 53. Obszerny podcast iphone x
 54. Whatsapp MP3 for Windows
 55. Prezentacja usługi netflix
 56. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 57. Kaspersky MP3
 58. GData MP3
 59. Skróty Siri iPhone MP3
 60. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 61. Podcast Radio Sure MP3
 62. Asystent Google for iOS MP3
 63. podcast automapa
 64. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 65. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2021 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl