Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Wyszukiwarka

Apple wypuszcza pierwszą publiczną wersję beta systemu tvOS 15

Firma Apple udostępniła dziś pierwszą wersję beta systemu tvOS 15 publicznym testerom wersji beta, umożliwiając użytkownikom pobranie i przetestowanie nowej aktualizacji na swoich urządzeniach Apple TV.

YouTube TV zyskuje obsługę strumieniowania 4K i dźwięku przestrzennego 5.1

Firma Google ogłosiła dziś wprowadzenie nowego planu „4K Plus” dla subskrybentów YouTube TV, który umożliwi przesyłanie strumieniowe w 4K na kompatybilnym telewizorze i dekoderze.

Apple skróci bezpłatny okres próbny Apple TV+ do trzech miesięcy od 1 lipca

Od jakiegoś czasu Apple prowadzi promocję, która oferuje bezpłatną roczną wersję próbną Apple TV+ na dowolnym iPhonie, iPadzie, Macu lub Apple Watch. Ta promocja kończy się 30 czerwca, w związku z czym firma Apple zaktualizowała dziś swoją stronę internetową, aby poinformować, że od 1 lipca dołączony bezpłatny okres próbny skróci się do trzech miesięcy przy kwalifikujących się zakupach urządzeń.

Aktualizacja aplikacji HBO Max dla Apple TV przywraca natywny odtwarzacz wideo

HBO zaktualizowało swoją aplikację na Apple TV, aby rozwiązać problemy z interfejsem odtwarzania wideo, które pojawiły się w zeszłym tygodniu po wprowadzeniu niestandardowego odtwarzacza wideo.

Dzięki tvOS 15 możesz logować się do aplikacji za pomocą Face ID lub Touch ID na swoim iPhonie

W systemie tvOS 15 firma Apple uprościła proces wprowadzania loginu i hasła dla zsynchronizowanego iPhonea, umożliwiając korzystanie z funkcji Face ID i Touch ID do celów uwierzytelniania.

iOS 15: Przeprojektowany pilot Apple TV Siri znajduje się w Centrum sterowania

Apple wraz z Apple TV 4K drugiej generacji wprowadziło przeprojektowaną wersję pilota Siri Remote, który jest teraz dostępny dla klientów wraz z nowymi zamówieniami „Apple TV” i jako samodzielny zamiennik za 60 USD dla oryginalnego pilota „Siri”. Wraz ze zmianą sprzętu iOS 15 zawiera również przeprojektowany interfejs „Apple TV” „Siri” Remote w Centrum sterowania.

Apple wprowadza pierwszą wersję beta systemu tvOS 15 dla programistów

Dzisiejsze wydarzenie WWDC dobiegło końca, a firma Apple rozpoczęła udostępnianie programistom nowych aktualizacji oprogramowania, w tym tvOS 15, najnowszej wersji oprogramowania tvOS zaprojektowanego do działania na Apple TV HD i Apple TV 4K.

Publiczne wersje beta iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey, tvOS 15 i watchOS 8 pojawią się już w lipcu

Firma Apple udostępnia programistom nowe aktualizacje takich systemów jak iOS 15, macOS Monterey, tvOS 15 i watchOS 8 do celów testowych od dziś, dając firmie Apple szansę na rozwiązanie początkowych błędów w oprogramowaniu.

Apple TV 4K 2021 vs Apple TV 4K 2017: czy warto wymienić?

Apple w kwietniu zaprezentowało nową wersję 4K Apple TV, ale z pozoru trudno odróżnić go od poprzednika, ponieważ wygląda tak samo jak model z 2017 roku. Jest jednak kilka zmian pod maską, ale czy z tego powodu warto jest kupić nowszy model? Jeśli zainteresowała ciebie ta kwestia, zachęcamy do dalszego przeczytania tego artykułu, w którym odpowiadamy na to zadane pytanie.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na urządzeniu do strumieniowania Nvidia Shield od dnia dzisiejszego

Od dzisiaj aplikacja Apple TV jest dostępna na Nvidia Shield, urządzeniu do przesyłania strumieniowego opartym na platformie Android TV.

Porównanie Apple TV HD z Apple TV 4K

W kwietniu 2021 roku Apple ujawniło drugą generację Apple TV 4K, po raz pierwszy wprowadzając HDR z wysoką liczbą klatek na sekundę z Dolby Vision do Apple TV i układ A12 dla lepszej wydajności, a także przeprojektowany Siri Remote. ‌Apple TV‌ HD został wydany po raz pierwszy w 2015 roku i od tego czasu pozostaje w ofercie Apple jako opcja podstawowa, a teraz jest dostępny z ulepszonym pilotem ‌Siri‌.

Aplikacja Apple TV na Xbox zyskuje wsparcie dla Dolby Vision

W listopadzie ubiegłego roku aplikacja Apple TV zadebiutowała na konsolach do gier Xbox, od teraz aplikacja Apple TV zyskuje wsparcie dla Dolby Vision na Xbox, oferując widzom ulepszony zakres wysokiej dynamiki w połączeniu z Dolby Atmos, zapewniając prawdziwie kinowe wrażenia.

YouTube umożliwia odtwarzanie wideo 4K przy 60 FPS na nowym Apple TV 4K

Dzięki nowemu i bardziej wydajnemu Apple TV 4K YouTube umożliwia teraz odtwarzanie wideo 4K z prędkością 60 klatek na sekundę, zamiast wcześniej ograniczonych 30 klatek na sekundę.

Nowy pilot Apple TV nie wymaga funkcji Find My, ponieważ jest grubszy i trudniejszy do zgubienia

Apple w związku premiery w dniu dzisiejszym promowało nowy M1 iMac, ,M1‌ iPad Pro i Apple TV 4K drugiej generacji, zgodnie z ich zapowiedziami, a wiceprezes Apple ds. Marketingu produktów dla domu i audio, Tim Twerdahl, udzielił dziś wywiadu MobileSyrup, aby omówić odnowiony ‌Apple TV‌ 4K i zaktualizowany pilot Siri Remote.

Funkcja balansu kolorów w Apple TV może pogorszyć jakość obrazu i kolory

Testy wykazały, że funkcja kalibracji balansu kolorów w Apple TV może pogorszyć dokładność kolorów i jakość obrazu na niektórych telewizorach, testy te były przeprowadzane poprzez portal (AFTVnews).

Nowe słuchawki „Beats Studio Buds” zostały ujawnione w iOS i tvOS 14.6

Apple pracuje nad nowymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi marki Beats, zgodnie z obrazami w wersji beta tvOS 14.6 i iOS 14.6, które zostały znalezione przez współpracownika MacRumors Steve Mosera.

Nowy Apple TV 4K obsługuje WiFi 6, posiada też HDMI w wersji 2.1

Oprócz nowego pilota Siri Remote i szybszego procesora A12, odświeżony Apple TV 4K, którego ogłosiło dzisiaj Apple, ma wiele innych znaczących ulepszeń sprzętowych.

Nowy pilot Siri nie posiada chipa U1 i nie działa z Find My

Nowo przeprojektowany pilot Siri Remote, który będzie sprzedawany wraz ze zaktualizowanym Apple TV 4K i jest również dostępny do kupienia osobno, nie ma wbudowanego układu U1 i nie wydaje się być zgodny z aplikacją Find My.

Nowa funkcja balansu kolorów na Apple TV dostępna będzie też w modelach z 2015 roku i nowszych

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że Apple TV otrzyma nową funkcję balansu kolorów opartą na iPhonie, aby poprawić jakość obrazu telewizora.

Apple wprowadza na rynek nowy Apple TV 4K z procesorem A12 Bionic i przeprojektowanym pilotem Siri

Firma Apple wprowadziła zaktualizowaną wersję Apple TV, ulepszony dekoder szóstej generacji z procesorem A12 Bionic, nowym pilotem Siri i automatycznym równoważeniem kolorów za pośrednictwem iPhone'a.

Apple zamierza sprzedawać Apple TV HD w pakiecie z nowym pilotem Siri za 149 USD

Oprócz ogłoszenia nowego Apple TV 4K, Apple ujawniło dziś w komunikacie prasowym, że użytkownicy będą mogli kupić obecny 32 GB Apple TV HD w pakiecie z nowym Siri Remote za 149 USD.

Nadchodzący Apple TV może obsługiwać częstotliwość odświeżania 120 Hz zgodnie z kodem wersji beta tvOS 14.5

Apple pracuje nad nową wersją Apple TV, która ma zostać wydana w pewnym momencie w 2021 roku, a nowy dekoder, który nadchodzi, może obsługiwać wyjście wideo 4K 120 Hz.

Plex teraz integruje się z aplikacją Apple TV na iPhonie, iPadzie i Apple TV

Firma Plex potwierdziła dzisiaj, że obsługuje teraz aplikację Apple TV, umożliwiając śledzenie tego, co oglądałeś, za pomocą wbudowanej funkcji pod nazwą „Następny”.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na najnowszym urządzeniu Chromecast firmy Google

Firma Google ogłosiła dzisiaj, że aplikacja Apple TV została uruchomiona na Chromecaście z Google TV kosztującym 50 USD, jest to najnowsza wersja klucza sprzętowego urządzeń Chromecast.

YouTube wycofuje aplikację z Apple TV trzeciej generacji, z kolei usługa AirPlay jest nadal dostępna

YouTube planuje zaprzestać obsługi swojej aplikacji YouTube w modelach Apple TV trzeciej generacji, w których YouTube od dawna jest dostępny jako opcja aplikacji.

Pakiet Apple One zawiera Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade i nie tylko

Apple ogłosiło w trakcie imprezy Time Flies 15 września, że ​​rozpocznie oferowanie nowego pakietu o nazwie Apple One, który będzie składał się z usług Apple rozliczanych co miesiąc za jedną obniżoną cenę.

iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 zostaną wydane w oficjalnych wersjach 16 września

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14 zostaną oficjalnie wydane w środę 16 września.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na telewizorach Vizio Smart TV

Aplikacja Apple TV jest teraz obsługiwana przez telewizory Vizio, w związku z tym użytkownicy tych telewizorów SmartCast mogą teraz oglądać programy Apple TV bez konieczności posiadania oddzielnego urządzenia do transmisji strumieniowej.

Przedstawiamy wszystko to, co musisz wiedzieć o Wi-Fi na Macu, iPhonie lub iPadzie

Nawet najprostszy system numeracji Wi-Fi nie pomaga w prawidłowym wyjaśnieniu technologii, prędkości i ograniczeń. Ten niezbędny przewodnik wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć o nazwach i terminologii sieci Wi-Fi.

Apple w dniu dzisiejszym wypuszcza szóstą wersję beta systemu macOS Big Sur;, a także siódmą wersję beta takich systemów jak iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14

Firma Apple wypuściła dzisiaj siódme wersje beta dla deweloperów w związku z nadchodzącymi ważnymi wydaniami systemów operacyjnych, udostępniając deweloperom nowe wersje iOS 14 i iPadOS 14.

Apple pracuje nad nowym Apple TV z szybszym procesorem i pilotem wyposażonym w Find My

Apple pracuje nad nową wersją Apple TV, która będzie zawierała ulepszonego pilota z funkcjami podobnymi do Find My, donosi Bloomberg. Ciekawostka ta została udostępniona w szerszym raporcie na temat jesiennych planów wprowadzenia produktów Apple na rynek.

LG wprowadza aplikację Apple TV na wybrane telewizory Smart TV z 2018 roku

Wygląda na to, że firma LG wprowadza aktualizację oprogramowania układowego, która dodaje aplikację Apple TV do wybranych modeli z 2018 roku.

Przedstawiamy wszystko to, co nowe w iOS 14 Beta 4: widżet Apple TV, ulepszenia wyszukiwania, interfejs API powiadamiania o ekspozycji i nie tylko

Firma Apple wydała dziś czwartą wersję beta dla deweloperów takich systemów jak iOS i iPadOS 14 do celów testowych, poprawiając i udoskonalając niektóre funkcje i zmiany projektowe zawarte w aktualizacji.

O to najistotniejsze zmiany w tvOS 14: obraz w obrazie, 4K w YouTube, HomeKit i więcej

Apple w trakcie WWDC wprowadziło nową wersję tvOS, oprogramowanie zaprojektowane do pracy z modelami Apple TV czwartej i piątej generacji. Aktualizacje tvOS mają często mniejszą skalę niż aktualizacje iOS, watchOS i macOS, ale tvOS 14 ma kilka przydatnych nowych funkcji.

Apple wypuściło też Pierwszą wersję beta tvOS 14 dla publicznej grupy testerów

Firma Apple wprowadziła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji oprogramowania tvOS 14 dla swojej publicznej grupy testerów, umożliwiając programistom wypróbowanie oprogramowania przed jego debiutem jesienią.

Apple wydaje drugą wersję beta dla programistów takie systemy jak iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła kolejne wersje beta dla deweloperów, wprowadzając nowe wersje systemu operacyjnego iOS, wraz z nowymi wersjami iPadOS 14, macOS Big Sur, tvOS 14 i watchOS 7.

Vizio doda tego lata aplikację Apple TV do oprogramowania Smart TV oraz obsługę SmartCast

Vizio wprowadza aplikację Apple TV do swojej oferty inteligentnych telewizorów, a aktualizacja funkcji SmartCast pojawi się później tego lata, co przyniesie także inne ulepszenia oprogramowania.

Recenzja: Sonos Arc to towarzysz Dolby Atmos, którego potrzebuje Apple TV 4K

Sonos sprzedaje listwydźwiękowe Dolby Atmos Arc które wymagają finezji dźwięku, więc wybraliśmy jedną z nich, aby przetestować ją z naszym Apple TV 4K.

Apple TV może odtwarzać YouTube w 4K w tvOS 14

Możliwość odtwarzania treści z YouTube w 4K na Apple TV została przywrócona w tvOS 14, po trzech latach, w których to Apple TV utknął na jakości 1080p w usłudze przesyłania strumieniowego.

Apple prezentuje TVOS 14 wraz z HomeKit, Wideo w obrazie oraz lepszą obsługą wielu użytkowników

Apple zaprezentowało tvOS 14 w trakcie WWDC, z nowymi funkcjami dotyczącymi HomeKit, przeglądania treści i aktualizacji dla wielu użytkowników.

Apple wprowadza Aparaty w HomeKit, aby uzyskać inteligentne rozpoznawanie twarzy, integrację z Apple TV

Platforma Apple HomeKit jest aktualizowana o nowe funkcje, w tym „Strefy aktywności” aparatu i oświetlenie adaptacyjne do inteligentnych żarówek.

Apple wydaje drugie bety systemów iOS 13.6, iPadOS 13.6, tvOS 13.4.8, macOS 10.15.6 dla deweloperów

Firma Apple wypuściła drugie wersje beta, dzięki czemu programiści mogą teraz wypróbować nowe wersje iOS 13.6 i iPadOS 13.6 o zmienionej nazwie, a także tvOS 13.4.8 i macOS 10.15.6, które zachowują numery wersji.

Aktualizacja Tidal dodaje muzykę Dolby Atmos na Apple TV 4K

Platforma strumieniowania muzyki i rozrywki Tidal wprowadza Dolby Atmos Music na Apple TV 4K, soundbary i wybrane inteligentne telewizory.

Apple chce kupić ekskluzywne oryginalne podcasty, aby konkurować ze Spotify i promować Apple TV +

Apple pracuje nad oryginalnymi podcastami, które będą dostępne wyłącznie w aplikacji Podcasts, i szuka dyrektora, który byłby odpowiedzialny za tę inicjatywę, informuje Bloomberg.

Bloomberg twierdzi, że Apple kupi starsze programy telewizyjne + będące już w ofercie Challenge Netflix

Apple kupuje starsze filmy i programy do usługi przesyłania strumieniowego TV + w celu zbudowania wstecznego katalogu treści, który zapewni lepszą pozycję do konkurowania z ogromnymi bibliotekami dostępnymi w serwisach Netflix, Hulu i Disney +, informuje Bloomberg.

Apple wydaje czwartą wersję beta systemów macOS 10.15.5, watchOS 6.2.5 oraz tvOS 13.4.5

Po wydaniu czwartej bety iOS 13.5 i iPadOS 13.5 Apple wprowadziło czwartą betę dla pozostałych systemów macOS 10.15.5, watchOS 6.2.5 i tvOS 13.4.5.

Plotka głosi, że nowy Apple TV 4K z układem A12X jest gotowy do prezentacji

Wiele plotek wskazuje, że Apple pracuje nad odświeżoną wersją Apple TV, a dziś Leaker Jon Prosser powiedział, że zaktualizowany model 4K „Apple TV” jest już „gotowy do wysyłki”.

Gurman przewiduje: przeprojektowany iMac, mniejszy HomePod, nowy Apple TV i jeszcze więcej w tym roku

Dobrze poinformowany reporter Bloomberg , Mark Gurman, ostatnio zadał pytania obserwatorom Periscope na temat przyszłości produktów Apple. Źródła Gurmana są zwykle bardzo wiarygodne, a dziennikarz znany jest ze zgłębiania historii Apple'a, dlatego skorzystaliśmy z okazji, aby podsumować jego obecne oczekiwania wobec firmy w najbliższym czasie.

System operacyjny HomePod będzie ponoć oparty na tvOS zamiast na iOS, zgodnie z informacjami o mniejszym głośniku HomePod

Apple w marcu wypuściło nowe oprogramowanie 13.4 zaprojektowane dla HomePod, wraz z wydaniem iOS 13.4 i tvOS 13.4. Eksperci z portalu 9to5Mac ostatnio przeanalizowali kod systemu operacyjnego „HomePod” i stwierdzili, że Apple dokonało ciekawej zmiany w nowym oprogramowaniu - system operacyjny „HomePod” jest teraz oparty na tvOS zamiast na iOS.

Apple TV + podobno obniża jakość przesyłania strumieniowego w Europie

Apple wydaje się obniżać jakość przesyłania strumieniowego wideo w swojej usłudze Apple TV + w Europie na wniosek Unii Europejskiej, podobnie postąpiły też takie platformy jak Netflix i YouTube.

Apple udostępniło zwiastun serialu, który będzie dostępny w Apple TV+ pod nazwą Home Before Dark' (Dom przed zmierzchem)

Apple udostępniło dziś zwiastun zapowiadający nowy serial, który będzie dostępny w usłudze Apple TV+, pod nazwą "Dom przed zmierzchem", który powstał na podstawie historii bardzo młodej dziennikarki Hilde Lysiak.

Wszystko co nowe w iOS i iPadOS 13.4 Beta 2: Nowe ustawienia aplikacji TV, zaktualizowany pasek narzędzi poczty i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś drugą wersję beta iOS i iPadOS 13.4 dla programistów, wprowadzając dodatkowe zmiany i poprawki w systemie operacyjnym, które są warte odnotowania.

Nowy Apple TV z chipem A12 lub nowszym znaleziony w kodzie tvOS 13.4 Beta

Według 9to5Mac, Apple wydaje się być w trakcie odświeżania Apple TV z układem A12 Bionic lub nowszym, zostało to odkryte wczoraj, jest to niepublikowany model o nazwie kodowej „T1125”, takie informacje zostały znalezione w wersji beta systemu TVOS 13.4.

Aplikacja Apple TV na wybrane telewizory LG Smart będzie obsługiwać dźwięk Dolby Atmos „jeszcze w tym roku”

Obsługa Dolby Atmos dla nowo wydanej aplikacji Apple TV i AirPlay 2 w wybranych telewizorach LG będzie dostępna w aktualizacji oprogramowania „jeszcze w tym roku” - potwierdził rzecznik LG portalowi FlatpanelsHD.com.

Apple dodaje uniwersalne zakupy dla aplikacji na iOS, tvOS i macOS w Xcode 11.4

Nowa aktualizacja beta Xcode 11.4, wydana dzisiaj wraz z wersjami beta iOS 13.4, tvOS 13.4 i macOS Catalina 10.15.4, obejmuje obsługę uniwersalnych zakupów, umożliwiając programistom łączenie aplikacji iOS, aplikacji tvOS i aplikacji Mac w jednej cenie zakupu.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na wybranych telewizorach LG z 2019 r

Firma LG ogłosiła dziś, że aplikacja Apple TV i towarzysząca jej usługa przesyłania strumieniowego „Apple TV” + są teraz dostępne na wybranych telewizorach LG 2019 w Stanach Zjednoczonych i ponad 80 innych krajach.

MGM odbył rozmowy z Apple i Netflix, aby ocenić zainteresowanie przejęcie firmy

CNM twierdzi, że MGM przeprowadziło wstępne rozmowy z Apple, Netflix i innymi dużymi firmami medialnymi, aby ocenić ich zainteresowanie możliwym przejęcie firmy.

Apple może opracować oryginalne podcasty związane z treścią Apple TV +

Apple rozważa stworzenie oryginalnych podcastów koncentrujących się na programach telewizyjnych i filmach z serwisu strumieniowego Apple TV +, informuje Bloomberg. Podcasty byłyby wykorzystywane do promowania treści oferowanych przez „Apple TV” +.

Jennifer Aniston zdobywa nagrodę SAG za wybitne osiągnięcia w serialu Apple TV + „The Morning Show”

To był wielki tydzień dla wiadomości Apple TV +, ogłoszono daty premiery kilku nadchodzących seriali , wieloletnią umowę z aktorką i producentką Julią Louis-Dreyfus , a teraz główną nagrodę.

Aplikacja Apple TV będzie dostępna w wybranych telewizorach Sony i Vizio Smart TV jeszcze w tym roku

Oprócz wybranych inteligentnych telewizorów LG, Apple ogłosiło dziś, że aplikacja Apple TV będzie dostępna też na wybranych inteligentnych telewizorach Sony i Vizio jeszcze w tym roku. Apple opublikowało wiadomości w komunikacie prasowym podkreślającym sukces różnych usług.

CES 2020: Aplikacja Apple TV zadebiutuje na telewizorach LG OLED 2020, a także w modelach 2019 i 2018 w tym roku

Dzisiejsza oferta telewizorów LG rozszerzyła się po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu nowych telewizorów OLED 8K, w dniu dzisiejszym firma podała nie co więcej szczegółów na temat pełnej gamy 13 nowych modeli OLED, w tym nowego rozmiaru 48 cali.

Zwiastun akcji Apple dla nadchodzącego programu Apple TV + „Little America” jest już dostępny

Firma Apple udostępniła dziś pierwszy zwiastun „Małej Ameryki”, imigracyjnej serii antologii stworzonej przez Kumail Nanjiani i Emily V. Gordon.

Apple rozmawia z MGM i Pac-12 nad ofertami dotyczącymi treści dla Apple TV +

Apple pracuje nad ulepszeniem oferty Apple TV + i analizuje oferty dotyczące treści MGM Holdings oraz ich prawa do treści sportowych, informuje The Wall Street Journal.

Serial Apple TV + „The Morning Show” otrzymuje wiele nominacji do Złotego Globu

Serial Apple TV + „The Morning Show” otrzymał nominację do Złotego Globu za najlepszy serial dramatyczny, a gwiazdy Jennifer Aniston i Reese Witherspoon są nominowane w kategorii najlepszych aktorów w serialu dramatycznym, według Variety.

Jak skonfigurować i korzystać z HomeKit i AirPlay 2 na telewizorach Sony Smart TV

Firma Sony zgodnie z obietnicami dostarczyła obiecaną aktualizację do niektórych popularnych telewizorów smart, która dodała obsługę HomeKit i AirPlay 2. Zobaczmy, jak przeprowadzić aktualizację, jak ją skonfigurować i co możesz wykonać za pomocą tych funkcji.

Aktualizacja oprogramowania Sony Smart TV zapewnia obsługę AirPlay 2 i HomeKit w wybranych modelach 2018 i 2019

Firma Sony rozpoczęła wdrażanie aktualizacji oprogramowania dla niektórych swoich inteligentnych telewizorów, która umożliwia obsługę AirPlay 2 i Apple HomeKit, w tym telewizorów XBR Z9F i XBR A9F z serii 4K i 4K OLED.

Apple przedstawia „Pierwsze spojrzenie” na nadchodzący program Apple TV + pod nazwą Show „Truth Be Told”

Firma Apple udostępniła dziś „prezentację” nadchodzącego programu Apple TV + „Truth Be Told”, w którym występują Octavia Spencer i Aaron Paul.

Apple udostępnia zwiastun „For All Mankind” o tematyce tworzenia świata w usłudze Apple TV + Show

Apple po południu udostępniło nowy filmik, który zagłębia się w światową twórczość dla programu Apple TV + „For All Mankind”.

Bloomberg: Apple rozważa sprzedaż łączonych usług Apple Music, TV + i News + już w 2020 roku

Według firmy Bloomberg Apple rozważa sprzedaż swoich łączonych usług subskrypcyjnych już w 2020 roku, w tym Apple Music, Apple TV + i Apple News +.

Były dyrektor generalny HBO Richard Plepler jest w trakcie rozmów z Apple na temat oferty Apple TV +

Były dyrektor generalny HBO i prezes Richard Plepler rozmawia z Apple o ekskluzywnej umowie produkcyjnej Apple TV +, informuje Deadline.

Usługa przesyłania strumieniowego Disney + jest już dostępna na iOS, tvOS i nie tylko

Nowa usługa przesyłania strumieniowego Disney, Disney +, jest teraz dostępna w Stanach Zjednoczonych i można uzyskać do niej dostęp na wielu obsługiwanych urządzeniach, w tym na iPhonie, iPadzie, Apple TV, smartfonach z Androidem, urządzeniach do przesyłania strumieniowego Roku, Amazon Fire TV i innych. Możesz pobrać aplikację Disney + na iOS i tvOS, zarejestrować się w usłudze za 6,99 USD / miesiąc lub 69,99 USD / rok, a następnie zacząć oglądać swoje ulubione programy i filmy oferowane przez Disneya.

O to prezentacja, w jaki sposób powstał nowy program pod tytułem see, który dostępny jest w usłudze Apple TV+

Apple tego wieczoru zaprezentowało za kulisami, jak powstał świat jednego z nowych programów Apple TV + „See”.

Apple TV + oferuje najwyższą jakość przesyłania strumieniowego 4K, średnio do 29 Mb / s

Apple TV + ma najwyższą jakość przesyłania strumieniowego 4K oferowaną przez usługę przesyłania strumieniowego obsługującą 4K, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez założyciela FlatpanelsHD Rasmusa Larsena.

Przegląd nowej usługi przesyłania strumieniowego Apple TV +

Za nami 1 listopada, co oznacza, że ​​Apple TV +, długo oczekiwana usługa przesyłania strumieniowego Apple z oryginalnymi programami telewizyjnymi i filmami, została uruchomiona i jest dostępna dla każdego, kto ma przeglądarkę internetową lub kompatybilne urządzenie.

Aplikacja Apple TV zostaje wdrażana na telewizory Sony Przed wprowadzeniem Apple TV +

Apple rozszerza swoją aplikację Apple TV na inne platformy, takie jak telewizory Samsung Smart TV, urządzenia Amazon Fire TV oraz Roku, a na dzień dzisiejszy aplikacja „Apple TV” jest również wprowadzana do najnowszych telewizorów Sony.

Aplikacja Apple TV jest już dostępna na Amazon Fire TV Sticks

Podążając śladami Roku, Amazon ogłosił dziś, że aplikacja Apple TV jest od dnia dzisiejszego dostępna również na wybranych urządzeniach Fire TV, w tym Fire TV Stick drugiej generacji, Fire TV Stick 4K i Fire TV Stick Basic Edition.

Apple uruchamia nową witrynę prasową ze szczegółowymi informacjami na temat nadchodzących programów Apple TV + i filmów

Firma Apple uruchomiła nową witrynę prasową dotyczącą nadchodzącej usługi Apple TV +, która oferuje szybki dostęp do szczegółowych informacji na temat każdego z filmów i seriali, które będą dostępne w serwisie.

Apple Arcade dodaje pięć nowych gier na iPhone'a, iPada i Apple TV

Apple Arcade zyskało dziś pięć nowych gier na iPhone'a, iPada i Apple TV:

Apple chce połączyć usługi takie jak Apple Music i Apple TV + w jedną stałą stawkę miesięczną

Apple prowadzi wczesne rozmowy z wytwórniami płyt na temat łączenia Apple Music i Apple TV + w ramach „super-pakietu treści medialnych” za jedną stałą stawkę miesięczną, zgodnie z raportem Financial Times.

Spotify zyskuje wsparcie Siri w iOS 13 i CarPlay, aplikacja na Apple TV zostanie uruchomiona dzisiaj

Spotify zaktualizowało dzisiaj swoją aplikację mobilną o obsługę Siri, co oznacza, że ​​użytkownicy iPhone'a i iPada z systemem iOS 13 mogą teraz używać Siri do kontrolowania swojej ulubionej usługi przesyłania strumieniowego muzyki, podobnie jak abonenci Apple Music.

Apple wypuszcza tvOS 13 z obsługą wielu użytkowników, Centrum sterowania, wygaszaczami ekranu Ocean i innymi funkcjami

Firma Apple wydała dzisiaj tvOS 13, najnowszy system operacyjny zaprojektowany dla modeli Apple TV czwartej i piątej generacji. tvOS 13 pojawia się po kilku miesiącach testów wersji beta.

Apple Arcade pojawia się także na Apple TV z najnowszą wersją tvOS 13 Beta

Apple Arcade we wtorek zaczęło pojawiać się na telewizorach Apple TV z najnowszą wersją tvOS 13 beta GM, po oficjalnej premierze usługi subskrypcji gier w zeszłym tygodniu wraz z wydaniem iOS 13.

Apple TV + będzie dostępny także przez Internet w przeglądarkach takich jak Safari, Chrome i Firefox

Apple ogłosiło dzisiaj, że klienci będą mogli subskrybować i oglądać Apple TV + poprzez stronę tv.apple.com w Internecie w takich przeglądarkach jak Safari, Chrome i Firefox.

Apple wydaje deweloperom iOS 13 GM wraz z nowymi wersjami iOS 13.1, iPadOS 13.1 oraz tvOS 13

Firma Apple opublikowała dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji iPada i iOS 13.1 dla programistów, tydzień po uruchomieniu drugiej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu początkowej wersji beta iOS 13.1.

AppleTV zadebiutuje 1 listopada za 4,99 USD miesięcznie

Po zapowiedzi usługi w marcu, dyrektor generalny Apple Tim Cook ogłosił debiut Apple TV 1 listopada abonamenty już od 4,99 USD miesięcznie - z bezpłatną usługą towarzyszącą nowym nabywcom sprzętu Apple.

Apple wypuszcza tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 i aktualizację MacOS Mojave 10.14.6

Firma Apple wydała dzisiaj tvOS 12.4.1, watchOS 5.3.1 i macOS Mojave 10.14.6 dla swoich urządzeń Apple TV, Apple Watch i Mac, wraz z aktualizacją iOS 12.4.1, która usuwa poważną lukę.

O to recenzja nowej aktualizacji tvOS 13 dla czwartej i piątej generacji Apple TV

Apple w czerwcu zaprezentowało nowe wersje iOS, macOS, watchOS i tvOS, ale aktualizacja telewizyjna, tvOS 13, nie zyskała jakiegoś dużego rozgłosu, więc pomyśleliśmy, że przetestujemy i opiszemy trochę szerzej te oprogramowanie, aby nasi czytelnicy portalu blindiphone.pl wiedzieli, czego mogą się Spodziewać, kiedy TVOS 13 zostanie wprowadzony w oficjalnej wersji jesienią tego roku.

Apple wydaje pierwsze bety dla deweloperów systemy iOS 13, tvOS 13, watchOS 6 i macOS 10.15

Zgodnie z obietnicą podczas poniedziałkowego przemówienia WWDC, Apple wydało pierwsze bety iOS 13, tvOS 13, watchOS 6 i macOS Catalina 10.15 programistom do testów.

Apple wprowadza tvOS 13 dla deweloperów, z obsługą wielu użytkowników i rozszerzoną obsługą kontrolera

Apple podczas WWDC ogłosiło tVOS 13, zapowiadając przy okazji jesienny debiut usług zawartych w Apple TV, które będą posiadały dwie nowe usługi subskrypcyjne, Apple Arcade i Apple TV +.

Recęzja | Jak AirPlay 2 oraz aplikacja Apple TV App działają na telewizorach Samsunga?

Gdy na początku tego tygodnia uruchomiono iOS 12.3 i tvOS 12.3 w raz z zaktualizowaną aplikacją telewizyjną, którą firma Apple po raz pierwszy ogłosiła podczas marcowego wydarzenia, Samsung wprowadził również obsługę zarówno AirPlay 2, jak i nową aplikację telewizyjną Apple, dzięki czemu jest pierwszą firmą zewnętrzną, która wprowadziła te aplikacje oraz funkcje.

Aplikacja „Steam Link” Valve jest już dostępna na iOS

Aplikacja Steam Link firmy Valve, która umożliwia granie w gry Steam na telefonie iPhone, iPadzie lub Apple TV, dotarła w końcu na system iOS i jest już dostępna do pobrania od dzisiaj.

Apple wydaje oficjalną wersję iOS 12.3 w raz z nową aplikacją telewizyjną i funkcją kanałów

Apple wydało dziś iOS 12.3, trzecią ważną aktualizację systemu operacyjnego iOS 12, która została uruchomiona we wrześniu 2018 r. IOS 12.3 została wydana ponad miesiąc od debiutu iOS 12.2, aktualizacji, która wprowadziła usługę Apple News +, przyniosła nowe Animoji i zawierała dziesiątki innych zmian.

Netflix wdraża adaptacyjny dźwięk „wysokiej jakości” dla właścicieli Apple TV z dźwiękiem przestrzennym

Netflix uruchomił w środę coś, co nazywa „wysokiej jakości dźwiękiem”, oferując widzom wyraźniejszy dźwięk z funkcjami dźwięku przestrzennego.

Do „Apple TV Channels” w najnowszych systemach iOS 12.3 i tvOS 12.3 Beta został dodany nowy kanał subskrypcyjny HBO

Firma Apple niedawno zaprezentowała odnowioną aplikację telewizyjną z nową funkcją „Kanały”, która umożliwia użytkownikom subskrybowanie sieci telewizyjnych i oglądanie ich w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji.

Apple uruchamia nowy kanał YouTube pod nazwą „Apple TV”

Apple uruchomił nowy kanał YouTube, który jest dedykowany dla aplikacji telewizyjnej firmy, oferując zwiastuny, komentarze za kulisami, wywiady, klipy pokazowe i inne ciekawe materiały.

Sony ogłosiło dzisiaj, że niektóre z nadchodzących smart TVs będą obsługiwać AirPlay 2 i HomeKit już latem 2019 roku

Sony ogłosiło dzisiaj, że niektóre z nadchodzących smart TV będą obsługiwać AirPlay 2 i HomeKit latem 2019 roku, w tym seria 4K OLED TV A9G, telewizory LED 8K z serii Z9G i telewizory LED 4K z serii X950G.

Apple wydaje tvOS 12.2.1 z poprawkami błędów oraz poprawą szybkości

Firma Apple wydała aktualizację wprowadzającą Apple TV do wersji TVOS 12.2.1, jest to oficjalna wersja systemu, w której firma skupiła się głównie na naprawie wszelkich problemów, prócz tego nie zauważyliśmy żadnych nowych funkcji.

Apple udostępnia kolejną wersję beta systemu iOS dla deweloperów wraz z nową aplikacją Apple TV+

Apple udostępnił drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3 dla programistów, półtora tygodnia po wydaniu pierwszej wersji beta i dwa tygodnie po uruchomieniu oficjalnej wersji iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News +, nowe Animoji oraz inne bardzo przydatne rzeczy.

iOS 12.3 i tvOS 12.3 Beta przedstawiają nową aplikację telewizyjną Apple

Wcześniej w tym tygodniu Apple ogłosiło plany wprowadzenia na rynek w maju zaktualizowanej aplikacji telewizyjnej, a na dzień dzisiejszy ta odnowiona aplikacja jest dostępna na iPhone, iPad i Apple TV w wersji beta.

Apple udostępnia pełen zapis wideo z wydarzenia 'It's Show Time' Event na Youtube

Jeśli przegapiliście wydarzenie Apple „It's Show Time”, które odbyło się wczoraj rano o 10:00 czasu pacyficznego, lub jeśli chcecie po prostu obejrzeć jeszcze raz, to nic straconego, ponieważ wideo z wydarzenia jest teraz dostępne w całości na YouTube.

Apple ujawnia przeprojektowaną aplikację Apple TV z funkcją subskrypcji „Apple TV Channels”

Firma Apple ujawniła dziś zupełnie nową i przeprojektowaną aplikację Apple TV oraz nową funkcję „Apple TV Channels”. Nowa aplikacja to zaktualizowana wersja istniejącej aplikacji telewizyjnej, która łączy pokazy, filmy, sport, wiadomości i wiele więcej w jednym miejscu, jest ona dostępna na iPhone, iPadzie, Apple TV, a jeszcze w tym roku pojawi się również na Macu i smart TV.

Apple ogłasza oryginalną usługę transmisji telewizyjnej „Apple TV +”

Firma Apple ogłosiła dziś swój abonament telewizyjny Apple TV + w Steve Jobs Theatre w Kalifornii. Jest to długo wyczekiwana usługa, która będzie zawierała oryginalne programy telewizyjne i filmy Apple i będzie zlokalizowana w odnowionej aplikacji Apple TV.

Apple TV czwartej generacji 1080p otrzymuje nową nazwę „Apple TV HD”

Po ogłoszeniu nadchodzącej, odnowionej aplikacji telewizyjnej Apple i nowej usługi subskrypcji Apple TV + na oryginalną treść, Apple zaktualizowało urządzenie Apple TV czwartej generacji 1080p Apple TV, zmieniając jego nazwę na „Apple TV HD”.

Apple aktualizuje aplikację wydarzeń na Apple TV przed imprezą z 25 marca pod nazwą „It's Showtime”

Firma Apple zaktualizowała swoją aplikację Event dla czwartej i piątej generacji Apple TV w ramach przygotowań do wydarzenia, które odbędzie się 25 marca pod nazwą „Show Time”, które ma skupić się na nadchodzących usługach telewizyjnych i Apple News.

Apple Music Now jest już dostępne w Amazon Fire TV

Amazon rozszerzył dziś integrację Apple Music do Amazon Fire TV, dzięki czemu właściciele Fire TV mogą od teraz poprosić Alexę o odtwarzanie utworów z serwisu Apple Music.

DirecTV zyskuje teraz integralność z aplikacją Apple TV

Firma AT & T ogłosiła dzisiaj, że jej usługa DirecTV Now została zaktualizowana i obsługuje teraz aplikację Apple na telewizorach.

Apple zaprosi gwiazdy Hollywood z okazji premiery usługi telewizyjnej, która będzie miała miejsce 25 marca

Apple planuje zaprezentować zarówno serwis informacyjny, jak i serwis streamingowy TV na wydarzeniu z 25 marca, na którym według doniesień Bloomberga pojawią się znani celebryci.

Przedstawiamy wszystkie nowości wprowadzone w IOS 12.2 beta 1: Obsługa HomeKit TV, przeprojektowany pilot, aktualizacja Safari i wiele więcej

Firma Apple opublikowała dziś pierwszą wersję beta iOS 12.2 dla programistów i choć nie przynosi ona tak wielu nowych zmian, jak moglibyśmy oczekiwać w aktualizacji 12.x, wciąż pozostaje kilka drobnych usprawnień, o których warto pamiętać.

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła oficjalne wersje systemów iOS 12.1.3, macOS 10.14.3, watchOS 5.1.3 i tvOS 12.1.2

Firma Apple wydała dziś iOS 12.1.3, piątą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jej wrześniowej premiery. iOS 12.1.3 to niewielka aktualizacja zgodna z iOS 12.1.2 (dostępna tylko na iPhone), wydana w grudniu oraz iOS 12.1.1, która również była wydana w grudniu.

Czego można oczekiwać od firmy Apple w 2019 roku?

Rok 2019 zapowiada się na ważny rok dla Apple, z szeregiem ekscytujących produktów na horyzoncie. Oczekuje się, że obiecany modułowy komputer Mac Pro dla profesjonalnej bazy użytkowników zostanie zaprezentowany w 2019 roku. W pierwszej połowie roku powstanie także nowa usługa telewizyjna.

Recenzja: Sonos Beam jest idealnym towarzyszem Apple TV

Sonos Beam to kompaktowy głośnik soundbar z możliwością rozbudowy, dzięki czemu jest doskonałym towarzyszem dla użytkowników Apple. AirPlay 2 oraz Apple Music, jego duże możliwości oraz wszelkiego rodzaju triki sprawiają, że ten głośnik brzmi nieodzownie.

 

 

SAP zwraca się do Jamf, aby zarządzać swoją flotą komputerów Mac, urządzeniami z iOS oraz Apple TV

Gigant oprogramowania dla przedsiębiorstw SAP ogłosił plany wykorzystania Jamf, platformy zarządzania urządzeniami mobilnymi przeznaczonej dla Apple, do obsługi dziesiątek tysięcy urządzeń Apple.

 

 

Twórcy gier omawiają, w jaki sposób Apple może ulepszyć gry w Apple TV

W ubiegłym tygodniu Minecraft: Apple TV Edition został usunięty ze sklepu TVOS App Store, a programista Mojang ogłosił, że każdy, kto jeszcze grał w tę grę na Apple TV, nie będzie już widział żadnych aktualizacji ani dalszej pomocy. W oświadczeniu firma stwierdziła, że ??musi dokonać realokacji zasobów "na platformach, z których nasi gracze najczęściej korzystają".

 

 

 

Apple zaoferuje oryginalne treści telewizyjne bezpłatne dla właścicieli urządzeń Apple

Apple opracowuje nową cyfrową usługę wideo, która połączy usługi abonamentowe firmy z oryginalną treścią telewizyjną apple z treścią, jaką oferują różne firmy medialne, donosi CNBC.

 

 

Aktualizacje Amazon Fire TV Stick z 4K, Dolby Atmos, dodano również wszystkie standardy HDR

Amazon w środę wprowadził nową wersję Fire TV Stick, dodając nie tylko wideo 4K, ale także obsługę dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i wszystkich trzech głównych formatów HDR (high dynamic range).

 

Apple TV otrzymał niewielką aktualizację tvOS 12.0.1

W raz z aktualizacją macOS Mojave Apple wydał również niewielką aktualizację dotyczącą konserwacji dla Apple TV i Apple TV 4K, tvOS 12.0.1.

 

Apple wypuszcza TVOS 12 z Dolby Atmos.

Apple wydało ostateczną wersję tvOS 12, która wprowadza szereg ważnych zmian do Apple TV i Apple TV 4K, w szczególności wprowadzając długo opóźnionego wsparcia Dolby Atmos.

 

Tryb wieloosobowy "Fortnite" może trafić do Apple TV

Jedna z najpopularniejszych gier na świecie, "Fortnite", może pojawić się w Apple TV w pewnym momencie w przyszłości, sugeruje raport.

 

Apple opublikował trzecią wersję swoich systemów beta dla deweloperów dla iOS 12, TVOS 12 oraz watchOS 5 [u]

Firma Apple wydała kolejne bety dla deweloperów dla swoich doskonałych systemów operacyjnych, dostarczając testerom nowe wersje systemu iOS 12, watchOS 5 i tvOS 12.

 

Pięć powodów, aby nie kupować Amazon Fire TV Cube

Nowa telewizja Fire TV Cube firmy Amazon jest obiecująca jako urządzenie STB z głośnomówiącymi urządzeniami sterującymi głosem, ale po krótkim okresie korzystania z urządzenia oczywiste jest, że istnieje kilka problemów, które należy poprawić, aby ulepszyć moduł.

 

Porównanie Amazon Fire TV Cube i Apple TV 4K

Amazon's Fire TV Cube właśnie pojawił się na rynku, blisko rok po dostarczeniu Apple TV 4K, ale które urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów jest lepsze? A co ważniejsze, który z tych dwóch jest dla Ciebie odpowiedni?

 

Apple odcina źródła płatności dla starszych wersji iOS, macOS i Apple TV

Od 30 czerwca osoby korzystające ze starszych wersji systemu iOS, macOS i systemu operacyjnego Apple TV nie będą mogły zmienić swoich źródeł płatności w iTunes i App Store bez aktualizacji do nowszego oprogramowania.

 

Jak sprawić, by stereofoniczne głośniki HomePod były głośniejsze po sparowaniu z Apple TV 4K

Jeśli masz parę głośników HomePod i chcesz używać ich w stereo jako zamiennik głośników kina domowego na Apple TV, możesz napotkać pewien problem, mianowicie dźwięk z głośników może być nie taki, jakiego byś my od nich oczekiwali w standardowej konfiguracji. Zmiana ustawienia w Apple TV może pomóc zwiększyć poziom decybeli, ale nawet to ma swoje ograniczenia.

 

iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1, macOS High Sierra 10.13.6, watchOS 4.3.2 beta dostępne dla programistów

Apple wypuścił kolejne wersje testowe swoich systemów beta na iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1 i macOS High Sierra 10.13.6, a także trzecią wersję beta dla watchOS 4.3.2, do testowania dla programistów zaledwie tydzień po ostatnim wydaniu dla bieżącej generacji systemów operacyjnych Apple.

AT & T wykorzystuje połączenie Time Warner, aby uruchomić Watch TV, w połączeniu z nowymi nieograniczonymi planami transmisji danych

Korzystając z niedawnej zgody na fuzję z Time Warner, AT & T ogłosiła w czwartek WatchTV, nową usługę telewizyjną na żywo, która wejdzie w życie w przyszłym tygodniu - i początkowo wiązała się z dwoma nowymi nieograniczonymi planami transmisji danych bezprzewodowych.

 

Wszystko co nowe w TVOS 12 beta 2: Dolby Atmos dociera do Apple TV 4K

Apple TV 4K uzyskuje długo oczekiwaną obsługę dźwięku przestrzennego Dolby Atmos w drugiej wersji beta TVOS 12, ale programiści testujący tę funkcję będą mieli bardzo ograniczony wybór treści do wyboru.

 

Wszystko nowe w TVOS 12: Ponad 20 nowych funkcji dla Apple TV

Podczas WWDC 2018 Apple poświęcił trochę czasu na tvOS 12, ale nie tak bardzo, jak zrobili to inni. AppleInsider zagłębia się w temat i znajduje ponad 20 nowych funkcji i zmian wprowadzanych do Apple TV.

 

Apple wypuszcza drugie bety dla programistów na iOS 12, tvOS 12, macOS 10.14 Mojave oraz watchOS 5

Apple wypuściło na rynek drugie wersje beta trzech systemów operacyjnych, a nowe wersje systemu iOS 12, macOS 10.14 Mojave i tvOS 12 są już dostępne do testów przed ich oczekiwanym wydaniem tej jesieni.

 

Dolby Atmos nie jest jeszcze w Apple TV 4K, ale jest koniecznością dla fanów kina domowego

Na zeszłorocznym wrześniowym wydaniu iPhone'a firma Apple zaprezentowała także Apple TV 4K, obsługujący najnowsze technologie wideo, takie jak Dolby Vision i HDR10 - ale bez Dolby Atmos.

 

Jamf podaje szczegóły dotyczące zarządzania urządzeniami Apple dla edukacji, przedsiębiorstw i Apple TV na WWDC18

Na światowej konferencji programistów w tym tygodniu firma Apple odnotowała milowy krok 40 lat pracy nad wprowadzeniem komputerów do edukacji. Nowoczesne narzędzia zapewniające edukację obejmują teraz zarządzanie urządzeniami za pomocą Apple School Manager i narzędzia współpracy, w tym nową Classroom dla komputerów Mac. Równolegle Apple udostępniło swoje narzędzia do zarządzania urządzeniami w przedsiębiorstwie dzięki Apple Business Manager. Poprosiliśmy Jamfa o wgląd w najnowsze ogłoszenia WWDC dotyczące zarządzania urządzeniami w edukacji i biznesie.

 

Apple wydaje pierwsze wersje beta iOS 12, macOS 10.14 Mojave, watchOS 5 i tvOS 12 programistom

W dniu dzisiejszym z okazji trwającej WWDC 2018 r. Apple wydał wstępne wersje beta nadchodzących aktualizacji platform, w tym iOS 12, macOS 10.14 Mojave, watchOS 5 i tvOS 12.

 

Zapraszamy do oglądania Apple WWDC 2018 na iOS, Mac, Apple TV lub Windows w języku polskim!

Apple będzie transmitować na żywo swój keynote WWDC 2018 w San Jose, gdzie ma ujawnić kolejne ważne aktualizacje macOS, iOS, tvOS i watchOS i prawdopodobnie pewne niespodzianki sprzętowe. Oto jak obejrzeć te wydarzenie, które będzie relacjonowane na naszym portalu w języku polskim za pomocą urządzeń Apple lub komputera z systemem Windows?

 

 

Apple wypuszcza pierwsze bety dla programistów na iOS 11.4.1, tvOS 11.4.1 i watchOS 4.3.2

Apple uruchomił swój program testów beta na kolejny cykl, dostarczając pierwsze bety dla programistów na iOS 11.4.1, watchOS 4.3.2 i tvOS 11.4.1 jeden dzień po publicznej premierze aktualnych wersji systemów operacyjnych.

 

Apple wydaje WatchOS 4.3.1 na Apple Watch, oraz tvOS 11.4 z AirPlay 2 na Apple TV

Apple dostarczył ogólnodostępne wersje tvOS 11.4 i watchOS 4.3.1 do Apple TV i użytkowników Apple Watch na mniej niż tydzień przed WWDC.

 

Steam Link pozwala grać w gry, które są przeznaczone na Maca oraz PC przez iPhone z iOS i tvOS z kilkoma drobnymi problemami

Steam Link, aplikacja na iOS i tvOS, która pozwala grać w gry Mac na innych urządzeniach, została uruchomiona we czwartek w wersji beta. Ostatnie kilka godzin spędziliśmy na testowaniu jej w różnych grach i możemy powiedzieć, czego się spodziewać.

 

DirecTV uruchamia Cloud DVR z 20-godzinnym magazynowaniem bez dodatkowych kosztów miesięcznych

DirecTV Now oficjalnie wprowadza na rynek swój "rejestrator True Cloud" dla wszystkich abonentów, jednocześnie zachowując fakt, że rejestrator jest w fazie beta. Nowa funkcja DVR obsługuje 20 godzin nagrań i filmów w DirecTV Now na różnych urządzeniach - w tym Apple TV i iPhone / iPad - bez dodatkowych kosztów.

 

Apple wypuszcza piątą wersję beta dla programistów iOS 11.4, macOS 10.13.5, tvOS 11.4 i watchOS 4.3.1

Apple wydało piątą wersję beta dla programistów iOS 11.4, macOS 10.13.5, tvOS 11.4 i watchOS 4.3.1.

System beta jest dostępny do pobrania w witrynie Apple Developer Center i za pośrednictwem bezprzewodowych aktualizacji urządzeń, dla programistów zarejestrowanych w programie testowym. Zazwyczaj publiczne wersje beta są publikowane kilka godzin później.

Valve Steam Link jest dostępny na iOS, tvOS, pozwalając grać w gry na PC i Mac na urządzeniach Apple z kontrolerami

Valve Software sprawi, że jego sklep internetowy będzie bardziej przydatny dla użytkowników mobilnych, przygotowując aplikacje Steam Link i Steam Video dla systemu iOS, umożliwiając graczom strumieniowe przesyłanie gier PC lub Mac, lub treści wideo kupionych ze sklepu, na ich iPhone'a, iPada lub Telewizor apple.

 

Funkcje Eight Siri, które chcemy zobaczyć w iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 12 na 2018 WWDC

Siri zyskała na sile po nabyciu przez Apple i wprowadzeniu wersji beta na iPhone'a 4S. Każda iteracyjna wersja iOS wprowadziła dodatkowe funkcje i ulepszenia platformy, a dzięki WWDC, która odbędzie się w czerwcu przygotowaliśmy listę funkcji i usprawnień, które chcielibyśmy zobaczyć w iOS 12, watchOS 5, tvOS 12 i MacOS 10.14.

 

Pełny film z wydarzenia edukacyjnego Apple w Chicago, teraz dostępny w Apple TV

Apple nie transmitowało dzisiejszego wydarzenia edukacyjnego, które odbyło się w Lane Tech College Prep High School w Chicago, ale firma udostępniła wideo w aplikacji Wydarzenia w Apple TV teraz, gdy jest już po wszystkim.
Film trwa godzinę i siedem minut, a podczas gdy Apple koncentruje się głównie na tematyce edukacyjnej, obejmuje odsłonięcie nowego taniego 329 $ iPada szóstej generacji, który jest wyposażony w obsługę Apple Pencil.

 

Apple wydaje szóstą wersję beta tvOS 11.3

Firma Apple wydała szóstą wersję beta TVOS 11.3, wydaną nieco ponad tydzień po piątej wersji. Prawdopodobnie będzie ostatnią wersją oprogramowania Apple TV przed wydaniem pełnej wersji publicznej.

Początkowa wersja beta TVOS 11.3 dodała AirPlay 2 do dekodera, ale została usunięta w trzeciej wersji beta.iPhone, blind system dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Poradniki W formie tekstowej

Aby przejść do poradnika, proszę kliknąć w przycisk dostępny poniżej:

 1. Skróty klawiszowe w NVDA
 2. Podstawowe skróty klawiatury Bluetooth
 3. Przewodnik urządzeń apple dla niewidomych
 4. Instalacja/aktualizacja windows 10
 5. Skróty klawiszowe microsoft excel
 6. Używanie funkcji AirDrop na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch
 7. Komendy
 8. Komendy głosowe
 9. Konfiguracja dla sieci premium mobile
 10. Konfiguracja dla sieci Plus
 11. Jak w kilku krokach wrócić do iOS 13 w wersji stabilnej
 12. Skróty klawiszowe do Microsoft Word
 13. zmiana adresu mail konta apple id
 14. Obsługa platformy Steam przez niewidomych
 15. Lista kompatybilnych urządzeń dla systemów Apple na 2019 rok
 16. jak przypisać funkcje menu kontekstowe pod dowolny klawisz na klawiaturze
 17. Naklejki do bezpłatnego wysyłania
 18. Brajle Pen 12
 19. Jak połączyć komputer Mac lub iPada z iPhonem za pomocą osobistego hotspotu
 20. Jak korzystać z inteligentnych stosów dla widżetów w iOS 14
 21. Jak skonfigurować Apple Cash Family dla dzieci i nastolatków
 22. Jak dostosować ekran główny w systemie iOS 14
 23. Jak używać emoji prawie wszędzie w iOS 14?
 24. Jak korzystać z klipów aplikacji w iOS 14
 25. Jak skonfigurować alerty rozpoznawania dźwięku w iOS 14 i dlaczego warto to zrobić?
 26. Jak korzystać z nowych funkcji centrum sterowania w iOS 14
 27. Jak korzystać z Apple Watch bez Force Touch w systemie watchOS 7
 28. Jak korzystać z funkcji ulepszonego nagrywania w notatkach głosowych iOS 14
 29. Jak wyłączyć podglądy kart w Safari na Macu
 30. Jak pisać na iPhone za pomocą przesówania palcem po ekranie?
 31. Jak skonfigurować i używać jednoręcznej klawiatury na iPhone?
 32. Jak zwolnić miejsce na iPhonie i ipadzie
 33. macOS 11.3: Jak używać dwóch głośników HomePod z komputerem Mac do odtwarzania dźwięku stereo
 34. iOS 14.5: Jak ustawić preferowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą Siri
 35. iOS 14.5: Jak zgłaszać kontrole prędkości, wypadki drogowe i inne zagrożenia w Apple Maps
 36. Jak uniemożliwić aplikacjom śledzenie Cię w iOS 14.5
 37. iOS 14.5: Jak automatycznie pobierać nowe odcinki podcastów i śledzić programy
 38. iOS 14.5: Jak korzystać z AirPlay 2 w Apple Fitness +
 39. iOS 14.5: Jak udostępniać teksty i klipy piosenek z Apple Music
 40. iOS 14.5: Jak ponownie skalibrować baterię iPhone'a 11
 41. iOS 14.5: Jak wydrukować listę przypomnień
 42. Jak korzystać z precyzyjnego wyszukiwania, aby zlokalizować AirTag na telefonie iPhone 11 i telefonie iPhone 12
 43. Jak ustawić AirTag w trybie utraconym
 44. Jak znaleźć AirTag w Find My na iPhonie
 45. iOS 15: Jak zaprosić użytkowników Androida do rozmowy FaceTime
 46. iOS 15: Jak korzystać z dźwięków tła, aby zminimalizować rozproszenie i pozostać skoncentrowanym
 47. Jak zainstalować publiczną wersję beta iOS 15?
 48. Jak zainstalować publiczną wersję beta systemu macOS Monterey?
 49. iOS 15: Jak utworzyć fokus
 50. iOS 15: Jak uzyskać wskazówki dojazdu AR w Mapach
 51. iPadOS 15: Jak korzystać z szybkich notatek

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Recenzja wybranych modeli samsungów i ich porównanie
 2. Omówienie najnowszego systemu iOS i iPhone 12 i 12 pro max
 3. Omówienie Konferencji Apple kwiecień 2021
 4. Recenzja robota sprzątającego Xiaomi mirobot Vacuum Mop Pro STYTJ02YM
 5. Recenzja Express Saeco Lirika One Touch Capuccino
 6. Recenzja Google Pixel5
 7. Recenzja iPhone 12 i 12 Pro Max
 8. Recenzja smartfona Realme X50 Pro
 9. Przedłużenie portalu
 10. Omówienie najnowszych iPhoneów i głośnika Homepod
 11. Omówienie najnowszych zegarków i ipadów firmy Apple
 12. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 13. Prezentacja launchera Square Home
 14. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 15. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 16. WWDC 2020 - Część druga
 17. WWDC 2020 Część pierwsza
 18. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 19. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 20. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 21. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 22. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 23. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 24. Prezentacja iPhone SE 2020
 25. omówienie wybranych soundbarów
 26. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 27. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 28. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 29. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 30. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 31. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 32. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 33. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 34. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 35. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 36. Google Pixel 3A podcast mp3
 37. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 38. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 39. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 40. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 41. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 42. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 43. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 44. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 45. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 46. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 47. Podcast Radio Sure
 48. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 49. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 50. Voice Recorder HD MP3
 51. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 52. Obszerny podcast iphone x
 53. Whatsapp MP3 for Windows
 54. Prezentacja usługi netflix
 55. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 56. Kaspersky MP3
 57. GData MP3
 58. Skróty Siri iPhone MP3
 59. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 60. Podcast Radio Sure MP3
 61. Asystent Google for iOS MP3
 62. podcast automapa
 63. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 64. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2021 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl