Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Jeśli podoba się państwu nasz projekt, serdecznie zachęcamy do przekazania nam jakiejkolwiek darowizny, która pomoże nam w utrzymaniu portalu opłacając serwer a także domenę. Dziękujemy za wszelkie wpłaty.

Wyszukiwarka

iOS 14.2 Beta dodaje nową funkcję Shazam Music Recognition do centrum sterowania

Firma Apple udostępniła wczoraj w nocy dla programistów pierwszą wersję beta systemu iOS 14.2 do celów testowych, a nowa aktualizacja wprowadza kontrolę rozpoznawania muzyki w Centrum sterowania.

Apple wypuszcza oficjalne wersje iOS 14 i iPadOS 14 z przeprojektowanym ekranem głównym, biblioteką aplikacji, kompaktowym interfejsem użytkownika, aplikacją do tłumaczenia, obsługą Scribble,

Apple wydało iOS 14 i iPadOS 14, najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego przeznaczone dla iPhone'a i iPada. Podobnie jak w przypadku wszystkich aktualizacji oprogramowania Apple, iOS 14 i iPadOS 14 można pobrać bezpłatnie. iOS 14 jest dostępny na iPhonie 6s i nowszych, a iPadOS 14 na iPadzie Air 2 i nowszych.

Poniżej przedstawiamy wszystko to, Co nowego znajduje się w iOS 14 Beta 7: Dark Mode Rainbow Wallpapers, a także poprawki w bibliotece aplikacji

Firma Apple udostępniła dziś siódme wersje beta systemów iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, aktualizując i udoskonalając funkcje zawarte w oprogramowaniu.

Nowa funkcja Twittera wyświetla retweety z komentarzami, teraz nazywane „Cytuj Tweety”

Twitter poinformował w poniedziałek, że od teraz rozpoznaje retweety z komentarzami dołączonymi jako „Cytuj tweety”, tak więc dodatek ten umożliwi użytkownikom łatwiejsze znajdowanie i przeglądanie wiadomości na ich osi czasu.

Poniżej przedstawiam ukryte funkcje systemu iOS 14, o których musisz wiedzieć

W iOS 14 znajduje się setki nowych funkcji, z których wiele jest od razu oczywistych, takich jak na przykład nowe widżety na ekranie głównym, biblioteka aplikacji, przypięte rozmowy i wzmianki w Wiadomościach, kompaktowy interfejs użytkownika dla Siri i połączeń telefonicznych i nie tylko, ale jest też mnóstwo innych funkcji, które są mniej oczywiste.

Wszystko to, co nowego znajduje się w iOS 14 Beta 6: ustawienia dźwięku przestrzennego, ekran powitalny dla map i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś szóstą wersję beta systemu iOS 14 i iPadOS 14 deweloperom w celach testowych, aktualizując i udoskonalając niektóre funkcje zawarte w oprogramowaniu.

Funkcje prywatności w iOS 14: przybliżona lokalizacja, ostrzeżenia o dostępie do schowka, ograniczony dostęp do zdjęć i wiele więcej

Z każdą iteracją iOS Apple dodaje nowe funkcje prywatności, aby lepiej chronić użytkowników iPhone'a i iPada, no i zgodnie z tradycją iOS 14 nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Tegoroczną aktualizację warto będzie zainstalować chociażby ze względu na samą ochronę prywatności, która obejmuje raporty prywatności w Safari, wskaźniki nagrywania, opcję udostępniania przybliżonej lokalizacji aplikacjom zamiast dokładnych lokalizacji i nie tylko.

Jakie nowości przynosi iOS 14 Beta 5: większy widżet Apple News, koło z budzikiem, ukryte zmiany w albumie ze zdjęciami i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś dla deweloperów piątą wersję beta systemów iOS 14 i iPadOS 14 do celów testowych, aktualizując i udoskonalając niektóre z nowych funkcji

Przedstawiamy kolejne nowe funkcje w iOS 14 a także w watchOS 7: tryb uśpienia, wyciszenie, śledzenie snu i inne

Apple w iOS 14 i watchOS 7 wprowadziło nową funkcję śledzenia snu, która ma pomóc Ci monitorować ilość snu każdej nocy za pomocą Apple Watch i poprawić nawyki dotyczące snu dzięki przypomnieniom o porze snu oraz procesowi wyciszania.

Podsumowanie nowości w przeglądarce Safari w iOS 14: raport o prywatności, wbudowane tłumaczenie, ostrzeżenia o naruszeniu hasła i nie tylko

Apple wprowadza ulepszenia dla prawie wszystkich wbudowanych aplikacji z każdą nową iteracją iOS, a iOS 14 nie jest wyjątkiem. W przypadku Safari firma Apple dodała kilka przydatnych nowych funkcji, takich jak wbudowane tłumaczenie i raport dotyczący prywatności, który zawiera zestawienie wszystkich elementów śledzących, które blokuje Safari.

Przedstawiamy wszystko to, co nowego znajduje się w mapach iOS 14: wskazówki dla rowerzystów, przewodniki, precyzja lokalizacji i nie tylko

Apple często dodaje nowe funkcje do swoich wbudowanych aplikacji wraz z każdą aktualizacją iOS, no i iOS 14 nie jest wyjątkiem. Wiele aplikacji zawiera kilka ważnych nowych funkcji, w tym Apple Maps, które uzyskują wskazówki rowerowe, odpowiednie trasy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, przewodniki i nie tylko.

Przedstawiamy nowe funkcje znajdujące się w systemie iPadOS 14, które musisz znać

Aktualizacja Apple iPadOS 14 zawiera wiele tych samych funkcji, które można znaleźć także w iOS 14 (bez niektórych zmian dotyczących ekranu głównego), ale jest też kilka nowych godnych uwagi funkcji przeznaczonych tylko dla iPada.

Nowe funkcje w słuchawkach AirPods w iOS 14: dźwięk przestrzenny, lepsze automatyczne przełączanie urządzeń, powiadomienia o baterii i nie tylko

Apple zaprezentowało iOS 14 z kilkoma nowymi funkcjami, które poprawiają współpracę AirPods i AirPods Pro z iPhone'ami i iPadami, dodając między innymi dźwięk przestrzenny, szybsze przełączanie się między urządzeniami, powiadomienia o baterii dla tych, którzy potrzebują różnego rodzaju udogodnień z dźwiękami i częstotliwościami.

O to wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 3: Nowa ikona muzyki, widżet zegara i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta dla programistów iOS i iPadOS 14 do celów testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje i zmiany projektowe, które pojawią się w oficjalnej wrześniowej aktualizacji.

Apple przygotowuje łańcuch dostaw soczewek peryskopowych do iPhone'a na 2022 rok, informuje Kuo

Według analityka TF Securities Ming-Chi Kuo, prace nad soczewką „peryskopową” firmy Apple są na dobrej drodze do 2022 r., no i oczywiście ten nowy dostawca ma realizować zamówienia na soczewki i odpowiadające im części silnika cewki drgającej.

Przyszły ołówek Apple Pencil może posiadać czujnik do próbkowania kolorów z prawdziwego świata

Apple bada nową technologię dla ołówka Apple Pencil, która może pozwolić urządzeniu na próbkowanie kolorów ze świata rzeczywistego do wykorzystania w grafice cyfrowej, rysunkach, edycjach i nie tylko, zgodnie z wnioskiem patentowym Apple opublikowanym w tym tygodniu przez Biuro Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych.

Kompaktowy interfejs iOS 14: Rozmowy telefoniczne, FaceTime, Siri i wiele więcej

iOS 14 wprowadza kilka kompaktowych elementów interfejsu użytkownika, o które użytkownicy iPhone'a proszą od lat, takich jak zminimalizowany wyskakujący telefon, który nie zajmuje całego ekranu oraz mniejsze okno Siri, które już nie dominuje przejmując pełną kontrolę nad wyświetlaczem.

OWC wprowadza na rynek Thunderbolt 3 Mini Dock z portem Gigabit Ethernet

Mała stacja dokująca Thunderbolt 3, zaprojektowana do noszenia ze sobą, umożliwia użytkownikom MacBooka Pro podłączanie wielu wyświetlaczy i urządzeń w podróży.

O to najistotniejsze zmiany w tvOS 14: obraz w obrazie, 4K w YouTube, HomeKit i więcej

Apple w trakcie WWDC wprowadziło nową wersję tvOS, oprogramowanie zaprojektowane do pracy z modelami Apple TV czwartej i piątej generacji. Aktualizacje tvOS mają często mniejszą skalę niż aktualizacje iOS, watchOS i macOS, ale tvOS 14 ma kilka przydatnych nowych funkcji.

Apple wypuściło też Pierwszą wersję beta tvOS 14 dla publicznej grupy testerów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji oprogramowania tvOS 14 dla swojej publicznej grupy testerów, umożliwiając programistom wypróbowanie oprogramowania przed jego debiutem jesienią.

Wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 2: Nowa ikona kalendarza, widget plików i nie tylko

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta systemu iOS 14 dla programistów w celach testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje, które pojawiły się w tym systemie. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie zmiany, które znaleźliśmy w drugiej wersji beta.

Apple wydaje drugą wersję beta dla programistów takie systemy jak iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła kolejne wersje beta dla deweloperów, wprowadzając nowe wersje systemu operacyjnego iOS, wraz z nowymi wersjami iPadOS 14, macOS Big Sur, tvOS 14 i watchOS 7.

Wizualne porównanie systemów macOS Catalina i Big Sur beta przedstawia bliższe spojrzenie na przeprojektowanie interfejsu użytkownika Apple dla komputerów Mac

macOS 11 Big Sur to kolejna ważna wersja systemu operacyjnego Apple dla komputerów Mac, a po jego zapowiedzi w trakcie WWDC, jedna z największych dyskusji dotyczyła całkowicie nowego projektu interfejsu użytkownika.

iOS 14: o to wszystkie nowe funkcje w aplikacji wiadomości

Wiadomości, jedna z kwintesencji aplikacji na iPhone'a, iPada i Maca, są głównym domem dla iMessages, wyjątkowego protokołu Apple do przesyłania wiadomości między urządzeniami wskazanego przez te dobrze znane niebieskie bąbelki czatu.

iOS 14 Umożliwia dodawanie podpisów do zdjęć

Najnowszy system Apple'a iOS 14 dodaje kilka nowych funkcji do aplikacji Zdjęcia, w tym opcję dodawania podpisów do zdjęć bezpośrednio z iPhone'a, czego od dłuższego czasu oczekiwali użytkownicy jeśli chodzi o „Zdjęcia”.

Safari wkrótce będzie obsługiwać rozszerzenia internetowe z innych przeglądarek

W macOS Big Sur Safari będzie obsługiwać więcej rodzajów rozszerzeń internetowych, no i co ważne Apple ułatwi także przenoszenie istniejących rozszerzeń z innych przeglądarek.

O to praktyczny test nowej funkcji Scribble w iPadOS 14

Nadchodząca aktualizacja Apple iPadOS 14 posiada wiele takich samych funkcji, które są dostępne w iOS 14, ale istnieje kilka funkcji zaprojektowanych specjalnie dla większego wyświetlacza i Apple Pencil, takich jak na przykład Scribble.

Mac Silicon Apple z nowym interfejsem rozruchu i odzyskiwania oraz nowym trybem udostępniania komputerów Mac zastępującym tryb dysku docelowego

Apple Silicon Mac wprowadzi nowy system dostępu do opcji odzyskiwania i bezpieczeństwa macOS podczas uruchamiania, informuje Apple podczas środowej sesji WWDC.

Apple aktualizuje Symbole SF za pomocą 750 nowych ikon i innych funkcji

Podczas WWDC 2020 firma Apple wydała nową wersję swoich symboli SF z ponad 750 nowymi ikonami dla projektantów i programistów aplikacji.

Apple dokonuje akceptacji IDFA dla poszczególnych aplikacji w iOS 14

Apple rozszerza ochronę prywatności w iOS 14, wprowadzając poprawki w obsłudze IDFA, które znacznie utrudniają reklamodawcom śledzenie użytkowników.

Nowy iOS 14 z widżetami na ekranie głównym, biblioteką aplikacji, subtelnymi alertami połączeń i nie tylko

W poniedziałek firma Apple zaprezentowała iOS 14, najnowszą wersję systemu operacyjnego zaprojektowanego dla iPhone'a, pomyśleliśmy więc, że w tym artykule warto podsumować jego wszystkie nowości dla czytelników naszego portalu blindiphone.pl

iOS 14 powiadamia użytkowników, gdy aplikacja lub widżet uzyskuje dostęp do twojego schowka

Na początku tego roku programiści Talal Haj Bakry i Tommy Mysk ujawnili, że wiele aplikacji dostępnych na iPhone'a i iPada dyskretnie uzyskuje dostęp do schowka, w którym tymczasowo zapisywany jest tekst skopiowany i wklejony. Biorąc pod uwagę, że użytkownicy mogą kopiować do schowka poufne informacje, takie jak hasła, może to stanowić zagrożenie dla prywatności i bezpieczeństwa.

iOS 14 może powiadamiać użytkowników o dźwiękach takich jak alarmy przeciwpożarowe oraz o dźwiękach dzwonków do drzwi

Zgodnie z informacjami od Federico Viticci, Apple dodało użyteczną funkcję ułatwień dostępu do systemu iOS 14 o nazwie Rozpoznawanie dźwięku, która może powiadamiać użytkowników o ważnych dźwiękach, takich jak alarmy przeciwpożarowe i dzwonki do drzwi. Jest to szczególnie pomocne dla osób niedosłyszących.

macOS Big Sur przywraca dźwięk uruchamiania systemu

macOS Big Sur, najnowsza wersja systemu operacyjnego Apple zaprojektowanego dla komputerów Mac, przywraca klasyczny dzwonek startowy, który został wyeliminowany z oferty MacBook w 2016 roku.

Apple pozwoli Ci przypisać własne domyślne aplikacje do obsługi poczty e-mail i przeglądarki w iOS 14

Nowość w iOS 14, Apple wreszcie pozwoli użytkownikom ustawić nowe domyślne aplikacje do obsługi poczty e-mail, a także surfowania w Internecie, stopniowo otwierając platformę na większą personalizację i kontrolę innych firm.

Apple prezentuje TVOS 14 wraz z HomeKit, Wideo w obrazie oraz lepszą obsługą wielu użytkowników

Apple zaprezentowało tvOS 14 w trakcie WWDC, z nowymi funkcjami dotyczącymi HomeKit, przeglądania treści i aktualizacji dla wielu użytkowników.

Apple MacOS 10.16 Big Sur posiada przeprojektowany Finder, a także Dock

MacOS 10.16 Big Sur firmy Apple zostanie wydany nie co później., ale Apple już dzisiaj ujawniło, że wprowadzi odświeżony projekt do wszystkich swoich aplikacji i Findera, a także doda Centrum sterowania w stylu iOS.

O to kilka informacji udostępnionych dzisiaj dla deweloperów dotyczących WWDC 2020

Firma Apple udostępniła dziś szczegóły harmonogramu nadchodzącego wydarzenia WWDC 2020, które po raz pierwszy odbędzie się w wirtualnej rzeczywistości. Chociaż wydarzenie to będzie wirtualne, Apple twierdzi, że tegoroczna impreza będzie „największym jak dotąd WWDC”, ponieważ wszyscy programiści mogą wziąć w nim udział za darmo.

Nowa funkcja zaimplementowana w iOS 13.5 beta automatycznie wysyła informacje medyczne do służb ratunkowych

Najnowsza wersja Apple iOS 13.5 beta zawiera nową funkcję w aplikacji zdrowie, która pozwala użytkownikom iPhone'a i Apple Watch automatycznie wysyłać informacje medyczne do osób udzielających pierwszej pomocy.

Wszystko co nowe w iOS 13.5 beta 3 - zmiany identyfikatora twarzy i powiadomienie o ekspozycji

Najnowsza wersja iOS 13.5 dodaje nowe funkcje i ustawienia, które mają pomóc w walce z COVID-19. My postanowiliśmy się zagłębić się w najnowszą aktualizację, aby zobaczyć, jakie zmiany zostaną wprowadzone w zbliżającej się oficjalnej aktualizacji.

Zdjęcia i wyciek kodu ujawniają zmiany tapet i widżetów w iOS 14

Opcje tapet Apple mogą oferować domyślne obrazy w kolekcjach w iOS 14 wraz z nowymi dynamicznymi tapetami, z kolei wyciek kodu sugeruje, że Apple może pracować nad nowymi widżetami dla samego ekranu głównego.

Wyciek z iOS 14 ujawnia kontroler Apple AR lub VR oraz oprogramowanie testujące

Według danych zebranych z przedpremierowej wersji systemu iOS 14, Apple wydaje się używać sprzętu podobnego do HTC Vive do testowania dawno już zapowiadanych okularów rzeczywistości rozszerzonej lub zestawu słuchawkowego rzeczywistości wirtualnej.

2020 MacBook Air w porównaniu do MacBook Air 2019

Nowy MacBook Air 2020 poprawia większość rzeczy w porównaniu do MacBooka Air z końca 2019 roku, posiada ulepszone elementy takie jak lepszy procesor, oferuje więcej pamięci ram i najważniejsze, nową klawiaturę Magic Keyboard - w niższej cenie.

Aktualizacje CarPlay i Apple Maps zostały wykryte w przeciekającym kodzie iOS 14

Najnowszy kod pobrany z wycieku iOS 14 pokazuje możliwość ustawienia tapet CarPlay i zobaczenia więcej ulepszonych szczegółów biznesowych podczas korzystania z Apple Maps.

Rozszerzona obsługa kursora myszy została znaleziona w iPadOS 14 wraz z nowymi inteligentnymi klawiaturami z trackpadami

Apple w iPadOS 13 wprowadziło obsługę zewnętrznych myszy jako funkcję ułatwień dostępu, a w „iPadOS” 14 Apple ustawia rozszerzenie obsługi kursora, aby korzystanie z myszy lub gładzika w „iPadOS” było podobne do używania myszy lub gładzika na komputerze Mac.

Apple opracowuje funkcję Over-the-Air Recovery dla systemu iOS, która pojawiła się w kodzie w systemie iOS 13.4 beta

Kod w wersji beta iOS 13.4 wydanej w dniu dzisiejszym sugeruje, że Apple opracowuje funkcję odzyskiwania bezprzewodowego zaprojektowaną dla iPhone'a i iPada.

Apple Maps rozszerza funkcję 3D Street View o Boston, Filadelfię i Waszyngton

Jak zauważono na forach MacRumors, nowa funkcja Look Around w Apple Maps niedawno została uruchomiona w trzech kolejnych miastach w Stanach Zjednoczonych, w tym w Bostonie, Filadelfii i Waszyngtonie.

Wszystko co nowe w iOS i iPadOS 13.4 Beta 2: Nowe ustawienia aplikacji TV, zaktualizowany pasek narzędzi poczty i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, wprowadzając dodatkowe zmiany i poprawki w systemie operacyjnym, które są warte odnotowania.

Firma Apple wydała w dniu dzisiejszym pierwszą publiczną betę systemu iOS/ iPadOS 13.4

Firma Apple wydała dziś pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 13.4 dla publicznych beta testerów, wprowadzając całkiem nowe przydatne funkcje, poprawki projektowe i zmiany, o których warto wiedzieć.

Przedstawiamy wszystko co nowe w iOS i iPadOS 13.4: Udostępnianie folderów iCloud, Zaktualizowany pasek narzędzi poczty, Nowe Memoji

Firma Apple wydała dziś pierwsze wersje beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, wprowadzając całkiem nowe przydatne funkcje, poprawki projektowe i zmiany, o których warto wiedzieć.

Najnowsza wersja iOS 13.3.1 Beta zawiera przełącznik do wyłączania układu Ultra Wideband U1

Druga wersja beta iOS 13.3.1, wydana w tym tygodniu, zawiera przełącznik wyłączania mikroukładu Ultra Wideband w urządzeniu.

Raporty wstępne Sugerują, że iOS 13.3 rozwiązuje problemy z wielozadaniowością

Firma Apple wydała dziś pierwszą wersję beta iOS 13.3 dla programistów, a na podstawie wczesnych raportów od tych, którzy pobrali nową aktualizację wynika, że naprawia ona frustrujący błąd wielozadaniowości, który wpływa na wielu użytkowników iOS 13.2.

Apple wypuszcza watchOS 6.1 z obsługą AirPods Pro oraz modeli Apple Watch z serii 1 i 2

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 6.1, pierwszą poważną aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, która została zaprojektowana do pracy z nowoczesnymi modelami Apple Watch. System watchOS 6.1 pojawia się ponad miesiąc po premierze systemu watchOS 6.

Apple wydaje aktualizację macOS Catalina 10.15.1 z nową obsługą Emoji i AirPods Pro

Firma Apple wydała dzisiaj macOS Catalina 10.15.1, pierwszą aktualizację systemu operacyjnego „macOS Catalina”, która została wydana w październiku.

Praktyczne porównanie stylowego MacBooka Air z nowością od Google pod nazwą - Pixelbook Go

Google na początku tego miesiąca zaprezentowało Pixelbook Go, nowy Chromebook premium podobny do MacBooka Air lub MacBook Pro, różnica jednak jest taka, iż posiada on system Chrome OS na pokładzie.

Wszystko co nowe w iOS 13.2 Beta 2: Możliwość usunięcia aplikacji z ekranu głównego, nowe emoji, zmiany w prywatności Siri i wiele innych funkcji

Pierwsza wersja beta iOS 13.2 przyniosła garść zmian, takich jak obsługa Deep Fusion, ogłaszanie wiadomości z opcjami przekazywania przez Siri oraz do HomePod, jednak iOS 13.2 beta 2 wprowadza jeszcze bardziej znaczące zmiany.

O to najciekawsze funkcje nowego flagowego smartfona Samsung Galaxy Note 10+

Samsung wypuścił niedawno swoje najnowsze flagowe smartfony, Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+, które będą dwoma głównymi konkurentami Apple'a dla nadchodzących iPhone'ów 2019.

Przedstawiamy, co nowego daje nam ósma beta iOS 13

Firma Apple dodała nowe funkcje do większości swoich wbudowanych aplikacji, w tym Zdrowie i Aktywność, które zmieniły się znacząco lub posiadają ważne nowe elementy warte odnotowania.

Przedstawiamy pełną listę zmian w CarPlay w iOS 13

Wraz z wieloma nowymi funkcjami dla iPhone'a i iPada, iOS 13 wprowadza aktualizacje CarPlay, po raz pierwszy od lat widzimy kompletnie nowy interfejs oraz użyteczne nowe funkcje.

O to podsumowanie nowych funkcji w aplikacji przypomnienia w iOS 13

Aplikacja Przypomnienia nigdy nie była jedną z najpopularniejszych wbudowanych aplikacji, głównie ze względu na jej ograniczoną funkcjonalność w porównaniu z innymi aplikacjami do przypominania i czynności do wykonania dostępnymi w App Store.

Co nowego w iOS 13 Beta 6: Przełączanie centrum sterowania trybu ciemnego, zmiany folderów i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś szóstą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i udoskonalając różne funkcje iOS 13 i iPadOS.

O to wszystkie nowości w iOS 13 Beta 5: Opcje ekranu głównego iPada, nowe poziomy głośności, zaktualizowany arkusz akcji i wiele więcej

Firma Apple opublikowała piątą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i ulepszając różne funkcje systemu iOS 13 i iPadOS.

O to, co nowego w iOS 13 oferuje nam przeglądarka Safari

Safari jest jedną z najważniejszych aplikacji na iPhonie i iPadzie, umożliwiając użytkownikom iOS dostęp do Internetu na swoich urządzeniach. Safari jest jedną z aplikacji, które są rutynowo aktualizowane po wydaniu nowych wersji iOS, no i iOS 13 nie jest wyjątkiem.

O to lista zmian w iOS 13 beta 4

Apple w dniu wczorajszym opublikowało czwartą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając poprawki błędów, dodając i ulepszając poszczególne funkcje systemu iOS 13.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 Beta 2: łączność z serwerami SMB, zmiany list kontrolnych notatek, nowe naklejki Animoji i wiele więcej

W dniu wczorajszym Apple wydało drugą wersję beta dla deweloperów iOS 13, jest to wersja, której celem jest wyszukiwanie błędów, naprawa odkrytych nowych błędów oraz dodawanie i udoskonalanie nowych funkcji jakie pojawiły się wraz z iOS 13.

Apple wypuszcza iOS 12.2 z usługą Apple News Service, nową obsługą Animoji, HomeKit oraz AirPlay 2 dla telewizorów, wszelkimi zmianami w Safari i innymi nowymi opcjami

Firma Apple wydała dziś iOS 12.2, drugą dużą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została wprowadzona we wrześniu 2018 r. IOS 12.2 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu iOS 12.1.4, ostatniej aktualizacji systemu iOS 12 oraz tuż po dzisiejszym wydarzeniu, podczas którego zaprezentowano nowe usługi subskrypcyjne.

Wszystko, co nowe w iOS 12.2 beta 3

Apple w dniu dzisiejszym wydał trzecią wersję beta iOS 12.2 dla deweloperów i, podobnie jak w większości wczesnych wersji beta, nowe oprogramowanie wprowadza udoskonalenia i zmiany interfejsu użytkownika dla różnych funkcji.

Przedstawiamy wszystkie nowości wprowadzone w IOS 12.2 beta 1: Obsługa HomeKit TV, przeprojektowany pilot, aktualizacja Safari i wiele więcej

Firma Apple opublikowała dziś pierwszą wersję beta iOS 12.2 dla programistów i choć nie przynosi ona tak wielu nowych zmian, jak moglibyśmy oczekiwać w aktualizacji 12.x, wciąż pozostaje kilka drobnych usprawnień, o których warto pamiętać.

Apple wydaje kolejną betę systemu macOS 10.14 Mojave dla programistów | ten news prezentuje wszelkie nowości tej wersji systemu

Firma Apple ogłosiła piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji MacOS Mojave dla programistów do testów, dwa tygodnie po wydaniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wprowadzeniu oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

Apple wypuszcza piątą wersję beta iOS 12 dla programistów | news przedstawia zmiany oraz nowości w systemie operacyjnym

Firma Apple wydała piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wdrożeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 iPhone, blind system/kanał blindiPhone telegram dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 2. Prezentacja launchera Square Home
 3. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 4. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 5. WWDC 2020 - Część druga
 6. WWDC 2020 Część pierwsza
 7. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 8. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 9. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 10. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 11. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 12. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 13. Prezentacja iPhone SE 2020
 14. omówienie wybranych soundbarów
 15. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 16. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 17. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 18. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 19. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 20. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 21. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 22. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 23. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 24. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 25. Google Pixel 3A podcast mp3
 26. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 27. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 28. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 29. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 30. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 31. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 32. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 33. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 34. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 35. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 36. Podcast Radio Sure
 37. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 38. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 39. Voice Recorder HD MP3
 40. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 41. Obszerny podcast iphone x
 42. Whatsapp MP3 for Windows
 43. Prezentacja usługi netflix
 44. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 45. Kaspersky MP3
 46. GData MP3
 47. Skróty Siri iPhone MP3
 48. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 49. Podcast Radio Sure MP3
 50. Asystent Google for iOS MP3
 51. podcast automapa
 52. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 53. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl