Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Jeśli podoba się państwu nasz projekt, serdecznie zachęcamy do przekazania nam jakiejkolwiek darowizny, która pomoże nam w utrzymaniu portalu opłacając serwer a także domenę. Dziękujemy za wszelkie wpłaty.

Wyszukiwarka

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na telewizorach Vizio Smart TV

Aplikacja Apple TV jest teraz obsługiwana przez telewizory Vizio, w związku z tym użytkownicy tych telewizorów SmartCast mogą teraz oglądać programy Apple TV bez konieczności posiadania oddzielnego urządzenia do transmisji strumieniowej.

Bateria prawdopodobnie dla nowego MacBooka Air ponownie zauważona na listach certyfikatów

Plotki sugerują, że nowy MacBook Air może doczekać się debiutu raczej wcześniej niż później, ponieważ już widzieliśmy certyfikaty dla możliwej baterii „MacBook Air”, które zostały niedawno złożone w Chinach i Danii. Teraz ta sama bateria pojawiła się w Safety Korea Certification, wraz ze zdjęciem baterii, która zdecydowanie sugeruje, że jest przeznaczona do nowego modelu „MacBook Air”, zdjęcia zostały udostępnione w serwisie (91mobiles).

Apple zapowiada nowe emotikony, które pojawią się w 2020 roku, takie jak Ninja, Pińata, Bubble Tea, Dodo, Tamale i nie tylko

W dniu dzisiejszym jest tak zwany Światowy Dzień Emoji, a dla uczczenia tego wydarzenia Apple udostępniło zapowiedź nadchodzących emotikon 2020, które zostaną dodane do iPhone'ów, iPadów i komputerów Mac przy użyciu Emojipedii.

Apple wydaje listę komputerów Mac kompatybilnych z systemem MacOS Big Sur

Nadchodzący macOS Apple Big Sur będzie dostępny dla wybranych komputerów Mac wyprodukowanych od 2013 roku i później, porzucając oryginalną Retinę MacBook Pro.

iOS 14 obsługuje wszystkie te same urządzenia, co iOS 13

Apple ogłosiło w poniedziałek pierwsze bety dla programistów iOS 14 i iPadOS 14, ujawniając, które modele iPadów i iPhone'ów są kompatybilne z nadchodzącymi systemami operacyjnymi.

Jak utworzyć listę odtwarzania w Apple Music na iPhonie, iPadzie lub Macu?

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Apple Music lub potrzebujesz tylko drobnego przypomnienia, możesz utworzyć listę odtwarzania w usłudze strumieniowego przesyłania muzyki Apple i udostępnić ją znajomym na iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac.

Specyfikacja iPhone SE obejmuje baterię 1821 mAh i 3 GB pamięci RAM, zgodnie z chińską listą operatorów

Prawdopodobnie dokładne specyfikacje baterii i pamięci RAM dla nowego iPhone'a SE pojawiły się dziś rano w arkuszu danych technicznych chińskiej telekomunikacji, które zostały przekazane dalej (przez IndiaShopps).

Lista ofert pracy zawiera rekomendacje dotyczące aplikacji Apple Maps.

Firma Apple dodała ostatnio nowe zadanie Writer/Editor dla aplikacji Mapy, co wydaje się sugerować, że Apple planuje zbudować funkcję rekomendowania lokalizacji dla aplikacji Mapy, podobną jak w przypadku App Store.

Lista odtwarzania muzyki Apple "Replay 2020" jest teraz dostępna, będzie aktualizowana co tydzień za pomocą najczęściej pobieranej muzyki.

W listopadzie ubiegłego roku firma Apple uruchomiła nowe listy odtwarzania "Replay" w ramach Apple Music, pozwalając swoim subskrybentom odkryć, których utworów słuchali najczęściej każdego roku za pomocą Apple Music. W chwili ogłoszenia firma stwierdziła, że użytkownicy będą mogli śledzić swoje nawyki słuchania przez cały rok 2020, mało tego, Apple dzisiaj udostępniło listę odtwarzania "Replay 2020", którą można dodać do biblioteki Apple Music twierdzi (Federico Viticci na Twitterze).

Plotka głosi, że iOS 14 będzie dostępny na wszystkich tych samych iPhone'ach, co iOS 13

Apple prawdopodobnie ogłosi iOS 14 i iPadOS 14 podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu, a nowa plotka głosi, że kolejna ważna wersja iOS będzie obsługiwać te same modele iPhone'a co iOS 13, podczas gdy iPadOS‌ 14 skróci listę kompatybilnych urządzeń.

Apple Music zyskuje nową listę odtwarzania „Replay” z najlepszymi utworami odtwarzanymi w 2019 roku

Apple Music zostało dziś zaktualizowana o nową funkcję o nazwie Replay, która została zaprojektowana, aby umożliwić subskrybentom „Apple Music” spojrzenie na muzykę, której najczęściej słuchali w 2019 roku.

O to kolejne Pięć nowych gier dodanych do Apple Arcade, w tym „Mosaic”

Apple Arcade otrzymało kolejne cotygodniowe odświeżenie o pięć nowych gier, które są dostępne zarówno na iPhone'a, iPada, Apple TV i Mac. Usługa posiada teraz 94 gry dostępne na iOS i tvOS, a także 87 tytułów na Maca.

Apple Pay rozszerza się na dodatkowe banki w Niemczech, Austrii i Holandii

Apple Pay rozszerzył się obecnie na kolejne banki w Europie, w tym ING w Niemczech, bunq w Austrii i ABN AMRO w Holandii.

Apple wprowadza Apple News + w Wielkiej Brytanii i Australii

Apple News +, usługa subskrypcyjna magazynów Apple, została uruchomiona dla użytkowników mieszkających w Wielkiej Brytanii i Australii, ogłosiło w dniu dzisiejszym Apple.

Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz listę zmian w nowym zegarku Apple Watch Series 5

Apple w zeszły piątek wypuściło Apple Watch Series 5, najnowszą wersję zegarka Apple Watch, który zadebiutował w 2015 roku. Apple Watch Series 5 niewiele różni się od Series 4, jednak posiada on pewne znaczące zmiany.

Systemy iOS 13 i watchOS 6 są już oficjalnie dostępne do pobrania, poniżej lista zmian

Apple udostępniło dzisiaj aktualizację oprogramowania dla iPhone’a i Apple Watcha. Co nowego przynosi iOS 13 oraz watchOS 6? W tym artykule możecie się dowiedzieć, jak się przygotować do instalacji, które urządzenia są wspierane oraz poznacie pełną listę zmian i nowości.

Oto wszystkie banki Apple Pay dodane w 2018 i 2019 roku

Apple regularnie aktualizuje swoją ofertę banków i kas oszczędnościowo-kredytowych za pomocą Apple Pay. Oto wszystkie podmioty obsługujące Apple Pay dodane w latach 2018-2019 w USA i za granicą, zaktualizowane 3 września o czterech nowych wydawców w Holandii.

Apple Pay jest od dnia dzisiejszego dostępny dla klientów Danske Bank

Danske Bank, największy bank w Danii, ogłosił dziś, że oferuje od teraz dostęp do usługi Apple Pay.

Przedstawiamy pełną listę zmian w CarPlay w iOS 13

Wraz z wieloma nowymi funkcjami dla iPhone'a i iPada, iOS 13 wprowadza aktualizacje CarPlay, po raz pierwszy od lat widzimy kompletnie nowy interfejs oraz użyteczne nowe funkcje.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 beta 7

Firma Apple wydała dzisiaj siódmą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów i udoskonalając funkcje iOS 13 i iPadOS wprowadzone w poprzednich wersjach beta.

Co nowego w iOS 13 Beta 6: Przełączanie centrum sterowania trybu ciemnego, zmiany folderów i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś szóstą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i udoskonalając różne funkcje iOS 13 i iPadOS.

O to, co nowego w iOS 13 oferuje nam przeglądarka Safari

Safari jest jedną z najważniejszych aplikacji na iPhonie i iPadzie, umożliwiając użytkownikom iOS dostęp do Internetu na swoich urządzeniach. Safari jest jedną z aplikacji, które są rutynowo aktualizowane po wydaniu nowych wersji iOS, no i iOS 13 nie jest wyjątkiem.

O to lista zmian w iOS 13 beta 4

Apple w dniu wczorajszym opublikowało czwartą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając poprawki błędów, dodając i ulepszając poszczególne funkcje systemu iOS 13.

Apple Pay jest od dzisiaj dostępny w kolejnych trzynastu krajach

Apple Pay oficjalnie pojawił się w 13 dodatkowych krajach, w tym w Grecji, Portugalii, Rumunii i na Słowacji, dzięki czemu system płatności mobilnych firmy Apple trafia do milionów użytkowników w całej Europie.

Słuchawki Powerbeats Pro będą dostępne dopiero od lipca w wielu krajach

Beats należący do Apple opóźnił wprowadzenie całkowicie bezprzewodowych słuchawek Powerbeats Pro w wybranych krajach europejskich i azjatyckich.

Oto wszystkie największe zmiany w Apple Watch z watchOS 6

Apple ogłosiło nową wersję watchOS, która zawiera garść nowych twarzy i nowe funkcje zegarka. Zobaczmy więc, czym są te nowe funkcje, zobaczmy też, co watchOS 6 ma nam do zaoferowania.

Przedstawiamy listę urządzeń Apple, które obsługują iOS 13 i iPadOS

Apple opublikowało w dniu dzisiejszym pierwsze bety deweloperskie iOS 13 oraz iPadOS wkrótce po ich ogłoszeniu na WWDC 2019, ujawniając, które modele iPada i iPhone'a są kompatybilne z nadchodzącymi systemami operacyjnymi.

Apple ujawnia, które komputery Mac będą obsługiwać macOS Catalina

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z nadchodzących innowacji Apple MacOS Catalina, będą musieli mieć komputer stacjonarny Mac lub MacBook Pro z 2012 r. Lub nowszy, ewentualnie MacBooka od 2015 r.

Apple Pay od dnia dzisiejszego jest też dostępne na Węgrzech i w Luksemburgu

Apple Pay oficjalnie rozpoczęło dziś działalność na Węgrzech i w Luksemburgu, umożliwiając posiadaczom kart bankowych korzystanie z systemu płatności mobilnych firmy Apple dla iPhone'a, iPada, Maca i Apple Watch, wszędzie tam, gdziekolwiek zobaczą czytnik zbliżeniowy.

Apple Pay od dnia dzisiejszego dostępny jest również w Austrii

Apple Pay oficjalnie wystartował dziś rano w Austrii. System płatności mobilnych firmy Apple jest obecnie obsługiwany przez największy w kraju bank Erste Bank und Sparkasse, a także niemiecki bank mobilny N26, dzięki czemu klienci od teraz bez problemu mogą dodawać karty bankowe do swojego portfela cyfrowego.

O to lista telewizorów, które obsługują lub będą obsługiwać technologię AirPlay 2

Kilka dni temu Apple ogłosił, że wkrótce pojawią się czołowi producenci telewizorów Smart TV z technologią AirPlay 2, a od tego czasu widzimy serię ogłoszeń od Samsunga, LG, Sony i Vizio podczas trwającego CES 2019.

Lista skrótów emoji w Unicode 12 obejmuje 55 zestawów kombinacji płci i karnacji dla par trzymających się za ręce

W czwartek konsorcjum Unicode - którego Apple jest częścią - ogłosiło 179 kandydatów, którzy znajdują się na liście finalistów emoji w Unicode 12, która powinna dotrzeć do iPhone'ów i innych urządzeń mobilnych w pierwszym kwartale 2019 roku.

 

Wywiad ze specjalistami Apple pod nazwą Live HomePod odbędzie się 25 lipca

Masz pytanie dotyczące HomePod?
Firma Apple ogłosiła, że ??w środę 25 lipca będzie gospodarzem wydarzenia na żywo HomePod w swoich Community Supportach, dając klientom możliwość zadawania pytań przedstawicielom wsparcia Apple na temat na przykład współpracy głośnika z Siri.

Lista życzeń: HomePod potrzebuje oficjalnie regulowanego EQ i znacznie lepszego Siri na czas WWDC

Po spędzeniu kilku miesięcy z domowym głośnikiem Apple, wykonanie sprzętu pozostaje fantastyczne, ale słabości oprogramowania w HomePod stają się coraz bardziej widoczne. Rozbieżność między tymi dwoma sprawiła, że ??zastanawialiśmy się, jak chcielibyśmy, aby HomePod poprawił się w przyszłości.

 

Lista życzeń: 14 nowych funkcji HomeKit, które chcemy zobaczyć od Apple

W porównaniu do tego, co było zaledwie kilka lat temu, HomeKit ogromnie się rozwija. Liczba obsługiwanych akcesoriów rośnie w postępie geometrycznym, aplikacje innych firm są coraz potężniejsze, a Apple nadal dodaje nowe funkcje. Teraz, gdy zbliża się WWDC, chcieliśmy zastanowić się, w jaki sposób można ulepszyć HomeKit.

 

Lista życzeń: 9 nowych funkcji CarPlay na iOS 12

Po premierze cztery lata temu, Apple CarPlay nadal zyskuje atrakcję w świecie motoryzacyjnym, ponieważ rozszerza się o funkcje w każdej głównej wersji systemu iOS. Jako częsty klient internetowej platformy informacyjno-rozrywkowej, stworzyliśmy listę życzeń i zmian, które, jak mamy nadzieję, zaprezentujemy wraz z iOS 12 na WWDC w czerwcu.

 

Apple ogranicza zmiany w tekstach i adresach URL "Co Nowego" na listach App Store

Od kwietnia programiści iPhone i iPad nie będą już mogli wprowadzać zmian w tekście "Co nowego w nowej wersji" na listach aplikacji w App Store, a nawet w ich obsłudze i marketingowych adresach URL.iPhone, blind system/kanał blindiPhone telegram dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 2. Prezentacja launchera Square Home
 3. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 4. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 5. WWDC 2020 - Część druga
 6. WWDC 2020 Część pierwsza
 7. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 8. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 9. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 10. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 11. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 12. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 13. Prezentacja iPhone SE 2020
 14. omówienie wybranych soundbarów
 15. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 16. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 17. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 18. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 19. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 20. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 21. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 22. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 23. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 24. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 25. Google Pixel 3A podcast mp3
 26. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 27. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 28. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 29. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 30. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 31. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 32. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 33. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 34. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 35. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 36. Podcast Radio Sure
 37. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 38. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 39. Voice Recorder HD MP3
 40. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 41. Obszerny podcast iphone x
 42. Whatsapp MP3 for Windows
 43. Prezentacja usługi netflix
 44. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 45. Kaspersky MP3
 46. GData MP3
 47. Skróty Siri iPhone MP3
 48. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 49. Podcast Radio Sure MP3
 50. Asystent Google for iOS MP3
 51. podcast automapa
 52. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 53. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl