Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Jeśli podoba się państwu nasz projekt, serdecznie zachęcamy do przekazania nam jakiejkolwiek darowizny, która pomoże nam w utrzymaniu portalu opłacając serwer a także domenę. Dziękujemy za wszelkie wpłaty.

Wyszukiwarka

Apple wypuszcza iOS 14.0.1 z poprawką błędu, który resetuje domyślne aplikacje po ponownym uruchomieniu

Firma Apple wypuściła dzisiaj iOS 14.0.1, pierwszą aktualizację systemu operacyjnego iOS 14, która została wydana 16 września. Dzisiejsza aktualizacja to drobna poprawa błędów, która rozwiązuje problemy, których nie udało się naprawić podczas pierwszej premiery iOS 14.

Apple aktualizuje Pages, Numbers, Keynote na iOS 14 oraz na iPadOS 14

Firma Apple zaktualizowała swój pakiet aplikacji iWork, aby uwzględnić nowe funkcje wprowadzone w iOS 14 i iPadOS 14, a także wprowadzić inne ulepszenia zarówno w iOS, jak i macOS.

Od dnia dzisiejszego można już ustawić Gmail jako domyślną aplikację pocztową na iPhonie i iPadzie w iOS 14

Apple w iOS i iPadOS 14 umożliwia ustawianie aplikacji innych firm jako alternatywy dla domyślnych aplikacji na iPhonie i iPadzie, dzięki czemu od teraz jedną z najpopularniejszych aplikacji pocztowych innych firm, Gmail, można już ustawić jako domyślną aplikację e-mail na urządzeniach z systemem iOS.

Apple wypuszcza pierwsze publiczne wersje beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2 z nowymi opcjami Shazam w Control Center

Firma Apple udostępniła dziś pierwsze publiczne wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 14.2 i iPadOS 14.2 swojej publicznej grupie beta testerów, kilka dni po udostępnieniu pierwszych wersji beta programistom i nieco mniej niż tydzień po wydaniu aktualizacji iOS 14 i iPadOS 14.

Funkcja picture in picture w iOS 14 nie działa już z mobilną witryną YouTube w Safari [bez konta Premium]

Apple w iOS 14 dodało funkcję Picture in Picture do iPhone'a, funkcję zaprojektowaną, aby umożliwić oglądanie wideo na małym ekranie na urządzeniu, w trakcie gdy nadal robisz inne rzeczy na telefonie.

iOS 14.2 Beta dodaje nową funkcję Shazam Music Recognition do centrum sterowania

Firma Apple udostępniła wczoraj w nocy dla programistów pierwszą wersję beta systemu iOS 14.2 do celów testowych, a nowa aktualizacja wprowadza kontrolę rozpoznawania muzyki w Centrum sterowania.

Ponowne uruchomienie urządzenia resetuje domyślną pocztę oraz ustawienia przeglądarki w iOS 14

Wydaje się, że nowa aktualizacja Apple iOS 14 zawiera błąd, który usuwa niestandardowe ustawienia przeglądarki i poczty po zresetowaniu lub ponownym wyłączeniu/ włączeniu urządzenia.

Apple udostępnia deweloperom pierwsze wersje beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2

Firma Apple udostępniła dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 14.2 i iPadOS 14.2 deweloperom, zaledwie jeden dzień po wydaniu oficjalnej aktualizacji iOS 14 i zaledwie kilka godzin po wskazaniu wersji beta iOS 14.2 w aktualizacji beta Xcode.

Apple wypuszcza oficjalne wersje iOS 14 i iPadOS 14 z przeprojektowanym ekranem głównym, biblioteką aplikacji, kompaktowym interfejsem użytkownika, aplikacją do tłumaczenia, obsługą Scribble,

Apple wydało iOS 14 i iPadOS 14, najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego przeznaczone dla iPhone'a i iPada. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji oprogramowania Apple, iOS 14 i iPadOS 14 można pobrać bezpłatnie. iOS 14 jest dostępny na iPhonie 6s i nowszych, a iPadOS 14 na iPadzie Air 2 i nowszych.

Microsoft Outlook zaktualizowany dla iOS 14, można go już ustawić jako domyślną aplikację pocztową

Wraz z dostępnością systemów iOS i iPadOS 14 od dziś firma Microsoft zaktualizowała swoją aplikację Outlook dla urządzeń z systemem iOS, aby umożliwić obsługę nowej funkcji iOS 14, która umożliwia ustawianie aplikacji poczty i przeglądarki innych firm jako aplikacji domyślnych.

Poniżej przedstawiamy kilka informacji, kiedy będzie można pobrać iOS 14 i iPadOS 14 w strefach czasowych na całym świecie

Oficjalne publiczne wydanie Apple iOS 14 i iPadOS 14 ma się wreszcie ukazać w środę, 16 września, zaledwie dzień po tym, jak firma wydała Golden Master dla deweloperów. Po raz pierwszy publicznie udostępnione zostaną również systemy watchOS 7 i tvOS 14.

Apple udostępnia programistom iOS 14 i iPadOS 14 Golden Masters

Firma Apple udostępniła dziś deweloperom wersje GM nadchodzących aktualizacji iOS 14 i iPadOS 14 do celów testowych, tydzień po udostępnieniu ósmej wersji beta i ponad dwa miesiące po zaprezentowaniu nowego oprogramowania podczas pierwszego przemówienia WWDC.

iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 zostaną wydane w oficjalnych wersjach 16 września

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 zostaną oficjalnie wydane w środę 16 września.

Apple udostępnia deweloperom ósmą wersję beta systemu iOS 14 i iPadOS 14: dostępna jest też publiczna wersja beta]

Firma Apple udostępniła dziś ósmą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, tydzień po udostępnieniu siódmej wersji beta i ponad dwa miesiące po zaprezentowaniu nowego oprogramowania podczas przemówienia WWDC.

Poniżej przedstawiamy wszystko to, Co nowego znajduje się w iOS 14 Beta 7: Dark Mode Rainbow Wallpapers, a także poprawki w bibliotece aplikacji

Firma Apple udostępniła dziś siódme wersje beta systemów iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, aktualizując i udoskonalając funkcje zawarte w oprogramowaniu.

Apple w dniu dzisiejszym wypuszcza szóstą wersję beta systemu macOS Big Sur;, a także siódmą wersję beta takich systemów jak iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14

Firma Apple wypuściła dzisiaj siódme wersje beta dla deweloperów w związku z nadchodzącymi ważnymi wydaniami systemów operacyjnych, udostępniając deweloperom nowe wersje iOS 14 i iPadOS 14.

Jednorazowe kody subskrypcji aplikacji pojawią się na iOS 14, a także iPadOS 14

Już w 2020 r. Programiści App Store będą mogli tworzyć i udostępniać kody ofert subskrypcji, aby „pozyskiwać, zatrzymywać i odzyskiwać subskrybentów” dla swoich aplikacji.

Nowa funkcja Twittera wyświetla retweety z komentarzami, teraz nazywane „Cytuj Tweety”

Twitter poinformował w poniedziałek, że od teraz rozpoznaje retweety z komentarzami dołączonymi jako „Cytuj tweety”, tak więc dodatek ten umożliwi użytkownikom łatwiejsze znajdowanie i przeglądanie wiadomości na ich osi czasu.

Poniżej przedstawiam ukryte funkcje systemu iOS 14, o których musisz wiedzieć

W iOS 14 znajduje się setki nowych funkcji, z których wiele jest od razu oczywistych, takich jak na przykład nowe widżety na ekranie głównym, biblioteka aplikacji, przypięte rozmowy i wzmianki w Wiadomościach, kompaktowy interfejs użytkownika dla Siri i połączeń telefonicznych i nie tylko, ale jest też mnóstwo innych funkcji, które są mniej oczywiste.

Facebook twierdzi, że funkcje zapobiegające śledzeniu systemu iOS 14 firmy Apple zmniejszą o 50% przychody z reklam w sieci odbiorców

Facebook ostrzegł dziś reklamodawców, że nadchodzące narzędzia Apple do ochrony przed śledzeniem mogą spowodować ponad 50-procentowy spadek przychodów wydawców Audience Network z powodu usunięcia personalizacji z reklam w aplikacjach.

Epic Games potwierdza, że ​​nowy sezon Fortnite nie będzie dostępny na iOS oraz Mac

W dzisiejszej aktualizacji FAQ, zauważonej przez The Verge, Epic Games potwierdziło, że nadchodzący sezon Fortnite nie będzie dostępny dla graczy na iPhonie, iPadzie lub Macu ze względu na walkę prawną firmy z Apple.

Wszystko to, co nowego znajduje się w iOS 14 Beta 6: ustawienia dźwięku przestrzennego, ekran powitalny dla map i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś szóstą wersję beta systemu iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, aktualizując i udoskonalając niektóre funkcje zawarte w oprogramowaniu.

Apple w dniu dzisiejszym wprowadza szóste bety deweloperskie iOS 14, a także iPadOS 14

Firma Apple wypuściła dzisiaj szóste wersje beta dla deweloperów w związku z nadchodzącymi ważnymi wydaniami systemów operacyjnych, udostępniając deweloperom nowe wersje iOS 14 i iPadOS 14.

Microsoft wspiera Epic Games, twierdzi, że blokowanie dostępu do silnika Unreal Engine mogłoby zaszkodzić twórcom gier

Twórca Fortnite, Epic Games, argumentował, że plan Apple dotyczący wypowiedzenia członkostwa w Programie dla deweloperów byłby „nadmiernym odwetem” i „bezprawnym wysiłkiem zmierzającym do utrzymania monopolu i powstrzymania działań innych, którzy ośmielą się sprzeciwić Apple”.

Funkcje prywatności w iOS 14: przybliżona lokalizacja, ostrzeżenia o dostępie do schowka, ograniczony dostęp do zdjęć i wiele więcej

Z każdą iteracją iOS Apple dodaje nowe funkcje prywatności, aby lepiej chronić użytkowników iPhone'a i iPada, no i zgodnie z tradycją iOS 14 nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Tegoroczną aktualizację warto będzie zainstalować chociażby ze względu na samą ochronę prywatności, która obejmuje raporty prywatności w Safari, wskaźniki nagrywania, opcję udostępniania przybliżonej lokalizacji aplikacjom zamiast dokładnych lokalizacji i nie tylko.

iOS 14 wprowadza nowe API „App Attest”, aby ograniczyć oszustwa w aplikacjach

Apple w iOS 14 wprowadzi nową funkcję DeviceCheck o nazwie App Attest, która zwiększy bezpieczeństwo aplikacji na platformie.

Jakie nowości przynosi iOS 14 Beta 5: większy widżet Apple News, koło z budzikiem, ukryte zmiany w albumie ze zdjęciami i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś dla deweloperów piątą wersję beta systemów iOS 14 i iPadOS 14 do celów testowych, aktualizując i udoskonalając niektóre z nowych funkcji

Apple w dniu dzisiejszym wprowadza piąte bety deweloperskie iOS 14, a także iPadOS 14

Firma Apple wypuściła dzisiaj piąte wersje beta dla deweloperów w związku z nadchodzącymi ważnymi wydaniami systemów operacyjnych, udostępniając deweloperom nowe wersje iOS 14 i iPadOS 14.

Aplikacja Tesla na iOS wkrótce uzyska uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Tesla w niedalekiej przyszłości wprowadzi uwierzytelnianie dwuskładnikowe do swojej aplikacji na iPhone'a, potwierdził szef firmy Elon Musk, funkcja ta sprawi, że zdalnie sterowany samochód będzie jeszcze bardziej bezpieczniejszy dla użytkowników.

Przedstawiamy kolejne nowe funkcje w iOS 14 a także w watchOS 7: tryb uśpienia, wyciszenie, śledzenie snu i inne

Apple w iOS 14 i watchOS 7 wprowadziło nową funkcję śledzenia snu, która ma pomóc Ci monitorować ilość snu każdej nocy za pomocą Apple Watch i poprawić nawyki dotyczące snu dzięki przypomnieniom o porze snu oraz procesowi wyciszania.

Fortnite wprowadza opcję płatności bezpośrednich na iOS pomimo wytycznych Apple App Store dotyczących recenzji

Firma Epic Games ogłosiła dzisiaj, że wprowadziła nową opcję płatności bezpośrednich w aplikacji Fortnite na iPhone'a i iPada, umożliwiając graczom zakup dodatkowych dodatków w grach za 7,99 USD zamiast 9,99 USD za pośrednictwem mechanizmu zakupów w aplikacji Apple.

Apple wypuszcza iOS i iPadOS 13.6.1 z naprawą problemu z pamięcią masową i zielonymi przyciemnionymi wyświetlaczami

Firma Apple wydała dzisiaj iOS i iPadOS 13.6.1, drobne aktualizacje, które pojawiają się miesiąc po wydaniu aktualizacji iOS 13.6 z takimi funkcjami jak cyfrowe kluczyki samochodowe, pojawiły się też dźwięki w Historii Apple News +.

Podsumowanie nowości w przeglądarce Safari w iOS 14: raport o prywatności, wbudowane tłumaczenie, ostrzeżenia o naruszeniu hasła i nie tylko

Apple wprowadza ulepszenia dla prawie wszystkich wbudowanych aplikacji z każdą nową iteracją iOS, a iOS 14 nie jest wyjątkiem. W przypadku Safari firma Apple dodała kilka przydatnych nowych funkcji, takich jak wbudowane tłumaczenie i raport dotyczący prywatności, który zawiera zestawienie wszystkich elementów śledzących, które blokuje Safari.

O to 8 widżetów ekranu głównego innych firm, które możesz teraz wypróbować na iOS 14

Jedną z największych nowych funkcji iOS 14 są widżety ekranu głównego, które zapewniają szybki dostęp do informacji z konkretnej aplikacji. Widżety można przypinać do ekranu głównego w różnych miejscach i rozmiarach, co pozwala na wiele różnych układów.

Przedstawiamy wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 4: widżet Apple TV, ulepszenia wyszukiwania, interfejs API powiadamiania o ekspozycji i nie tylko

Firma Apple wydała dziś czwartą wersję beta dla deweloperów takich systemów jak iOS i iPadOS 14 do celów testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje i zmiany projektowe zawarte w aktualizacji.

Apple wypuszcza czwartą wersję beta iOS i iPadOS 14 dla programistów

Firma Apple udostępniła dziś czwarte wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, dwa tygodnie po udostępnieniu trzeciej wersji beta i ponad miesiąc po zaprezentowaniu nowego oprogramowania podczas przemówienia WWDC.

Apple szczegółowo opisuje wymagania dotyczące iOS 14 dla domyślnych przeglądarek innych firm i klientów poczty e-mail

Firma Apple w niedawno opublikowanym dokumencie pomocy opisała konfiguracje kodu, czyli specjalne ograniczenia i ustawienia, które programiści muszą wdrożyć, aby oferować aplikacje jako domyślne alternatywy dla Safari i Mail w iOS 14.

Przedstawiamy wszystko to, co nowego znajduje się w mapach iOS 14: wskazówki dla rowerzystów, przewodniki, precyzja lokalizacji i nie tylko

Apple często dodaje nowe funkcje do swoich wbudowanych aplikacji wraz z każdą aktualizacją iOS, no i iOS 14 nie jest wyjątkiem. Wiele aplikacji zawiera kilka ważnych nowych funkcji, w tym Apple Maps, które uzyskują wskazówki rowerowe, odpowiednie trasy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, przewodniki i nie tylko.

Aplikacja Google One zyskuje nowy menedżer pamięci, w drodze wersja na iOS

Google ogłosiło uruchomienie nowej aplikacji Google One na iOS, która ma trafić do App Store w niedalekiej przyszłości.

iOS 14 zawiera przeprojektowany tryb testu Field

Nadchodząca aktualizacja Apple iOS 14 wprowadza wiele zmian w projekcie, w tym nowy wygląd ukrytej funkcji trybu Field Test na iPhonie.

Nowe funkcje w słuchawkach AirPods w iOS 14: dźwięk przestrzenny, lepsze automatyczne przełączanie urządzeń, powiadomienia o baterii i nie tylko

Apple zaprezentowało iOS 14 z kilkoma nowymi funkcjami, które poprawiają współpracę AirPods i AirPods Pro z iPhone'ami i iPadami, dodając między innymi dźwięk przestrzenny, szybsze przełączanie się między urządzeniami, powiadomienia o baterii dla tych, którzy potrzebują różnego rodzaju udogodnień z dźwiękami i częstotliwościami.

O to wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 3: Nowa ikona muzyki, widżet zegara i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta dla programistów iOS i iPadOS 14 do celów testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje i zmiany projektowe, które pojawią się w oficjalnej wrześniowej aktualizacji.

Apple wypuszcza trzecie wersje beta iOS i iPadOS 14 dla programistów

Firma Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta dla nadchodzących aktualizacji iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom do celów testowych, dwa tygodnie po udostępnieniu drugiej wersji beta i miesiąc po zaprezentowaniu nowego oprogramowania podczas przemówienia WWDC.

Jak znaleźć Apple Watch po zgubieniu go?

Jeśli zostawiłeś swój zegarek Apple Watch w domu, zgubiłeś u znajomych, zostawiłeś w aucie i tym podobne? Bez paniki. Wypróbuj nasze porady, które zamieszczamy w tym artykule, a nóż sam go znajdziesz, albo przynajmniej pomożesz innym Ci go zwrócić.

Kompaktowy interfejs iOS 14: Rozmowy telefoniczne, FaceTime, Siri i wiele więcej

iOS 14 wprowadza kilka kompaktowych elementów interfejsu użytkownika, o które użytkownicy iPhone'a proszą od lat, takich jak zminimalizowany wyskakujący telefon, który nie zajmuje całego ekranu oraz mniejsze okno Siri, które już nie dominuje przejmując pełną kontrolę nad wyświetlaczem.

Jak włączyć lub wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji iOS

Najnowsze aktualizacje Apple iOS 13.6 i iPadOS 13.6 zawierają nowy przełącznik w aplikacji ustawienia, który umożliwia urządzeniu automatyczne pobieranie przyszłych aktualizacji oprogramowania. Oto, jak włączyć lub wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji iOS.

Jak dodać objawy do aplikacji Zdrowie w iOS 13.6

Nowo wydana aktualizacja oprogramowania iOS 13.6 wprowadza kilka nowych funkcji do iPhone'a, w tym nowy moduł do śledzenia objawów zdrowotnych. Poniżej wyjaśniamy, jak go używać.

Apple wypuszcza oficjalną wersje iOS 13.6 z kluczykiem samochodowym, z funkcją wyboru, jeśli chcesz wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.6, główne aktualizacje, które pojawiają się ponad miesiąc od momentu premiery iOS i iPadOS 13.5.1. iOS i ‌iPadOS‌ 13.6 wprowadzają nowe funkcje w aplikacji zdrowie, Apple News i aktualizacjach oprogramowania.

Apple wypuszcza pierwszą wersję Beta iOS i iPadOS 14 dla publicznej grupy testerów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwsze publiczne wersje nadchodzących aktualizacji systemów iOS i iPadOS 14 do swojej publicznej grupy testerów wersji beta, dwa tygodnie po pierwszym udostępnieniu aktualizacji programistom tuż po przemówieniu WWDC a także dzień po uruchomieniu drugiej wersji beta.

Nowy kodek VCC H.266 będzie do 50% bardziej wydajny niż poprzedni standard

Fraunhofer Heinrich Hertz Institute ogłosił we wtorek kodek uniwersalnego kodowania wideo H.266, który zwiększy wydajność przechwytywania i transmisji wideo w przyszłych urządzeniach iPhone.

Apple Pay w iOS 14 może obsługiwać płatności przy użyciu kodu QR

Nowo odkryte zasoby graficzne w drugiej wersji beta iOS 14 opublikowanej we wtorek sugerują, że Apple pracuje nad nową funkcją Portfela, która umożliwi użytkownikom przeprowadzanie transakcji Apple Pay za pomocą kodów QR.

Wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 2: Nowa ikona kalendarza, widget plików i nie tylko

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta systemu iOS 14 dla programistów w celach testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje, które pojawiły się w tym systemie. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie zmiany, które znaleźliśmy w drugiej wersji beta.

Apple wydaje drugą wersję beta dla programistów takie systemy jak iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła kolejne wersje beta dla deweloperów, wprowadzając nowe wersje systemu operacyjnego iOS, wraz z nowymi wersjami iPadOS 14, macOS Big Sur, tvOS 14 i watchOS 7.

iOS 14: o to wszystkie nowe funkcje w aplikacji wiadomości

Wiadomości, jedna z kwintesencji aplikacji na iPhone'a, iPada i Maca, są głównym domem dla iMessages, wyjątkowego protokołu Apple do przesyłania wiadomości między urządzeniami wskazanego przez te dobrze znane niebieskie bąbelki czatu.

Notatki głosowe zyskują ulepszone nagrywanie, a także inteligentne foldery w iOS 14 i macOS Big Sur

Wszelkie zmiany w systemie operacyjnym Apple na rok 2020 przyniosą znaczące ulepszenia w aplikacji Notatki głosowe, dzięki tym zmianom ujrzymy również nową funkcję poprawiającą jakość nagrywania.

Facebook rozpoczyna wdrażanie trybu ciemnego dla aplikacji na iOS, iPadOS

Facebook powoli wprowadza aktualizację swojej aplikacji na iOS, która doda tryb ciemny, dostosowując główną aplikację sieci społecznościowej do obsługi funkcji w systemach iOS i iPadOS jako innych usług przesyłania wiadomości.

Zmiany APFS wpływają na Time Machine w macOS Big Sur, a także na zaszyfrowane dyski w iOS 14

Apple zwiększa obsługę APFS na swoich platformach obliczeniowych, wprowadzając możliwość korzystania z Time Machine z dyskiem sformatowanym w formacie APFS w systemie macOS Big Sur, jednocześnie umożliwiając przeglądanie zewnętrznych dysków za pomocą szyfrowanego APFS w iOS i iPadOS 14.

iOS 14 Umożliwia dodawanie podpisów do zdjęć

Najnowszy system Apple'a iOS 14 dodaje kilka nowych funkcji do aplikacji Zdjęcia, w tym opcję dodawania podpisów do zdjęć bezpośrednio z iPhone'a, czego od dłuższego czasu oczekiwali użytkownicy jeśli chodzi o „Zdjęcia”.

iOS 14 dodaje nowe funkcje do AirPods i AirPods Pro, by stały się jeszcze lepsze

iOS 14 i iPadOS 14 dodają nowe funkcje i możliwości do AirPods i AirPods Pro. Staramy się w tym wpisie uwzględnić wszystkie nowości i wykazać, jak Apple jeszcze bardziej udoskonala swoje flagowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe.

Safari wkrótce będzie obsługiwać rozszerzenia internetowe z innych przeglądarek

W macOS Big Sur Safari będzie obsługiwać więcej rodzajów rozszerzeń internetowych, no i co ważne Apple ułatwi także przenoszenie istniejących rozszerzeń z innych przeglądarek.

Apple dokonuje akceptacji IDFA dla poszczególnych aplikacji w iOS 14

Apple rozszerza ochronę prywatności w iOS 14, wprowadzając poprawki w obsłudze IDFA, które znacznie utrudniają reklamodawcom śledzenie użytkowników.

Nowe API Safari umożliwia uwierzytelnianie Face ID i Touch ID dla stron internetowych

Apple w trakcie środowej prezentacji WWDC szczegółowo opisało nową funkcję w Safari, która pozwala programistom zintegrować uwierzytelnianie Face ID i Touch ID w przeglądarce, zastępując popularne loginy tekstowe.

Nowy iOS 14 z widżetami na ekranie głównym, biblioteką aplikacji, subtelnymi alertami połączeń i nie tylko

W poniedziałek firma Apple zaprezentowała iOS 14, najnowszą wersję systemu operacyjnego zaprojektowanego dla iPhone'a, pomyśleliśmy więc, że w tym artykule warto podsumować jego wszystkie nowości dla czytelników naszego portalu blindiphone.pl

iOS 14 powiadamia użytkowników, gdy aplikacja lub widżet uzyskuje dostęp do twojego schowka

Na początku tego roku programiści Talal Haj Bakry i Tommy Mysk ujawnili, że wiele aplikacji dostępnych na iPhone'a i iPada dyskretnie uzyskuje dostęp do schowka, w którym tymczasowo zapisywany jest tekst skopiowany i wklejony. Biorąc pod uwagę, że użytkownicy mogą kopiować do schowka poufne informacje, takie jak hasła, może to stanowić zagrożenie dla prywatności i bezpieczeństwa.

iOS 14 może powiadamiać użytkowników o dźwiękach takich jak alarmy przeciwpożarowe oraz o dźwiękach dzwonków do drzwi

Zgodnie z informacjami od Federico Viticci, Apple dodało użyteczną funkcję ułatwień dostępu do systemu iOS 14 o nazwie Rozpoznawanie dźwięku, która może powiadamiać użytkowników o ważnych dźwiękach, takich jak alarmy przeciwpożarowe i dzwonki do drzwi. Jest to szczególnie pomocne dla osób niedosłyszących.

AirPods zyskuje zoptymalizowane ładowanie, aby zachować lepszą kondycje baterii w iOS 14

Apple w iOS 14 dodało funkcję zoptymalizowanego ładowania baterii dla AirPods, która została zaprojektowana w celu oszczędzania baterii w słuchawkach „AirPods”, aby zmaksymalizować jej żywotność.

Kontroluj iPhone'a za pomocą nowej funkcji ułatwień dostępu znajdującej się w iOS 14

Kiedy iOS 14 pojawi się oficjalnie tej jesieni, nowa funkcja ułatwień dostępu o nazwie „Back Tap” pozwoli użytkownikom wykonywać różne czynności systemowe, dotykając tylko tylnej części urządzenia.

Proces recenzji w nowym App Store pozwala programistom kwestionować wytyczne

Wśród kontrowersji związanych z rygorystycznym - i niezwykle kapryśnym - stosowaniem zasad App Store, firma ogłosiła w poniedziałek poważną zmianę w procesie recenzji, która pozwoli programistom zakwestionować określone wytyczne.

Mapy Apple pomogą kierowcom uniknąć fotoradarów i kamer drogowych w iOS 14

Użytkownicy Apple Maps wkrótce będą mogli ominąć fotoradary i kamery drogowe, korzystając z wbudowanego zestawu funkcji debiutujących w systemie iOS 14.

Członkowie Grupy rodzinnej mogą udostępniać subskrypcje App Store w iOS 14

Apple oferuje dodatkową korzyść użytkownikom funkcji udostępniania rodzinnego w iOS 14 i iPadOS 14, umożliwiając udostępnianie subskrypcji aplikacji w App Store członkom grupy.

Funkcje zdrowotne w watchOS 7 obejmują większy nacisk na sen

Apple wprowadziło kilka zmian w iOS 14 i watchOS 7, aby pomóc użytkownikom dbać o swoje ciała, z kolei zmiany w aplikacji zdrowie, w tym nowy nacisk na zarządzanie snem, a także zwykłe ulepszenia śledzenia fitness z pewnością w tym pomogą.

Programiści będą mieli „pełną kontrolę”, jeśli aplikacja na iOS znajduje się w sklepie Mac App Store

Podczas prezentacji platformy Apple podczas WWDC, inżynierowie Apple wyraźnie powiedzieli, że to do dewelopera będzie należeć decyzja, czy aplikacja na iPada lub iPhone'a pojawi się w App Store dla Apple Silicon Mac.

Klucz cyfrowy będzie dostępny we wszystkich modelach BMW od iOS 13.6

W poniedziałek Apple ogłosiło, że BMW będzie pierwszym producentem samochodów, który wprowadzi obsługę CarKey. W osobnym komunikacie prasowym BMW podało więcej szczegółów na temat tej technologii.

Funkcja korekcji kontaktu wzrokowego FaceTime uruchomiona w systemie iOS 14

Apple potwierdziło, że funkcja korekcji kontaktu wzrokowego FaceTime, po raz pierwszy zaobserwowana we wczesnych wersjach beta iOS 13, powróciła i pozostanie w iOS 14.

Ryzyko związane z instalacją oprogramowania beta na iPhon'ie i iPadzie

Bardzo dobrze, że testujesz oprogramowanie beta, ponieważ Apple będzie mogło znaleźć i poprawić błędy w swoim produkcie. Pamiętaj jednak, że ryzykujesz utratę swoich danych i możesz skończyć z niefunkcjonalnym iPhonem lub komputerem Mac.

Apple ulepsza jakość zdjęć dla starszych aparatów iPhone'a w iOS 14

Apple wprowadza ogromną listę ulepszeń do aparatu iPhone w iOS 14, z funkcjami dostępnymi w głównej aplikacji Camera zarezerwowanej wcześniej dla aplikacji tylko dla tych użytkowników, którzy posiadają najnowsze modele iPhone.

Wyszukiwanie emoji będzie dostępne również na iOS 14, a także na iPadOS 14

Po latach żądań użytkowników w końcu pojawi się opcja wyszukiwania znaków emoji na iPhonie i iPadzie wraz z iOS 14 i iPadOS 14.

Pierwsza wersja beta systemów iOS 14, macOS Big Sur i innych jest już dostępna dla programistów

Krótko po przemówieniu WWDC, Apple w poniedziałek przekazało zarejestrowanym programistom pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 14, macOS Big Sur, tvOS 14 i watchOS 7.

Przybliżona lokalizacja w iOS 14 ogranicza dane pozycjonowania do 10 mil kwadratowych

W ramach ograniczania przez Apple ilości danych, które aplikacja lub usługa może uzyskać o swoich użytkownikach, iOS 14 i iPadOS 14 zawierają elementy sterujące „Przybliżona lokalizacja”, system, który uniemożliwia udostępnianie dokładnej lokalizacji iPhone'a lub iPada.

Apple pozwoli Ci przypisać własne domyślne aplikacje do obsługi poczty e-mail i przeglądarki w iOS 14

Nowość w iOS 14, Apple wreszcie pozwoli użytkownikom ustawić nowe domyślne aplikacje do obsługi poczty e-mail, a także surfowania w Internecie, stopniowo otwierając platformę na większą personalizację i kontrolę innych firm.

Oprócz aplikacji Rosetta 2 dla aplikacji Intel na komputerach Mac „Apple Silicon” będą działać natywnie tak jak aplikacje na iPhone

Apple nie tylko zezwala na uruchamianie aplikacji Intel po modyfikacji podczas instalacji, ale dodatkowo przejście Apple na własny, zastrzeżony procesor pozwala komputerom Mac na natywne uruchamianie aplikacji dostępnych na systemy iOS i iPadOS.

iOS 14 obsługuje wszystkie te same urządzenia, co iOS 13

Apple ogłosiło w poniedziałek pierwsze bety dla programistów iOS 14 i iPadOS 14, ujawniając, które modele iPadów i iPhone'ów są kompatybilne z nadchodzącymi systemami operacyjnymi.

Dzięki nowym zmianom w iOS 14 prywatność pozostaje najważniejsza

Podczas corocznej konferencji WWDC Apple nadal podkreślał swój priorytet w zakresie prywatności dzięki kilku nowym funkcjom na wszystkich swoich platformach.s news

AirPods Pro „Spatial Audio” umożliwi słuchawkom AirPods na automatyczne przełączanie się między urządzeniami w iOS 14

Oprogramowanie AirPods firmy Apple jest aktualizowane o nowe automatyczne przełączanie urządzeń i tryb dźwięku przestrzennego Spatial Audio dla wszystkich słuchawek AirPods Pro.

Zmiany w wirtualnym CarKey firmy Apple w iOS14

Podczas wirtualnego przemówienia WWDC firma Apple zaprezentowała nowy sposób dostępu do pojazdu: CarKey. CarKey to szybki, wirtualny sposób na odblokowanie i uruchomienie samochodu za pomocą iPhone'a.

Apple przedstawia iOS 14 i iPadOS 14 z dużymi zmianami na ekranie głównym

Jak co roku, coroczne wydarzenie WWDC zapewnia programistom po raz pierwszy spojrzenie na iOS 14 i iPadOS 14, przy czym oba programy będą wkrótce dostępne do pobrania i wypróbowania.

iOS 14 może zawierać odnowioną aplikację do podcastów z rekomendacjami „dla ciebie”

Apple zaprezentuje iOS 14 w poniedziałek na swoim pierwszym w historii cyfrowym przemówieniu WWDC, ale dzięki wyciekającej wersji iOS, która krąży w Internecie od początku wiosny, wiele szczegółów na temat nowego systemu operacyjnego jest już znanych.

Nowy wyciek ujawnia dźwięki interfejsu Apple „AirTags” w iOS 14

Leaker opublikował film pokazujący zakres dźwięków, które podobno będą odtwarzane przez Apple „AirTags”, np. Wskazujące, kiedy konkretny AirTag jest w pobliżu.

Polityka prywatności CarKey w iOS 13.5.1. sugeruje, że uruchomienie usługi może nastąpić wkrótce

Ukryta w aktualizacji iOS 13.5.1, polityka prywatności dla funkcji „CarKey”, którą Apple ma w przygotowaniu, sugeruje, że być może wkrótce rozpocznie się premiera usługi. CarKey ma na celu umożliwienie używania iPhone'a lub Apple Watch zamiast fizycznego kluczyka w niektórych pojazdach z łącznością NFC.

Facebook testuje uwierzytelnianie Face ID w aplikacji Messenger dostępnej na system iOS

Facebook dyskretnie testuje dodatkową funkcję w aplikacji Messenger do uwierzytelniania użytkowników za pomocą Face ID lub Touch ID, która może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa i prywatności kont, nawet jeśli użytkownik pożyczy iPhone'a komuś innemu.

O to kilka wskazówek, w jaki sposób zarządzać powiadomieniami w iOS 13 i iPadOS 13

Ten pomocny poradnik wyjaśnia, jak dostosować powiadomienia aplikacji, które będą wyświetlane na urządzeniach z systemem iOS 13 i iPadOS 13, a także jak zmienić ich preferencje.

Jedna z plotek sugeruje, że natywne nagrywanie połączeń audio będzie dostępne w nadchodzącym systemie iOS 14

Nadchodzący system iOS 14 firmy Apple może uzyskać natywną obsługę nagrywania połączeń telefonicznych i audio FaceTime, zgodnie z wysoce wątpliwym obrazem, który rzekomo wyciekł z wczesnej wersji aktualizacji oprogramowania.

Najważniejsze poprawki i zmiany w iOS 13.6 Developer beta 2

Jak dotąd wiemy o dwóch funkcjach, które iOS 13.6 developer beta 2 dodaje do całości.

Apple wydaje drugie bety systemów iOS 13.6, iPadOS 13.6, tvOS 13.4.8, macOS 10.15.6 dla deweloperów

Firma Apple wypuściła drugie wersje beta, dzięki czemu programiści mogą teraz wypróbować nowe wersje iOS 13.6 i iPadOS 13.6 o zmienionej nazwie, a także tvOS 13.4.8 i macOS 10.15.6, które zachowują numery wersji.

Kod w iOS 13.5.5 sugeruje, że Apple pracuje nad pakietem usług

Plotki sugerują, że Apple pracuje nad pakietem usług, który będzie oferował wiele usług Apple, takich jak Apple TV + i Apple Music, za jedną stałą stawkę miesięczną, a według 9to5Mac kod znaleziony w iOS 13.5.5 najwyraźniej potwierdza plany firmy dotyczące tego pakietu.

Safari na iOS i iPadOS 14 może zawierać wbudowany translator, a także pełną obsługę Apple Pencil

Apple planuje dodać wbudowaną funkcję tłumaczenia języka i pełną obsługę Apple Pencil do Safari w iOS i iPadOS 14, zgodnie ze szczegółami znalezionymi w wyciekłej wersji iOS 14 przez 9to5Mac.

iOS 14 będzie najprawdopodobniej kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone'ów, które posiadają system iOS 13

iOS 14 będzie kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone'ów i iPodów touch z systemem iOS 13, zgodnie z informacjami udostępnionymi dzisiaj przez izraelską witrynę The Verifier.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.5.1 z poprawkami dotyczącymi niedawnej luki w zabezpieczeniach spowodowanej przez narzędzie Jailbreak „unc0ver”

Firma Apple wydała dziś oficjalne wersje systemów iOS i iPadOS 13.5.1, niewielkie aktualizacje, które pojawiły się nieco ponad tydzień po wydaniu iOS i iPadOS 13.5, głównej aktualizacji, która wprowadziła interfejs API Exposure Notification API, zmiany w FaceTime, aktualizacja ta usprawniła też odblokowywanie smartfonów wyposażonych w funkcje Face ID w trakcie noszenia maseczek oraz wiele więcej.

Pierwsza wersja beta Apple dla iOS i iPadOS 13.5.5 dla programistów jest już dostępna, Aktualizacja dostępna jest też dla publicznych beta testerów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 13.5.5 dla programistów i publicznych testerów wersji beta, tydzień po wydaniu iOS 13.5 z interfejsem API Exposure Notification, aktualizacji odblokowania iPhona przy użyciu Face ID nosząc maseczki, zostały też zaimplementowane wszelkie zmiany w grupowych rozmowach w komunikatorze FaceTime i wiele więcej.

Debiut Powerbeats Pro w czterech nowych kolorach: wiosenny żółty, jasnoróżowy, czerwony lawowy i niebieski lodowiec

Po kilku zapowiedziach w ostatnich tygodniach Beats dzisiaj oficjalnie ogłasza cztery nowe kolory swoich bezprzewodowych słuchawek Powerbeats Pro. Nowe słuchawki trafią do sprzedaży 9 czerwca i będą sprzedawane w tej samej cenie 249,95 USD, co dotychczasowe dostępne opcje kolorystyczne.

Jailbreak Tool „unc0ver” 5.0 wydany z kompatybilnością z iOS 13.5

Zespół odpowiedzialny za narzędzie „unc0ver” służące do jailbreaka dla iOS wydało wersję 5.0.0 swojego oprogramowania, które jak twierdzi producent, posiada opcje jailbreakowania „każdej podpisanej wersji iOS na każdym urządzeniu” przy użyciu podatności jądra. Ogłoszenie to pojawia się zaledwie kilka dni po wiadomości, że narzędzie wkrótce będzie dostępne.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.5 z interfejsem API powiadomień o ekspozycji, aktualizacjami dla maseczek w przypadku Face ID, grupowymi zmianami dla FaceTime i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.5, główne aktualizacje, które pojawiają się ponad miesiąc po premierze iOS i iPadOS 13.4.1. iOS 13.5 to ważna aktualizacja związana ze zdrowiem, która oferuje wiele funkcji związanych z trwającym kryzysem zdrowia publicznego.

Adobe ogłasza aktualizacje Fresco i Photoshop na iPada

Adobe wprowadza na iPada znaczące aktualizacje zarówno Fresco, jak i Photoshopa, w tym nowe narzędzia do przechwytywania wektorów i ulepszone ustawienia czułości nacisku Apple Pencil.

Apple wypuszcza Wersję GM systemów iOS i iPadOS 13.5 dla deweloperów z interfejsem API Exposure Notification, a także aktualizacją dla maseczek w przypadku Face ID

Firma Apple wprowadziła dziś dla deweloperów wersje golden, czyli główne wersję nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.5, tydzień po wprowadzeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS i iPadOS 13.4 z udostępnianiem folderów iCloud, obsługą gładzika iPada i nie tylko. Wersje GM oznaczają ostateczne wersje oprogramowania, które zostaną udostępnione także publicznie.

Aktualizacja Facebook SDK podobno spowodowała awarię wielu aplikacji na systemie iOS

Wiele popularnych aplikacji na iOS, w tym TikTok, Pinterest i Spotify, zaczęło się zawieszać w środę po wprowadzeniu aktualizacji SDK Facebooka, oprogramowania, na którym wielu programistów polega na usprawnieniu procesu logowania użytkownika.

Nowa funkcja zaimplementowana w iOS 13.5 beta automatycznie wysyła informacje medyczne do służb ratunkowych

Najnowsza wersja Apple iOS 13.5 beta zawiera nową funkcję w aplikacji zdrowie, która pozwala użytkownikom iPhone'a i Apple Watch automatycznie wysyłać informacje medyczne do osób udzielających pierwszej pomocy.

Apple wydaje czwartą wersję beta dla deweloperów iOS 13.5, iPadOS 13.5 z powiadomieniem o ekspozycji

Firma Apple wypuściła czwartą wersję beta w bieżącym cyklu, dostarczając programistom nowe wersje iOS 13.5 i iPadOS 13.5, które integrują Powiadomienie o ekspozycji i ulepszone odblokowywanie Face ID dla użytkowników noszących maski.

Wirtualne wydarzenie WWDC firmy Apple rozpocznie się od 22 czerwca

Wirtualne wydarzenie WWDC firmy Apple rozpocznie się 22 czerwca, ogłosiła dzisiaj firma. Będzie hostowane w aplikacji Apple Developer i witrynie Apple Developer oraz wszyscy programiści będą mieli możliwość bezpłatnego oglądania. Apple planuje zorganizować kluczowe wydarzenie, prawdopodobnie 22 czerwca, to w tym właśnie dniu rozpocznie się tegoroczne WWDC.

Aplikację Google Drive dostępną na system iOS można teraz zabezpieczyć za pomocą Face ID i Touch ID

Google zaktualizowało aplikację Dysk Google na iPhone'a i iPada o nową opcję bezpieczeństwa biometrycznego, która pozwala użytkownikom chronić pliki przechowywane w chmurze.

Wszystko co nowe w iOS 13.5 beta 3 - zmiany identyfikatora twarzy i powiadomienie o ekspozycji

Najnowsza wersja iOS 13.5 dodaje nowe funkcje i ustawienia, które mają pomóc w walce z COVID-19. My postanowiliśmy się zagłębić się w najnowszą aktualizację, aby zobaczyć, jakie zmiany zostaną wprowadzone w zbliżającej się oficjalnej aktualizacji.

Apple wypuszcza Trzecią wersję beta systemu iOS 13.5, zmienioną wersję systemu iOS 13.4.5 z powodu interfejsu API powiadomień o narażeniu

Apple wprowadziło dziś trzecią wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.5 dla programistów, dwa tygodnie po wydaniu drugiej bety i miesiąc od momentu wydania oficjalnej wersji iOS i iPadOS 13.4 z Udostępnianiem folderów w iCloud, obsługą gładzika iPada i nie tylko.

Pixelmator na iOS zostaje zmodernizowany dzięki lepszej obsłudze plików

Wszechstronny edytor obrazów Pixelmator na iOS został zaktualizowany do wersji 2.5 o funkcje mające na celu przygotowanie aplikacji na przyszłość, w tym przyjęcie przeglądarki plików Apple.

Apple wypuszcza drugie bety dla deweloperów systemów iOS 13.4.5, a także iPadOS 13.4.5

Zaledwie kilka godzin po wydaniu iPhone'a SE Apple zaprezentowało dla deweloperów drugą wersję beta iOS 13.4.5 i iPadOS 13.4.5.

System operacyjny HomePod będzie ponoć oparty na tvOS zamiast na iOS, zgodnie z informacjami o mniejszym głośniku HomePod

Apple w marcu wypuściło nowe oprogramowanie 13.4 zaprojektowane dla HomePod, wraz z wydaniem iOS 13.4 i tvOS 13.4. Eksperci z portalu 9to5Mac ostatnio przeanalizowali kod systemu operacyjnego „HomePod” i stwierdzili, że Apple dokonało ciekawej zmiany w nowym oprogramowaniu - system operacyjny „HomePod” jest teraz oparty na tvOS zamiast na iOS.

Funkcja „Klipy” w systemie iOS 14 może umożliwić użytkownikom wypróbowanie aplikacji przed jej pobraniem

Podobno Apple pracuje nad funkcją, która może zostać dołączona do iOS 14, która pozwoli użytkownikom korzystać z niektórych aplikacji w formie testowej innych firm bez ich kupowania.

Apple wydaje iOS 13.4.1 i iPadOS 13.4.1 z poprawką błędu FaceTime

W tym samym czasie, gdy firma aktywnie testuje iOS 13.4.5, Apple wydało w dniu dzisiejszym również oficjalną wersję iOS 13.4.1 i iPadOS 13.4.1, z niewielkimi poprawkami w stosunku do poprzedniej wersji z dnia 24 marca.

Zdjęcia i wyciek kodu ujawniają zmiany tapet i widżetów w iOS 14

Opcje tapet Apple mogą oferować domyślne obrazy w kolekcjach w iOS 14 wraz z nowymi dynamicznymi tapetami, z kolei wyciek kodu sugeruje, że Apple może pracować nad nowymi widżetami dla samego ekranu głównego.

Facebook próbował kupić oprogramowanie szpiegujące iOS od NSO Group w celu monitorowania użytkowników iPhone'a

NSO Group, zespół odpowiedzialny za atak szpiegujący WhatsApp w 2019 r., Twierdzi, że Facebook zaproponował zakup oprogramowania „Pegasus”, aby lepiej kontrolować aktywność użytkowników korzystających z systemu iOS.

Apple aktualizuje aplikacje iWork, iMovie na iOS dodając obsługę gładzika i myszki na iPadzie

Po aktualizacji pakietu aplikacji iWork dla komputerów Mac Apple we wtorek wypuściło również odświeżone wersje programów iWork i iMovie na iOS, które korzystają z nowej obsługi iPada w zakresie sterowania gładzikiem i kursorem myszy.

Nie aktualizuj Pages, Numbers ani Keynote dla iOS, jeśli korzystasz z WebDAV

Najnowsze wersje aplikacji Apple iWork pakietu aplikacji nie będą już przesyłane na serwery WebDAV, a zamiast tego muszą być zapisywane lokalnie, w iCloud lub innej kompatybilnej usłudze.

Apple Music zyskuje nową opcję „udostępnij na Instagramie i Facebooku” w wersji iOS beta deweloper

Apple jeszcze bardziej ułatwiło dzielenie się ulubioną muzyką dzięki funkcji, która generuje zdjęcia do udostępnienia na Facebooku i Instagramie.

Wersja beta iOS 13.4.5 sugeruje, że Apple „iPhone SE 2” także będzie obsługiwać „CarKey”

Najnowsza wersja systemu iOS/ iPadOS 13.4.5 firmy Apple zawiera fragmenty kodu, które ujawniają szczegółowe informacje na temat interfejsu API klucza cyfrowego CarKey i potencjalnej integracji z podobno tańszej klasy iPhonem.

Apple przejmuje aplikację pogodową Dark Sky

Apple nabyło aplikację pogodową Dark Sky, poinformowali dziś o tym fakcie deweloperzy Dark Sky. Dark Sky to jedna z najpopularniejszych aplikacji pogodowych w App Store, znana ze swojej dokładności i ostrzeżeń sztormowych.

Apple wypuszcza Pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 13.4.5 dla programistów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4.5 dla programistów, tydzień po wydaniu oficjalnej wersji systemów iOS i iPadOS 13.4 z udostępnianiem folderów w iCloud, obsługą gładzika przez iPada i innymi funkcjami.

Wyciek z iOS 14 ujawnia kontroler Apple AR lub VR oraz oprogramowanie testujące

Według danych zebranych z przedpremierowej wersji systemu iOS 14, Apple wydaje się używać sprzętu podobnego do HTC Vive do testowania dawno już zapowiadanych okularów rzeczywistości rozszerzonej lub zestawu słuchawkowego rzeczywistości wirtualnej.

iOS 13.4 wprowadza obsługę CarPlay Dashboard dla aplikacji nawigacyjnych firm trzecich

Apple we wtorkowej wersji iOS 13.4 dodało możliwość korzystania z aplikacji nawigacyjnych innych firm bezpośrednio na pulpicie w CarPlay.

Błąd iOS uniemożliwia aplikacjom VPN szyfrowanie całego ruchu

Jeden z błędów występujących w systemie iOS 13.3.1 i nowszych może uniemożliwić wirtualnej sieci prywatnej (VPN) pełne szyfrowanie całego ruchu, narażając dane i adresy IP.

Zoom dla iOS udostępnia dane Facebookowi, nawet jeśli użytkownicy nie mają konta

Aplikacja Zoom na iOS wysyła dane analityczne do Facebooka bez ostrzeżenia, nawet jeśli użytkownicy nie mają konta na Facebooku.

Jak korzystać z Udostępniania folderów na dysku iCloud w iOS 13.4 i macOS 10.15.4

Apple wreszcie uruchomiło funkcję udostępniania folderów na dysku iCloud, więc czas sprawdzić, czy jest to alternatywa dla Dropbox, którą obiecała firma. Oto, co możesz z tym zrobić i jak to zrobić.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.4 z nowym paskiem narzędzi poczty, udostępnianiem folderów iCloud, obsługą gładzika dla iPada i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.4, najnowsze ważne aktualizacje systemu operacyjnego iOS 13, który został wydany we wrześniu. iOS i iPadOS 13.4 pojawiają się dwa miesiące po wydaniu iOS i iPadOS 13.3.1 z limitami czasu komunikacji ekranu.

 

Apple ostrzega zespoły wsparcia ze względu na występujące problemy osobiste Hotspota w iOS 13

Firma powiadomiła Autoryzowanych dostawców usług Apple o problemie w iOS 13 i osobistym hotspocie iPadOS 13, który może spowodować, że niektórzy użytkownicy mogą kierować skargi z powodu awarii w trakcie połączenia.

Aktualizacje CarPlay i Apple Maps zostały wykryte w przeciekającym kodzie iOS 14

Najnowszy kod pobrany z wycieku iOS 14 pokazuje możliwość ustawienia tapet CarPlay i zobaczenia więcej ulepszonych szczegółów biznesowych podczas korzystania z Apple Maps.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.4 Golden Master z nowym paskiem narzędzi poczty, udostępnianiem folderów iCloud, obsługą gładzika dla iPada i nie tylko

Firma Apple wydała dzisiaj wersję golden iOS i iPadOS 13.4, najnowsze ważne aktualizacje systemów operacyjnych iOS 13, która została wydana we wrześniu. Wersje iOS i ‌iPadOS‌ 13,4 GM są dostępne po nieco ponad miesiącu testów beta.

Kod iOS 14 sugeruje, że do „iPhone SE 2” może dołączyć jego większy odpowiednik zwany iPhone SE2 +

Od dawna zapowiadany tańszy model pod nazwą Apple „iPhone SE 2” może nie być ograniczony tylko do jednego rozmiaru, z kolei fragment kodu zaimplementowany w systemie iOS 14 rzekomo potwierdza, że ​​model „Plus” dla smartfona klasy podstawowej jest już w drodze.

iOS 14 oferuje nowe możliwości OCR, które zamieniają odręczny tekst z ołówka Apple na tekst drukowany

iOS 14 może zawierać nową funkcję PencilKit, która umożliwia ręczne pisanie tekstu w dowolnym polu wprowadzania tekstu za pomocą Apple Pencil , a zawartość odręczna jest następnie przed wysłaniem konwertowana na drukowany tekst. Na przykład możesz dotknąć pola tekstowego Wiadomości za pomocą „Ołówka Apple”, ręcznie napisać komuś wiadomość, automatycznie przekonwertować ją na łatwiejszy do odczytania tekst maszynowy, a następnie wysłać.

Apple wydaje Piąte wersje beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów

Firma Apple wypuściła dziś piąte wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, tydzień po wydaniu czwartej bety i ponad miesiąc po wydaniu oficjalnej wersji iOS oraz iPadOS 13.3.1.

Apple odkrywa sposoby, aby pozwolić programistom na dostarczanie niestandardowych syntezatorów głosu w systemie iOS

Apple bada sposoby, aby pozwolić programistom na dostarczanie niestandardowych syntezatorów głosu w systemie iOS za pomocą nowej platformy programistycznej o nazwie VoiceProvider, która może zadebiutować już w systemie iOS 14, zgodnie z informacjami uzyskanymi przez MacRumors.

Apple opracowuje aplikację Fitness dla systemu iOS 14, która umożliwi pobieranie filmów z treningami z przewodnikiem

Wygląda na to, że Apple pracuje nad nową aplikacją do ćwiczeń na iPhone'a, Apple Watch i Apple TV, która ma na celu umożliwienie użytkownikom pobierania filmów instruktażowych dotyczących fitness, które poprowadzą ich przez różne treningi.

Rozszerzona obsługa kursora myszy została znaleziona w iPadOS 14 wraz z nowymi inteligentnymi klawiaturami z trackpadami

Apple w iPadOS 13 wprowadziło obsługę zewnętrznych myszy jako funkcję ułatwień dostępu, a w „iPadOS” 14 Apple ustawia rozszerzenie obsługi kursora, aby korzystanie z myszy lub gładzika w „iPadOS” było podobne do używania myszy lub gładzika na komputerze Mac.

Apple wydaje Czwarte bety systemów iOS oraz iPadOS 13.4 dla programistów

Firma Apple wprowadziła dziś czwartą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, tydzień po wydaniu trzeciej bety i ponad miesiąc po wydaniu wersji publicznej systemów iOS i iPadOS 13.3.1.

Apple opracowuje funkcję Over-the-Air Recovery dla systemu iOS, która pojawiła się w kodzie w systemie iOS 13.4 beta

Kod w wersji beta iOS 13.4 wydanej w dniu dzisiejszym sugeruje, że Apple opracowuje funkcję odzyskiwania bezprzewodowego zaprojektowaną dla iPhone'a i iPada.

Apple wydaje Trzecią wersję beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów

Firma Apple opublikowała dziś trzecie bety dotyczące nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, tydzień po wydaniu drugiej bety oraz miesiąc po wydaniu oficjalnej wersji systemów iOS i iPadOS 13.3.1.

O to 5 najlepszych aplikacji przypominających na system iOS

Ludzie prowadzą aktywne życie, a śledzenie wszystkiego, co musi być zrobione w ciągu dnia, może być trudne, dlatego w App Store jest nieskończona liczba aplikacji do przypominania i produktywności.

Microsoft przygotowuje rozszerzenie dla systemu iOS do obsługi swojej korporacyjnej platformy Threat Protection

Microsoft rozszerza swoją platformę Threat Protection na platformy mobilne, przygotowując się do zaoferowania aktualizacji swojego rozwiązania bezpieczeństwa klasy korporacyjnej dla iPhone'ów, iPadów oraz smartfonów i tabletów z Androidem.

Bloomberg: Apple może pozwolić użytkownikom iOS ustawić przeglądarki internetowe i aplikacje poczty firm trzecich jako domyślne w stosunku do aplikacji standardowych

Apple zastanawia się, czy zezwolić użytkownikom iPhone'a i iPada na ustawienie domyślnych aplikacji poczty i przeglądarki innych firm w preferencjach mobilnego systemu operacyjnego, które mogły by zastąpić własne aplikacje firmy Safari i Mail, takie informacje w dniu dzisiejszym przekazał Mark Gurman z serwisu Bloomberg.

Wszystko co nowe w iOS i iPadOS 13.4 Beta 2: Nowe ustawienia aplikacji TV, zaktualizowany pasek narzędzi poczty i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, wprowadzając dodatkowe zmiany i poprawki w systemie operacyjnym, które są warte odnotowania.

Apple wypuszcza Drugą betę iOS i iPadOS 13.4 dla programistów

Firma Apple wprowadziła dziś dla programistów drugą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4, dwa tygodnie po wydaniu pierwszych bet oraz dwa tygodnie po wydaniu iOS i iPadOS 13.3.1.

Wydana aplikacja Microsoft Office na iPhone'a, łączy Word, Excel i PowerPoint

Po testach beta Microsoft opublikował dziś nową aplikację Office na iPhone'a, łącząc Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji.

Drenaż baterii w iOS 13: ponad 15 wskazówek, które pozwolą wydłużyć czas pracy baterii

Przy każdej nowej aktualizacji systemu operacyjnego pojawiają się reklamacje dotyczące żywotności baterii i jej szybkiego rozładowywania, a iOS 13 nie jest tu wyjątkiem. Od czasu premiery iOS 13 pojawiły się doniesienia o problemach z żywotnością baterii, które narastały i znikały wraz z różnymi aktualizacjami iOS 13.

Testy usługi streamingowej Microsoft Project xCloud na iOS rozpoczynają się od "Halo: The Master Chief Collection"

Usługa transmisji strumieniowej gier w chmurze Project xCloud firmy Microsoft trafia na iPhone'a i iPada w ramach usługi TestFlight o ograniczonej dostępności. iOS TestFlight for Project xCloud niebawem będzie oferował wstępne testy

Firma Apple wydała w dniu dzisiejszym pierwszą publiczną betę systemu iOS/ iPadOS 13.4

Firma Apple wydała dziś pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 13.4 dla publicznych beta testerów, wprowadzając całkiem nowe przydatne funkcje, poprawki projektowe i zmiany, o których warto wiedzieć.

Beta iOS 13.4 ujawnia funkcję „CarKey”, która zamieni Twój iPhone lub Apple Watch w kluczyk samochodowy

Wczoraj Apple wprowadziło pierwszą wersję beta iOS 13.4 z kilkoma nowymi funkcjami, takimi jak udostępnianie folderów iCloud, nowe naklejki Memoji i przeprojektowany pasek narzędzi Poczta. Chociaż nie wspomniano o tym w informacji o wydaniu, aktualizacja zawiera również wczesne oznaki interesującej funkcji, która zamieniłaby iPhone'a lub Apple Watch w kluczyk samochodowy.

Apple dodaje uniwersalne zakupy dla aplikacji na iOS, tvOS i macOS w Xcode 11.4

Nowa aktualizacja beta Xcode 11.4, wydana dzisiaj wraz z wersjami beta iOS 13.4, tvOS 13.4 i macOS Catalina 10.15.4, obejmuje obsługę uniwersalnych zakupów, umożliwiając programistom łączenie aplikacji iOS, aplikacji tvOS i aplikacji Mac w jednej cenie zakupu.

Przedstawiamy wszystko co nowe w iOS i iPadOS 13.4: Udostępnianie folderów iCloud, Zaktualizowany pasek narzędzi poczty, Nowe Memoji

Firma Apple wydała dziś pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, wprowadzając całkiem nowe przydatne funkcje, poprawki projektowe i zmiany, o których warto wiedzieć.

Apple wypuszcza Pierwsze wersje beta iOS 13.4 i iPadOS 13.4 dla programistów

Apple wprowadziło dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.4 dla deweloperów, tydzień po wydaniu iOS 13.3.1 w wersji oficjalnej z nowym przełącznikiem wyłączania układu U1.

Aktualizacja iCloud.com dodaje obsługę natywnych przeglądarek mobilnych dla Androida i iOS

Witryna iCloud.com działa teraz natywnie w przeglądarkach mobilnych zarówno na iOS, jak i Androida, zapewniając użytkownikom dostęp do niektórych najpopularniejszych funkcji iCloud na urządzeniach z Androidem, takich jak Znajdź iPhone'a za pomocą interfejsu przyjaznego dla urządzeń mobilnych.

Nowe emotikony, które pojawią się w 2020 r., Obejmują niedźwiedzia polarnego, bąbelkową herbatę, czajniczek, pieczęć, pióro, dodo, czarnego kota, różdżkę i wiele więcej

Konsorcjum Unicode ogłosiło dziś sfinalizowane znaki Emoji 13, które zostaną wprowadzone wraz z Unicode 13 w 2020 r. I które ostatecznie zostaną przyjęte przez Apple do użytku na iPhonie, iPadzie, komputerach Mac i innych urządzeniach.

iOS 13.3.1 zawiera obrazy nadchodzących słuchawek Powerbeats 4

Oznaki nowych bezprzewodowych słuchawek Powerbeats 4 znaleziono w grudniu na iOS 13.3 beta, a we współczesnej wersji oprogramowania iOS 13.3.1 również znajduje się kilka ikon przedstawiających wygląd nowych słuchawek.

iOS 13 jest teraz zainstalowany na 77% iPhone'ów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich czterech lat

iOS 13 jest teraz zainstalowany na 77 procentach iPhone'ów, które zostały wydane w ciągu ostatnich czterech lat, zgodnie ze zaktualizowanymi wynikami, które Apple udostępniło dziś na swojej stronie wsparcia App Store dla programistów.

Apple wypuszcza iOS i iPadOS 13.3.1 z przełącznikiem do wyłączania układu U1 w najnowszych iPhone'ach

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.3.1, drobne aktualizacje systemu operacyjnego iOS 13. oraz iPadOS‌ 13.3.1 pojawiają się ponad miesiąc po wydaniu iOS / iPadOS 13.3, w którym wprowadzono limity komunikacji dla czasu ekranu.

Sensor Tower: użytkownicy iOS wydali 3,6 miliarda USD na 100 najlepszych aplikacji subskrypcyjnych w 2019 r., Wzrost o 16% w porównaniu z rokiem ubiegłym

Według najnowszego raportu Sensor Tower klienci App Store wydali 3,6 miliarda USD na 100 najlepszych aplikacji subskrypcyjnych w 2019 roku, co stanowi wzrost o 16 procent w porównaniu do 3,1 miliarda USD wydanych w 2018 roku. Łączne wydatki na aplikacje subskrypcyjne stanowiły 24 procent z 15,3 miliarda dolarów, które sklep wygenerował z wydatków użytkowników ogółem w ubiegłym roku.

Plotka głosi, że iOS 14 będzie dostępny na wszystkich tych samych iPhone'ach, co iOS 13

Apple prawdopodobnie ogłosi iOS 14 i iPadOS 14 podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu, a nowa plotka głosi, że kolejna ważna wersja iOS będzie obsługiwać te same modele iPhone'a co iOS 13, podczas gdy iPadOS‌ 14 skróci listę kompatybilnych urządzeń.

Apple wypuszcza Trzecią wersję beta iOS 13.3.1 i iPadOS 13.3.1 dla programistów

Apple wprowadziło dziś trzecią wersję beta nadchodzących aktualizacji takich systemów jak iOS i iPadOS 13.3.1 dla deweloperów, tydzień po wprowadzeniu drugiej wersji beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS 13.3 z limitami komunikacji dla czasu ekranu.

Najnowsza wersja iOS 13.3.1 Beta zawiera przełącznik do wyłączania układu Ultra Wideband U1

Druga wersja beta iOS 13.3.1, wydana w tym tygodniu, zawiera przełącznik wyłączania mikroukładu Ultra Wideband w urządzeniu.

Apple wypuszcza Drugą wersję beta iOS 13.3.1 i iPadOS 13.3.1 dla programistów

Apple wprowadziło dziś drugą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS oraz iPadOS 13.3.1 dla deweloperów, prawie miesiąc po wprowadzeniu pierwszych bet i kilka tygodni po wydaniu iOS 13.3 z limitami komunikacji dla czasu ekranu.

Smartfony z Androidem powinny podążać za iPhone'em dzięki technologii Ultra Wideband od końca tego roku

Według analityków Barclays, idąc śladami iPhone'a 11 i iPhone'a 11 Pro, pierwsze smartfony z Androidem z technologią Ultra Wideband zostaną wypuszczone jeszcze w 2020 roku.

Dell dodaje przesyłanie plików z iOS i dublowanie aplikacji do oprogramowania Mobile Connect

Dell ułatwi właścicielom swoich linii notebooków pracę z telefonami iPhone już niebawem, ogłaszając aktualizację oprogramowania Dell Mobile Connect z obsługą iOS, aby przenosić pliki do aplikacji na iPhonie, a także kopiować aplikacje na dysk notebooka.

Apple odpowiada na raport dotyczący przypomnień o częstym śledzeniu lokalizacji w systemie iOS 13, kładąc nacisk na prywatność

Począwszy od systemu iOS 13, aplikacje nie mogą już wyświetlać opcji „zawsze zezwalaj”, gdy żądają dostępu do lokalizacji użytkownika. Jedynym sposobem na natychmiastowe przyznanie aplikacji ciągłego dostępu do lokalizacji jest przejście do opcji Ustawienia> Prywatność> Usługi lokalizacji, tam należy wybrać aplikację i wybrać opcję „zawsze”, jeśli jest dostępna.

10 najlepszych aplikacji macOS i iOS z 2019 roku

Za kilka dni rok 2019 dobiegnie końca i pomyśleliśmy, że udostępnimy niektóre z aplikacji, które zwróciły naszą uwagę.

Apple wypuszcza Pierwsze wersje beta iOS 13.3.1 i iPadOS 13.3.1 dla programistów

Apple wprowadziło dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3.1 dla programistów, tydzień po wydaniu oficjalnej wersji iOS 13.3 z limitami komunikacji dla czasu ekranu.

Korzystanie z funkcji sterowania głosem w systemie iOS 13 do obsługi iPhone

Apple w iOS 13 dodał funkcję sterowania głosowego jako opcję ułatwień dostępu zaprojektowaną dla tych, którzy muszą korzystać z iPhonów i iPadów bez użycia rąk. Pozwala na pełną kontrolę systemu operacyjnego za pomocą poleceń głosowych.

Słuchawki „Powerbeats4” mają posiadać obsługę „Hey Siri”, tak sugeruje kod iOS 13.3

Wygląda na to, że Apple pracuje nad nowymi bezprzewodowymi słuchawkami „Powerbeats4”, które zastąpią istniejące Powerbeats3, przypuszczenia te są oparte na ciągach znaków w kodzie iOS 13.3 odkrytych przez Steve'a Mosera, współpracownika MacRumors.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.3 z limitami komunikacji dla czasu ekranu, obsługą klucza bezpieczeństwa fizycznego Safari i nie tylko

Firma Apple wydała dzisiaj iOS 13.3, trzecią ważną aktualizację systemów operacyjnych iOS i iPadOS 13. Nowe aktualizacje oprogramowania pojawiają się dwa tygodnie po wydaniu iOS / iPadOS 13.2.3 i ponad miesiąc po premierze iOS 13.2, który przyniósł nowe emoji.

Apple wypuszcza Czwarte bety iOS 13.3 i iPadOS 13.3 dla programistów i publicznych testerów wersji beta

Apple wprowadziło dziś czwartą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3 dla programistów i publicznych beta testerów, dwa tygodnie po wydaniu trzeciej bety i ponad miesiąc po wydaniu iOS 13.2 i iPadOS 13.2 z nowymi emoji, kontrolą prywatności Siri, Deep Fusion dla iPhone 11 i wiele więcej.

Najczęściej pobierane aplikacje i gry na iOS 2019 obejmują Mario Kart Tour, Minecraft, YouTube i FaceTune

Oprócz udostępniania najlepszych aplikacji i gier z 2019 r., Apple zaktualizowało dziś App Store o Top Charts, które wyróżniają najlepsze bezpłatne aplikacje i gry, płatne i bezpłatne, na iPhone'a i iPada.

Apple wypuszcza kolejną wersję Beta iOS 13.3 oraz iPadOS 13.3 dla Developerów

Firma Apple wprowadziła dziś trzecią wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3 dla programistów, tydzień po wprowadzeniu drugiej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu oficjalnej wersji iOS 13.2 i iPadOS 13.2, w której to pojawiły się nowe emoji, kontrola prywatności Siri, Deep Fusion i inne funkcje.

Apple Claris wprowadza wersję beta narzędzia do szybszego tworzenia aplikacji

Należący do Apple twórca FileMaker Pro uruchomił Claris Connect Beta, system, dzięki któremu tworzenie nowych aplikacji biznesowych jest szybsze i bardziej niezawodne.

Apple wydaje oficjalną wersję iOS i iPadOS 13.2.3 z poprawkami błędów do wiadomości, poczty i innych

Firma Apple wydała dziś nowe systemy iOS i iPadOS w wersji 13.2.3 na iPhone'a i iPada, ta wersja zastępuje aktualizacje oprogramowania iOS i ‌iPadOS‌ 13.2.2, które zostało wydane w ubiegłym tygodniu 7 listopada.

Błąd w aplikacji Facebook powoduje automatyczny Dostęp do kamery działając w tle

Według wielu raportów na Twitterze aplikacja Facebook dla iOS wydaje się uzyskiwać dostęp do aparatu iPhone'a lub iPada w tle, gdy aplikacja jest używana.

Safari obsługuje klucze bezpieczeństwa zgodne z NFC, USB i Lightning FIDO2 w iOS 13.3

Aktualizacja iOS 13.3, która jest obecnie dostępna dla programistów i publicznych testerów wersji beta, ma nową funkcję Safari, która obsługuje klucze bezpieczeństwa zgodne z NFC, USB i Lightning FIDO2.

Wczesny dostęp do gry Minecraft Earth jest już dostępny na iOS w Stanach Zjednoczonych

Minecraft Earth, nowa gra Minecraft firmy Microsoft w rzeczywistości rozszerzonej, jest teraz dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android w Stanach Zjednoczonych.

Apple wypuściło Drugą wersję beta iOS 13.3 i iPadOS 13.3 dla deweloperów

Firma Apple wprowadziła dziś dla deweloperów drugą wersję nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3, tydzień po wprowadzeniu pierwszej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu iOS 13.2 z nowymi emoji, kontrolą prywatności Siri, Deep Fusion i innymi funkcjami.

Usługa przesyłania strumieniowego Disney + jest już dostępna na iOS, tvOS i nie tylko

Nowa usługa przesyłania strumieniowego Disney, Disney +, jest teraz dostępna w Stanach Zjednoczonych i można uzyskać do niej dostęp na wielu obsługiwanych urządzeniach, w tym na iPhonie, iPadzie, Apple TV, smartfonach z Androidem, urządzeniach do przesyłania strumieniowego Roku, Amazon Fire TV i innych. Możesz pobrać aplikację Disney + na iOS i tvOS, zarejestrować się w usłudze za 6,99 USD / miesiąc lub 69,99 USD / rok, a następnie zacząć oglądać swoje ulubione programy i filmy oferowane przez Disneya.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.2.2 z poprawką błędu odświeżania w tle

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.2.2, aktualizacje dla oprogramowania iOS 13.2, które zostało wydane 28 października.

iOS 13.3 Beta zawiera limity czasu komunikacji ekranu

Firma Apple wypuściła dziś wersję beta systemu iOS 13.3 dla programistów w celach testowych, a nowa aktualizacja wprowadza ograniczenia komunikacji na czas ekranu, obiecaną przez Apple funkcję, która pojawi się w oficjalnej wersji iOS 13 w przyszłej aktualizacji.

Raporty wstępne Sugerują, że iOS 13.3 rozwiązuje problemy z wielozadaniowością

Firma Apple wydała dziś pierwszą wersję beta iOS 13.3 dla programistów, a na podstawie wczesnych raportów od tych, którzy pobrali nową aktualizację wynika, że naprawia ona frustrujący błąd wielozadaniowości, który wpływa na wielu użytkowników iOS 13.2.

Apple wypuszcza Pierwsze wersje beta iOS 13.3 i iPadOS 13.3 dla programistów

\ Apple wprowadziło dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.3 dla programistów, zaledwie tydzień po wydaniu iOS 13.2 z nowymi emoji, kontrolą prywatności Siri, Deep Fusion i innymi.

Microsoft przedstawia aplikację Unified Office dla systemów iOS i Android

Microsoft ogłosił dziś nowy pakiet Office na iOS i Androida, który łączy funkcjonalność Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji. Nowa aplikacja, obecnie dostępna w wersji zapoznawczej, upraszcza pracę z różnymi typami dokumentów, a także wprowadza nowe funkcje zwiększające wydajność.

Obrazy nowych inteligentnych etui z wbudowaną baterią dla iPhone'a 11 i 11 Pro zostały znalezione w iOS 13.2

Apple pracuje nad nowymi inteligentnymi etui z wbudowanym akumulatorem zaprojektowanymi dla iPhone'a 11 i 11 Pro, zgodnie z zasobami znalezionymi przez MacRumors w najnowszej wersji iOS 13.

Apple wypuszcza oficjalną wersję iOS i iPadOS 13.2 z nowym emoji, Deep Fusion na iPhone'a 11, opcjami prywatności Siri i nie tylko

Firma Apple wydała dzisiaj iOS 13.2, drugą ważną aktualizację systemów operacyjnych iOS i iPadOS 13. Nowe aktualizacje oprogramowania pojawiły się dwa tygodnie po wydaniu iOS / iPadOS 13.1.3 i ponad miesiąc po pierwszym wydaniu iOS 13.

Apple wydaje Czwarte bety iOS 13.2 i iPadOS 13.2 dla programistów

Apple wydało dziś czwartą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.2 dla deweloperów, tydzień po wprowadzeniu trzeciej wersji beta i miesiąc po wydaniu iOS 13.1 w wersji oficjalnej.

Ciemny tryb w iOS 13 wydłuża żywotność baterii iPhone'a z ekranem OLED, potwierdza test

Kiedy Dark Mode został wprowadzony na rynek jako najważniejsza funkcja w iOS 13, Apple promowało go jako alternatywny nowy wygląd, który ma być łatwiejszy dla oczu, podczas używania go w ciemnym otoczeniu. Dziwne jednak, że Apple nigdy nie wspomniało, że potencjalnie oferuje on także korzyści w zakresie oszczędzania energii - szczególnie w przypadku telefonów OLED, ponieważ piksele na panelu OLED są indywidualnie zasilane, a prawdziwe czarne piksele pozostają nieaktywne.

iOS 13 jest teraz zainstalowany na 55% iPhone'ów wprowadzonych w ciągu ostatnich czterech lat

Apple opublikowało pierwsze statystyki dotyczące instalacji systemu iOS 13 od czasu jego premiery 19 września na iPhone.

Apple wypuściło Trzecią wersję beta iOS 13.2 i iPadOS 13.2 dla deweloperów

Firma Apple wydała dziś trzecie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.2 dla programistów, niecały tydzień po wprowadzeniu drugiej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu iOS 13.1 w wersji oficjalnej.

Apple wydaje oficjalną wersję iOS 13.1.3 z poprawkami błędów dla aplikacji telefon, poczty, zdrowia i innych

Firma Apple wydała dziś iOS 13.1.3 i iPadOS 13.1.3, niewielkie aktualizacje dla oprogramowania iOS 13.1.2, które zostało wydane dwa tygodnie temu. To czwarta aktualizacja systemu operacyjnego iOS 13, która ukazała się we wrześniu.

iOS 13.2 Beta 2 wprowadza nowe emotikony

Firma Apple wprowadziła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 13.2, beta ta dodaje nowe znaki emoji, które są częścią wydania emoji Unicode 12.

Apple dodaje opcję usuwania historii Siri oraz możliwość rezygnacji z udostępniania nagrań audio w iOS 13.2

Dzisiejsza wersja beta iOS 13.2 wprowadza nową opcję, która pozwala użytkownikom iPhone'a i iPada na usunięcie historii Siri i dyktowania oraz zrezygnowanie z udostępniania nagrań audio, jest to funkcja, którą Apple obiecało po wywołaniu procesu oceny jakości „Siri”.

Wszystko co nowe w iOS 13.2 Beta 2: Możliwość usunięcia aplikacji z ekranu głównego, nowe emoji, zmiany w prywatności Siri i wiele innych funkcji

Pierwsza wersja beta iOS 13.2 przyniosła garść zmian, takich jak obsługa Deep Fusion, ogłaszanie wiadomości z opcjami przekazywania przez Siri oraz do HomePod, jednak iOS 13.2 beta 2 wprowadza jeszcze bardziej znaczące zmiany.

Apple wypuszcza Drugą betę iOS 13.2 i iPadOS 13.2 dla programistów

Firma Apple wydała dziś dla programistów drugą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.2, tydzień po wprowadzeniu pierwszych wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu iOS 13.1 w wersji oficjalnej.

Jak korzystać ze Sketch & Markup w iOS 13 i macOS Catalina

Continuity Sketch and Markup to dwie nowe funkcje związane z Sidecar, które pozwalają na zdalne rysowanie grafiki lub dodawanie adnotacji do dokumentów na dowolnym iPadzie lub iPhonie obsługującym iPadOS 13 lub iOS 13, a także na dowolnym Macu obsługującym nową wersję systemu macOS Catalina.

Apple informuje, że udostępnianie folderów w iCloud w macOS Catalina pojawi się „tej wiosny”

Według pewnej strony internetowej Apple opóźniło wprowadzenie udostępniania folderów w iCloud w macOS Catalina aż do wiosny 2020 roku.

Spotify zyskuje wsparcie Siri w iOS 13 i CarPlay, aplikacja na Apple TV zostanie uruchomiona dzisiaj

Spotify zaktualizowało dzisiaj swoją aplikację mobilną o obsługę Siri, co oznacza, że ​​użytkownicy iPhone'a i iPada z systemem iOS 13 mogą teraz używać Siri do kontrolowania swojej ulubionej usługi przesyłania strumieniowego muzyki, podobnie jak abonenci Apple Music.

iOS 13.2 Beta zawiera ikonę przedstawiającą nowy wygląd AirPods

Mówi się, że Apple pracuje nad trzecią generacją AirPods z aktywną kontrolą hałasu (ANC), znaną również jako eliminacja hałasu lub aktywna redukcja szumu (ANR). Znany analityk Ming-Chi Kuo zasugerował, że zaktualizowane słuchawki AirPods mogą zostać wprowadzone na rynek pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku z „zupełnie nowym designem”.

Wszystko to, co nowego w iOS 13.2 Beta 1: odczyt wiadomości za pomocą Siri, HomePod Handoff i więcej

Wraz z funkcją Deep Fusion dla nowych modeli iPhone'a 11 i iPhone'a 11 Pro, wersja beta iOS 13.2, którą Apple wydało dzisiaj, zawiera także kilka innych ważnych zmian i aktualizacji, które warto podkreślić.

Apple wypuszcza pierwszą wersje beta iOS 13.2 i iPadOS 13.2 dla programistów z Deep Fusion na iPhone'a 11 i 11 Pro

Firma Apple wydała dziś pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS i iPadOS 13.2 dla programistów, zaledwie tydzień po wydaniu iOS 13.1 i dwa tygodnie po pierwszej aktualizacji iOS 13.

Apple wydaje iOS 13.1.2 i iPadOS 13.1.2 z poprawkami do aparatu, kopii zapasowej iCloud, skrótu HomePod i błędów latarki

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.1.2, tuż po wydaniu oficjalnej aktualizacji oprogramowania iOS i iPadOS 13.1.1, które zostało wydane w piątek.

Apple wydaje iOS i iPadOS 13.1.1 z ulepszoną funkcjonalnością Siri i Battery Drain Fix, aktualizacją podatności klawiatury i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.1.1, kolejną aktualizacje dla oprogramowania iOS i iPadOS 13.1, które zostało wydane we wtorek.

Spotify uruchamia test obsługi Siri na iOS 13

Spotify dodało obsługę Siri do najnowszej wersji beta swojej aplikacji na iOS, umożliwiając użytkownikom proszenie Siri o odtwarzanie utworów, albumów i list odtwarzania w Spotify na iPhonie z systemem iOS 13 lub nowszym, taką informację podał w dniu dzisiejszym Tom Warren z The Verge.

Apple wydaje aktualizację iOS 12.4.2 dla starszych iPhone'ów i iPadów

Chociaż iOS 13 jest dostępny od tygodnia, Apple wydało dziś aktualizację iOS 12.4.2 zaprojektowaną dla tych, którzy nadal używają wersji iOS 12 na urządzeniach, których nie można zaktualizować do iOS 13.

Apple ostrzega o problemie z klawiaturą innej firmy w iOS 13 i iPadOS, błąd ten zostanie naprawiony wkrótce

Firma Apple wydała dzisiaj dokument pomocy technicznej ostrzegający użytkowników o problemie z bezpieczeństwem dotyczącym klawiatur innych firm w iOS 13 i iPadOS.

Apple wydaje oficjalną wersję systemu iOS 13.1 z funkcją udostępniania ETA, rozszerzonym udostępnianiem audio, automatyzacją skrótów i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS i iPadOS 13.1, zastępując pierwszą aktualizację systemu operacyjnego iOS 13, która została uruchomiona w połowie września. Nowa aktualizacja iOS 13.1 pojawia się zaledwie kilka dni po wydaniu iOS 13 i zbiega się z premierą nowych iPhone'ów.

Dowody nowych inteligentnych etui z wbudowaną baterią dla iPhone'a 11, 11 Pro i 11 Pro Max zostały znalezione w kodzie iOS 13

W kodzie dla iOS 13.1 znaleziono odniesienia do trzech nowych inteligentnych etui z wbudowaną baterią, potwierdza to, że iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max będą w przyszłości otrzymywały inteligentne power banki.

Czy zaktualizowaliście już system do iOS 13? Jeśli tak, zacznijcie swoją przygodę od tych ośmiu porad!

Firma Apple wydała dzisiaj iOS 13, najnowszą wersję oprogramowania zaprojektowanego do działania na telefonie iPhone. Coroczne aktualizacje oprogramowania Apple zawsze przynoszą długie listy nowych funkcji i zmian, które mogą sprawić, że twój iPhone może zachowywać się początkowo tak jak obce urządzenie.

Użytkownicy systemu iOS 13 mają już dostęp do usługi subskrybcyjnej Apple Arcade z bezpłatną wersją próbną

Apple Arcade, nowa usługa gier subskrypcyjnych Apple, jest już dostępna dla wszystkich tuż po premierze aktualizacji iOS 13 na iPhone'a.

Apple planuje wydać iOS 13.1 oraz iPadOS 24 września

Apple wyda nadchodzącą aktualizację iOS 13.1 i iPadOS 24 września zamiast 30 września, zgodnie z wcześniejszymi planami, zgodnie ze zaktualizowanymi informacjami na stronach podglądu iOS 13 i iPadOS.

Systemy iOS 13 i watchOS 6 są już oficjalnie dostępne do pobrania, poniżej lista zmian

Apple udostępniło dzisiaj aktualizację oprogramowania dla iPhone’a i Apple Watcha. Co nowego przynosi iOS 13 oraz watchOS 6? W tym artykule możecie się dowiedzieć, jak się przygotować do instalacji, które urządzenia są wspierane oraz poznacie pełną listę zmian i nowości.

Apple udostępnia Czwarte bety iOS 13.1 i iPadOS 13.1 dla programistów i publicznych testerów

Firma Apple wprowadziła dziś czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji zarówno iPad OS jak i iOS 13.1 dla programistów i publicznych testerów, tydzień po opublikowaniu trzeciej wersji beta i kilka tygodni po uruchomieniu początkowej wersji beta iOS 13.1.

Apple wydaje deweloperom iOS 13 GM wraz z nowymi wersjami iOS 13.1, iPadOS 13.1 oraz tvOS 13

Firma Apple opublikowała dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji iPada i iOS 13.1 dla programistów, tydzień po uruchomieniu drugiej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu początkowej wersji beta iOS 13.1.

iOS 13.1 beta 2 jest już dostępna dla deweloperów

Firma Apple wprowadziła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iPadOS i iOS 13.1 dla programistów, tydzień po uruchomieniu pierwszej wersji beta i tuż przed faktyczną oficjalną premierą iOS 13 i iPadOS.

Aplikacja iOS „UVLens” została najwyraźniej zhakowana, ponieważ wysyła bardzo nieodpowiednie powiadomienia

Aplikacja pogodowa dostępna na system iOS w sklepie App Store o nazwie „UVLens” od dnia dzisiejszego wysyła bardzo nieodpowiednie powiadomienia pornograficzne do wszystkich swoich użytkowników, co sugeruje, że aplikacja mogła zostać zhakowana lub w inny sposób naruszona.

Przedstawiamy wszystko, co nowego znajduje się w iOS 13.1 Beta 1: Automatyzacja skrótów i wiele więcej

Firma Apple wydała dzisiaj niespodziewaną wersję beta iOS 13.1, co jest niespotykane, ponieważ firma nigdy wcześniej nie wydała aktualizacji punktowej dla nie opublikowanej jeszcze aktualizacji oprogramowania.

Apple wydaje pierwszą wersję beta iOS 13.1 dla programistów

Firma Apple nie wypuściła jeszcze iOS 13, który wciąż jest testowany w wersji beta, mimo to dziś firma udostępniła deweloperom pierwszą wersję beta iOS 13.1 i iPadOS 13.1 do celów testowych.

Apple wydaje iOS 12.4.1, prawdopodobnie z poprawką anty Jailbreak

Firma Apple wydała dziś iOS 12.4.1, niewielką aktualizację, która pojawia się miesiąc po debiucie iOS 12.4.

Przedstawiamy, co nowego daje nam ósma beta iOS 13

Firma Apple dodała nowe funkcje do większości swoich wbudowanych aplikacji, w tym Zdrowie i Aktywność, które zmieniły się znacząco lub posiadają ważne nowe elementy warte odnotowania.

Ósma beta systemu iOS 13 jest już dostępna dla deweloperów

Apple wypuściło ósmą wersję beta iOS 13 i iPadOS dla programistów do celów testowych, tydzień po opublikowaniu siódmej wersji beta i dwa miesiące od momentu ujawnienia nowego systemu operacyjnego podczas Worldwide Developers Conference.

Przedstawiamy pełną listę zmian w CarPlay w iOS 13

Wraz z wieloma nowymi funkcjami dla iPhone'a i iPada, iOS 13 wprowadza aktualizacje CarPlay, po raz pierwszy od lat widzimy kompletnie nowy interfejs oraz użyteczne nowe funkcje.

Twórcy aplikacji twierdzą, że zmiany dotyczące danych o lokalizacji Apple w iOS 13 są antykonkurencyjne

Apple w iOS 13 wprowadziło zmiany w sposobie działania uprawnień do śledzenia lokalizacji, dzięki którym nie ma już opcji, aby aplikacje pytały o śledzenie lokalizacji, wyświetlając bezpośrednią opcję „Zawsze zezwalaj”.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 beta 7

Firma Apple wydała dzisiaj siódmą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów i udoskonalając funkcje iOS 13 i iPadOS wprowadzone w poprzednich wersjach beta.

Nowe iPhony zadebiutują 10 września według pliku znalezionego w iOS 13 Beta 7

Firma Apple wydała dzisiaj siódmą wersję beta systemu iOS 13, a ukryty kod w aktualizacji sugeruje, że Apple zorganizuje wydarzenie, aby zaprezentować nowe iPhone'y we wtorek, 10 września.

Firma Apple w dniu dzisiejszym wydała siódmą wersję beta dla deweloperów takich systemów jak iOS oraz iPad OS

Apple wypuściło siódmą wersję beta iOS 13 i iPadOS dla programistów do celów testowych, tydzień po opublikowaniu szóstej wersji beta i dwa miesiące od momentu ujawnienia nowego systemu operacyjnego podczas Worldwide Developers Conference.

O to podsumowanie nowych funkcji w aplikacji przypomnienia w iOS 13

Aplikacja Przypomnienia nigdy nie była jedną z najpopularniejszych wbudowanych aplikacji, głównie ze względu na jej ograniczoną funkcjonalność w porównaniu z innymi aplikacjami do przypominania i czynności do wykonania dostępnymi w App Store.

Co nowego w iOS 13 Beta 6: Przełączanie centrum sterowania trybu ciemnego, zmiany folderów i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś szóstą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i udoskonalając różne funkcje iOS 13 i iPadOS.

Apple w dniu dzisiejszym wydało szóstą już betę systemu iOS dla deweloperów

Apple wypuściło szóstą wersję beta iOS 13 i iPadOS dla programistów do celów testowych, tydzień po opublikowaniu piątej wersji beta i ponad miesiąc po ujawnieniu nowego systemu operacyjnego na Worldwide Developers Conference.

Nadchodząca zmiana VoIP na iOS 13, ograniczy dostęp w tle do Impact Facebook Messenger i WhatsApp

Nadchodząca zmiana w iOS 13, która ograniczy praktyki gromadzenia danych przy użyciu interfejsów API VoIP, wpłynie na aplikacje takie jak Facebook Messenger i WhatsApp, zmuszając je do przeprojektowania, informuje The Information.

Funkcje udostępniania hasła AirDrop i Wi-Fi firmy Apple mogą potencjalnie ujawniać krytyczne dane

Według najnowszych raportów funkcje bezprzewodowe, takie jak AirDrop i udostępnianie hasła Wi-Fi na iPhone'ach, komputerach Mac i innych urządzeniach Apple, mogą ujawniać dane, które można później wykorzystać w różny sposób.

O to wszystkie nowości w iOS 13 Beta 5: Opcje ekranu głównego iPada, nowe poziomy głośności, zaktualizowany arkusz akcji i wiele więcej

Firma Apple opublikowała piątą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i ulepszając różne funkcje systemu iOS 13 i iPadOS.

Kolejne wersje beta iOS 13 oraz iPad OS są już dostępne

Apple wypuściło piątą wersję beta iOS 13 i iPadOS dla programistów do celów testowych, dwa tygodnie po opublikowaniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po ujawnieniu nowego systemu operacyjnego na Worldwide Developers Conference.

Kuo: Wszystkie trzy iPhony z 2020 r. Będą wspierać 5G

Trzy iPhone'y, których premiera planowana jest na 2020 r., Będą miały wsparcie dla 5G, wynika z nowej notki dla inwestorów udostępnionej dziś przez analityka Apple Ming-Chi Kuo i uzyskanej przez MacRumors.

O to, co nowego w iOS 13 oferuje nam przeglądarka Safari

Safari jest jedną z najważniejszych aplikacji na iPhonie i iPadzie, umożliwiając użytkownikom iOS dostęp do Internetu na swoich urządzeniach. Safari jest jedną z aplikacji, które są rutynowo aktualizowane po wydaniu nowych wersji iOS, no i iOS 13 nie jest wyjątkiem.

Oto jak nowa funkcja migracji danych z iPhone'a do iPhone'a działa w systemie iOS 12.4

Apple wydało w tym tygodniu iOS 12.4, najnowszą wersję iOS 12 dostępną na iPhony i iPady. Jedną z nowych funkcji systemu iOS 12.4 jest zaktualizowana opcja migracji danych, która wykorzystuje transfer z urządzeń do urządzeń, oraz nie opiera się na iCloud.

Apple wprowadza na rynek iOS 12.4 z nową bezprzewodową migracją danych podczas konfigurowania nowego iPhone'a oraz usługe Apple News + i inne Ulepszenia

Apple wydało dziś iOS 12.4, czwartą dużą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, który został uruchomiony po raz pierwszy we wrześniu 2018 r. IOS 12.4 pojawia się dwa miesiące po wydaniu iOS 12.3, kolejnej ważnej aktualizacji, która wprowadziła nową aplikację telewizyjną.

Luka w zabezpieczeniach Bluetooth może umożliwić śledzenie i identyfikację urządzeń z systemem iOS

Luka w zabezpieczeniach protokołu komunikacyjnego Bluetooth może umożliwić złośliwym hakerom śledzenie i identyfikację urządzeń od Apple i Microsoft, wynika z nowych badań przeprowadzonych przez Boston University, które zostały opublikowane przez ZDNet.

O to lista zmian w iOS 13 beta 4

Apple w dniu wczorajszym opublikowało czwartą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając poprawki błędów, dodając i ulepszając poszczególne funkcje systemu iOS 13.

Apple wypuszcza kolejne wersje beta systemów iOS 13 oraz iPad OS dla deweloperów

Apple wypuściło czwartą wersję beta iOS 13 i iPadOS dla programistów do celów testowych, dwa tygodnie po opublikowaniu trzeciej wersji beta i ponad miesiąc po ujawnieniu nowego systemu operacyjnego na Worldwide Developers Conference.

O to podsumowanie, co nowego oferują nam mapy w iOS 13

Apple wprowadziło aktualizacje dla wielu wbudowanych aplikacji iOS w iOS 13, a Mapy nie są wyjątkiem. Zaktualizowana wersja Map posiada długą listę nowych funkcji, które zaprojektowano tak, aby aplikacja Apple Maps mogła lepiej konkurować z aplikacjami do nawigowania innych firm.

Apple w dniu dzisiejszym wypuściło również siódmą betę systemu iOS 12.4 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów

Apple zapoczątkowało siódmą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów oraz publicznej grupy testerów, tydzień po wydaniu szóstej wersji beta systemu iOS 12.4, oraz dwa miesiące po wydaniu iOS 12.3, dużej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną.

Przedstawiamy pięć gier na system iOS, które są warte sprawdzenia

Od czasu do czasu na portalu blindiphone.pl prowadzimy serię, która podkreśla nowe, ciekawe, zabawne i przydatne aplikacje, które naszym zdaniem są warte pobrania i sprawdzenia.

Apple wypuszcza szóstą wersję beta iOS 12.4 dla deweloperów

Apple zapoczątkowało szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów, dwa tygodnie po wydaniu piątej wersji beta systemu iOS 12.4, oraz prawie dwa miesiące po wydaniu iOS 12.3, dużej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną.

Apple ponownie wprowadza na rynek grę „Texas Hold'Em”, aby świętować 10-lecie App Store

Dość niespodziewanie w związku z 10 rocznicą App Store Apple wznowiło klasyczną grę „Texas Hold'Em” na iPhone'a.

Apple publikuje drugą wersję Beta dla publicznych testerów systemów iOS 13 i iPadOS

Firma Apple opublikowała dziś drugą publiczną wersję beta systemu iOS 13 i iPadOS dla swojej publicznej grupy testerów beta, dwa tygodnie po wypuszczeniu pierwszych publicznych bet i tydzień po trzeciej wersji beta dla deweloperów. Publiczna wersja beta daje programistom szansę przetestowania systemu iOS 13 przed nadchodzącą datą premiery jesienią.

Apple publikuje poprawioną wersję beta iOS 13 i iPadOS dla deweloperów

Wraz z drugą publiczną wersją beta iOS 13 i iPadOS, Apple opublikowało również poprawioną trzecią wersję beta systemów operacyjnych dla programistów.

Prezentujemy pierwszy test Logowania do iCloud za pomocą Face ID i Touch ID w iOS 13, iPadOS i macOS Catalina Beta

Apple testuje nowy sposób logowania się do witryny iCloud w ramach swojego programu beta w takich systemach jak iOS 13, iPadOS 13 oraz macOS Catalina.

Test nowej funkcji korekcji uwagi FaceTime w iOS 13

Najnowsza wersja beta iOS 13 została wydana wczoraj i co ciekawe przyniosła nam nową funkcję „FaceTime Attention Correction”, która zmienia sposób działania FaceTime.

System iOS 13 umożliwia użytkownikom przesyłanie danych między dwoma telefonami iPhone za pośrednictwem połączenia przewodowego

Zmiany wprowadzone w najnowszej wersji beta iOS 13, wydanej we wtorek programistom, sugerują, że użytkownicy mogą przesyłać dane między dwoma urządzeniami za pośrednictwem bezpośredniego połączenia przewodowego podczas konfigurowania nowego urządzenia lub przywracania jednego z nich z kopii zapasowej.

Apple udostępniło trzecią betę systemów iOS i iPadOS dla programistów

Apple wypuściło na rynek trzecie bety iOS 13 i iPadOS dla programistów w celach testowych, dwa tygodnie po opublikowaniu drugiej bety programistycznej iOS i iPadOS i miesiąc po wypuszczeniu nowej odsłony iOS i zaprezentowaniu nowej platformy iPadOS na Worldwide Developers Conference.

Apple wydaje pierwsze publiczne bety iOS 13 i iPadOS

Firma Apple opublikowała pierwsze publiczne wersje beta systemu iOS 13 i iPadOS dla swojej publicznej grupy testowej wersji beta, dając im szansę przetestowania oprogramowania przed nadchodzącą premierą, która będzie miała miejsce we wrześniu.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 Beta 2: łączność z serwerami SMB, zmiany list kontrolnych notatek, nowe naklejki Animoji i wiele więcej

W dniu wczorajszym Apple wydało drugą wersję beta dla deweloperów iOS 13, jest to wersja, której celem jest wyszukiwanie błędów, naprawa odkrytych nowych błędów oraz dodawanie i udoskonalanie nowych funkcji jakie pojawiły się wraz z iOS 13.

Apple udostępniło drugą betę systemów iOS i iPadOS dla programistów

Apple wypuściło na rynek drugie bety iOS 13 i iPadOS dla programistów w celach testowych, dwa tygodnie po premierze nowych aktualizacji na Worldwide Developers Conference.

Apple w dniu dzisiejszym wydało Czwartą wersję beta iOS 12.4 dla programistów

Firma Apple zapoczątkowała czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów, dwa tygodnie po uruchomieniu trzeciej wersji beta systemu iOS 12.4, oraz miesiąc po wydaniu systemu iOS 12.3, głównej aktualizacji wprowadzającej odnowioną aplikację telewizyjną.

Apple wypuszcza iOS 12.3.2 z poprawionym błędem trybu portretu na iPhone 8 Plus

Apple wydało dziś iOS 12.3.2, niewielką aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 działającego na iPhonie i iPadzie. System iOS 12.3.2 pojawia się miesiąc po wydaniu iOS 12.3, ostatniej większej aktualizacji i dwóch tygodni po wydaniu iOS 12.3.1, kolejnej mniejszej aktualizacji.

iOS 13 Pozwala usunąć aplikacje bezpośrednio z listy aktualizacji

W iOS 13 i iPadOS Apple dodał nowy sposób usuwania aplikacji z urządzenia bezpośrednio ze sklepu App Store.

iOS 13 przekierowuje nieznanych rozmówców bezpośrednio do poczty głosowej

W sekcji Telefon aplikacji Ustawienia w iOS 13 znajduje się interesujący nowy przełącznik o nazwie wycisz nieznanych rozmówców”, który wydaje się robić dokładnie to, co sugeruje nazwa: Po włączeniu tej funkcji połączenia przychodzące od osób spoza listy kontaktów wydają się być przesyłane bezpośrednio do poczty głosowej.

iOS 13 Zawiera zaktualizowany interfejs domowy a także obsługę urządzeń AirPlay 2 w pełnej automatyce

W systemie iOS 13 aplikacja Home otrzymała kilka znaczących aktualizacji, które ułatwią kontrolowanie i identyfikowanie urządzeń HomeKit.

Jak działa aplikacja „Znajdź moje urządzenie” w iOS 13 i macOS Catalina

Apple podczas WWDC zaprezentowało nową aplikację „Znajdź moje urządzenie”, która jest dostępna na platformach Mac i iOS. Find My on iOS zastępuje Find My Friends i Find My iPhone, a na Macu wprowadza natywną aplikację „Find” po raz pierwszy jako alternatywę dla korzystania z iCloud za pomocą Internetu.

Ukryte funkcje iOS 13: Wyciszanie nieznanych dzwoniących, Cele czytania, lepsze Wyszukiwanie w wiadomościach i więcej

Apple w tym tygodniu przedstawiło iOS 13 z mnóstwem aktualizacji, w tym nową opcją trybu ciemnego, znaczną poprawą wydajności, szybszym Face ID, prostszymi narzędziami do edycji zdjęć i nowy interfejs aplikacji zdjęcia, funkcja logowania z Apple, klawiatura oparta na przesuwanym ekranie i mnóstwo innych.

iOS 13 wprowadza nową funkcję „Zoptymalizowane ładowanie baterii”

Apple w iOS 13 wprowadził nową funkcję „Zoptymalizowane ładowanie baterii”, która ma na celu wydłużenie całkowitej żywotności baterii urządzenia z systemem iOS.

Praktyczne spojrzenie na wszystkie nowe funkcje w iOS 13

Apple zaprezentował w poniedziałek iOS 13, najnowszą wersję systemu operacyjnego zaprojektowanego do uruchamiania na iPhonie (i iPadzie, choć wersja iPada została zmieniona na iPadOS). iOS 13 to aktualizacja, która wprowadza długą listę nowych funkcji i kilka ciekawych zmian.

iOS 13 zmieni Twój iPhone w Mobile PS4 dzięki obsłudze DualShock 4 i aplikacji Remote Play

Apple ogłosił w tym tygodniu, że iOS 13 i iPadOS wprowadzą pełną obsługę kontrolera DualShock 4 firmy Sony, który jest głównym kontrolerem gier na PlayStation 4. To ogłoszenie, wraz z potwierdzeniem obsługi kontrolera Xbox One S, jest świetną wiadomością dla graczy iOS, ale jest to jeszcze bardziej kuszące dzięki istniejącej aplikacji Sony Remote Play na iOS.

Aplikacje z iPada trafiają na komputery Mac z projektem Apple Catalyst

Podczas gdy komputery Mac i iPad pozostają odrębnymi produktami, Apple nadal wypełnia lukę między platformami stacjonarnymi i mobilnymi. Na przykład w 2014 r. Wprowadzono funkcje ciągłości, takie jak przekazywanie i uniwersalny schowek, które umożliwiają bardziej płynne korzystanie z komputera Mac, iPada i innych urządzeń Apple.

Najprawdopodobniej 3D Touch zostanie porzucone w iphonach i ipadach z 2019 roku i zastąpione rozszerzonym Haptic Touch

Wcześniej w tym miesiącu poinformowano, że 3D Touch nie będzie obsługiwany przez iPhony z 2019 roku. Ta plotka została ujawniona przez zespół analityków Barclays po tym, jak pojechali do Azji i rozmawiali z wieloma dostawcami Apple. Wynika z tych rozmów, że dowody na usunięcie 3D Touch są najprawdopodobniej na poziomie sprzętu.

Apple wprowadza inteligentną optymalizację baterii w iOS 13, aby zwalczać starzenie się baterii

Wśród wielu funkcji, uaktualnień, modyfikacji i zmian wprowadzonych do iOS 13 znajduje się nowe narzędzie do optymalizacji baterii zaprojektowane w celu inteligentnego utrzymywania poziomów naładowania poniżej wyznaczonego progu, zapobiegając tym samym przedwczesnemu starzeniu się baterii.

O to Krótka recęzja trybu ciemnego w iOS 13

Jedną z głównych nowych funkcji iOS 13 jest systemowa opcja Dark Mode, która jest identyczna do funkcji Dark Mode, którą dostaliśmy w macOS Mojave w zeszłym roku.

Przedstawiamy listę urządzeń Apple, które obsługują iOS 13 i iPadOS

Apple opublikowało w dniu dzisiejszym pierwsze bety deweloperskie iOS 13 oraz iPadOS wkrótce po ich ogłoszeniu na WWDC 2019, ujawniając, które modele iPada i iPhone'a są kompatybilne z nadchodzącymi systemami operacyjnymi.

Apple wydaje pierwsze bety dla deweloperów systemy iOS 13, tvOS 13, watchOS 6 i macOS 10.15

Zgodnie z obietnicą podczas poniedziałkowego przemówienia WWDC, Apple wydało pierwsze bety iOS 13, tvOS 13, watchOS 6 i macOS Catalina 10.15 programistom do testów.

iOS 13 zapewnia dodatkowe dostosowanie do Memoji oraz naklejek Memoji

Apple Memoji dostaje dodatkowe funkcje dostosowywania w iOS 13, w tym szelki, kolczyki, makijaż, okulary, a nawet AirPods, a od dzisiaj wszyscy użytkownicy posiadający chip A9 w swoich urządzeniach będą mogli tworzyć naklejki Memoji.

CarPlay otrzymuje pierwszą poważną przebudowę od czasu jego wydania w nowym iOS 13

CarPlay został po raz pierwszy przebudowany od czasu jego wydania w raz z wprowadzeniem nowego systemu iOS 13, w tym z nowym odświeżonym pulpitem, nową aplikacją kalendarza i wieloma innymi usprawnieniami.

Nadchodzący iOS 13 został ujawniony na konferencji WWDC 2019 i jeszcze w tym roku przyniesie lepszą wydajność oraz Dark Mode i przeprojektowane aplikacje Apple, w tym Zdrowie, na iPhony i iPady

Apple ogłosiło swój nowy iOS 13 na iPhony i iPady podczas Worldwide Developers Conference w 2019 roku w San Jose. Najważniejsze z aktualizacji i ulepszeń ujawnionych przez Craiga Federighiego to nowy tryb Dark Mode oraz przeprojektowane wersje kluczowych aplikacji, w tym przypomnienia, zdrowie i książki Apple.

Apple wprowadza Pierwszą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów

Apple ogłosiło swój nowy iOS 13 na iPhony i iPady podczas Worldwide Developers Conference w 2019 roku w San Jose. Najważniejsze z aktualizacji i ulepszeń ujawnionych przez Craiga Federighiego to nowy tryb Dark Mode oraz przeprojektowane wersje kluczowych aplikacji, w tym przypomnienia, zdrowie i książki Apple.

Aplikacje używają odświeżania aplikacji w tle do wysyłania danych do firm śledzących

Gdy włączone jest odświeżanie aplikacji w tle, niektóre aplikacje iOS używają tej funkcji do regularnego wysyłania danych do firm śledzących, zgodnie z eksperymentem prywatności z The Washington Post, który bada relacje między aplikacjami a firmami śledzącymi.

Apple wypuszcza trzecią wersję beta iOS 12.4 dla programistów.

Apple wydało trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów, prawie tydzień po wydaniu drugiej wersji beta iOS 12.4, oraz dwa tygodnie po wydaniu iOS 12.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną.

Apple wydaje iOS 12.3.1 z poprawkami dla wiadomości i błędów VoLTE

Półtora tygodnia po wydaniu iOS 12.3 z odnowioną aplikacją telewizyjną, Apple wydało dziś iOS 12.3.1, jest to drobna aktualizacja, która nie powinna zawierać żadnych znaczących nowych funkcji.

Przedstawiamy siedem sztuczek przeglądarki Safari na iOS, o których możesz nie wiedzieć

Safari na iOS ma zaskakującą liczbę ukrytych sztuczek, pozwalając na manipulowanie kartami, przeprowadzanie wyszukiwań specyficznych dla strony i wiele innych, a nie wszystkie te funkcje są natychmiast oczywiste ze względu na związane z tym gesty.

Apple wypuszcza drugą wersję beta systemu iOS 12.4 dla deweloperów: dostępna jest także już publiczna wersja beta

Apple zapoczątkowało drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.4 dla programistów, prawie tydzień po wydaniu pierwszej wersji beta iOS 12.4, oraz dwa tygodnie po wydaniu iOS 12.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną.

Aplikacja „Steam Link” Valve jest już dostępna na iOS

Aplikacja Steam Link firmy Valve, która umożliwia granie w gry Steam na telefonie iPhone, iPadzie lub Apple TV, dotarła w końcu na system iOS i jest już dostępna do pobrania od dzisiaj.

Apple wprowadza Pierwszą wersję beta systemu iOS 12.4 dla deweloperów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwszą betę nadchodzącej aktualizacji do wersji systemu iOS 12.4 dla deweloperów, kilka dni po wprowadzeniu na rynek iOS 12.3 , głównej aktualizacji, która wprowadziła odnowioną aplikację telewizyjną Apple.

Aktualizacja Apple Music - zakładka dla Ciebie - z nowym układem zawierającym częstsze zalecenia dotyczące utworów

W ramach wczorajszego wydania iOS 12.3 w Apple Music zaktualizowano nową sekcję „Dla Ciebie”. Ta karta jest teraz odświeżana parę razy dziennie dzięki nowym propozycjom muzycznym opartym na gatunkach, które lubisz, wykonawcom, których możesz lubić i nastrojom pasującym do określonych tematów. Ogólnie zakładka jest teraz zgodna ze zmianami układu widocznymi wcześniej na karcie Przeglądaj muzykę Apple, która pojawiła się na początku tego roku.

Apple wydaje oficjalną wersję iOS 12.3 w raz z nową aplikacją telewizyjną i funkcją kanałów

Apple wydało dziś iOS 12.3, trzecią ważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została uruchomiona we wrześniu 2018 r. IOS 12.3 została wydana ponad miesiąc od debiutu iOS 12.2, aktualizacji, która wprowadziła usługę Apple News +, przyniosła nowe Animoji i zawierała dziesiątki innych zmian.

Apple wydaje szóstą wersję beta systemu iOS 12.3 wraz z nową aplikacją telewizyjną dla deweloperów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple wypuściła szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów, kilka dni po wydaniu piątej wersji beta i ponad miesiąc po oficjalnej premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji i inne istotne elementy, na temat których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach na naszym portalu blindiphone.pl.

Apple wydaje piątą wersję beta systemu iOS 12.3 wraz z nową aplikacją telewizyjną dla deweloperów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple wypuściła piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów, tydzień po wydaniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po oficjalnej premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji i inne istotne elementy, na temat których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach na naszym portalu blindiphone.pl.

Przypuszczenia Bloomberg: Apple Watch uzyska niezależny sklep App Store, iOS 13 będzie miał zupełnie nowy tryb uśpienia i wiele więcej nowych funkcji

Niecały miesiąc przed doroczną konferencją Apple Worldwide Developers Conference, Mark Gurman z Bloomberga przedstawił swoje przypuszczenia względem iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 i innych systemów, które podsumowaliśmy poniżej.

Apple podkreśla funkcje dostępności systemu iOS w czterech nowych filmach na YouTube

Apple podkreśla niektóre z możliwości związanych z dostępnością iPhone'a w serii czterech nowych filmów, informując, w jaki sposób użytkownicy mogą uzyskać dostęp do funkcji w iOS dla AssistiveTouch, VoiceOver, używać Lupy i odwrócić kolory używanych na ekranie smartfona .

Do „Apple TV Channels” w najnowszych systemach iOS 12.3 i tvOS 12.3 Beta został dodany nowy kanał subskrypcyjny HBO

Firma Apple niedawno zaprezentowała odnowioną aplikację telewizyjną z nową funkcją „Kanały”, która umożliwia użytkownikom subskrybowanie sieci telewizyjnych i oglądanie ich w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji.

Apple wydaje czwartą wersję beta systemu iOS 12.3 wraz z nową aplikacją telewizyjną dla deweloperów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple wypuściła czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów, tydzień po wydaniu trzeciej wersji beta i miesiąc po oficjalnej premierze iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji i inne istotne elementy, na temat których pisaliśmy we wcześniejszych artykułach na naszym portalu blindiphone.pl.

Użytkownicy App Store zgłaszają niekończącą się pętlę T&C, która powoduje duży problem z pobieraniem aplikacji i ich aktualizowaniem

Wielu użytkowników iPhone'a i iPada dziś rano postanowiło użyć Twittera i Reddita, aby zgłosić problem z App Store, który uniemożliwia im pobieranie lub aktualizowanie aplikacji.

Apple wypuszcza Trzecią wersję beta systemu iOS 12.3 dla deweloperów z nową aplikacją telewizyjną

Apple wydało dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla deweloperów, dwa tygodnie po wydaniu drugiej wersji beta i miesiąc po uruchomieniu oficjalnej wersji iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji oraz inne bardzo przydatne rzeczy.

Przypuszcza się, że na WWDC 2019 będzie omawiana większa przydatność Siri w przypadku aplikacji innych firm dostępnych na iOS 13

Według Guilherme Rambo z portalu 9to5Mac System iOS 13 umożliwi programistom integrację Siri z ich aplikacjami w kilku nowych przypadkach użycia, w tym w odtwarzaniu multimediów, wyszukiwaniu, rozmowach głosowych, zakupie biletów na różne eventy, załącznikach wiadomości, lotach, podróżach pociągiem i bramkach lotniskowych oraz informacjach o miejscu,.

Aplikacja Procreate Illustration na iPada zyskuje nowe funkcje manipulacji tekstem

Aplikacja Procreate na iOS została zaktualizowana do wersji 4.3, wprowadzając kilka głównych funkcji, które wprowadzają nowe możliwości manipulowania tekstem na ilustracjach, a także ogólne ulepszenia szybkości i wydajności.

Oczekuje się, że iOS 13 będzie posiadał tryb ciemny, przeprojektowany wskaźnik głośności, ulepszoną wielozadaniowość iPada oraz wiele innych istotnych usprawnień

Przed wprowadzeniem Apple iOS 13 na WWDC w czerwcu, Guilherme Rambo z 9to5Mac podzielił się nowymi informacjami na temat tego, czego możemy się spodziewać. Raport cytuje źródła zaznajomione z tą sprawą oraz zostały także wzięte pod uwagę doniesienia od dewelopera Steve'a Troughton-Smitha, o których już informowaliśmy we wcześniejszym artykule na portalu blindiphone.pl.

Apple udostępnia kolejną wersję beta systemu iOS dla deweloperów wraz z nową aplikacją Apple TV+

Apple udostępnił drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla programistów, półtora tygodnia po wydaniu pierwszej wersji beta i dwa tygodnie po uruchomieniu oficjalnej wersji iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji oraz inne bardzo przydatne rzeczy.

Firma Apple może niebawem wypuścić osobne aplikacje muzyczne oraz podcasty dla komputerów Mac

Po uruchomieniu systemu MacOS 10.15 Apple może planować wydanie osobnych aplikacji Muzyka i Podcasty dla komputerów Mac, według autora Steve'a Troughton-Smitha.

Aplikacja Netflix na iOS Już nie obsługuje AirPlay z powodu wszelkich „ograniczeń technicznych”

Aplikacja Netflix na iPhone'a i iPada nie obsługuje już AirPlay, zgodnie ze zaktualizowanym dokumentem pomocy dostępnym na stronie internetowej Netflix.

Apple udostępnia nowe wideo Koncentrując się na śledzeniu limitu reklam w Safari

Firma Apple udostępniła dziś na swoim kanale YouTube nową zabawną reklamę skoncentrowaną na prywatności, podkreślając funkcje zapobiegania śledzeniu reklam wbudowane w Safari.

iOS 12.3 i tvOS 12.3 Beta przedstawiają nową aplikację telewizyjną Apple

Wcześniej w tym tygodniu Apple ogłosiło plany wprowadzenia na rynek w maju zaktualizowanej aplikacji telewizyjnej, a na dzień dzisiejszy ta odnowiona aplikacja jest dostępna na iPhone, iPad i Apple TV w wersji beta.

Apple udostępnia pierwszą wersję beta systemu iOS 12.3 dla deweloperów

Firma Apple udostępniła pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla programistów, kilka dni po wydaniu oficjalnej wersji iOS 12.2, głównej aktualizacji, która wprowadziła usługę subskrypcji Apple News, nowe Animoji i mnóstwo innych zmian.

Apple News ulega awarii wśród niektórych użytkowników na iOS 12.2 i macOS 10.14.4

Po wczorajszym wydaniu iOS 12.2 i macOS 10.14.4 oraz uruchomieniu usługi subskrypcji Apple News + dla czasopism i gazet, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że aplikacja Apple News ulega awarii na obu platformach.

iOS 12.2 sugeruje, że aplikacja ECG może być dostępna w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich po wydaniu systemu watchOS 5.2

Po zainstalowaniu systemu iOS 12.2, niektórzy właściciele Apple Watch Series 4 w Wielkiej Brytanii widzą nowe ekrany EKG, które sugerują, że funkcjonalność EKG rozszerzy się w Apple Watch na inne kraje, gdy zostanie wydany watchOS 5.2.

Apple ogłasza oryginalną usługę transmisji telewizyjnej „Apple TV +”

Firma Apple ogłosiła dziś swój abonament telewizyjny Apple TV + w Steve Jobs Theatre w Kalifornii. Jest to długo wyczekiwana usługa, która będzie zawierała oryginalne programy telewizyjne i filmy Apple i będzie zlokalizowana w odnowionej aplikacji Apple TV.

Apple wypuszcza iOS 12.2 z usługą Apple News Service, nową obsługą Animoji, HomeKit oraz AirPlay 2 dla telewizorów, wszelkimi zmianami w Safari i innymi nowymi opcjami

Firma Apple wydała dziś iOS 12.2, drugą dużą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została wprowadzona we wrześniu 2018 r. IOS 12.2 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu iOS 12.1.4, ostatniej aktualizacji systemu iOS 12 oraz tuż po dzisiejszym wydarzeniu, podczas którego zaprezentowano nowe usługi subskrypcyjne.

Kod w najnowszej wersji iOS 12.2 beta 6 sugeruje, iż wkrótce może zadebiutować AirPower

Długo oczekiwane urządzenie AirPower firmy Apple może zostać wprowadzone w najbliższej przyszłości, w oparciu o zmiany kodowania, które według Guilherme Rambo z portalu 9to5Mac znalazły się w najnowszej wersji beta iOS 12.2, opublikowanej wczoraj rano.

Firma Apple w dniu dzisiejszym udostępniła szóstą betę systemu iOS 12.2 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.2 dla deweloperów do testów, tydzień po wypuszczeniu piątej wersji beta systemu iOS 12.2 i dwa miesiące od momentu wydania systemu iOS 12.1.4.

Apple poprawia jakość wiadomości audio w systemie iOS 12.2

W wersji beta iOS 12.2 firma Apple poprawiła jakość wiadomości audio wysyłanych w aplikacji Wiadomości po przełączeniu na nowy kodek Opus o częstotliwości 24000 Hz, w porównaniu z poprzednio używanym kodekiem AMR przy 8000 Hz.

Apple wypuszcza piątą wersję iOS 12.2 beta dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla iOS 12.2 dla deweloperów do testów, tydzień po wypuszczeniu czwartej wersji beta systemu iOS 12.2 i ponad miesiąc po wydaniu systemu iOS 12.1.4.

Firma Apple wypuściła czwartą wersję beta systemu iOS 12.2 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.2 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wydaniu drugiej wersji beta systemu iOS 12.2 i miesiąc od premiery oficjalnej wersji iOS 12.1.4.

iOS 12 zainstalowany na 83% wszystkich urządzeń z ostatnich czterech lat

Cztery i pół miesiąca od momentu uruchomienia system operacyjny iOS 12 jest zainstalowany na 83 procentach urządzeń wydanych w ciągu ostatnich czterech lat, zgodnie z zaktualizowanymi statystykami instalacji iOS 12 udostępnionymi na stronie wsparcia App Store dla programistów.

iOS 12.2 i przeglądarka Safari 12.1 w systemie MacOS Uwzględnia Zaktualizowaną funkcję inteligentnej kontroli śledzenia

Safari w iOS 12.2 beta i Safari 12.1 dla macOS High Sierra i Mojave zawiera zaktualizowaną wersję Intelligent Tracking Prevention, zgodnie ze szczegółami udostępnionymi na blogu Apple WebKit.

Wszystko, co nowe w iOS 12.2 beta 3

Apple w dniu dzisiejszym wydał trzecią wersję beta iOS 12.2 dla deweloperów i, podobnie jak w większości wczesnych wersji beta, nowe oprogramowanie wprowadza udoskonalenia i zmiany interfejsu użytkownika dla różnych funkcji.

Apple wypuszcza trzecią wersję beta dla deweloperów systemu iOS 12.2

Firma Apple ogłosiła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.2 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wydaniu drugiej wersji beta systemu iOS 12.2 i półtora tygodnia od premiery oficjalnej wersji iOS 12.1.4.

Przedstawiamy pięć najlepszych aplikacji do obsługi aparatu na system iOS

Nie ma nic złego w aplikacji Camera, która jest dostępna na każdym iPhonie, ale w App Store dostępnych jest wiele aplikacji do obsługi kamer innych firm, które dodają dodatkowe funkcje, filtry i inne efekty, które warto sprawdzić.

Aktualizacja Apple iOS 12.1.4 poprawia także luki w plikach Live Photo

Po wydaniu systemu iOS 12.1.4 firma Apple przeprosiła klientów i stwierdziła, że ​​znalazła i naprawiła błąd Group FaceTime oraz dodatkową lukę w zabezpieczeniach związaną z Live Photos w aplikacji FaceTime.

Firma Apple wypuściła oficjalną wersję iOS 12.1.4, która naprawia problem podsłuchu w FaceTime

Firma Apple wydała dziś nową aktualizację iOS w wersji 12.1.4 dla iPhone'a, iPada i iPoda touch, w raz z nowym oprogramowaniem został naprawiony błąd, który umożliwiał podstępne wykorzystanie do podsłuchiwania rozmów za pomocą FaceTime.

Apple wprowadza nową żyrafę, rekina, sowę i dzika Animoji do iOS 12.2 Beta

W najnowszej wersji beta systemu iOS 12.2 firma Apple wprowadziła cztery nowe znaki Animoji, które mogą być używane w aplikacjach Wiadomości i FaceTime. Nowe Animoji to żyrafa, rekin, sowa i dzik.

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła drugą wersję beta systemu IOS 12.2 dla deweloperów

Apple oficjalnie wypuścił drugą wersję systemu iOS 12.2 dla deweloperów, dwa tygodnie po uruchomieniu pierwszej wersji beta iOS 12.2 i nieco ponad dwa tygodnie od wydania oficjalnej wersji iOS 12.1.3.

Przedstawiamy pięć najlepszych aplikacji pocztowych na iOS

Aplikacje e-mail to popularna kategoria App Store z jednego prostego powodu - prawie każdy z nas potrzebuje dostępu do poczty e-mail na naszych iPhone'ach i iPadach. Podczas gdy Apple ma własną aplikację pocztową wbudowaną w urządzenia z systemem iOS, niektórzy ludzie oczekują aplikacji, która jest bardziej rozbudowana o poszczególne funkcje.

iOS 13, będzie obsługiwał tryb ciemny, aktualizacje dla iPada, ulepszenia CarPlay i wiele więcej

System operacyjny Apple iOS 13, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany latem tego roku na dorocznej konferencji Apple Worldwide Developers, będzie zawierał szereg istotnych aktualizacji, których użytkownicy iOS pragną od lat.

Apple planuje wprowadzić kamery z trzema obiektywami do iPhone 2019.

Apple planuje wprowadzić kamery z trzema obiektywami w swojej linii urządzeń iPhone w 2019 roku, donosi Bloomberg, potwierdzając tym samym wiele potrójnych obiektywów, o których słyszeliśmy wcześniej.

Google rozwija bardziej bezpieczny system rozpoznawania twarzy w stylu Face ID dla urządzeń z systemem Android

Wygląda na to, że Google pracuje nad systemem rozpoznawania twarzy, który zapewni podobne zabezpieczenia do Face ID, w oparciu o kod nowej wersji Androida, który został wyróżniony przez programistów XDA.

Przedstawiamy najnowsze informacje o usłudze subskrypcji czasopism z serwisu Apple News, które znajdują się w iOS 12.2 Beta

Mówi się, że Apple pracuje nad usługą opartą na subskrypcji, która będzie oferowana w aplikacji Apple News, a wskazówki dotyczące tej usługi zostały wykryte w wersji 12.2 beta systemu iOS.

Obrazki dotyczące nowych iPadów i iPod touch 7. generacji zostały odkrytę w iOS 12.2

Wcześniej informacje o rejestracji siedmiu nowych modeli iPada zostały wykryte w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej, a teraz pojawiły się oznaki nowych iPadów i iPoda touch 7. generacji w iOS 12.2 beta 1.

Apple pracuje nad nowymi słuchawkami AirPods 2 generacji, dowodem tego jest iOS 12.2 beta 1

Wersja beta systemu iOS 12.2, która została zainstalowana dzisiaj wieczorem przez deweloperów, zawiera ukryty ekran konfiguracji, który potwierdza pracę Apple nad nową wersją AirPod z funkcją "Hej Siri".

Przedstawiamy wszystkie nowości wprowadzone w IOS 12.2 beta 1: Obsługa HomeKit TV, przeprojektowany pilot, aktualizacja Safari i wiele więcej

Firma Apple opublikowała dziś pierwszą wersję beta iOS 12.2 dla programistów i choć nie przynosi ona tak wielu nowych zmian, jak moglibyśmy oczekiwać w aktualizacji 12.x, wciąż pozostaje kilka drobnych usprawnień, o których warto pamiętać.

Apple w dniu dzisiejszym wypuszcza pierwszą betę deweloperską IOS 12.2

Firma Apple ogłosiła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 12.2 dla programistów, zaledwie kilka dni po wydaniu oficjalnej wersji iOS 12.1.3, niewielkiej aktualizacji, która wprowadziła poprawki błędów do wiadomości, zdjęć, iPada Pro i HomePod.

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła oficjalne wersje systemów iOS 12.1.3, macOS 10.14.3, watchOS 5.1.3 i tvOS 12.1.2

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1.3, piątą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jej wrześniowej premiery. iOS 12.1.3 to niewielka aktualizacja zgodna z iOS 12.1.2 (dostępna tylko na iPhone), wydana w grudniu oraz iOS 12.1.1, która również była wydana w grudniu.

IOS 13 jest już testowany

iOS 13 już jest testowany, o nowościach wiadomo niewiele Początek 2019 roku jest bardzo trudny dla firmy epul, ale mamy przynajmniej jedną dobrą wiadomość. W Cupertino rozpędzają się testy systemu iOS w wersji 13. Być może to wydanie systemu przywróci iPhone'om dawną sławę smartfonów budzących zainteresowanie i emocje.

iOS 12 zainstalowany na 78% wszystkich urządzeń z ostatnich czterech lat

Trzy i pół miesiąca od momentu wydania, system operacyjny iOS 12 jest zainstalowany na 78 procentach urządzeń wydanych w ciągu ostatnich czterech lat, zgodnie z zaktualizowanymi statystykami instalacji iOS 12 udostępnionymi na stronie wsparcia App Store dla programistów.

Czego można oczekiwać od firmy Apple w 2019 roku?

Rok 2019 zapowiada się na ważny rok dla Apple, z szeregiem ekscytujących produktów na horyzoncie. Oczekuje się, że obiecany modułowy komputer Mac Pro dla profesjonalnej bazy użytkowników zostanie zaprezentowany w 2019 roku. W pierwszej połowie roku powstanie także nowa usługa telewizyjna.

Netflix już nie oferuje opcji subskrypcji w aplikacji na urządzeniach z systemem iOS

Netflix nie zezwala już nowym użytkownikom ani nie umożliwia im nowej rejestracji, aby założyć nowego konta, które jest wymagane do subskrypcji Netflix za pośrednictwem zakupów w aplikacji za pośrednictwem sklepu App Store. Dzisiaj rzecznik prasowy Netflix poinformował o tym firmę VentureBeat. Wydaje się, że zmiana ta została wprowadzona pod koniec zeszłego miesiąca.

Przedstawiamy 10 najlepszych aplikacji dla systemu MacOS i iOS na 2018 rok

Zbliża się koniec roku, co za tym idzie czas jest na wszelkie podsumowania mijającego już 2018 roku. Z tej okazji postanowiliśmy wyróżnić najlepsze według nas aplikacje na Macos oraz iOS.

Apple publikuje zaktualizowaną wersję iOS 12.1.2 na iPhone'a

Wczoraj wieczorem firma Apple opublikowała zaktualizowaną wersję iOS 12.1.2, która zawiera nowy numer kompilacji "16C104", w porównaniu z numerem kompilacji "16C101" używanym do wydania w poniedziałek.

Apple zmienia zasady sklepu App Store, aby umożliwić użytkownikom możliwość zakupów w aplikacji znajomym lub rodzinie

Firma Apple dokonała dziś zmian w Wytycznych dotyczących oceny App Store, umożliwiając programistom wdrożenie nowej funkcji, która pozwoli użytkownikom iOS kupować treści w aplikacji jako prezent.

Apple wypuszcza pierwszą wersję beta iOS 12.1.3 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś nową wersję beta nadchodzącej aktualizacji do systemu iOS 12.1.3 dla deweloperów, zaledwie kilka dni temu wydała aktualizację iOS 12.1.2, która skupiała się na poprawkach dla funkcji eSIM i zmieniła niektóre funkcje iPhone'a w Chinach po tym, jak chiński sąd uznał że niektóre iPhone'y naruszają patenty Qualcomm.

Apple wydaje iOS 12.1.2 z poprawkami łączności eSIM

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1.2, czwartą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jej wprowadzenia na rynek we wrześniu. Oficjalna wersja iOS 12.1.2 jest dostępna zaledwie dwa tygodnie po wydaniu systemu iOS 12.1.1, oraz tydzień po tym, jak Apple przygotował pierwszą wersję beta iOS 12.1.2 dla deweloperów i publicznych beta testerów.

Firma Apple niebawem wypuści na rynek oficjalną wersję systemu ios 12.1.2 z wszelkimi poprawkami błędów

Firma Apple wkrótce wyda iOS 12.1.2, czwartą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jej wrześniowej premiery. Wersja iOS 12.1.2 jest dostępna zaledwie dwa tygodnie od momentu wydania systemu iOS 12.1.1, oraz tydzień po tym, jak Apple przygotował pierwszą wersję beta iOS 12.1.2 dla deweloperów i publicznych beta testerów.

Apple wypuszcza pierwszą deweloperską betę iOS 12.1.2 z "Poprawionymi błędami oraz wszelkimi ulepszeniami"

Firma Apple ogłosiła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do wersji 12.1.2 dla systemu iOS, pięć dni po wydaniu wersji iOS 12.1.1, aktualizacji, która wprowadziła ulepszony układ FaceTime, ponownie dodała zdjęcia na żywo do FaceTime, wprowadzono także Haptic Touch dla obsługi powiadomień na iPhone XR.

Aplikacja Apple Store na iOS pozwala użytkownikom sprawdzić dostępność produktu i status zamówienia za pomocą głosu

Oprócz aktualizacji oprogramowania dla systemów iOS i macOS, w środę firma Apple wydała nową wersję aplikacji Apple Store na iOS z obsługą skrótów Siri.

 

 

Apple wypuszcza oficjalną wersję iOS 12.1.1 z rozszerzoną obsługą eSIM, przeprojektowanym FaceTime ze zdjęciami na żywo, usprawnionym ekranem dotykowym , aby otrzymywać powiadomienia na iPhone

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1.1, trzecią aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jej wprowadzenia na rynek we wrześniu. iOS 12.1.1 to niewielka aktualizacja następująca po iOS 12.1, bardziej znaczącym wydaniu, która dodała funkcje takie jak Group FaceTime, wsparcie eSIM i nowe emoji.

 

 

Apple w dniu dzisiejszym wydaje kolejną już trzecią wersję beta systemu iOS 12.1.1 dla programistów

Firma Apple ogłosiła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.1.1 dla deweloperów, nieco ponad tydzień po wdrożeniu drugiej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu iOS 12.1, głównej aktualizacji, która wprowadziła wiele nowych funkcji do systemu.

 

Apple aktualizuje iWork, iMovie dla iOS i Mac a także aplikacje GarageBand dla systemu iOS

Firma Apple wydała w środę mnóstwo aktualizacji dla aplikacji zwiększających wydajność komputerów Mac i iOS, w tym ważniejsze zmiany wpływające na GarageBand i iMovie.

 

 

Apple wypuszcza drugą betę systemu IOS 12.1.1 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 12.1.1, tydzień po wypuszczeniu pierwszej wersji beta i nieco ponad tydzień po wydaniu iOS 12.1, głównej aktualizacji, która wprowadziła wiele nowych funkcji do systemu iOS.

 

 

Apple publikuje zaktualizowaną wersję iOS 12.1 dla iPhone XR

Firma Apple opublikowała dziś zaktualizowaną wersję iOS 12.1 na iPhone XR, tydzień po pierwszym uruchomieniu systemu iOS 12.1 i nieco ponad tydzień od premiery iPhone XR 26 października.

 

 

Najważniejsze funkcje Apple, Funkcja kontroli głębi na iPhone XS, XS Max i XR, to nowy sposób nagrywania wideo

Firma Apple udostępniła dziś nowy sposób filmowania, który jest przeznaczony do pokazania nowym użytkownikom iPhone'a funkcji kontroli głębi za pomocą iPhone XS, XS Max i XR.

 

Blizzard przedstawia pełnoprawną grę Diablo dla urządzeń mobilnych

Podczas dzisiejszego wydarzenia Blizzcon, Blizzard ogłosił nadchodzącą premierę Diablo Immortal, pełnoprawnego RPG akcji, który rozgrywa się w uniwersum Diablo.

 

 

Apple wypuszcza pierwszą wersję beta systemu IOS 12.1.1 dla programistów

Firma Apple ogłosiła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.1.1 dla deweloperów, jeden dzień po wydaniu iOS 12.1, głównej aktualizacji, która wprowadziła wiele nowych funkcji do systemu operacyjnego działającego na iPhonie i iPadzie.

 

 

iOS 12.1 Rozszerza funkcję zarządzania wydajnością baterii na iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X.

Apple we wtorek wypuścił iOS 12.1 po sześciu tygodniach testów beta. Jak wspomniano w informacjach o wersji, aktualizacja oprogramowania rozszerza funkcję zarządzania wydajnością baterii na urządzeniach iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X.

 

 

Apple wypuszcza iOS 12.1 ze wsparciem eSIM, kontrolą głębi obrazu w czasie rzeczywistym, Grupowymi połączeniami FaceTime, nowymi emoji i nie tylko

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1, pierwszą poważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 zaprojektowaną dla iPhone'a i iPada

Firma Apple naprawiła błędy, z którymi borykali się klienci nowych modeli iPhone XS, XS Max oraz XR

Wraz z odświeżeniem produktów iPada Pro, Mac mini i nowego MacBooka Air, firma Apple wydała dzisiaj iOS 12.1, główną aktualizację, która zapewnia funkcje takie jak obsługa eSIM dla nowych iPhone'ów, FaceTime Group, kontrola głębi w czasie rzeczywistym oraz nowe emoji.

 

Czat grupowy FaceTime nie jest dostępny na starszych urządzeniach z iOS

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1, który ponownie wprowadza funkcję Group FaceTime, która została wcześniej usunięta podczas testów beta systemu iOS 12.

 

 

iOS 12.1 beta potwierdza Identyfikacje twarzy na iPadzie Pro, będzie on działać zarówno w trybie poziomym, jak i portretowym

Ciąg kodu w najnowszej wersji iOS 12.1 beta zawiera instrukcje konfigurowania uwierzytelniania Face ID na iPadzie, pozornie potwierdzając integrację technologii w iPadzie Pro, odświeżony iPad pro ma zostać zaprezentowany już 30 października podczas specjalnego wydarzenia, które Apple zorganizuje w tym roku w NewYork.

 

 

Aktualizacja Apple iOS 12 niszczy narzędzie kryminalistyczne GrayKey

W niekończącej się wojnie między Apple a GrayKey Greyshift w dniu dzisiejszym pojawiła się informacja, iż Apple znowu przeciągnęło linę na swoją strone, umiejętnie zabespieczając system IOS 12, dzięki temu na dzień dzisiejszy nie ma możliwości rozszyfrowania danych żadną metodą.

 

 

SAP zwraca się do Jamf, aby zarządzać swoją flotą komputerów Mac, urządzeniami z iOS oraz Apple TV

Gigant oprogramowania dla przedsiębiorstw SAP ogłosił plany wykorzystania Jamf, platformy zarządzania urządzeniami mobilnymi przeznaczonej dla Apple, do obsługi dziesiątek tysięcy urządzeń Apple.

 

 

Apple wypuszcza Piątą wersję beta systemu iOS 12.1 dla programistów

Firma Apple ogłosiła piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.1 dla programistów, tydzień po wprowadzeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS 12, głównej nowej wersji oprogramowania iOS.

 

 

Apple podkreśla aplikacje z integracją Siri Shortcuts

Apple w iOS 12 wprowadziło nową funkcję skrótów Siri, która umożliwia użytkownikom tworzenie wielostopniowych automatyzacji za pomocą aplikacji innych firm.

 

 

Strona firmy Apple dotycząca prywatności została zaktualizowana, aby odzwierciedlić najnowsze rozwiązania podejmowane w iOS 12 i macOS Mojave

Firma Apple zaktualizowała swoją witrynę dotyczącą prywatności, aby odzwierciedlić najnowsze środki wdrożone w iOS 12 i macOS Mojave w celu lepszej ochrony klientów.

 

 

Wskazówka: Jak odzyskać usunięte pliki z iCloud na Macu lub urządzeniu z iOS

Wiele naszych plików jest teraz hostowanych w chmurze iCloud i możesz nawet tego nie wiedzieć. Nie tylko powoduje to, że są one dostępne na wszystkich urządzeniach, ale pliki mogą być odzyskane, jeśli kiedykolwiek zostaną usunięte - przynajmniej przez większość czasu.

 

 

Twórcy gier omawiają, w jaki sposób Apple może ulepszyć gry w Apple TV

W ubiegłym tygodniu Minecraft: Apple TV Edition został usunięty ze sklepu TVOS App Store, a programista Mojang ogłosił, że każdy, kto jeszcze grał w tę grę na Apple TV, nie będzie już widział żadnych aktualizacji ani dalszej pomocy. W oświadczeniu firma stwierdziła, że ??musi dokonać realokacji zasobów "na platformach, z których nasi gracze najczęściej korzystają".

 

 

 

Apple w dniu dzisiejszym wydało czwartą wersję beta iOS 12.1 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla iOS 12.1 dla programistów, tydzień po uruchomieniu trzeciej wersji beta i miesiąc po wydaniu iOS 12, nowej, gigantycznej wersji oprogramowania iOS.

 

Apple informuje, że iOS 12 jest teraz zainstalowany na 53% aktywnych urządzeń, które zostały wydane przez ostatnie cztery lata

System operacyjny Apple iOS 12, wydany 17 września, jest teraz zainstalowany na 53 procentach aktywnych urządzeń wprowadzonych w ciągu ostatnich czterech lat.

 

 

Około jedna piąta właścicieli telefonów z Androidem zamierza przejść na iPhone'a

Większość osób kupujących smartfony ma tendencję do trzymania się platformy, którą znają. Jednak nowe dane z Merrill Lynch wskazują, że duży procent użytkowników systemu Android zamierza przejść na iPhone'a i system IOS przy następnym zakupie.

 

 

Apple wypuszcza trzecią wersję beta systemu IOS 11.1 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla iOS 12.1, tydzień po uruchomieniu drugiej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu iOS 12, nowej, potężnej wersji oprogramowania iOS.

 

 

Apple zaprzestaje podpisywania systemu iOS 11.4.1 po wydaniu systemu iOS 12

Firma Apple w poniedziałek przestała podpisywać system iOS 11.4.1, ostatnią wersję iOS, która została wydana przed wydaniem systemu iOS 12 we wrześniu.

 

 

Apple wypuszcza iOS 12.0.1 z poprawkami błędu z wi-fi 2,4 GHZ, rozwiązano także wszelkie problemy z ładowaniem niektórych urządzeń

Firma Apple wydała dziś iOS 12.0.1, pierwszą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12. iOS 12.0.1 został wydany trzy tygodnie po wydaniu Apple iOS 12.

iOS 12 jest teraz zainstalowany na 46% urządzeń, i jest bliski wyprzedzenia poprzedniej wersji iOS 11

Nieco ponad dwa tygodnie po uruchomieniu system iOS 12 jest zainstalowany na 46 procentach urządzeń z systemem iOS, wynika z danych zebranych przez firmę analityczną Mixpanel.

 

Spojrzenie na wszystkie nowe emotikony, które pojawiły się w iOS 12.1 beta 2

Nadchodząca aktualizacja systemu iOS 12.1 firmy Apple wprowadzi ponad 70 nowych emoji, które zadebiutowały na początku tego tygodnia w drugiej wersji beta systemu iOS 12.1.

 

IOS 12.1 beta 2 naprawia błąd, z którym borykało się część użytkowników urządzeń Apple ładując je za pomocą ładowarek przewodowych

Druga wersja beta systemu iOS 12.1, która została wydana wczoraj wieczorem, zawiera poprawkę dotyczącą problemu z ładowaniem, który dotyczył głównie szczęśliwych posiadaczy iPhone XS, XS Max oraz inne niektóre urządzenia z systemem iOS.

O to pięć przydatnych skrótów Siri dla iOS 12

Aktualizacja do iOS 12 przyniosła nową, istotną funkcję, Siri Shortcuts, która umożliwia tworzenie automatycznych poleceń głosowych i uruchamianych ich przez naciśnięcie klawisza, które mogą wykonać wiele złożonych zadań w kilka sekund.

 

Apple wypuszcza drugą wersję Beta iOS 12.1 dla programistów z Group FaceTime, obsługą eSIM, kontrolą głębokości w czasie rzeczywistym i nowymi emoji

Firma Apple ogłosiła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.1 dla programistów, dwa tygodnie po uruchomieniu pierwszej wersji beta i nieco ponad dwa tygodnie po wydaniu oficjalnej wersji iOS 12, nowej, bardzo dużej aktualizacji oprogramowania iOS.

 

Ponad 70 nowych znaków emoji, które pojawią się w nadchodzącej aktualizacji iOS 12.1

Firma Apple ogłosiła dziś, że aktualizacja iOS 12.1, która jest obecnie testowana przez programistów i publiczne testy wersji beta, będzie zawierać nowy emoji Unicode 11.

YouTube na iOS zyskuje wsparcie HDR dla iPhone XS i XS Max, jednak wciąż brakuje w nim 4K

Aplikacja YouTube na iOS otrzymała aktualizację, która dodaje obsługę wideo o wysokim zakresie dynamicznym na iPhone XS i iPhone XS Max, ale jednocześnie nie ma możliwości na dzień dzisiejszy oglądania wideo w rozdzielczości 4K.

 

Jak korzystać z Continuity Camera w macOS Mojave i iOS 12

Continuity Camera to nowa funkcja w iOS 12 i macOS Mojave, która umożliwia użytkownikom łatwe wstawianie zdjęć i skanów do dokumentów na komputerze Mac z ich iPhone'a lub iPada. AppleInsider pokazuje, jak korzystać z tej funkcji przechwytywania obrazów.

 

Nowe funkcje dostępności w IOS 12 dla osób używających Voice Over

Funkcja słuchania na żywo przez słuchawki AirPods

Symulator iOS 12.1 obsługuje zwirtualizowane wyświetlacze zewnętrzne 4K, sugeruje również, iż nowe urządzenia iPad pro będą posiadały port USB-C

Po zainstalowaniu wersji 12.1 beta, Symulator iOS w Xcode wydaje się oferować wsparcie dla zwirtualizowanych zewnętrznych ekranów 4K, według twórców Steven Troughton-Smith.

 

iOS 12 jak narazie zainstalowany jest tylko na 10% urządzeń 48 godzin od czasu jego uruchomienia

Najnowszy system operacyjny Apple, iOS 12, jest zainstalowany na nieco ponad 10 procentach urządzeń po 48 godzinach od uruchomienia, zgodnie z danymi zebranymi przez firmę analityczną Mixpanel. Dane sugerują, że klienci instalują system iOS 12 w wolniejszym tępie niż systemy iOS 11 i iOS 10.

 

Apple wypuszcza pierwszą wersję beta iOS 12.1 dla programistów dodając ponownie funkcje Group FaceTime

Firma Apple ogłosiła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.1 dla programistów, zaledwie jeden dzień po wydaniu iOS 12, nowej, znacznie ulepszonej wersji oprogramowania iOS.

 

Aplikacje do obsługi skrótów Siri i innych funkcji systemu iOS 12

Apple dzisiaj wieczorem wypuściło iOS 12, a po aktualizacji setki aplikacji wprowadzają obsługę nowych funkcji, w tym skróty Siri. Skróty Siri pozwalają tworzyć wielostopniowe automatyzacje za pomocą aplikacji innych firm, które można aktywować za pomocą poleceń głosowych Siri.

 

Auto uzupełnianie haseł w IOS 12 jest teraz znacznie łatwiejsze!

Wiele popularnych aplikacji do zarządzania hasłami na urządzeniach z iOS zostało zaktualizowanych dzięki obsłudze wygodnej nowej funkcji, jaką oferuje iOS 12, Autouzupełnianie haseł.

Apple wypuszcza iOS 12 o szybszej wydajności, memoji, skrótami Siri, czasem wyświetlania, ulepszoną aplikacją Map, ARKit 2.0 i innymi przydatnymi funkcjami

Firma Apple oficjalnie wydała dziś iOS 12, najnowszy system operacyjny przeznaczony dla iPada, iPhone'a i iPoda touch. iOS 12 jest dostępny na wszystkich urządzeniach z systemem iOS 11, w tym iPhone 5s i nowszych, iPad mini 2 i nowszych, iPad Air i nowszych oraz iPod touch 6. generacji.

 

Firma Apple wypuściła wersję golden master systemu IOS 12 dla deweloperów oraz publicznych beta testerów, przed oficjalnym wydaniem 17 września

Firma Apple w dniu dzisiejszym wydała wersję golden master systemu IOS 12 dla betatesterów. Wersja ta w przypadku systemów beta jest oficjalnym systemem IOS 12, który zostanie wprowadzony dla wszystkich już 17 września.

 

Apple wypuszcza dwónastą betę dla systemu IOS 12 zarówno dla deweloperów jak i użytkowników publicznych

Firma Apple ogłosiła dzisiaj dwunastą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12 dla programistów oraz dla publicznych beta testerów, zaledwie cztery dni po wydaniu jedenastej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Użytkownicy systemu iOS 12, którzy posiadają bieżącą wersję beta, natykają się na uciążliwy komunikat monitujący o nowej aktualizacji

Użytkownicy iPhone'a i iPada, którzy zainstalowali aktualną wersję beta iOS 12, są nękani ciągłym wyskakującym okienkiem informującym, że nowa aktualizacja systemu iOS jest dostępna, nawet wtedy, gdy jej nie ma.

 

Apple w dniu dzisiejszym wypuściło jedenastą już wersję beta iOS 12 dla deweloperów oraz dziewiątą wersję dla publicznych betatesterów

Firma Apple ogłosiła dziś jedenastą wersję beta nadchodzącej oficjalnej premiery iOS 12 dla programistów oraz dziewiątą betę dla testerów publicznych w celu testowania, zaledwie trzy dni po wdrożeniu dziesiątej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Apple w dniu dzisiejszym wypuściło dziesiątą już wersję beta iOS 12 dla deweloperów oraz ósmą wersję dla publicznych betatesterów

Firma Apple ogłosiła dziś dziesiątą wersję beta nadchodzącej oficjalnej premiery iOS 12 dla programistów oraz ósmą betę dla testerów publicznych w celu testowania, zaledwie trzy dni po wdrożeniu dziewiątej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Jak funkcja automatycznego wypełniania hasła w iOS 12 działa z użyciem 1Password

Apple w iOS 12 wprowadził nowy interfejs API automatycznego uzupełniania haseł dla aplikacji takich jak 1Password i LastPass, system został zaprojektowany tak, aby umożliwić aplikacjom do zarządzania haseł dostarczanie przechowywanych nazw użytkowników i haseł nie tylko dla witryn internetowych, ale także w aplikacjach innych firm.

 

Bezczynne urządzenia z Androidem Wysyłają dane do Google prawie 10 razy częściej niż urządzenia z iOS do Apple

Bezczynne urządzenia z systemem Android zazwyczaj przesyłają do serwera prawie dziesięć razy więcej danych niż urządzenia z systemem iOS - wynika z nowych badań udostępnionych przez stowarzyszenie handlowe Digital Content Next.

 

Apple w dniu dzisiejszym wydało Dziewiątą wersję bety iOS 12 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś dziewiątą wersję beta nadchodzącej oficjalnej premiery iOS 12 dla programistów w celu testowania, pięć dni po wdrożeniu ósmej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.
Zarejestrowani programiści mogą pobrać nową wersję iOS 12 beta z Apple Developer Center lub bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu.

 

Apple wypuszcza kolejną już ósmą wersję beta systemu IOS zarówno dla betatesterów publicznych jak i dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś ósmą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 12 dla programistów, zaledwie kilka dni po uruchomieniu siódmej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Pięć wskazówek, dzięki którym można uzyskać więcej korzyści z programu Apple Notes na iOS i macOS

Aplikacja do tworzenia notatek Apple przeszła z zabawki na niezastąpione narzędzie, kiedy została przebudowana w 2015 roku. Jednak trzy lata później wciąż można w niej odkryć wiele interesujących ciekawych opcji. AppleInsider szuka sposobów na ulepszenie doskonałej aplikacji.

 

Apple wycofuje aktualizację iOS 12 Beta 7 ze względu na problemy z wydajnością

Jeśli na razie nie zaktualizowałeś swojego iPhone do nowej wersji beta iOS 12, możesz zauważyć, że opcja aktualizacji bezprzewodowych nie jest już dostępna, a to dlatego, że Apple wycofał wcześniej zamieszczoną wersję systemu.

 

Apple w dniu dzisiejszym wypuszcza siódmą betę deweloperską systemu IOS 12

Firma Apple ogłosiła dziś siódmą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 12 dla programistów, tydzień po wdrożeniu szóstej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Apple usuwa Grupę FaceTime z iOS 12 i macOS Mojave, twierdzi, że zostanie przywrócona jeszcze w tym roku

Firma Apple usunęła dziś Group FaceTime z najnowszej wersji IOS 12 oraz macOS Mojave beta, które zostały wydane w dniu dzisiejszym, firma twierdzi, że zdecydowała się wydać tę funkcję w późniejszym terminie.

 

Apple wypuściło kolejną już szóstą betę systemu IOS 12 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś szóstą wersję beta nadchodzącego systemu iOS 12 dla programistów, tydzień po wydaniu piątej wersji beta i ponad dwa miesiące po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Wygląd "iPhone X Plus" pozornie ujawnił się w wersji beta iOS 12

Dalsze odkrycia w systemie IOS 12 beta 5 powodują kolejne tematy do spekulacji. Najnowsza wersja Apple iOS 12 beta ujawnia coś, co wydaje się ikonograficzną reprezentacją popularnego w firmie przyszłego modelu telefonu "iPhone X Plus", większej wersji obecnego iPhone'a X.

 

Co nowego w Apple CarPlay w iOS 12

W tym roku CarPlay nie przeszedł generalnego remontu, na który liczyliśmy, ale mimo to firma dodała kilka ważnych usprawnień, które znacznie przyczyniają się do poprawy ogólnego doświadczenia. My przejdziemy w tym newsie do konkretów i zobaczymy, co nowego znalazło się w CarPlay w systemie iOS 12.

 

Ikona przedstawiająca projekt nadchodzących modeli iPoda Pro, która została odkryta w iOS 12 Beta 5

Ikona, która podaje wskazówki dotyczące projektu, którego możemy spodziewać się w nadchodzących modelach iPada Pro 2018, została zauważona w najnowszej wersji beta iOS 12 przez 9to5Mac dziś po południu.

 

Apple wypuszcza piątą wersję beta iOS 12 dla programistów | news przedstawia zmiany oraz nowości w systemie operacyjnym

Firma Apple wydała piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wdrożeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Aktualizacje aplikacji na iOS w sklepie Apple Store z wyszukiwaniem głosowym

Firma Apple w czwartek zaktualizowała aplikację Apple Store na iPhone'y i iPady z nowymi narzędziami wyszukiwania, w szczególności wprowadzając obsługę głosową.

 

Oprogramowanie HomePod iOS 12 Beta wspomaga wiele programatorów, nowe funkcje połączeń telefonicznych i wiele innych

Nowa aktualizacja oprogramowania HomePod, która ma zostać wydana jesienią, może zawierać kilka znaczących nowych funkcji inteligentnego głośnika Apple.

 

Wszystkie zmiany w powiadomieniach w nadchodzącym iOS 12

W systemie iOS 12 firma Apple wprowadziła nowe funkcje do powiadomień, udostępniając rozbudowany zestaw narzędzi do monitorowania i zarządzania powiadomieniami w szybszy i bardziej intuicyjny sposób.

 

Apple zaprzestaje podpisywać system iOS 11.4 po tym jak została wydana wersja iOS 11.4.1

Po wydaniu iOS 11.4.1 w tamtym tygodniu, Apple we wtorek przestał podpisywać wcześniejszy system w wersji 11.4, aby zmusić użytkowników do korzystania z najnowszego systemu operacyjnego na swoich urządzeniach.

 

iOS 12 developer beta 4 wymaga odblokowania urządzenia przed podłączeniem jakichkolwiek akcesoriów USB

Port Lightning Twojego iPhone'a będzie jeszcze bardziej zamknięty, ponieważ w systemie iOS 12 zostały dodane takie funkcje jak dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, zabespieczenia te znajdują się w czwartej wersji deweloperskiej beta.

 

Apple wydało czwartą betę deweloperską na system IOS 12, co zostało zmienione w tej wersji?

Firma Apple ogłosiła dziś czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 12 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wdrożeniu trzeciej wersji beta i ponad miesiąc po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Jak ukryć kupione aplikacje w chmurze rodzinnej/ Family Sharing na iOS

Możliwość jednorazowego zakupu aplikacji i udostępnienia jej rodzinie jest olbrzymia. Jednak domyślnie wszyscy członkowie Twojej rodziny widzą wszystkie aplikacje i mogą je bez żadnego problemu pobrać na swoje urządzenia, praktycznie dowolną ze wszystkich posiadanych aplikacji jakie ma załorzyciel rodziny. AppleInsider pokazuje, w jaki sposób wybrać, do jakich aplikacji rodzina może mieć dostęp, a jakie aplikacje mają być do użytku tylko dla załorzyciela chmury.

 

AR Quick Look wprowadza rozszerzoną rzeczywistość do Safari w iOS 12

Zakupy online będą o wiele bardziej interaktywne jesienią tego roku, gdy zostanie wydana oficjalna wersja iOS 12, dzięki nowej funkcji AR Quick Look. Zamiast polegać na zainstalowanych przez użytkownika aplikacjach, AR Quick Look ułatwi nam przeglądanie ofert oraz zdjęć z obsługą AR bezpośrednio z poziomu Safari.

 

Porady, Jak wysyłać zdjęcia przez aplikację Wiadomości na iPhone w systemie iOS 12

Jedna z bardziej kontrowersyjnych zmian w systemie iOS 12 ma związek ze sposobem udostępniania zdjęć z biblioteki zdjęć w aplikacji Wiadomości. AppleInsider przeprowadzi Cię przez łatwe, choć na początku niektórym może się wydawać to nieco bardziej skomplikowane metody udostępniania zdjęć.

 

Przejmij kontrolę nad powiadomieniami w iOS 12 dzięki sugestiom Siri

Siri staje się coraz bardziej proaktywna w systemie iOS 12. Po wprowadzeniu na rynek nowej generacji systemu Apple, pojawi się mnóstwo świeżych integracji Siri, które obejmują inteligentne zarządzanie powiadomieniami za pośrednictwem Siri Suggestions for Do Not Disturb.

 

Badacze bezpieczeństwa znajdują potencjalną lukę w trybie ograniczonego dostępu USB w urządzeniach z systemem iOS

Badacze bezpieczeństwa twierdzą, że odkryli lukę, która omija tryb ograniczonego dostępu USB, najnowszą funkcję anty-hackowania firmy Apple w iOS 12 beta i iOS 11.4.1, która została wydana w poniedziałek.

 

Apple wypuszcza oficjalny system iOS 11.4.1 z poprawionymi błędami

Firma Apple wydała dziś iOS 11.4.1, piętnastą aktualizację systemu operacyjnego iOS 11, która została wprowadzona po raz pierwszy we wrześniu 2017 roku. IOS 11.4.1 jest dostępny 5 tygodni później po wydaniu iOS 11.4, ważnej aktualizacji, która wprowadziła obsługę komunikatów iCloud i AirPlay 2.

 

Twórz własne polecenia Siri za pomocą skrótów w iOS 12

Skróty to długo wyczekiwana aplikacja, która w końcu została zaimplementowana w iOS 12 beta, która pozwala użytkownikom tworzyć zaawansowane makra zbudowane na Workflow, aplikacji do automatyzacji firmy Apple nabytej niedawno. AppleInsider sprawdza, jak działa aplikacja, jak tworzyć własne skróty i jak je wywoływać przez Siri.

 

Wskazówki Jak korzystać z Continuity Camera w macOS Mojave i iOS 12

Continuity Camera to nowa funkcja debiutująca w iOS 12 i macOS Mojave, która umożliwia użytkownikom łatwe wstawianie zdjęć i skanów do dokumentów na komputerze Mac z ich iPhone'a lub iPada. AppleInsider pokazuje, jak korzystać z funkcji przechwytywania obrazu.

 

Pracownik NSO Group rzekomo ukradł, a następnie próbował sprzedać szkodliwe oprogramowanie "Pegasus" iOS za 50 milionów dolarów

Niezadowolony pracownik NSO Group, organizacji, która tworzy narzędzia do hackowania iPhone'ów i innych urządzeń mobilnych, rzekomo ukradł niesławny kod "Pegasus" firmy i próbował sprzedać go nieautoryzowanym nabywcom za ponad 50 milionów dolarów w krypto-walucie.

 

Apple wydaje drugą publiczną wersję beta systemu iOS 12

Firma Apple ogłosiła dziś drugą publiczną wersję beta systemu iOS 12 dla publicznych testerów, dając im szansę przetestowania oprogramowania przed nadchodzącym, jesiennym wydaniem. Druga publiczna beta systemu iOS 12, która pojawiła się tydzień po pierwszej publicznej wersji beta, odpowiada trzeciej wersji beta przeznaczonej dla deweloperów.

 

Wszystko, to co nowe w iOS 12 beta 3 na iPhone i iPad

Firma Apple wprowadziła szereg zmian w najnowszej wersji beta systemu iOS 12, z których największe obejmują zaktualizowane dane map, nowe animowane naklejki działań w wiadomościach i mnóstwo poprawek.

 

Apple opublikował trzecią wersję swoich systemów beta dla deweloperów dla iOS 12, TVOS 12 oraz watchOS 5 [u]

Firma Apple wydała kolejne bety dla deweloperów dla swoich doskonałych systemów operacyjnych, dostarczając testerom nowe wersje systemu iOS 12, watchOS 5 i tvOS 12.

 

Nowe dowody, które znajdują się w systemie iOS 12 mówią, iż nadchodzący iPad firmy Apple będzie posiadał identyfikator twarzy

Steven Troughton-Smith przedstawia dziś nowe dowody za pomocą systemu iOS 12, że Apple jest bliskie wprowadzenia iPada z Face ID.

 

Apple wydał kolejne wersje beta systemów takich jak iOS 11.4.1 oraz macOS High Sierra 10.13.6 dla deweloperów jak i użytkowników publicznych.

Apple wydał piątą betę dla deweloperów oraz publicznych beta testerów takich systemów jak iOS 11.4.1 i macOS High Sierra 10.13.6, tydzień po tym, jak poprzednie wersje zostały przetestowane przed publiczną premierą, której spodziewamy się we wrześniu tego roku.

 

Wskazówki Jak przerobić Live Photos w animowane pliki GIF w iOS

Zrobiliście zdjęcie na żywo na swoim iPhonie lub iPadzie i chcecie je udostępnić na portalach społecznościowych jako GIF, potencjalnie tworząc mema w tym procesie? AppleInsider pokazuje, jak przekonwertować klip do jednego z najczęściej używanych formatów animacji, które można znaleźć w Internecie.

 

Apple odcina źródła płatności dla starszych wersji iOS, macOS i Apple TV

Od 30 czerwca osoby korzystające ze starszych wersji systemu iOS, macOS i systemu operacyjnego Apple TV nie będą mogły zmienić swoich źródeł płatności w iTunes i App Store bez aktualizacji do nowszego oprogramowania.

 

Aplikacja Amazon Alexa na systemie iOS zyskuje kontrolę za pomocą głosu

Około pięć miesięcy po tym, jak użytkownicy Androida uzyskali możliwość kontrolowania asystenta głosowego Alexa firmy Amazon za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, gigant e-commerce wprowadza identyczną funkcjonalność do systemu iOS, zamieniając iPhone'a lub iPada w poręczne urządzenie stand-by Echo.

 

Apple wydaje pierwszą publiczną wersję beta systemu iOS 12

W dniu dzisiejszym Apple wypuścił pierwszą publiczną wersję beta systemu iOS 12 dla publicznej grupy beta testerów, dając im szansę przetestowania oprogramowania przed nadchodzącym, jesiennym wydaniem. Pierwsza publiczna beta systemu iOS 12 powinna odpowiadać drugiej wersji beta dla deweloperów, która została wydana w zeszłym tygodniu.

 

iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1, macOS High Sierra 10.13.6, watchOS 4.3.2 beta dostępne dla programistów

Apple wypuścił kolejne wersje testowe swoich systemów beta na iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1 i macOS High Sierra 10.13.6, a także trzecią wersję beta dla watchOS 4.3.2, do testowania dla programistów zaledwie tydzień po ostatnim wydaniu dla bieżącej generacji systemów operacyjnych Apple.

Prosty hack omija limit wprowadzania hasła w iOS, co niewątpliwie otwiera drzwi do brutalnych ataków hakerskich

Naukowiec zajmujący się bezpieczeństwem odkrył niedawno lukę w systemie iOS firmy Apple, która pozwala każdemu posiadającemu kabel Lightning omijać limit prób wprowadzenia hasła do iPhone'a lub iPada, otwierając drzwi do ataków brutalnych hackerów.

 

Co nowego w systemie iOS 12 Beta 2

Apple w dniu dzisiejszym wypuścił drugą wersję beta iOS 12 dla programistów i zgodnie z oczekiwaniami wprowadzono poprawki i zmiany w wielu nowych funkcjach, które zostały wprowadzone w iOS 12.

 

Apple wypuszcza drugie bety dla programistów na iOS 12, tvOS 12, macOS 10.14 Mojave oraz watchOS 5

Apple wypuściło na rynek drugie wersje beta trzech systemów operacyjnych, a nowe wersje systemu iOS 12, macOS 10.14 Mojave i tvOS 12 są już dostępne do testów przed ich oczekiwanym wydaniem tej jesieni.

 

Spojrzenie na funkcje specyficzne dla iPada w iOS 12

Apple głównie reklamował zalety iOS 12 na iPhonie podczas dwugodzinnego przemówienia WWDC, ale to nie znaczy, że iPad został przeoczony. Znaleźliśmy 24 funkcje specyficzne dla iPada, o których możesz nie wiedzieć.

 

Firma Apple wypuściła w dniu dzisiejszym trzecią bete IOS 11.4.1 dla deweloperów

Firma Apple ogłosiła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.4.1 dla programistów, tydzień po uruchomieniu drugiej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu iOS 11.4 aktualizacji, która wprowadziła AirPlay 2 i wiadomości w iCloud.

Oto ponad 150 nowych funkcji i zmian w iOS 12 na iPhone

Kiedy Apple wprowadził iOS 12 podczas keynote WWDC 2018, zaprezentowali oni także liste zmian w ich ostatniej aktualizacji głównej. My wyszukaliśmy ponad 150 funkcji, aby znaleźć wszystko co nowe w iOS 12 na iPhone'a i iPada.

 

IOS 12 zawiera nową funkcję czasu ekranu ze statystykami użycia aplikacji, limitami aplikacji i wiele innych funkcji

Aktualizacja do iOS 12 wprowadza kompleksowy zestaw wbudowanych funkcji zaprojektowanych, aby pomóc Ci skupić się, ograniczyć dystrakcję, monitorować użycie urządzenia iOS i lepiej zrozumieć, jak wykorzystujesz swój czas w ciągu dnia.
Te nowe funkcje znajdują się w sekcji "Czas na ekranie" w aplikacji Ustawienia. Postanowiliśmy przyjrzeć się im bliżej dla tych, co niecierpliwie oczekują aktualizacji systemu iOS 12, czego mogą się spodziewać po nowych funkcjach monitorowania firmy Apple.

 

Nowa, przeprojektowana aplikacja Książki w systemie iOS 12

Firma Apple udostępniła dziś dogłębny wgląd w nową aplikację Książki na iPhone'a i iPada, która pojawi się w iOS 12 jeszcze w tym roku.

 

Nowa aplikacja ARKit Measure w systemie iOS 12

Measure to prosta aplikacja ARKit umożliwiająca mierzenie obiektów w rzeczywistym świecie za pomocą kamery na urządzeniu z systemem iOS.

 

Testowanie prędkości systemu iOS 11 w porównaniu z iOS 12 na iPhone 6 i iPad Mini 2

Apple postarał się o kilka genialnych ulepszeń dotyczących iOS 12 na starszych urządzeniach, takich jak niektóre aplikacje uruchamiane dwa razy szybciej, a także zwiększenie szybkości działania procesora nie tylko na starszych urządzeniach, ale także tych nowszych.

 

Testy prędkości iOS 11 kontra iOS 12 na iPhone X

Wraz z odsłonięciem iOS 12 na Apple WWDC, Craig Federighi wspomniał o skupieniu się firmy na wydajności w nadchodzącej aktualizacji systemu operacyjnego. My postanowiliśmy przetestować wersję beta dewelopera iOS 12, porównując ją z systemem iOS 11 działającym na iPhonie X, aby sprawdzić, o ile jest szybszy.

 

Apple przestaje podpisywać iOS 11.3.1 po wydaniu iOS 11.4

Podobnie jak w przypadku każdego nowego wydania iOS, Apple w czwartek przestało podpisywać starszą wersję iOS 11.3.1 po wydaniu w ubiegłym tygodniu iOS 11.4.

 

iOS 12 zwiększa bezpieczeństwo Twojego iPhone'a dzięki łatwiejszemu tworzeniu i przechowywaniu haseł

Nowa aktualizacja do iOS 12 zawiera kilka nowych funkcji związanych z hasłami, które mają ułatwić użytkownikom iPhone, iPad i Mac tworzenie silnych, bezpiecznych i unikatowych haseł dla każdego logowania. Wszystkie funkcje zostały opisane wczoraj przez firmę Apple na platformie State of the Union dla programistów.

 

Safari zyskuje wsparcie Favicon w zakładkach na iOS 12 i macOS Mojave

Apple w swoim przemówieniu WWDC w poniedziałek zapowiedział iOS 12 i macOS Mojave, oba te systemy zawierają przeglądarkę Safari w wersji 12.

 

Siri może współpracować z aplikacjami do strumieniowego przesyłania multimediów, takimi jak Spotify w iOS 12

Wydaje się, że Apple rozszerza swoje możliwości w mediach Siri, ponieważ firma buduje nową integrację "Play Media" z iOS 12, która otwiera drzwi do kompatybilności z usługami streamingowymi innych firm, takimi jak Spotify.

 

Apple wprowadza funkcję dostępności na żywo do AirPods w systemie iOS 12

Apple zamierza udostępnić funkcję dostępności na żywo, obecnie wykorzystywaną do przesyłania dźwięku na żywo z mikrofonu iPhone'a do kompatybilnych aparatów słuchowych, do bezprzewodowych słuchawek AirPods wraz z uruchomieniem systemu iOS 12 jeszcze w tym roku.

 

Jak tworzyć i używać spersonalizowanych emotikon na iPhone X w systemie iOS 12

W iOS 12 użytkownicy iPhone X będą mogli tworzyć własne dostosowane znaki Memoji bezpośrednio w aplikacji Wiadomości. Wybieraj spośród setek różnych kombinacji projektowych, aby utworzyć dowolną liczbę różnych znaków do wykorzystania w rozmowach w iMessage, a nawet w rozmowach FaceTime.

 

Apple iOS 12 zapobiega przypadkowym zrzutom ekranu na iPhone X

Mechanizm zrzutu ekranu iPhone'a X - czyli jednoczesne naciśnięcie przycisków bocznych do regulacji głośności - jest dla niektórych zbyt łatwo wyzwalany podczas włączania urządzenia, co skutkuje wieloma nieumyślnymi zrzutami ekranu dziennie. Wygląda na to, że firma rozwiązała problem wraz z wydaniem systemu iOS 12.

 

Apple Music w iOS 12 dodaje wyszukiwanie utworu według słów piosenek, a także za pomocą nowych stron wykonawców

Wraz z wydaniem tej jesieni iOS 12, jedna aktualizacja Apple Music będzie zawierać możliwość wyszukiwania utworów według ich słów, a nie tylko wyszukiwanie za pomocą wykonawcy, albumu lub tytułu.

 

Użytkownicy systemu iOS 12 muszą odblokowywać swoje iPhone'y co godzinę, aby utrzymać połączenia USB

Firma Apple udoskonaliła tryb ograniczonego dostępu USB w pierwszej wersji beta systemu iOS 12, wymagając od użytkowników odblokowania telefonu iPhone raz na godzinę, aby umożliwić przesyłanie danych przez port Lightning, próbując chronić dane użytkownika przechowywane na urządzeniach z systemem iOS przed przejęciem za pomocą odblokowania przez zatrudnionych funkcjonariuszy organów ścigania.

 

Identyfikator twarzy w systemie iOS 12 umożliwia dodanie dwóch różnych twarzy na tym samym telefonie

Face ID jest absolutną radością w użyciu od czasu jego wprowadzenia na iPhone'a X. Technologia jest szybka, bezproblemowa i, co najważniejsze, bardzo bezpieczna - stanowi znaczącą poprawę w stosunku do systemów Touch ID opartych na odciskach palców używanych na iPhone'ach 8, iPadach i MacBookach.

 

Jakie nowe funkcje oferuje nam pierwsza wersja beta iOS 12 firmy Apple?

Apple ogłosiło iOS 12 na WWDC w poniedziałek i właśnie zakończyliśmy instalację wersji beta na naszym iPhone X. Przyjrzyjmy się niektórym zmianom i funkcjom, które Apple dodał w pierwszej wersji beta.

 

iOS 12 zmienia wskazówkę dla przeprojektowanych iPodów z identyfikatorem twarzy i bez przycisku startowego w tym roku

Mówi się, że Apple pracuje nad nowym iPadem Pro, który ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku. Przyjmie on wiele elementów do projektowania z iPhone'a X, w tym Face ID i usunięcie przycisku Home, a kilka zmian, które zostały niedawno odkryte w iOS 12, wydają się potwierdzać te doniesienia.

 

Apple wydaje pierwsze wersje beta iOS 12, macOS 10.14 Mojave, watchOS 5 i tvOS 12 programistom

W dniu dzisiejszym z okazji trwającej WWDC 2018 r. Apple wydał wstępne wersje beta nadchodzących aktualizacji platform, w tym iOS 12, macOS 10.14 Mojave, watchOS 5 i tvOS 12.

 

Apple pozwala programistom przenosić aplikacje z iOS na Maca, zaczynając od własnych aplikacji w macOS Mojave

Kończąc swój keynote WWDC 2018, Apple zaproponował "podstępne spojrzenie" na tak zwany wieloletni projekt, który w końcu pozwala na te same aplikacje zarówno na iOS jak i na komputery Mac.

 

Mac App Store z obsługą iOS, Office 365, BBedit, Lightroom CC i wieloma innymi

Jak już wspominano, Mac App Store otrzymuje nowy schemat redesign oparty na systemie iOS w macOS Mojave, wraz z ponownym skupieniem się na obsłudze aplikacji. Dzięki nowemu projektowi, długoterminowe zapasy Adobe i Microsoft w końcu wprowadzają swoje aplikacje do sklepu.

Limity aplikacji w iOS 12 pozwalają użytkownikom zarządzać czasem urządzenia., a rodzice mogą zarządzać dodatkami

Wprowadzając iOS 12 w poniedziałek, Apple ujawnił zbiór narzędzi zaprojektowanych, aby lepiej określić, w jaki sposób użytkownicy używają swoich urządzeń, w tym ograniczenia aplikacji, powiadomienia i uaktualnienia do funkcji Nie przeszkadzać.

 

Apple iOS 12 wprowadza spersonalizowane "emotikony" i efekty kamery

Apple w raz z systemem iOS 12 po raz pierwszy zaoferuje użytkownikom opcję tworzenia spersonalizowanych znaków Animoji o nazwie Memoji, jest to funkcja, która będzie pojawiać się obok nowych efektów kamery wbudowanych w aplikację Wiadomości.

 

iOS 12 "podwaja" wydajność w przypadku iPhone

Apple zaprezentował system iOS 12, który ma na celu zwiększyć wydajność starszych urządzeń, rozszerzoną rzeczywistość i nie tylko na iPhone'y i iPady, jego oficjalna wersja ma się pojawić we wrześniu tego roku.

 

Zapraszamy do oglądania Apple WWDC 2018 na iOS, Mac, Apple TV lub Windows w języku polskim!

Apple będzie transmitować na żywo swój keynote WWDC 2018 w San Jose, gdzie ma ujawnić kolejne ważne aktualizacje macOS, iOS, tvOS i watchOS i prawdopodobnie pewne niespodzianki sprzętowe. Oto jak obejrzeć te wydarzenie, które będzie relacjonowane na naszym portalu w języku polskim za pomocą urządzeń Apple lub komputera z systemem Windows?

 

 

Jak korzystać z AirPlay 2 na iOS: dogłębna analiza

Dźwięk z wielu pomieszczeń może być największą cechą AirPlay 2, ale nie jest to jedyna nowa sztuczka, którą AirPlay 2 ma w zanadrzu.

 

Apple wypuszcza pierwsze bety dla programistów na iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1 i watchOS 4.3.2

Apple uruchomił swój program testów beta na kolejny cykl, dostarczając pierwsze bety dla programistów na iOS 11.4.1, watchOS 4.3.2 i tvOS 11.4.1 jeden dzień po publicznej premierze aktualnych wersji systemów operacyjnych.

 

Petycja wzywa Apple do otwarcia dostępu do pakietów SDK UI na urządzeniach z systemem iOS, aby deweloperzy mogli wdrażać cyfrowe narzędzia Wellness

Ponieważ Apple przygotowuje się do wprowadzenia iOS 12 na konferencji Worldwide Developers w poniedziałek, grupa znana pod nazwą Digital Wellness Warriors opublikowała petycję wzywającą firmę Apple do umożliwienia programistom zewnętrznym wprowadzania zmian w interfejsie iOS i ułatwianie użytkownikom korzystania z aplikacji. wdrażając cyfrowe funkcje zdrowotne, aby pomóc użytkownikom w zarządzaniu ich cyfrowym samopoczuciem.

 

Aktualizacja do nowego systemu iOS 11.4 naprawia trzy irytujące błędy

Oprócz wprowadzenia obsługi wiadomości w iCloud, AirPlay 2 i parowania stereo dla HomePod, nowa aktualizacja iOS 11.4, wydana wczoraj wieczorem, wprowadza poprawki dla kilku głośnych błędów, które od miesięcy dręczą użytkowników iOS 11.

 

Apple wypuszcza iOS 11.4 na iPhone'a i iPada z AirPlay 2, oraz wiadomości Messages w obsłudze iCloud

Przed odsłonięciem przyszłych planów Apple dla iOS na WWDC, firma udostępniła publicznie iOS 11.4, w tym wsparcie dla jego struktury ClassKit dla aplikacji edukacyjnych, obsługę AirPlay 2 i długo oczekiwanego dodawania wiadomości w iCloud.

 

Najnowszy raport na temat przejrzystości w Apple przedstawia zarys wniosków o dane rządowe od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r

Firma Apple opublikowała dziś najnowszy raport na temat przejrzystości, w którym przedstawiono dane rządowe z drugiej połowy 2017 r., Obejmujące okres od 1 lipca do 31 grudnia we formacie [PDF].

 

Steam Link pozwala grać w gry, które są przeznaczone na Maca oraz PC przez iPhone z iOS i tvOS z kilkoma drobnymi problemami

Steam Link, aplikacja na iOS i tvOS, która pozwala grać w gry Mac na innych urządzeniach, została uruchomiona we czwartek w wersji beta. Ostatnie kilka godzin spędziliśmy na testowaniu jej w różnych grach i możemy powiedzieć, czego się spodziewać.

 

Apple wydało szóstą betę IOS 11.4 dla programistów

Firma Apple ogłosiła dziś szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 11.4, trzy dni po uruchomieniu piątej wersji beta i ponad miesiąc po opublikowaniu iOS 11.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowych funkcji.

 

Nowa wersja Hulu dla iOS, która uzyska wsparcie dla HDMI, zaktualizowany przewodnik telewizyjny na żywo i inne zmiany

Hulu w środę ogłosił serię aktualizacji nadchodzących na iPhone'a i iPada w przyszłym tygodniu, takich jak obsługa HDMI i lepsza jakość telewizji na żywo.

 

Apple News vs Google News na iOS

Google News zastąpił Kiosk Google Play w systemie iOS bezpośrednio konkurując z Apple News. Obie usługi mają wyraźne zalety, ale która z nich wygrywa?

 

Apple wypuszcza piątą wersję beta dla programistów iOS 11.4, macOS 10.13.5, tvOS 11.4 i watchOS 4.3.1

Apple wydało piątą wersję beta dla programistów iOS 11.4, macOS 10.13.5, tvOS 11.4 i watchOS 4.3.1.

System beta jest dostępny do pobrania w witrynie Apple Developer Center i za pośrednictwem bezprzewodowych aktualizacji urządzeń, dla programistów zarejestrowanych w programie testowym. Zazwyczaj publiczne wersje beta są publikowane kilka godzin później.

Fender Play na iOS, Microsoft Visual Studio na Maca, Pinball Arcade, Gmail na iOS, i wiele więcej!

Nowe aplikacje i aktualizacje do istniejącego oprogramowania są cały czas publikowane w App Store i na innych platformach oprogramowania, a śledzenie ich wszystkich jest dla większości ludzi niemożliwym zadaniem. AppleInsider zebrał niektóre z najważniejszych aktualizacji oprogramowania dla systemu MacOS i iOS oraz nowych aplikacji, które pojawiły się w ostatnim tygodniu.

Valve Steam Link jest dostępny na iOS, tvOS, pozwalając grać w gry na PC i Mac na urządzeniach Apple z kontrolerami

Valve Software sprawi, że jego sklep internetowy będzie bardziej przydatny dla użytkowników mobilnych, przygotowując aplikacje Steam Link i Steam Video dla systemu iOS, umożliwiając graczom strumieniowe przesyłanie gier PC lub Mac, lub treści wideo kupionych ze sklepu, na ich iPhone'a, iPada lub Telewizor apple.

 

Google ML Kit ma na celu pomóc programistom dodać uczenie maszynowe do swoich aplikacji na iOS

Google uruchomił nowy pakiet SDK do uczenia maszynowego o nazwie ML Kit, który umożliwia programistom dodawanie funkcji opartych na uczeniu maszynowym do swoich aplikacji na Androida i iOS, dzięki nowemu systemowi Google wydało narzędzie prawie rok później od wprowadzenia przez Apple podobnej platformy Core ML.

 

Asystent Google uzyskujący wsparcie dla wielu wniosków i ciągłych rozmów, będzie w stanie nawiązać połączenia telefoniczne w przyszłości

Firma Google zorganizowała dzisiaj swoją roczną konferencję I / O przeznaczoną dla programistów, w której firma miała kilka nowych ogłoszeń do zaprezentowania związanych z AI, Asystentem Google i uczeniem maszynowym.
Firma Google ogłosiła wprowadzenie na rynek chipu uczącego nowej generacji, TPU 3.0, który napędza wiele ulepszeń sztucznej inteligencji w produktach Google przy użyciu technik uczenia maszynowego.

 

iOS 11.4 beta posiada "USB Restricted Mode" może on pokonać takie narzędzia, jak GrayKey

Wersja beta systemu iOS 11.4 zawiera nową funkcję o nazwie USB Restricted Mode, która ma na celu uniemożliwienie fizycznego dostępu do danych stronom trzecim - prawdopodobnie z myślą o organach kryminalistycznych, takich jak Grayshift i Cellebrite.

 

IPhone na rok 2018 6,5-calowy może być podobny do iPhone'a 8 Plus, iOS 12 może oferować poziomą obsługę identyfikatora twarzy

Nadchodzący 6,5-calowy iPhone OLED firmy Apple, jeden z trzech smartfonów zaplanowanych na 2018, będzie miał "taki sam rozmiar" jak iPhone 8 Plus, zgodnie z "wiarygodnym źródłem dostawców" cytowanym przez japoński blog Mac Otakara.

 

Firma Apple ogłosiła czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.4 dla programistów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple ogłosiła czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.4 dla programistów, oraz oficjalnych publicznych beta testerów, tydzień po tym, jak została uruchomiona trzecia wersja beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS 11.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowych funkcji.

Apple potwierdza problem z mikrofonem w przypadku niektórych modeli iPhone 7 i 7 Plus w systemie iOS 11.3 a także jego nowszych wersjach

Firma Apple przyznała, że ??problem z mikrofonem dotyczy ograniczonej liczby modeli iPhone 7 i iPhone 7 Plus z systemem iOS 11.3 lub nowszym.

 

Trzecia beta systemu iOS 11.4 jest już dostępna zarówno dla programistów jak i beta testerów publicznych

Firma Apple ogłosiła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 11.4, dwa tygodnie po uruchomieniu drugiej wersji beta i ponad miesiąc po wydaniu iOS 11.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowych funkcji.

 

72% pracowników w przedsiębiorstwach wybiera komputery Mac na komputery osobiste, 75% wybiera urządzenia z systemem iOS, a 25% woli urządzenia z Androidem

Wśród organizacji korporacyjnych, które pozwalają pracownikom wybrać swój ulubiony sprzęt, Apple staje się coraz bardziej popularnym wyborem, zgodnie z nowymi informacjami z badania udostępnionymi dziś rano przez platformę zarządzania IT firmy Apple Jamf.

iOS 11 jest teraz udostępniany na 76% urządzeniach z systemem iOS, a system Android 8 jest dany tylko na 4,6% urządzeń z systemem Android

System operacyjny iOS 11 jest udostępniany na 76 procentach urządzeń od 22 kwietnia, zgodnie ze statystykami Apple udostępnionymi dzisiaj na stronie wsparcia App Store dla programistów.

Google rozpoczyna wdrażanie odnowionych interfejsów Gmail na iOS i strony Web

W środę Google przedstawił serię zmian, które teraz otrzymają użytkownicy Gmaila, głównie dotyczą one strony internetowej, ale także zmiany nadejdą w przypadku niektórych aktualizacji dla właścicieli iPhone'a i iPada.

 

Apple wydaje aktualizację systemu iOS 11.3.1 z poprawką dotyczącą problemu z dotykiem ekranu innej firmy

Firma Apple wydała dziś iOS 11.3.1, trzynastą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 11. iOS 11.3.1 został wydany prawie po miesiącu, kiedy to Apple wprowadził iOS w wersji 11.3, która wprowadziła funkcję Battery Health do przechowywania informacji o stanie baterii iPhone'a, Business Chat for Messages, nowego Animoji na iPhone X oraz inne funkcje.

 

iOS 12 będzie nadal wspierać iPhone 5S, sugerują raporty programistów WebKit

Odniesienia do iOS 12, kolejnej iteracji Apple's swojego mobilnego systemu operacyjnego, pojawiły się w raportach testowych dla WebKit, z wyglądem stanowczo sugerującym, że Apple wprowadzi następną ważną wersję iOS do iPhone'a 5s jako najstarszego obsługiwanego modelu iPhone'a.

Wskazówki Jak zablokować i przefiltrować numery telefonów na iPhonie za pomocą narzędzi dostępnych w iOS

Niechciane połączenia telefoniczne są częścią codziennego życia, ale iPhone oferuje wiele sposobów, aby powstrzymać je by nie były uciążliwe. AppleInsider wyjaśnia, w jaki sposób blokować numery telefonów w systemie iOS, a także inne sposoby blokowania tych połączeń i wiadomości na urządzeniach mobilnych.

 

Przenośny router AirPort Express Wi-Fi firmy Apple został usunięty z aplikacji domowej w wersji iOS 11.4 beta

AirPort Express nie wyświetla się już w aplikacji Home dla użytkowników najnowszej wersji beta systemu iOS 11.4, co wywołuje wątpliwości, że zostanie zaktualizowany do użycia do AirPlay 2.
AirPort Express został dodany w aplikacji domowej na iOS 11.4 beta 1

Apple wydaje drugą wersję beta iOS 11.4 dla publicznych betatesterów

Firma Apple ogłosiła dziś drugą beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.4 do swojej publicznej grupy beta testerów, dwa tygodnie po wdrożeniu pierwszej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu iOS 11.3, ostatniej ważnej aktualizacji systemu operacyjnego iOS 11. Dzisiejsza publiczna wersja beta jest identyczna z wersją beta deweloperów, która została udostępniona w dniu wczorajszym.

 

Kolejna beta systemu IOS 11.4 dostępna dla programistów oraz publicznych beta testerów

Firma Apple ogłosiła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji dla systemu iOS 11.4, dwa tygodnie po wydaniu pierwszej wersji beta i trzy tygodnie po wydaniu iOS 11.3, głównej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowych funkcji.

 

Funkcje Eight Siri, które chcemy zobaczyć w iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 12 na 2018 WWDC

Siri zyskała na sile po nabyciu przez Apple i wprowadzeniu wersji beta na iPhone'a 4S. Każda iteracyjna wersja iOS wprowadziła dodatkowe funkcje i ulepszenia platformy, a dzięki WWDC, która odbędzie się w czerwcu przygotowaliśmy listę funkcji i usprawnień, które chcielibyśmy zobaczyć w iOS 12, watchOS 5, tvOS 12 i MacOS 10.14.

 

Wskazówki Jak tworzyć niestandardowe dzwonki na telefonie iPhone za pomocą GarageBand na iOS

O ile można tworzyć spersonalizowane dzwonki w wersji GarageBand w systemie Mac i eksportować je do iPhone'a, o tyle można też uzyskać dzwonek niestandardowy z poziomu iOS. Portal AppleInsider.com pokazuje, jak zamienić nagrania GarageBand w dzwonek przy użyciu iPhone'a lub iPada, bez korzystania z komputera.

 

Lista życzeń: 9 nowych funkcji CarPlay na iOS 12

Po premierze cztery lata temu, Apple CarPlay nadal zyskuje atrakcję w świecie motoryzacyjnym, ponieważ rozszerza się o funkcje w każdej głównej wersji systemu iOS. Jako częsty klient internetowej platformy informacyjno-rozrywkowej, stworzyliśmy listę życzeń i zmian, które, jak mamy nadzieję, zaprezentujemy wraz z iOS 12 na WWDC w czerwcu.

 

Apple wydaje pierwszą wersję beta systemu iOS 11.4 dla publicznych betatesterów

Firma Apple ogłosiła dzisiaj pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.4 do swojej publicznej grupy testowej beta, dzień po tym, jak rozpowszechniła wersję beta dla programistów, mniej niż tydzień po wydaniu iOS 11.3, ostatniej ważnej aktualizacji systemu operacyjnego.

 

Apple wypuszcza pierwszą wersję rozwojową IOS 11.4

Firma Apple ogłosiła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.4 dla programistów, nieco mniej niż tydzień po opublikowaniu iOS 11.3, aktualizacji, która wprowadziła szeroką gamę nowych funkcji, takich jak Battery Health, do monitorowania stanu baterii Twojego iPhone'a, Business Chat in Wiadomości, ARKit 1.5 z ulepszonymi ulepszeniami rzeczywistości, nowe Animoji na iPhone X, rejestracja zdrowia od uczestniczących dostawców usług medycznych i wiele innych.

 

Apple wypuszcza iOS 11.3 z narzędziem Battery Health Tool, ARKit 1.5, Business Chat, nowe Animoji i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś iOS 11.3, dwunastą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 11, która pojawiła się we wrześniu 2017 r. IOS 11.3 to więcej niż miesiąc od premiery iOS 11.2.6, drobnej aktualizacji, która naprawiła błąd powodujący awarie do niepoprawnego renderowania postaci w języku hindi telugu.

Apple dodaje nową sekcję "w muzyka, wideo" do Apple Music przed wersją iOS 11.3

Dziś rano Apple dodał nową sekcję Teledyski do swojej usługi strumieniowania muzyki Apple za 9,99 USD miesięcznie.

 

Apple publikuje iOS 11.3 dla nowego iPada

Firma Apple opublikowała dziś długo oczekiwaną aktualizację do iOS 11.3, ale wydaje się, że oprogramowanie jest dostępne do pobrania tylko na iPadzie szóstej generacji, który został ogłoszony wczoraj podczas wydarzenia edukacyjnego w Chicago.

 iPhone, blind system/kanał blindiPhone telegram dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 2. Prezentacja launchera Square Home
 3. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 4. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 5. WWDC 2020 - Część druga
 6. WWDC 2020 Część pierwsza
 7. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 8. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 9. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 10. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 11. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 12. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 13. Prezentacja iPhone SE 2020
 14. omówienie wybranych soundbarów
 15. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 16. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 17. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 18. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 19. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 20. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 21. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 22. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 23. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 24. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 25. Google Pixel 3A podcast mp3
 26. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 27. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 28. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 29. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 30. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 31. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 32. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 33. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 34. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 35. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 36. Podcast Radio Sure
 37. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 38. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 39. Voice Recorder HD MP3
 40. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 41. Obszerny podcast iphone x
 42. Whatsapp MP3 for Windows
 43. Prezentacja usługi netflix
 44. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 45. Kaspersky MP3
 46. GData MP3
 47. Skróty Siri iPhone MP3
 48. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 49. Podcast Radio Sure MP3
 50. Asystent Google for iOS MP3
 51. podcast automapa
 52. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 53. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl