Strona główna Regulamin grup Whatsapp Kontakt Subskrypcja naszego kanału z podcastami

Jeśli podoba się państwu nasz projekt, serdecznie zachęcamy do przekazania nam jakiejkolwiek darowizny, która pomoże nam w utrzymaniu portalu opłacając serwer a także domenę. Dziękujemy za wszelkie wpłaty.

Wyszukiwarka

Jakie nowości przynosi iOS 14 Beta 5: większy widżet Apple News, koło z budzikiem, ukryte zmiany w albumie ze zdjęciami i nie tylko

Firma Apple udostępniła dziś dla deweloperów piątą wersję beta systemów iOS 14 i iPadOS 14 do celów testowych, aktualizując i udoskonalając niektóre z nowych funkcji

O to najistotniejsze zmiany w tvOS 14: obraz w obrazie, 4K w YouTube, HomeKit i więcej

Apple w trakcie WWDC wprowadziło nową wersję tvOS, oprogramowanie zaprojektowane do pracy z modelami Apple TV czwartej i piątej generacji. Aktualizacje tvOS mają często mniejszą skalę niż aktualizacje iOS, watchOS i macOS, ale tvOS 14 ma kilka przydatnych nowych funkcji.

Apple wydaje drugą wersję beta dla programistów takie systemy jak iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14

Firma Apple w dniu dzisiejszym wypuściła kolejne wersje beta dla deweloperów, wprowadzając nowe wersje systemu operacyjnego iOS, wraz z nowymi wersjami iPadOS 14, macOS Big Sur, tvOS 14 i watchOS 7.

Zmiany APFS wpływają na Time Machine w macOS Big Sur, a także na zaszyfrowane dyski w iOS 14

Apple zwiększa obsługę APFS na swoich platformach obliczeniowych, wprowadzając możliwość korzystania z Time Machine z dyskiem sformatowanym w formacie APFS w systemie macOS Big Sur, jednocześnie umożliwiając przeglądanie zewnętrznych dysków za pomocą szyfrowanego APFS w iOS i iPadOS 14.

Apple MacOS 10.16 Big Sur posiada przeprojektowany Finder, a także Dock

MacOS 10.16 Big Sur firmy Apple zostanie wydany nie co później., ale Apple już dzisiaj ujawniło, że wprowadzi odświeżony projekt do wszystkich swoich aplikacji i Findera, a także doda Centrum sterowania w stylu iOS.

Zmiany w wirtualnym CarKey firmy Apple w iOS14

Podczas wirtualnego przemówienia WWDC firma Apple zaprezentowała nowy sposób dostępu do pojazdu: CarKey. CarKey to szybki, wirtualny sposób na odblokowanie i uruchomienie samochodu za pomocą iPhone'a.

Najważniejsze poprawki i zmiany w iOS 13.6 Developer beta 2

Jak dotąd wiemy o dwóch funkcjach, które iOS 13.6 developer beta 2 dodaje do całości.

Wszystko co nowe w iOS 13.5 beta 3 - zmiany identyfikatora twarzy i powiadomienie o ekspozycji

Najnowsza wersja iOS 13.5 dodaje nowe funkcje i ustawienia, które mają pomóc w walce z COVID-19. My postanowiliśmy się zagłębić się w najnowszą aktualizację, aby zobaczyć, jakie zmiany zostaną wprowadzone w zbliżającej się oficjalnej aktualizacji.

Zdjęcia i wyciek kodu ujawniają zmiany tapet i widżetów w iOS 14

Opcje tapet Apple mogą oferować domyślne obrazy w kolekcjach w iOS 14 wraz z nowymi dynamicznymi tapetami, z kolei wyciek kodu sugeruje, że Apple może pracować nad nowymi widżetami dla samego ekranu głównego.

Wszystko co nowe w iOS 13.2 Beta 2: Możliwość usunięcia aplikacji z ekranu głównego, nowe emoji, zmiany w prywatności Siri i wiele innych funkcji

Pierwsza wersja beta iOS 13.2 przyniosła garść zmian, takich jak obsługa Deep Fusion, ogłaszanie wiadomości z opcjami przekazywania przez Siri oraz do HomePod, jednak iOS 13.2 beta 2 wprowadza jeszcze bardziej znaczące zmiany.

O to największe zmiany w macOS Catalina z którymi warto jest się zapoznać po aktualizacji

macOS Catalina, który ukazał się w poniedziałek, to najnowsza wersja systemu operacyjnego działającego na komputerze Mac. Catalina wprowadza kilka istotnych zmian, w tym rozbicie aplikacji iTunes, nową funkcję Sidecar, zaktualizowaną aplikację Find My i wiele innych ciekawych funkcji.

Przedstawiamy najważniejsze informacje oraz listę zmian w nowym zegarku Apple Watch Series 5

Apple w zeszły piątek wypuściło Apple Watch Series 5, najnowszą wersję zegarka Apple Watch, który zadebiutował w 2015 roku. Apple Watch Series 5 niewiele różni się od Series 4, jednak posiada on pewne znaczące zmiany.

Przedstawiamy pełną listę zmian w CarPlay w iOS 13

Wraz z wieloma nowymi funkcjami dla iPhone'a i iPada, iOS 13 wprowadza aktualizacje CarPlay, po raz pierwszy od lat widzimy kompletnie nowy interfejs oraz użyteczne nowe funkcje.

Twórcy aplikacji twierdzą, że zmiany dotyczące danych o lokalizacji Apple w iOS 13 są antykonkurencyjne

Apple w iOS 13 wprowadziło zmiany w sposobie działania uprawnień do śledzenia lokalizacji, dzięki którym nie ma już opcji, aby aplikacje pytały o śledzenie lokalizacji, wyświetlając bezpośrednią opcję „Zawsze zezwalaj”.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 beta 7

Firma Apple wydała dzisiaj siódmą wersję beta iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów i udoskonalając funkcje iOS 13 i iPadOS wprowadzone w poprzednich wersjach beta.

O to podsumowanie nowych funkcji w aplikacji przypomnienia w iOS 13

Aplikacja Przypomnienia nigdy nie była jedną z najpopularniejszych wbudowanych aplikacji, głównie ze względu na jej ograniczoną funkcjonalność w porównaniu z innymi aplikacjami do przypominania i czynności do wykonania dostępnymi w App Store.

Co nowego w iOS 13 Beta 6: Przełączanie centrum sterowania trybu ciemnego, zmiany folderów i wiele więcej

Firma Apple wydała dziś szóstą wersję beta systemu iOS 13 dla programistów, wprowadzając nowe poprawki błędów oraz dodając i udoskonalając różne funkcje iOS 13 i iPadOS.

Nadchodząca zmiana VoIP na iOS 13, ograniczy dostęp w tle do Impact Facebook Messenger i WhatsApp

Nadchodząca zmiana w iOS 13, która ograniczy praktyki gromadzenia danych przy użyciu interfejsów API VoIP, wpłynie na aplikacje takie jak Facebook Messenger i WhatsApp, zmuszając je do przeprojektowania, informuje The Information.

O to, co nowego w iOS 13 oferuje nam przeglądarka Safari

Safari jest jedną z najważniejszych aplikacji na iPhonie i iPadzie, umożliwiając użytkownikom iOS dostęp do Internetu na swoich urządzeniach. Safari jest jedną z aplikacji, które są rutynowo aktualizowane po wydaniu nowych wersji iOS, no i iOS 13 nie jest wyjątkiem.

Wszystko to, co nowe w iOS 13 Beta 2: łączność z serwerami SMB, zmiany list kontrolnych notatek, nowe naklejki Animoji i wiele więcej

W dniu wczorajszym Apple wydało drugą wersję beta dla deweloperów iOS 13, jest to wersja, której celem jest wyszukiwanie błędów, naprawa odkrytych nowych błędów oraz dodawanie i udoskonalanie nowych funkcji jakie pojawiły się wraz z iOS 13.

Oto wszystkie największe zmiany w Apple Watch z watchOS 6

Apple ogłosiło nową wersję watchOS, która zawiera garść nowych twarzy i nowe funkcje zegarka. Zobaczmy więc, czym są te nowe funkcje, zobaczmy też, co watchOS 6 ma nam do zaoferowania.

Apple wypuszcza piątą wersję beta iOS 12 dla programistów | news przedstawia zmiany oraz nowości w systemie operacyjnym

Firma Apple wydała piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12 dla programistów do testów, dwa tygodnie po wdrożeniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po wprowadzeniu nowego oprogramowania na konferencji Worldwide Developers.

 

Wszystkie zmiany w powiadomieniach w nadchodzącym iOS 12

W systemie iOS 12 firma Apple wprowadziła nowe funkcje do powiadomień, udostępniając rozbudowany zestaw narzędzi do monitorowania i zarządzania powiadomieniami w szybszy i bardziej intuicyjny sposób.

 

Oto wszystkie duże zmiany w Mapach Apple w 2017 i 2018 roku

Aby pokonać Google, Apple stale aktualizuje swoje Mapy, wprowadzając nowe funkcje i rozszerzając zasięg. Oto, co firma dodała w ciągu ostatniego roku.

 

Nowa wersja Hulu dla iOS, która uzyska wsparcie dla HDMI, zaktualizowany przewodnik telewizyjny na żywo i inne zmiany

Hulu w środę ogłosił serię aktualizacji nadchodzących na iPhone'a i iPada w przyszłym tygodniu, takich jak obsługa HDMI i lepsza jakość telewizji na żywo.

 

Google przedstawił nadchodzące zmiany w Mapach Google, w tym obsługę rozszerzonej rzeczywistości i koncepcję "VPS"

We wtorek Google przedstawił nadchodzące zmiany w Mapach Google, w tym obsługę rozszerzonej rzeczywistości i koncepcję "VPS", skrót od "wizualnego systemu pozycjonowania".

 

Apple aktualizuje aplikację Apple Store za pomocą nowej karty Sesje, zmiany w projekcie

Firma Apple w dniu dzisiejszym wdrożyła ulepszoną wersję swojej aplikacji Apple Store na system iOS, wprowadzając nową kartę Sesje, umożliwiającą łatwy dostęp do dzisiejszych wydarzeń Apple i ulepszeniach dotyczących całej aplikacji.

Apple Store w wersji 5.0 zapewnia odświeżoną obsługę z lepszymi integracjami w sklepie, nowymi kartami Sesji i wyszukiwania, rozszerzonymi funkcjami zakupów i przeprojektowanym interfejsem użytkownika.

Apple ogranicza zmiany w tekstach i adresach URL "Co Nowego" na listach App Store

Od kwietnia programiści iPhone i iPad nie będą już mogli wprowadzać zmian w tekście "Co nowego w nowej wersji" na listach aplikacji w App Store, a nawet w ich obsłudze i marketingowych adresach URL.iPhone, blind system/kanał blindiPhone telegram dołącz

Jesteśmy również aktywni na aplikacji WhatsApp Jeśli chcecie z nami porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą to zapraszamy do dołączenia na grupy. Więcej informacji jak do nas dołączyć znajdziecie państwo w odnośniku poniżej.

Grupy WhatsApp

Podcasty w formie głosowej

Proszę wybrać interesujący Was podcast do odsłuchu po rozwinięciu poniższej listy:

 1. Omówienie zaktualizowanych komputerów iMac firmy Apple
 2. Prezentacja launchera Square Home
 3. Omówienie i prezentacja Programu do blokowania reklam - Blokada
 4. Prezentacja gry na system Android - DogeFut 20
 5. WWDC 2020 - Część druga
 6. WWDC 2020 Część pierwsza
 7. Porównanie smartfonów One Plus 7 Pro i One Plus 8 Pro
 8. Omówienie rodzajów przycisków Home w iPhoneach i iPadach
 9. Omówienie nowej usługi streamingowej Canal Plus
 10. Omówienie wybranych kart dźwiękowych firmy Creative
 11. Prezentacja smartfona ZTE Axon 10 Pro
 12. Recenzja MacBooka Pro13 z 2020 Roku
 13. Prezentacja iPhone SE 2020
 14. omówienie wybranych soundbarów
 15. Instalowanie aplikacji naiPhonie za pomocą pliku ipa
 16. Omówienie najnowszych urządzeń i akcesoriów firmy Apple
 17. recenzja xiaomi redmi note 8 pro
 18. Recenzja Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Część druga
 19. Prezentacja urządzeń Android TV Beelink GT King Pro oraz Mecool KM9 Pro
 20. Omówienie dysków twardych podcast mp3
 21. Przywracanie iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie jego wstępna konfiguracja mp3
 22. Bezwzrokowa instalacja antywirusa Kaspersky podcast mp3
 23. Instalacja systemu Windows 10 przy użyciu narratora podcast mp3
 24. O to najlepsze ładowarki do smartfonów podcast mp3
 25. Google Pixel 3A podcast mp3
 26. Obszerna recenzja Macbooka Air mp3
 27. Recenzja smartfona One Plus 7 Pro
 28. Zarządzanie chmurami przez program AirExplorer
 29. Recenzja słuchawek Apple Airpods pro mp3
 30. Recenzja tabletów iPad firmy Apple mp3
 31. Telewizor smart tv z przewodnikiem głosowym mp3
 32. Podsumowanie najnowszych smartfonów na 2019 rok firmy Apple mp3
 33. iPad 7 oraz Apple watch series 5 podcast mp3
 34. Podsumowanie systemów MacOS, TV OS oraz Watch OS podcast mp3
 35. Wszystkie nowości oraz lista zmian w iOS 13 a także iPad OS podcast mp3
 36. Podcast Radio Sure
 37. Prezentacja wtyczki adblock plus do blokowania reklam na ios
 38. Podcast wtyczki adguard do blokowania reklam na ios
 39. Voice Recorder HD MP3
 40. Oczyszczanie oraz kopia zapasowa iPhone MP3
 41. Obszerny podcast iphone x
 42. Whatsapp MP3 for Windows
 43. Prezentacja usługi netflix
 44. Klimatyzacja stacjonarna Hisense Energy
 45. Kaspersky MP3
 46. GData MP3
 47. Skróty Siri iPhone MP3
 48. Dual sim/ Esim iPhone MP3
 49. Podcast Radio Sure MP3
 50. Asystent Google for iOS MP3
 51. podcast automapa
 52. Przystawka Android TV box Nvidia Shild
 53. Podcast Android TV HK1 Max

Copyright 2018/ 2020 © by Madridista Realista. All rights reserved. Powered by blindiphone.pl