Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Jeśli podoba się państwu nasz projekt, serdecznie zachęcamy do przekazania nam jakiejkolwiek darowizny, która pomoże nam w utrzymaniu portalu opłacając serwer a także domenę. Dziękujemy za wszelkie wpłaty.

Wyszukiwarka

Microsoft zapowiada nadchodzącą aktualizację pakietu Office dla komputerów Mac bez subskrypcji

Oprócz wersji zawartej w pakiecie subskrypcji Office 365 Microsoft twierdzi, że w 2021 roku wyda kolejną aktualizację Office dla komputerów Mac, która będzie pojedynczym zakupem.

Apple aktualizuje Pages, Numbers, Keynote na iOS 14 oraz na iPadOS 14

Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork, aby uwzględnić nowe funkcje wprowadzone w iOS 14 i iPadOS 14, a także wprowadzić inne ulepszenia zarówno w iOS, jak i macOS.

Apple aktualizuje oprogramowanie sprzętowe słuchawek AirPods 2 i AirPods Pro do wersji 3A283

Firma Apple wydała dziś nowe aktualizacje oprogramowania układowego 3A283 dla słuchawek AirPods drugiej generacji i AirPods Pro. „AirPods” drugiej generacji są aktualizowane z oprogramowania układowego 2D15, podczas gdy „AirPods” Pro są aktualizowane z zainstalowanego wcześniej oprogramowania układowego 2D27.

Mapy Google powracają do Apple Watch wraz z najnowszą aktualizacją

Mapy Google oficjalnie powróciły do ​​Apple Watch, a ostatnia aktualizacja aplikacji wydana w środę ponownie wprowadziła obsługę dla watchOS.

Aktualizacja VMWare Fusion 12 dla macOS Big Sur oferuje teraz bezpłatną wersję oprogramowania

VMWare w czwartek ogłosiło Fusion 12, kolejną dużą aktualizację swojego oprogramowania do wirtualizacji z obsługą macOS Big Sur, aktualizacja ta oferuje także wiele innych zmian.

Firma Apple udostępnia dodatkową aktualizację systemu macOS Catalina 10.15.6 z poprawką błędu wirtualizacji

Firma Apple wydała dzisiaj dodatkową aktualizację dla systemu macOS Catalina 10.15.6, która pojawia się miesiąc po uruchomieniu ‌macOS Catalina‌ 10.15.6.

Pierwsze spojrzenie: przeprojektowany macOS Big Sur, aktualizacja Safari, nowa aplikacja Messages i inne

Apple w poniedziałek zaprezentowało macOS Big Sur , najnowszą wersję macOS, która zostanie wydana jesienią. Nazwana na cześć Big Sur w Kalifornii, znanej ze swojej scenerii, nowa aktualizacja zawiera świeży, czysty design oraz kilka przydatnych nowych funkcji.

Apple aktualizuje Siri, dodając tłumaczenie w czasie rzeczywistym

Firma Apple wydała aktualizację Siri w iOS 14, z nowym projektem interfejsu użytkownika oraz wbudowaną funkcją Tłumacz.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.5.1 z poprawkami dotyczącymi niedawnej luki w zabezpieczeniach spowodowanej przez narzędzie Jailbreak „unc0ver”

Firma Apple wydała dziś oficjalne wersje systemów iOS i iPadOS 13.5.1, niewielkie aktualizacje, które pojawiły się nieco ponad tydzień po wydaniu iOS i iPadOS 13.5, głównej aktualizacji, która wprowadziła interfejs API Exposure Notification API, zmiany w FaceTime, aktualizacja ta usprawniła też odblokowywanie smartfonów wyposażonych w funkcje Face ID w trakcie noszenia maseczek oraz wiele więcej.

Pierwsza wersja beta Apple dla iOS i iPadOS 13.5.5 dla programistów jest już dostępna, Aktualizacja dostępna jest też dla publicznych beta testerów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 13.5.5 dla programistów i publicznych testerów wersji beta, tydzień po wydaniu iOS 13.5 z interfejsem API Exposure Notification, aktualizacji odblokowania iPhona przy użyciu Face ID nosząc maseczki, zostały też zaimplementowane wszelkie zmiany w grupowych rozmowach w komunikatorze FaceTime i wiele więcej.

Aktualizacja Tidal dodaje muzykę Dolby Atmos na Apple TV 4K

Platforma strumieniowania muzyki i rozrywki Tidal wprowadza Dolby Atmos Music na Apple TV 4K, soundbary i wybrane inteligentne telewizory.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.5 z interfejsem API powiadomień o ekspozycji, aktualizacjami dla maseczek w przypadku Face ID, grupowymi zmianami dla FaceTime i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.5, główne aktualizacje, które pojawiają się ponad miesiąc po premierze iOS i iPadOS 13.4.1. iOS 13.5 to ważna aktualizacja związana ze zdrowiem, która oferuje wiele funkcji związanych z trwającym kryzysem zdrowia publicznego.

Apple wypuszcza Wersję GM systemów iOS i iPadOS 13.5 dla deweloperów z interfejsem API Exposure Notification, a także aktualizacją dla maseczek w przypadku Face ID

Firma Apple wprowadziła dziś dla deweloperów wersje golden, czyli główne wersję nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.5, tydzień po wprowadzeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS i iPadOS 13.4 z udostępnianiem folderów iCloud, obsługą gładzika iPada i nie tylko. Wersje GM oznaczają ostateczne wersje oprogramowania, które zostaną udostępnione także publicznie.

Aktualizacja Facebook SDK podobno spowodowała awarię wielu aplikacji na systemie iOS

Wiele popularnych aplikacji na iOS, w tym TikTok, Pinterest i Spotify, zaczęło się zawieszać w środę po wprowadzeniu aktualizacji SDK Facebooka, oprogramowania, na którym wielu programistów polega na usprawnieniu procesu logowania użytkownika.

Aktualizacja oprogramowania Brydge Pro + poprawia komfort użytkowania iPada

Brydge w środę wprowadził nową aktualizację, aby ulepszyć klawiaturę Brydge Pro + z gładzikiem, którą od niedawna zaczął sprzedawać jako dodatek dla iPada Pro. Z tej okazji postanowiliśmy przetestować te najnowsze oprogramowanie układowe, aby zobaczyć, jak ulepszenia Brydge poprawiły komfort użytkowania jego flagowego produktu.

Twitter dla komputerów Mac umożliwia strumieniowe przesyłanie osi czasu w najnowszej aktualizacji

Około sześć miesięcy po powrocie Twittera na Maca, wszechobecna platforma mediów społecznościowych zaktualizowała swoją aplikację Catalyst, aby obsługiwała strumieniowanie na osi czasu, która wcześniej była ograniczona tylko do systemu iOS.

Kto powinien dokonać aktualizacji do nowego iPhone'a SE

W przypadku najnowszego iPhone'a SE decyzja o aktualizacji jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Sprawdźmy, kto powinien, a kto nie uaktualnić swój sprzęt do iPhone SE.

Apple wydaje dodatkową aktualizację macOS Catalina 10.15.4 w celu naprawy błędu dotyczącego FaceTime

Po wydaniu w tym tygodniu iOS 13.4.1 i watchOS 6.2.1, Apple opublikowało także w środę ulepszoną wersję macOS Catalina, która naprawia błąd, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom udział w rozmowach FaceTime.

Apple aktualizuje aplikacje iWork, iMovie na iOS dodając obsługę gładzika i myszki na iPadzie

Po aktualizacji pakietu aplikacji iWork dla komputerów Mac Apple we wtorek wypuściło również odświeżone wersje programów iWork i iMovie na iOS, które korzystają z nowej obsługi iPada w zakresie sterowania gładzikiem i kursorem myszy.

Apple aktualizuje Mac mini dodając podwójną pojemność do standardowych konfiguracji

Firma Apple zaktualizowała dzisiaj komputer Mac mini, dzięki czemu standardowe konfiguracje są teraz dwukrotnie większe.

Photoshop kończy 30 lat, z tej okazji zaktualizowano go o obsługę trybu ciemnego na komputerze Mac i narzędzie wyboru obiektów na iPadzie

Adobe świętuje dziś 30-lecie Photoshopa, wprowadzając kilka aktualizacji aplikacji na komputery Mac i iPad.

Apple wydaje aktualizację watchOS 6.1.3 z poprawką błędu powiadamiania o rytmie serca

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 6.1.3, piątą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, zaprojektowaną do pracy z nowoczesnymi modelami Apple Watch. WatchOS 6.1.3 pojawia się trzy tygodnie po wydaniu watchOS 6.1.2.

Apple Music sprawia, że łatwiej jest teraz znaleźć alternatywne wersje albumów

Apple Music wprowadziło nowy interfejs użytkownika dla alternatywnych albumów, aby ułatwić odszyfrowywanie stron z wykonawcami i ułatwić wyszukiwanie tych albumów. Teraz, gdy dostępna jest alternatywna wersja albumu (np. wersja nieznana lub remaster), będzie on umieszczony pod listą utworów głównego albumu (poprzez MacStories).

Lista odtwarzania muzyki Apple "Replay 2020" jest teraz dostępna, będzie aktualizowana co tydzień za pomocą najczęściej pobieranej muzyki.

W listopadzie ubiegłego roku firma Apple uruchomiła nowe listy odtwarzania "Replay" w ramach Apple Music, pozwalając swoim subskrybentom odkryć, których utworów słuchali najczęściej każdego roku za pomocą Apple Music. W chwili ogłoszenia firma stwierdziła, że użytkownicy będą mogli śledzić swoje nawyki słuchania przez cały rok 2020, mało tego, Apple dzisiaj udostępniło listę odtwarzania "Replay 2020", którą można dodać do biblioteki Apple Music twierdzi (Federico Viticci na Twitterze).

Aktualizacja iCloud.com dodaje obsługę natywnych przeglądarek mobilnych dla Androida i iOS

Witryna iCloud.com działa teraz natywnie w przeglądarkach mobilnych zarówno na iOS, jak i Androida, zapewniając użytkownikom dostęp do niektórych najpopularniejszych funkcji iCloud na urządzeniach z Androidem, takich jak Znajdź iPhone'a za pomocą interfejsu przyjaznego dla urządzeń mobilnych.

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA wzywa użytkowników Firefoksa do zainstalowania aktualizacji w ramach aktywnego ataku

Agencja ds. Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury Stanów Zjednoczonych (CISA), część Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wezwała w tym tygodniu klientów korzystających z przeglądarki Firefox do uaktualnienia jej do wersji 72.0.1, ponieważ w starszych wersjach przeglądarki Firefox występuje poważna luka .

Demonstracja: Aktualizacja pamięci RAM w Mac Pro 2019 po zakupie

Firma Apple zaprojektowała komputer Mac Pro tak, aby był modułowy i aby można było aktualizować komponenty, w tym dysk SSD i pamięć RAM.

Apple wypuszcza aktualizację macOS Catalina 10.15.2 z ulepszeniami Apple News, wsparciem iPhone'a dla aplikacji muzycznych i telewizyjnych

Firma Apple wydała dzisiaj macOS Catalina 10.15.2, drugą aktualizację systemu operacyjnego „macOS Catalina”, która została pierwotnie wydana w październiku. ‌MacOS Catalina 10.15.2 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu macOS Catalina 10.15.1.

Apple bada problem z dźwiękiem w 16-calowym MacBooku Pro, planowane są poprawki w przyszłych aktualizacjach oprogramowania

Apple bada problem z dźwiękiem, w którym występują tak zwane trzaski w nowym 16-calowym MacBooku Pro i planuje udostępnić poprawkę w przyszłych aktualizacjach oprogramowania, jak wskazała firma w wewnętrznym dokumencie uzyskanym przez MacRumors.

Aktualizacja oprogramowania Sony Smart TV zapewnia obsługę AirPlay 2 i HomeKit w wybranych modelach 2018 i 2019

Firma Sony rozpoczęła wdrażanie aktualizacji oprogramowania dla niektórych swoich inteligentnych telewizorów, która umożliwia obsługę AirPlay 2 i Apple HomeKit, w tym telewizorów XBR Z9F i XBR A9F z serii 4K i 4K OLED.

Apple wydaje aktualizację oprogramowania układowego dla AirPods Pro

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirPods Pro, które zostały pierwotnie wydane 30 października.

Apple wypuszcza zaktualizowane oprogramowanie 13.2.1 dla HomePod

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację oprogramowania 13.2.1 dla HomePod, która pojawia się kilka dni po aktualizacji 13.2. Wkrótce po wydaniu oprogramowania Apple 13.2 dla głośnika „HomePod” pojawiły się skargi, ponieważ urządzenia były zamrażane.

Apple wypuszcza watchOS 6.1 z obsługą AirPods Pro oraz modeli Apple Watch z serii 1 i 2

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 6.1, pierwszą poważną aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, która została zaprojektowana do pracy z nowoczesnymi modelami Apple Watch. System watchOS 6.1 pojawia się ponad miesiąc po premierze systemu watchOS 6.

Apple wydaje aktualizację macOS Catalina 10.15.1 z nową obsługą Emoji i AirPods Pro

Firma Apple wydała dzisiaj macOS Catalina 10.15.1, pierwszą aktualizację systemu operacyjnego „macOS Catalina”, która została wydana w październiku.

Apple wydaje dodatkową aktualizację macOS Catalina z poprawkami dotyczącymi instalacji, logowania do iCloud i błędów w Game Center

Oprócz iOS 13.1.3 firma Apple wydała także dodatkową aktualizację dla macOS Catalina, rozwiązującą kilka błędów z początkowej wersji publicznej, w tym problem z zawieszaniem się Asystenta ustawień podczas instalacji Cataliny.

O to największe zmiany w macOS Catalina z którymi warto jest się zapoznać po aktualizacji

macOS Catalina, który ukazał się w poniedziałek, to najnowsza wersja systemu operacyjnego działającego na komputerze Mac. Catalina wprowadza kilka istotnych zmian, w tym rozbicie aplikacji iTunes, nową funkcję Sidecar, zaktualizowaną aplikację Find My i wiele innych ciekawych funkcji.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.1.1 z ulepszoną funkcjonalnością Siri i Battery Drain Fix, aktualizacją podatności klawiatury i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.1.1, kolejną aktualizacje dla oprogramowania iOS i iPadOS 13.1, które zostało wydane we wtorek.

Apple wydaje aktualizację iOS 12.4.2 dla starszych iPhone'ów i iPadów

Chociaż iOS 13 jest dostępny od tygodnia, Apple wydało dziś aktualizację iOS 12.4.2 zaprojektowaną dla tych, którzy nadal używają wersji iOS 12 na urządzeniach, których nie można zaktualizować do iOS 13.

Apple wypuszcza iPadOS z nowym ekranem głównym, ulepszeniami wielozadaniowości, aktualizacjami Apple Pencil i innymi funkcjami

Firma Apple wydała dzisiaj iPadOS, czyli wersję iOS działającą na iPadzie. Pierwszą wersją iPada jest iPadOS 13.1, w związku z tym Apple nie zdecydowało się wypuszczać wersji iOS 13 na iPada.

Apple wyda oficjalną aktualizację systemu macOS Catalina w październiku

Najnowszy system operacyjny Apple Mac, macOS Catalina, zostanie wprowadzony na rynek w październiku, taką informację podała dzisiaj firma w trakcie dzisiejszego wydarzenia.

Apple wypuszcza tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 i aktualizację MacOS Mojave 10.14.6

Firma Apple wydała dzisiaj tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 i macOS Mojave 10.14.6 dla swoich urządzeń Apple TV, Apple Watch i Mac, wraz z aktualizacją iOS 12.4.1, która usuwa poważną lukę.

Apple wydaje dodatkową aktualizacje do systemu macOS Mojave 10.14.6

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację macOS Mojave 10.14.6, która jest dostępna półtora tygodnia od momentu pierwszego wydania aktualizacji macOS Mojave 10.14.6.

Apple usuwa serwer WWW Zoom wypuszczając automatyczną aktualizację dla Maca

W środę Apple wypuściło automatyczną aktualizację dla użytkowników komputerów Mac, która usuwa lokalny serwer hosta utworzony przez aplikację do wideokonferencji Zoom, chroniąc użytkowników przed zagrożeniem niepożądanym dostępem do kamery.

MacBook Air został zaktualizowany o wyświetlacz True Tone i niższą cenę początkową 1099 USD

Firma Apple ogłosiła dziś, że zaktualizowała MacBooka Air dodając nowy wyświetlacz True Tone i obniżyła cenę notebooka do 1099 USD w Stanach Zjednoczonych lub 999 USD dla kwalifikujących się studentów za pośrednictwem sklepu edukacyjnego Apple.

Microsoft blokuje aktualizację systemu Windows 10 w przypadku starszych sterowników Boot Camp

Właściciele starszych komputerów Mac lub ci z nieaktualnymi wersjami Boot Camp mają za blokowaną opcję aktualizacji do systemu Windows 10 w wersji 1903.

nowa aktualizacja MacOS Mojave 10.14.5 Boot Camp jest już dostępna!

Apple wydało dziś nową aktualizację MacOS Mojave 10.14.5 Boot Camp, która ma na celu usunięcie błędu uniemożliwiającego utworzenie nowej partycji Boot Camp na komputerze iMac lub Mac mini z napędem Fusion.

Apple Pencil uzyskuje teraz imponujące aktualizacje dzięki systemowi iPadOS

Podczas WWDC Apple ogłosił iPadOS, który nie tylko zapewnia mnóstwo nowych funkcji na iPadzie, ale także daje Apple Pencil kilka nowych funkcji i ulepszeń. W tym artykule na naszym portalu blindiphone.pl postanowiliśmy podsumować te wszystkie zmiany wprowadzone przez Apple.

Apple wydaje MacOS Mojave 10.14.5 Dodatkową aktualizację dla 15-calowych MacBooków Pro 2018 i 2019

Apple wypuściło dziś zaktualizowaną wersję macOS Mojave 10.14.5, która jest przeznaczona dla 15-calowych modeli MacBooków Pro wyposażonych w układ zabezpieczający T2, który jest zastosowany zarówno w komputerach z 2018 jak i 2019.

Aktualizacja Apple Music - zakładka dla Ciebie - z nowym układem zawierającym częstsze zalecenia dotyczące utworów

W ramach wczorajszego wydania iOS 12.3 w Apple Music zaktualizowano nową sekcję „Dla Ciebie”. Ta karta jest teraz odświeżana parę razy dziennie dzięki nowym propozycjom muzycznym opartym na gatunkach, które lubisz, wykonawcom, których możesz lubić i nastrojom pasującym do określonych tematów. Ogólnie zakładka jest teraz zgodna ze zmianami układu widocznymi wcześniej na karcie Przeglądaj muzykę Apple, która pojawiła się na początku tego roku.

Aktualizacja Apple iOS 12.1.4 poprawia także luki w plikach Live Photo

Po wydaniu systemu iOS 12.1.4 firma Apple przeprosiła klientów i stwierdziła, że ​​znalazła i naprawiła błąd Group FaceTime oraz dodatkową lukę w zabezpieczeniach związaną z Live Photos w aplikacji FaceTime.

Przedstawiamy wszystkie nowości wprowadzone w IOS 12.2 beta 1: Obsługa HomeKit TV, przeprojektowany pilot, aktualizacja Safari i wiele więcej

Firma Apple opublikowała dziś pierwszą wersję beta iOS 12.2 dla programistów i choć nie przynosi ona tak wielu nowych zmian, jak moglibyśmy oczekiwać w aktualizacji 12.x, wciąż pozostaje kilka drobnych usprawnień, o których warto pamiętać.

Aktualizacja Pixelmator Pro dla macOS dodaje przeprojektowane narzędzie Balansu kolorów

Pixelmator Pro dla komputerów Mac został zaktualizowany do wersji 1.2.4, przynosząc ze sobą wiele nowych funkcji - przede wszystkim przeprojektowane dostosowane narzędzia Balansu kolorów.

 

 

Aktualizacja dla HomePod w wersji 12.1.1 została wydana, natomiast brak jest jakiejkolwiek aktualizacji dla watchOS w wersji 5.1.2

Oprócz publicznej premiery iOS 12.1.1, macOS Mojave 10.14.2 i tvOS 12.1.1 firma Apple wydała dzisiaj aktualizację oprogramowania w wersji 12.1.1 dla HomePod i zaktualizowała aplikację Skróty dla systemu iOS 12 do wersji 2.1.2.

 

Wemo Smart Dimmer Switch zyskuje wsparcie HomeKit poprzez aktualizację oprogramowania

Wemo modernizuje kolejny inteligentny sprzęt do domu z dodatkiem HomeKit już dziś. Dzięki aktualizacji oprogramowania przełącznik inteligentnego sterowania świateł Wemo będzie teraz kompatybilny z HomeKit firmy Apple bez potrzeby używania dodatkowego koncentratora.

 

 

Nowa aktualizacja Skróty dodaje nowe automaty pogodowe, alarmowe i foto dla iPhonów i iPadów

Towarzysząca wtorkowa aktualizacja iOS 12.1 to nowa wersja Skrótów, niestandardowego narzędzia automatyzacji firmy Apple, z mnóstwem nowych możliwych działań.

 

 

Apple wypuszcza iOS 12.1 ze wsparciem eSIM, kontrolą głębi obrazu w czasie rzeczywistym, Grupowymi połączeniami FaceTime, nowymi emoji i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1, pierwszą poważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 zaprojektowaną dla iPhone'a i iPada

Aktualizacja Apple iOS 12 niszczy narzędzie kryminalistyczne GrayKey

W niekończącej się wojnie między Apple a GrayKey Greyshift w dniu dzisiejszym pojawiła się informacja, iż Apple znowu przeciągnęło linę na swoją strone, umiejętnie zabespieczając system IOS 12, dzięki temu na dzień dzisiejszy nie ma możliwości rozszyfrowania danych żadną metodą.

 

 

Strona firmy Apple dotycząca prywatności została zaktualizowana, aby odzwierciedlić najnowsze rozwiązania podejmowane w iOS 12 i macOS Mojave

Firma Apple zaktualizowała swoją witrynę dotyczącą prywatności, aby odzwierciedlić najnowsze środki wdrożone w iOS 12 i macOS Mojave w celu lepszej ochrony klientów.

 

 

Apple TV otrzymał niewielką aktualizację tvOS 12.0.1

W raz z aktualizacją macOS Mojave Apple wydał również niewielką aktualizację dotyczącą konserwacji dla Apple TV i Apple TV 4K, tvOS 12.0.1.

 

Apple wydaje aktualizację oprogramowania układowego dla AirPort Express z obsługą AirPlay 2

Firma Apple opublikowała dzisiaj zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe 7.8 dla modeli 802.11n AirPort Express 2012, wprowadzające obsługę AirPlay 2.

 

Apple wprowadza na rynek aktualizację MacOS High Sierra 10.13.6 do modeli MacBook Pro 2018

W oczekiwaniu na premierę systemu operacyjnego macOS Mojave jesienią tego roku, firma Apple opublikowała w dniu dzisiejszym zaktualizowaną wersję macOS High Sierra 10.13.6, która została zaprojektowana dla modeli MacBook Pro 2018.

 

Apple wycofuje aktualizację iOS 12 Beta 7 ze względu na problemy z wydajnością

Jeśli na razie nie zaktualizowałeś swojego iPhone do nowej wersji beta iOS 12, możesz zauważyć, że opcja aktualizacji bezprzewodowych nie jest już dostępna, a to dlatego, że Apple wycofał wcześniej zamieszczoną wersję systemu.

 

Apple wydaje drobną aktualizację dla trzeciej wersji beta systemu MacOS Mojave dla deweloperów

Deweloperzy otrzymali niewielką aktualizację trzeciej wersji beta systemu MacOS 10.14 Mojave dzisiaj, po poprzedniej wersji beta trzeciej, wydanej w zeszłym tygodniu i poniedziałkowej publicznej premierze systemu Mac OS 10.13.6.

 

Aktualizacja do nowego systemu iOS 11.4 naprawia trzy irytujące błędy

Oprócz wprowadzenia obsługi wiadomości w iCloud, AirPlay 2 i parowania stereo dla HomePod, nowa aktualizacja iOS 11.4, wydana wczoraj wieczorem, wprowadza poprawki dla kilku głośnych błędów, które od miesięcy dręczą użytkowników iOS 11.

 

Apple publikuje aktualizację zabezpieczeń systemu MacOS High Sierra 10.13.4

Firma Apple opublikowała dzisiaj nową aktualizację zabezpieczeń dla systemu MacOS High Sierra 10.13.4, która pojawiła się prawie po miesiącu od momentu opublikowania pierwszej wersji systemu MacOS High Sierra 10.13.4.

 

Apple wydaje aktualizację systemu iOS 11.3.1 z poprawką dotyczącą problemu z dotykiem ekranu innej firmy

Firma Apple wydała dziś iOS 11.3.1, trzynastą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 11. iOS 11.3.1 został wydany prawie po miesiącu, kiedy to Apple wprowadził iOS w wersji 11.3, która wprowadziła funkcję Battery Health do przechowywania informacji o stanie baterii iPhone'a, Business Chat for Messages, nowego Animoji na iPhone X oraz inne funkcje.

 

Zbulwersowani właściciele HomePod twierdzą, że aktualizacja oprogramowania układowego zmienia jakość dźwięku

Wielu właścicieli HomePod przekazuje swoje niezadowolenie z pierwszego uaktualnienia oprogramowania układowego urządzenia Apple, twierdząc, że nowe oprogramowanie powoduje problemy z odciskiem palca oraz z odtwarzaniem sonicznego, specyficznego dźwięku, za który klienci zapłacili wysoką kwotę.iPhone, blind system/kanał blindiPhone telegram dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 2. Prezentacja launchera Square Home
 3. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 4. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 5. WWDC 2020 - Część druga
 6. WWDC 2020 Część pierwsza
 7. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 8. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 9. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 10. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 11. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 12. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 13. Prezentacja iPhone SE 2020
 14. omówienie wybranych soundbarów
 15. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 16. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 17. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 18. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 19. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 20. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 21. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 22. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 23. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 24. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 25. Google Pixel 3A podcast mp3
 26. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 27. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 28. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 29. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 30. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 31. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 32. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 33. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 34. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 35. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 36. Podcast Radio Sure
 37. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 38. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 39. Voice Recorder HD MP3
 40. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 41. Obszerny podcast iphone x
 42. Whatsapp MP3 for Windows
 43. Prezentacja usługi netflix
 44. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 45. Kaspersky MP3
 46. GData MP3
 47. Skróty Siri iPhone MP3
 48. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 49. Podcast Radio Sure MP3
 50. Asystent Google for iOS MP3
 51. podcast automapa
 52. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 53. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl