Strona główna Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Wyszukiwarka

„Pixel Watch” Google planowany na 2022 r., aby konkurować z Apple Watch

Google planuje wypuścić swój pierwszy smartwatch w przyszłym roku, zgodnie z nowym raportem Business Insider, sygnalizującym ekspansję Google w kierunku tworzenia sprzętu w segmencie smartwatchów, a nie tylko oprogramowania.

Porównanie aparatów: iPhone 13 Pro Max VS Pixel 6 Pro

Krótko po premierze nowych modeli iPhone'a 13 we wrześniu, Google wypuściło Pixel 6 i Pixel 6 Pro, najnowsze flagowe urządzenia, które są bogate w funkcje i wycenione odpowiednio na 599 USD i 899 USD. Od dnia dzisiejszego jestem w posiadaniu Pixela 6 Pro, który oferuje najbardziej zaawansowany system obiektywów, dlatego chociażby z tego względu postanowiłam porównać go do iPhone'a 13 Pro Max, aby zobaczyć podobieństwa i różnice między dwoma aparatami tych obu smartfonów.

Google wprowadza nowe flagowe smartfony Pixel 6 i Pixel 6 Pro w cenie 599 USD i 899 USD

Google ogłosiło dziś swoje najnowsze flagowe smartfony, Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Dwa nowe urządzenia już zbierają pozytywne recenzje za ich wysokiej klasy zestaw funkcji dostępnych w przystępnej cenie.

Podobno Google Pixel 6 obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 23 W, pokonując w tej kategorii MagSafe iPhone'a 12

Mówi się, że Google pracuje nad nową podstawką do ładowania bezprzewodowego, która może zapewnić 23 W mocy ładowania do nadchodzących telefonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro, zgodnie z wyciekiem zdjęć z inwentarza opublikowanego przez wiarygodne źródła dotyczące systemu Android.

Google zapowiada nadchodzący Pixel 6 z niestandardowym Tensor SoC, tylnym paskiem aparatu, czytnikiem linii papilarnych umieszczonym na wyświetlaczu i nie tylko

Firma Google zaprezentowała dzisiaj swoją nową generację Pixel 6 i Pixel 6 Pro, które mają wejść na rynek jeszcze w tym roku. Są to nowe flagowe smartfony Google, przeprojektowane, które obejmują tylny pasek aparatu i mnóstwo innych nowych technologii.

Nowe bezprzewodowe słuchawki z serii Pixel Buds firmy Google są o 60 USD tańsze niż AirPods

Firma Google wprowadziła dziś swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne, Pixel Buds A-Series, które kosztują 99 USD, są o 60 USD tańsze niż standardowe AirPods i 100 USD tańsze niż „AirPods” z bezprzewodowym etui ładującym.

Pixelmator Photo 1.4 w wersji na iPada oferuje od teraz technologię Machine Learning Super Resolution

Nowa aktualizacja aplikacji Pixelmator Photo Editor, która dostępna jest już na iPada obejmuje możliwość korzystania z uczenia maszynowego, który jest zaimplementowany także w wersji oprogramowania na komputery Mac w celu inteligentnego zwiększania rozdzielczości.

Google Pixel 5, a także Pixel 4a z obsługą 5G ma zadebiutować już 30 września

W poniedziałek Google ogłosiło, że flagowy i średniozaawansowany Pixel 4a 5G oraz Google Pixel 5 pojawi się 30 września wraz z nowymi aktualizacjami Chromecasta i inteligentnych głośników.

Porównanie: Google Pixel 4a vs iPhone SE

Ogłoszony w tym miesiącu Pixel 4a firmy Google to smartfon z Androidem o przyzwoitej cenie i zestawem konkurencyjnych funkcji. Oto, jak wypada on na tle iPhone'a SE 2020 firmy Apple.

Google prezentuje swoje nowe smartfony Pixel 4A, Pixel 4A 5G, a także Pixel 5

Po miesiącach spekulacji i plotek o opóźnieniach, Google w końcu uruchomiło przedsprzedaż Pixela 4A, a Pixel 4A 5G i Pixel 5 mają zostać wydane jesienią.

Premiera Google Pixel 4a spodziewana już dziś

Firma Google najprawdopodobniej przygotowuje się do zaprezentowania w poniedziałek nowego smartfona z rodziny Pixel, który jak twierdzą wszelkie raporty będzie oferował też sieć 5G.

Pixelmator Photo 1.3 na iPada wprowadza skróty edycji wsadowej

Nowa aktualizacja Pixelmator Photo na iPada umożliwia szybkie edytowanie wielu zdjęć oraz wprowadzanie wszelkich korekt między nimi wszystkimi.

O to w jaki sposób zapowiadany smartfon Google Pixel 4a zestawia się z iPhone'em SE

Podstawowy piksel 4a firmy Google jest tuż za horyzontem. Oto kilka faktów przedstawiających, czy może on się równać z niedrogim iPhone SE firmy Apple.

Porównujemy słuchawki Pixel Buds z AirPods i AirPods Pro

Google wydało najnowszy zestaw bezprzewodowych słuchawek dokanałowych Pixel Buds drugiej generacji. W tym artykule postanowiliśmy porównać je ze słuchawkami Apple AirPods i AirPods Pro.

Pixelmator na iOS zostaje zmodernizowany dzięki lepszej obsłudze plików

Wszechstronny edytor obrazów Pixelmator na iOS został zaktualizowany do wersji 2.5 o funkcje mające na celu przygotowanie aplikacji na przyszłość, w tym przyjęcie przeglądarki plików Apple.

Pixelmator Photo na iPada zapewnia dopasowanie kolorów oraz obsługę gładzika

Pixelmator Photo na iPada został zaktualizowany o obsługę trackpadów i innych urządzeń wejściowych w iOS 13.4, a także o nowe funkcje oparte na uczeniu maszynowym, których można używać do dopasowywania kolorów między dwoma zdjęciami.

Praktyczne porównanie stylowego MacBooka Air z nowością od Google pod nazwą - Pixelbook Go

Google na początku tego miesiąca zaprezentowało Pixelbook Go, nowy Chromebook premium podobny do MacBooka Air lub MacBook Pro, różnica jednak jest taka, iż posiada on system Chrome OS na pokładzie.

Porównanie aparatów: Google Pixel 4XL vs. iPhone 11 Pro Max

W zeszłym tygodniu Google ogłosiło swoje najnowsze flagowe smartfony, Pixel 4 i Pixel 4XL, które mają konkurować z iPhone 11 i iPhone 11 Pro, najnowszymi urządzeniami Apple wprowadzonymi na rynek we wrześniu.

Funkcja odblokowywania za pomocą twarzy w Google Pixel 4 działa z zamkniętymi oczami, co wywołuje obawy dotyczące bezpieczeństwa

Firma Google rozpaliła obawy związane z bezpieczeństwem systemu uwierzytelniania twarzy w nowym smartfonie Pixel 4, przyznając, że jest możliwość odblokowywania urządzenia, nawet wtedy gdy oczy użytkownika są zamknięte.

O to podsumowanie dzisiejszego wydarzenia Google: Pixel 4, Pixel Buds 2, Pixelbook Go i więcej

Google zaprezentowało dziś kilka nowych produktów podczas wydarzenia Made by Google w Nowym Jorku, w tym smartfony Pixel 4 i Pixel 4 XL, bezprzewodowe słuchawki Pixel Buds 2, notebook Pixelbook Go oraz nowe urządzenia Nest.

Google zaprezentuje swój najnowszy smartfon Pixel 4 podczas wydarzenia Made by Google 15 października

Google zorganizuje wydarzenie 15 października w Nowym Jorku, w trakcie którego zaprezentuje swój smartfon nowej generacji, Google Pixel 4, donosi Axios.

Smartfon Google Pixel 4 będzie posiadał funkcje odblokowywania za pomocą twarzy oraz rozpoznawanie gestów

Przed wprowadzeniem na rynek nowego flagowego smartfona, Pixel 4, Google udostępnia szczegóły dotyczące urządzenia, aby wyprzedzić wycieki.

Firma Google potwierdziła, iż następny smartfon Pixel 4 będzie posiadał wygląd w kształcie kwadratu

Firma Google potwierdziła dzisiaj, że jej nadchodzące urządzenia Pixel 4 będą wyposażone w kwadratową obudowę tylnego aparatu, która podobno ma również trafić na telefony iPhone na 2019 rok.

Pixelmator Photo jest już dostępny na iPadzie

Nowa aplikacja do manipulowania zdjęciami została w dniu dzisiejszym udostępniona również dla posiadaczy iPadów, w aplikacji dodano nowe funkcje uczenia maszynowego, aby przyspieszyć typowe zadania edycji fotografii.

Aktualizacja Pixelmator Pro dla macOS dodaje przeprojektowane narzędzie Balansu kolorów

Pixelmator Pro dla komputerów Mac został zaktualizowany do wersji 1.2.4, przynosząc ze sobą wiele nowych funkcji - przede wszystkim przeprojektowane dostosowane narzędzia Balansu kolorów.

 

 

Nowo wprowadzony tryb Night Sight w najnowszych smartfonach Google Pixel pozwala na wykonywanie niesamowitych zdjęć przy słabym oświetleniu

Podczas wydarzenia medialnego w Nowym Jorku na początku tego miesiąca Google zaprezentowało nową funkcję kamery o słabym świetle o nazwie "Night Sight", która wykorzystuje uczenie maszynowe do wybierania właściwych kolorów w zależności od zawartości obrazu. Rezultatem są znacznie jaśniejsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia, bez konieczności użycia lampy błyskowej.

 

Google Pixel 3 XL vs iPhone XS Max: Który ze smartfonów posiada lepszą kamerę?

Najnowsze flagowe smartfony Google, Pixel 3 i Pixel 3 XL, zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek w tym tygodniu. Dzięki wysokiej jakości kamerom, szybkim procesorom i innym ulepszeniom nowe urządzenia są bezpośrednimi konkurentami dla nowych modeli Apple XS.

 

 

 

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL to raczej lekki lifting, a nie zupełnie nowe smartfony

Po miesiącach wypełnionych licznymi przeciekami gigant z Mountain View wreszcie oficjalnie zaprezentował nowe smartfony. Oto, co trzeba wiedzieć na temat modeli Google Pixel 3 i Pixel 3 XL.

 

 

Hands-On | Pierwsza recęzja nowych smartfonów Pixel 3 i Pixel 3 XL firmy Google

Firma Google ogłosiła w dniu wczorajszym swoje najnowsze flagowe smartfony: Pixel 3 i Pixel 3 XL, które zostały zaprojektowane, aby konkurować z nowymi iPhone'ami XS i iPhone XS Max firmy Apple.

 

Google ogłasza smartfon Pixel 3, inteligentny głośnik "Home Hub" oraz tablet Pixel Slate

Firma Google zorganizowała dziś coroczne wydarzenie "Made by Google", w którym zaprezentowano nową linię produktów obejmującą całkowicie nowy smartfon Google Pixel 3, inteligentny głośnik z ekranem i nowy tablet. Warto zauważyć, że Google na początku swojej prezentacji zwrócił uwagę, że rok 2018 podkreśla 20-lecie istnienia firmy Google.

 

 

Nowe smartfony Google Pixel 3 i Pixel 3 XL Prawdopodobnie zadebiutują na zbliżającym się wydarzeniu 9 października

Firma Google wysłała dzisiaj zaproszenia dla swoich zaprzyjaźnionych mediów na wydarzenie "Made by Google", które odbędzie się w Nowym Jorku we wtorek, 9 października.

 Grupy iPhone, blind system

Informujemy, że w dniu trzeciego września 2021 roku nasze grupy oparte o aplikacje WhatsApp przeszły do historii, przez co już nie ma możliwości zarówno dołączania jak i uczestnictwa. W linku poniżej zamieściliśmy wyjaśnienie, które dostępne jest w formie głosowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sześcioletnią aktywność. Bez was listy pod nazwą iPhone oraz Blind system nie miałyby racji bytu.

Wyjaśnienie.mp3

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

 1. Skróty klawiszowe w NVDA
 2. Podstawowe skróty klawiatury Bluetooth
 3. Przewodnik urządzeń apple dla niewidomych
 4. Instalacja/aktualizacja windows 10
 5. Skróty klawiszowe microsoft excel
 6. Używanie funkcji AirDrop na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch
 7. Komendy
 8. Komendy głosowe
 9. Konfiguracja dla sieci premium mobile
 10. Konfiguracja dla sieci Plus
 11. Jak w kilku krokach wrócić do iOS 13 w wersji stabilnej
 12. Skróty klawiszowe do Microsoft Word
 13. zmiana adresu mail konta apple id
 14. Obsługa platformy Steam przez niewidomych
 15. Lista kompatybilnych urządzeń dla systemów Apple na 2019 rok
 16. jak przypisać funkcje menu kontekstowe pod dowolny klawisz na klawiaturze
 17. Naklejki do bezpłatnego wysyłania
 18. Brajle Pen 12
 19. Jak połączyć komputer Mac lub iPada z iPhonem za pomocą osobistego hotspotu
 20. Jak korzystać z inteligentnych stosów dla widżetów w iOS 14
 21. Jak skonfigurować Apple Cash Family dla dzieci i nastolatków
 22. Jak dostosować ekran główny w systemie iOS 14
 23. Jak używać emoji prawie wszędzie w iOS 14?
 24. Jak korzystać z klipów aplikacji w iOS 14
 25. Jak skonfigurować alerty rozpoznawania dźwięku w iOS 14 i dlaczego warto to zrobić?
 26. Jak korzystać z nowych funkcji centrum sterowania w iOS 14
 27. Jak korzystać z Apple Watch bez Force Touch w systemie watchOS 7
 28. Jak korzystać z funkcji ulepszonego nagrywania w notatkach głosowych iOS 14
 29. Jak wyłączyć podglądy kart w Safari na Macu
 30. Jak pisać na iPhone za pomocą przesówania palcem po ekranie?
 31. Jak skonfigurować i używać jednoręcznej klawiatury na iPhone?
 32. Jak zwolnić miejsce na iPhonie i ipadzie
 33. macOS 11.3: Jak używać dwóch głośników HomePod z komputerem Mac do odtwarzania dźwięku stereo
 34. iOS 14.5: Jak ustawić preferowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Siri
 35. iOS 14.5: Jak zgłaszać kontrole prędkości, wypadki drogowe i inne zagrożenia w Apple Maps
 36. Jak uniemożliwić aplikacjom śledzenie Cię w iOS 14.5
 37. iOS 14.5: Jak automatycznie pobierać nowe odcinki podcastów i śledzić programy
 38. iOS 14.5: Jak korzystać z AirPlay 2 w Apple Fitness +
 39. iOS 14.5: Jak udostępniać teksty i klipy piosenek z Apple Music
 40. iOS 14.5: Jak ponownie skalibrować baterię iPhone'a 11
 41. iOS 14.5: Jak wydrukować listę przypomnień
 42. Jak korzystać z precyzyjnego wyszukiwania, aby zlokalizować AirTag na telefonie iPhone 11 i telefonie iPhone 12
 43. Jak ustawić AirTag w trybie utraconym
 44. Jak znaleźć AirTag w Find My na iPhonie
 45. iOS 15: Jak zaprosić użytkowników Androida do rozmowy FaceTime
 46. iOS 15: Jak korzystać z dźwięków tła, aby zminimalizować rozproszenie i pozostać skoncentrowanym
 47. Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 15?
 48. Jak zainstalować publiczną wersję beta systemu macOS Monterey?
 49. iOS 15: Jak utworzyć fokus
 50. iOS 15: Jak uzyskać wskazówki dojazdu AR w Mapach
 51. iPadOS 15: Jak korzystać z szybkich notatek
 52. Ulepszenia Spotlight w iOS 15: rozszerzone wyniki, obrazy internetowe, wyszukiwanie zdjęć, dostęp do ekranu blokady i nie tylko
 53. iOS 15 - System operacyjny nowej generacji firmy Apple
 54. Jak wyłączyć kolorowanie paska kart w Safari 15 na macOS?
 55. iPhone 13: Jak korzystać ze stylów fotograficznych w aplikacji Aparat
 56. iPhone 13: Jak nagrywać wideo w trybie kinowym
 57. iPhone 13 Pro: jak wykonywać zdjęcia makro
 58. Instalacja/uaktualnianie Windows 11
 59. Jak nagrywać wideo ProRes na iPhonie 13 Pro i iPhonie 13 Pro Max
 60. iOS 15: Jak ustawić kontakt odzyskiwania dla konta Apple ID
 61. Jak przywrócić komputer Mac do ustawień fabrycznych a następnie z łatwością za pomocą nowej opcji Erase Mac zainstalować macOS Monterey?
 62. iOS 15.1: Jak aktywować Dolby Atmos Spatial Audio i Apple Lossless na HomePod?
 63. Jak korzystać z trybu dużej mocy na 16-calowym MacBooku Pro z układem M1 Max
 64. macOS Monterey 12.1 Beta: jak udostępnić ekran podczas rozmowy FaceTime
 65. iOS 15.2 Beta: Jak korzystać z funkcji Ukryj mój e-mail w aplikacji Poczta
 66. Jak korzystać z funkcji zaufanego kontaktu Apple, aby umożliwić rodzinie dostęp do zdjęć i danych po śmierci?
 67. iOS 15.2 Beta: jak korzystać z funkcji Find My, aby lokalizować elementy, które mogą Cię śledzić

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie i prezentacja Windowsa 11
 2. Recenzja wybranych modeli samsungów i ich porównanie
 3. Omówienie najnowszego systemu iOS i iPhone 12 i 12 pro max
 4. Omówienie Konferencji Apple kwiecień 2021
 5. Recenzja robota sprzątającego Xiaomi mirobot Vacuum Mop Pro STYTJ02YM
 6. Recenzja Express Saeco Lirika One Touch Capuccino
 7. Recenzja Google Pixel5
 8. Recenzja iPhone 12 i 12 Pro Max
 9. Recenzja smartfona Realme X50 Pro
 10. Przedłużenie portalu
 11. Omówienie najnowszych iPhoneów i głośnika Homepod
 12. Omówienie najnowszych zegarków i ipadów firmy Apple
 13. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 14. Prezentacja launchera Square Home
 15. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 16. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 17. WWDC 2020 - Część druga
 18. WWDC 2020 Część pierwsza
 19. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 20. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 21. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 22. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 23. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 24. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 25. Prezentacja iPhone SE 2020
 26. omówienie wybranych soundbarów
 27. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 28. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 29. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 30. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 31. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 32. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 33. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 34. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 35. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 36. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 37. Google Pixel 3A podcast mp3
 38. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 39. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 40. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 41. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 42. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 43. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 44. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 45. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 46. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 47. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 48. Podcast Radio Sure
 49. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 50. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 51. Voice Recorder HD MP3
 52. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 53. Obszerny podcast iphone x
 54. Whatsapp MP3 for Windows
 55. Prezentacja usługi netflix
 56. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 57. Kaspersky MP3
 58. GData MP3
 59. Skróty Siri iPhone MP3
 60. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 61. Podcast Radio Sure MP3
 62. Asystent Google for iOS MP3
 63. podcast automapa
 64. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 65. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2021 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl